Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayanlar korkmuyor.seviyorlar motoru ama trafikteki hayvanlar yüzünden cesaret edemiyorlar.
    Çünkü bizim hayvanlarımız trafikte kadın tamponuna yanaşınca fantazi yaptığını sanıp farklı içgüdülere giriyorlar.Doğal yaşamları öyle
    doğru diyosun. motorlu olcak bıde bayan olcak. trafıkte rahat yüzü göremez bu ulkede

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    geçen gördüm aksarayda trafikteydi.otobüste olmasan bağıracaktım kıza saçlarını kaskın içine sok da millet taciz etmesin diye ama bağıramadım.sapık millet sapık sapık
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    honda cbr125 istiyorum.(kısmet belki birgün olur)
    zihniyet farklı olunca ortaya onlar çıkıyor.. umudumuz o şahısların azalmasından yana .....
    Ben rüzgarı değil,artık rüzgar beni takip etsin.....

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    beykurk ve dj_gizem sağolun 2010 modelin darısı size inş.
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş ben 2.elinede razıyım :D :D

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok sağol ben 2010 almayı düşünmüyorum 2008 siyah var.inşallah bir yıl sonra büyütücem
    burak beykurt

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı dj_gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş ben 2.elinede razıyım :D :D
    insallah her şey gönlüne göre olur................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah her şey gönlüne göre olur................
    inşallah hepimizin gönlüne göre olur. kazasız belasız ...

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Konu açılmışken bende bi Anımı anlatıyım size geçen Cumartesi akşam saat 16.30 işten çıktım eminönünden fatihe gidicem herneyse eminönünde otobüslerin olduğu ışıklara geldim bi baktım benim makinanın repsolü üstündede kasktan dışarı bukle bukle çıkan çikolata saçlar tamda sevgilim yok hepte hayalimdi aynı motorumdan kız arkim olması dedim içimden Cici bu kişi ile tanış neyse yeşil ışık yanmasıyla hayalimi bi kenara bırakıp takıldım kızın peşine meğersem taxime doğru gidiyormuş herneyse hanfendi taxim tarafına dönmeden 100 km hızı bulunca ürktüm ve bu genç heralde dedim nese bende istikametimi değiştirdim taxime gidioz bi o beni geçio bi ben onu filan neyse taxim ışıklarda durduk Motorun çok temizmiş dedim sağol dedi çevirdi başını yarışçı ruhuna hasta oldum dedim sarkıntılık etmede motorunu sür dedi kökledi gidio yine takıldım peşine baktım cihangire doğru gidio peşindeyim tabi neyse Rıddımın önünde durdu ya peşimi bıraksana git işine ya filan diyo valla tanışmadan bırakmam benzinimin bittiği yere kadar yakın takipteyim dedim nekadar benzinin var dedim baktım yine kaçtı tekrar kovalamaca filan hop ara sokaklara girdi sağ yapıyo olmuyo sol yapıyo olmuyo neyse aniden yolun üzerinde aniden kapalı garaja girdi bende girdim çıkardı kaskını bende çıkardım güldü dedim hiç gülme benzinimde var buraya kadarmış hırsız polis oyunu çıkıp gidermisin otoparktan dedi gitmem dedim evinide öğrendim hayatta gitmem telini ver dedim tmm ıyy al al dedi bende motoru sildiğim bezi verdim 2 tane vardı 1 i pisti onuda ver onuda dedi ikisini verdim neyse birine yazdı 2 bezide arkasına sakladı sağmı solmu sağ dedim
    boş bez çıktı şansın yokmuş dedi. sonra boş umutlarla eve geri dönmek zorunda kaldım Ama evinibiliom yarın biraz daha erken çıkıp otoparkın kapısında Bekçilik yapıcam :DD Artık Kabul eder
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150

bana kalın arka lastik lazım ya ondan yok mu hele

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:18 ----------

hayırlı satışlar da bize ne? Burası cbr125 bilgi paylaşım topiği.ikinci el ilan yeri değil
    Terslemenin anlamı yok birader. bizde neyin ne oldugunu biliyoruz rahat ol sen dert etme.
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Speed_Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka lastigi ne kadara aldınız acaba

Arka lastiğin fiyatı 230.- TL. bu arada arkadaşlar elimde sadece 200 km yol yaptığım sıfır michelin sport ön lastik var 90 lık. isteyen varsa fiyat uygundur.
    iyimiş fiyatı nette 350-400 hep
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu açılmışken bende bi Anımı anlatıyım size geçen Cumartesi akşam saat 16.30 işten çıktım eminönünden fatihe gidicem herneyse eminönünde otobüslerin olduğu ışıklara geldim bi baktım benim makinanın repsolü üstündede kasktan dışarı bukle bukle çıkan çikolata saçlar tamda sevgilim yok hepte hayalimdi aynı motorumdan kız arkim olması dedim içimden Cici bu kişi ile tanış neyse yeşil ışık yanmasıyla hayalimi bi kenara bırakıp takıldım kızın peşine meğersem taxime doğru gidiyormuş herneyse hanfendi taxim tarafına dönmeden 100 km hızı bulunca ürktüm ve bu genç heralde dedim nese bende istikametimi değiştirdim taxime gidioz bi o beni geçio bi ben onu filan neyse taxim ışıklarda durduk Motorun çok temizmiş dedim sağol dedi çevirdi başını yarışçı ruhuna hasta oldum dedim sarkıntılık etmede motorunu sür dedi kökledi gidio yine takıldım peşine baktım cihangire doğru gidio peşindeyim tabi neyse Rıddımın önünde durdu ya peşimi bıraksana git işine ya filan diyo valla tanışmadan bırakmam benzinimin bittiği yere kadar yakın takipteyim dedim nekadar benzinin var dedim baktım yine kaçtı tekrar kovalamaca filan hop ara sokaklara girdi sağ yapıyo olmuyo sol yapıyo olmuyo neyse aniden yolun üzerinde aniden kapalı garaja girdi bende girdim çıkardı kaskını bende çıkardım güldü dedim hiç gülme benzinimde var buraya kadarmış hırsız polis oyunu çıkıp gidermisin otoparktan dedi gitmem dedim evinide öğrendim hayatta gitmem telini ver dedim tmm ıyy al al dedi bende motoru sildiğim bezi verdim 2 tane vardı 1 i pisti onuda ver onuda dedi ikisini verdim neyse birine yazdı 2 bezide arkasına sakladı sağmı solmu sağ dedim
    boş bez çıktı şansın yokmuş dedi. sonra boş umutlarla eve geri dönmek zorunda kaldım Ama evinibiliom yarın biraz daha erken çıkıp otoparkın kapısında Bekçilik yapıcam :DD Artık Kabul eder
    Tüh şanşa bak

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    hehheh süper ya benim de öyle bir hayalim var da kısmet
    erkek arkı var mı sorsaydın.erkek arkı olan birine böyle yapıyorsan ayıp ediyorsun ona göre.
    burak beykurt

erkek arkı var mı sorsaydın.erkek arkı olan birine böyle yapıyorsan ayıp ediyorsun ona göre.
    Erkek arkadası olsa telefon numarasını yazmazdı Burak abi "Defol,Geri zekalı" derdi.Tecrubeyle sabittir
    Ben senide biliyorum mahallede kızlar görsün diye kasksız gezmeler ara gazları

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkek arkadası olsa telefon numarasını yazmazdı Burak abi "Defol,Geri zekalı" derdi.Tecrubeyle sabittir
    empati kur sercan.kız orda korkmuş ve bişi yapabilir diye vereyim de kurtulayım evime gideyim piskolojisiyle de vermiş olabilir
    burak beykurt

empati kur sercan.kız orda korkmuş ve bişi yapabilir diye vereyim de kurtulayım evime gideyim piskolojisiyle de vermiş olabilir
    Motora binen bir kızın öyle birşeyden korkcagını düşünmüyorum.Hadı şu vespacı kızlardan olsa o zaman belkide.cıbıra binen kız korkmaz abi baksana gazcıymış zaten

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Zaten defol demiş kadar oldu ama içimdeki piç ölmemiş hiç o yüzden daha tanışamadım zaten yarın olmasını bekliom bakalım varmı yokmu varsada arkadaş kalırız canım haha
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    hee tabi sübyan görünce kendinden geçiyon dicen utanmasan he
    dur daha yazlığa gideyim gece çekeyim cafeye buraya yazarım raporları
    burak beykurt

Zaten defol demiş kadar oldu ama içimdeki piç ölmemiş hiç o yüzden daha tanışamadım zaten yarın olmasını bekliom bakalım varmı yokmu varsada arkadaş kalırız canım haha
    Ölmemesi lazım zaten
    Hadı inş. boştur diyelim

hayırlı satışlar da bize ne? Burası cbr125 bilgi paylaşım topiği.ikinci el ilan yeri değil
    @beykurt
    2 teker kardeşliğini sen cbr125 kardeşliği olarak sınırlandırmaya çalışıyorsun.
    Elinden gelse "CBR125 motoru olmayan girmesin topiğe" diye bir tabela asacaksın.

Kaldı ki CBF150 ve CBR125 çok farklı motorlar değil. Bana şimdi cbr125 racing motor demeyin, ikiside başlangıç motorudur.
    CBF150'den cbr125 e geçiş yapan kişiler olduğu gibi tam tersi durumda olan kullanıcılarda vardır.

CBF150 topiğinde de farklı motorların ilanı geçiyor kimse senin gibi "Bize ne !! " gibi tersleyici cevaplar vermiyor. Vermemeli de.

Farklı konularda da bazı mesajların gözüme çarptı, henüz yaşın genç, kanın kaynıyor tamam anlıyorum, ama bir cevap verirken, yazarken kendini karşıdaki insanın yerine koyup empati yapmayı öğrenmelisin.

Bu forumu sadece bu topikteki 3-5 kişi okumuyor, üye olmayanlarıda katarsan günde yüzlerce insan bu yazılanları okuyor. Doğal olarak mesajlarında kişileri rencide edici ifadeler kullanmam senin seviyeni düşürüyor.

İyiniyetle yağtığım bu uyarımı dikkate alacağını ümid eder, kazasız sürüşler dilerim...

@dj_gizem
    eğer istanbul yada çevresi bulursan sana yardım edebilirim.msn ekle istersen ordan konuşalım.burda konu uzayınca uygun olmuyor topic amacından çıkıyor
    Evet bu isteğin, hayalin gayet açık seçik ortada
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @beykurt
    2 teker kardeşliğini sen cbr125 kardeşliği olarak sınırlandırmaya çalışıyorsun.
    Elinden gelse "CBR125 motoru olmayan girmesin topiğe" diye bir tabela asacaksın.

Kaldı ki CBF150 ve CBR125 çok farklı motorlar değil. Bana şimdi cbr125 racing motor demeyin, ikiside başlangıç motorudur.
    CBF150'den cbr125 e geçiş yapan kişiler olduğu gibi tam tersi durumda olan kullanıcılarda vardır.

CBF150 topiğinde de farklı motorların ilanı geçiyor kimse senin gibi "Bize ne !! " gibi tersleyici cevaplar vermiyor. Vermemeli de.

Farklı konularda da bazı mesajların gözüme çarptı, henüz yaşın genç, kanın kaynıyor tamam anlıyorum, ama bir cevap verirken, yazarken kendini karşıdaki insanın yerine koyup empati yapmayı öğrenmelisin.

Bu forumu sadece bu topikteki 3-5 kişi okumuyor, üye olmayanlarıda katarsan günde yüzlerce insan bu yazılanları okuyor. Doğal olarak mesajlarında kişileri rencide edici ifadeler kullanmam senin seviyeni düşürüyor.

İyiniyetle yağtığım bu uyarımı dikkate alacağını ümid eder, kazasız sürüşler dilerim...

Evet bu isteğin, hayalin gayet açık seçik ortada
    Aydoğan usta Sadece Benim motoruma Racing değil dedin ya Ona kıl oldum usta sana sadece Hondanın sitesine girip super spor makinalara bakmanı rica ediyorum Tamam arı vız vız olabilir ama Sadece bir baq ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler