Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Eyvallah beykurt kardeş...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar egzost almayı düşünüyorum ama hatta 2.nci el olursa bulamadım varmı elinizde Arow Yoshimura vsvs satan veya 0 vsvs hangisini almamı tercih edersiniz ve takarsam hız olsun ne bilim ses vvs baya bi fark ettiriyormu?? benzin çok yakıyormu?
    eger sadece tup alırsan ilerde yag yakma sorunu yaşayabilirsin full sistem takmanı ve cbr125 için uretılmiş olmasını tavsiye ederim

duyumlarımı aktarıyorum hemen tepki gosterılmesın lutfen

burda 140-145 yapan bi cbr yaşhi egzoz taktı sadece tup ve ondan sonra 160 yaptıgını soyledı bana ne derece dogru bilemıyorum onu bi iki kere gectım etkısı olabilir

sesde inanılmaz değşim olur ama cok abartılı birşey olursa kı sen o tarz istemıyor gibisin uzun yolda kafanı şişirir

yakıta etkısı olur eger full sistem ve cok ince bi ayar yapılırsa yakıtını dusuredebilir ama zor ihtimal genelde yakıt yukselir

eger yapacaksan egzoz devil al derim bence sesi ve stili cok hoş ben foruma onceden gereklı fotografları koydum ordan incelersin
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    yakıt konusunda sanırım artış yapıyor.dün fazla gezmeme rağmen baya bi yaktı benzin. uzun yola gideceğim zaman bir ölçüm yapacağım bakalım ne kadar yakacak
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

erhan115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER5
    [/COLOR]
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ibreyle gözlerini yuvalarından fırlattıyorsan bizden yardım isteme.
    Eğer ilk tecrübense hiç bu mantıkla yardım isteme.
    Umarım hayırlısı olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:01 ----------

mesajından birşey anlamadım desem yeridir
    ibreyle gözlerim yerinden fırlıycak gibi oldu derken
    200 göstereni demiyorum 125 lik motor 140 yapıyor onu diyorum tam benlik motor
    tabiki ilk deneyimim değil faal olarak bir motor kullanıyorum da istediğim hızı yapmıyor
    bana en az 120 yapan motor lazım benim motor 60 yapıyor

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Bende şöyle anladım.
    Hani apaçi diye nitelendirdiğimiz insanlar var ya, onlar gibi olup da ibreyi görünce off ibreye bak ben bunla çoşarım havamı atarım basarım tarzı bir mantık var gibi geldi mesajında.
    Çünkü daha motor tecrübesi olmayan kişinin ibrenin kuvvetiyle ilgili hmen yorum yapması akla o mantıkta bir kişiymiş gibi geliyor.
    Eğer önemli olanın hız değil can güvenliği olduğunun farkındaysan özür dilerim.Mesajında onu anlayamadığımdan canının değerini belirt mek için terslemiş bulundum
    burak beykurt

Motosikleti
    ER5
    açıklamanız güzel bende motor 140 yapıyor diye herzaman her yerde 140 yapacak değilim tabikide şimdi yol var yol var
    bende 60 yapan motor var bursa içine arada gidiyorum tali yoldan gelen araba soluna bakmıyor zaten sırf onun için en az 120 yapan motor lazım diyorum

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    o zaman sorun yok dostum.sadece mesajındaki anlaşılmazlıktan karıştı işler.foruma devam ;)
    burak beykurt

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    çok sağolun abi komple olucak herşeyi full olucak benim amacım ses+güç istiyorum hepsini verebilecek varmı öyle elinizde 2.nci el arıyorum devil arow yoshimura?? satan alabilirm 2 el takmak sağlıklı olurmu

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    tak 2.el nolcak ya
    burak beykurt

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru Pazarbaşının narin ellerine bıraktım.
    Bana egzoz demeyin.
    Yoshim ortadan 2ye katlandı.
    Ve servis yoshi fln takmıyo orjin egzoz takcaklar :(

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru Pazarbaşının narin ellerine bıraktım.
    Bana egzoz demeyin.
    Yoshim ortadan 2ye katlandı.
    Ve servis yoshi fln takmıyo orjin egzoz takcaklar :(
    olur mu öle şey ya adama söle benim motoruma vurdun aynısını servis mervis anlamam cebinden vericen yoksa dava acarim de korkut bişiler yap 750 lira çöpe gider mi.olmadı söle adam bulayım
    burak beykurt

Motosikleti
    ER5
    merhaba arkadaşlar ben askere gideceğim gelince motor almayı düşünüyorum daha doğrusu yükseltmek istiyorum
    cbr 125 r aceba 2 seneye kadar 2çel fiyatları düşermi
    aklımdaki fiyat 2500 tl civarında 2 sene onrası için iyi bir cbr parası diye düşünüyorum sizin düşüncelerinizi almak isterim
    birde herhalde 2007 den eski cbr ler karburatörlü yeniler ise enjeksiyonlu
    enjeksiyonlu ne kadar yakar
    şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    cbf150
    100kmde 3 litre yakar hadı olsun olsun 2.6-2.5 daha fazla dusecegını dusunmuyorum sehir içinde tabı karburatorlu ile fazla fark edecegını zannetmıyorum en guzel yanı ayardı yok pislikti ugrasmıyorsun

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    alıcam varmı elinizde arkadaşlar 2 el satmak isteyen?? egsozunu

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Size sinyalsiz Cbr 125'in fotoğrafını gösteriyim mi?
    Bugün her şey güzelken, orjinal sinyalleri söktüm(kablolarını kestim) ve yanımdaki arkadaşlarımdan birinin elinde yeni sainyaller ve kablosundan tutmuş sallıyor(tespih, zincir sallar gibi sallamaya çalışıyo). Hemen aldım elinden ama nafile sinyal gitmiş. Sinyalin bi kablosu içten lehim yerinden çıkmış ve sinyalin tek bir boşluğu var ona da serçe parmağım bile girmiyo(hatta kırılan lehim yerini bile göremiyosunuz).

Sonuç olarak çok severek ve osmaniyelinin yardımıyla aldığım sinyaller gitti Ben de o kadar kesmeden sonra orjinal sinyallere ek yaparak yeniden taktım.

GeNcHaCKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CıBıR 125 RR :)
    arkadaşlar Uzun süredir foruma girmiyordum şöyle yazılanlara bir göz gezdirdim ancak göremedim acaba aranızda Malossi 166 CC silindir Piston Takımı alıp takan varmı aranızda ? ben 2 Ay sonra almayı düşünüyorum. Motorum evLadiyelik gibi bir şey oldu artık bende satamıyorum tok satıcıyım uğraşmıyorum satmakla. satsam başka motor alamayacağım büyük almak lazım onun için hiç gerek yok bende 166 CC takayım diyorum. Ortalama hızıda sanırım 160 170 Gibi düşünüyorum Sizce nasıl olur ? motorumda artık eskisi gibi gitmiyor zaten onceden 140 150 arası görürdü şu anda sanırım 140 a zor geliyor hatta gelmiyor bile km teli olmayınca göremiyorum 50.000 de olmasıl lazım ortalama şu anda.

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı GeNcHaCKeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Uzun süredir foruma girmiyordum şöyle yazılanlara bir göz gezdirdim ancak göremedim acaba aranızda Malossi 166 CC silindir Piston Takımı alıp takan varmı aranızda ? ben 2 Ay sonra almayı düşünüyorum. Motorum evLadiyelik gibi bir şey oldu artık bende satamıyorum tok satıcıyım uğraşmıyorum satmakla. satsam başka motor alamayacağım büyük almak lazım onun için hiç gerek yok bende 166 CC takayım diyorum. Ortalama hızıda sanırım 160 170 Gibi düşünüyorum Sizce nasıl olur ? motorumda artık eskisi gibi gitmiyor zaten onceden 140 150 arası görürdü şu anda sanırım 140 a zor geliyor hatta gelmiyor bile km teli olmayınca göremiyorum 50.000 de olmasıl lazım ortalama şu anda.
    forumda ciddi yapmayı dusunenler oldu ama yapanı daha gormedım yapda diyemıyorum ne derece saglıklı ama videolarda fark oldugunu gosterıyor fakat sadece molsaai ile olmaz egzost buji filtre dişli v.b şeyler yapmalısın ve bence cbrye degmez

bana sorarsan bi bujı bi filtre sonra on dişliyi 1 kucult arkayı 2-3 kucult olursa birde egzost tamamdır 150-155 yapması lazım

olur mu öle şey ya adama söle benim motoruma vurdun aynısını servis mervis anlamam cebinden vericen yoksa dava acarim de korkut bişiler yap 750 lira çöpe gider mi.olmadı söle adam bulayım
    Abi motorun 13 tane parçası değişicek.
    Servisteki arkadaşlar liste çıkarttı boya yok en ufak çizik bile değişcek kesinlikle boya istemiyorum dedim.
    Amasorlerin çatalında 2 tane ufak çizik vardı onu bile full amasor takımı getircekler.
    Ama egzoz olmuyo orjinal takabiliyorlarmış.
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün her şey güzelken, orjinal sinyalleri söktüm(kablolarını kestim) ve yanımdaki arkadaşlarımdan birinin elinde yeni sainyaller ve kablosundan tutmuş sallıyor(tespih, zincir sallar gibi sallamaya çalışıyo). Hemen aldım elinden ama nafile sinyal gitmiş. Sinyalin bi kablosu içten lehim yerinden çıkmış ve sinyalin tek bir boşluğu var ona da serçe parmağım bile girmiyo(hatta kırılan lehim yerini bile göremiyosunuz).

Sonuç olarak çok severek ve osmaniyelinin yardımıyla aldığım sinyaller gitti Ben de o kadar kesmeden sonra orjinal sinyallere ek yaparak yeniden taktım.
    sinyali tesbih diye salladı he sinyalleri ona taksaydın

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hay ben öyle şansa varya.tüh be deneyemeden gitti.arkadaşta başka bişeyini sallasaymış sinyal sallanır mı ya geçmiş olsun demekten başka birşey kalmıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:18 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi motorun 13 tane parçası değişicek.
    Servisteki arkadaşlar liste çıkarttı boya yok en ufak çizik bile değişcek kesinlikle boya istemiyorum dedim.
    Amasorlerin çatalında 2 tane ufak çizik vardı onu bile full amasor takımı getircekler.
    Ama egzoz olmuyo orjinal takabiliyorlarmış.

sinyali tesbih diye salladı he sinyalleri ona taksaydın
    ohho daha ne istiyon adamlar herşeyi yenileyecek işte mis gibi.çizikleri bile halletcekler.egzoz alırsın ilerleyen zamanlarda.bende egzozu söküp arkadan bizim arabayla vursam mı benim motora benim grenajları da değiştirsinler
    burak beykurt

hay ben öyle şansa varya.tüh be deneyemeden gitti.arkadaşta başka bişeyini sallasaymış sinyal sallanır mı ya geçmiş olsun demekten başka birşey kalmıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:18 ----------

ohho daha ne istiyon adamlar herşeyi yenileyecek işte mis gibi.çizikleri bile halletcekler.egzoz alırsın ilerleyen zamanlarda.bende egzozu söküp arkadan bizim arabayla vursam mı benim motora benim grenajları da değiştirsinler
    Zaten motoru götürünce benimde öyle yaptırdığı felan düşündüler sanırım.
    Sonra Şanşa orda motoruna bakım yaptırmaya gelen biri vardı.
    Diyorum biyerden tanıdık geliyor bu sima.
    Adam demesin mi sen ortakoyde kaza yapan değil misin dedi orda anladım bırı geldı geçmiş olsn fln dedi ehliyetin fln var mı diye sordu sagolsun o adammış.
    2dkda şahıtte bulduk
    Ama işleyiş şöyleymiş Biz önce exper için 80 lira veriyoruz.Verdimde
    Sonra exper geliyo Tramer beklıyoruz daha sonra toplan ne kadar tutuyorsa ücret onun %40ını benden alcaklar İş bıttıkten sonra sigorta sırketı %40 ve 80 liramı geri ödiycekmiş böyle acayıp bir işleyiş söz konusu.
    Servislerin hiçbir Sigorta şirketiylede anlaşması yokmuş.
    sigorta şirketleri istemiyormuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler