Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Arkadaşlar 16.000 bakımına götüren yok mu aranızda ? Ne yapıyorlar ne kadar tutuyo ücret olarak bilgi verecek yok mu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kararsız kaldım şimdi bunu mu alsam Yoksa prohel'i mi ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:38 ----------

Videoları görünce bende çekiyim dedim
    http://www.4shared.com/video/m4rrtWSa/cbr_125.html
    Len trafiğe kapalı alan diyon araba geçiyor şikayet etcem seni polislere[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:04 ----------
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 16.000 bakımına götüren yok mu aranızda ? Ne yapıyorlar ne kadar tutuyo ücret olarak bilgi verecek yok mu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

Len trafiğe kapalı alan diyon araba geçiyor şikayet etcem seni polislere

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:04 ----------

Hiç hareket falan yok insan bi lastik yakar hiç olmadı
    Oda işin espirisi
    motorun üstünde çok mu kambur duruyorum acaba ?

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    biraz daha dik dur dicem ama boy var sende mecbur öyle durcan. bak benim de canım çekti video çekmek pazar akşamı yada pazartesi bende çekeyim bi video. Lastik de yakacam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:10 ----------

neyse ben ders çalışıyorum kaldı tek sınav yarına.onu da vereyim de bitsin bu sene de artık.hadi iyi forumlar görüşmek üzere.akşam yine uğrarım foruma.
    Bi kişi de yok mu şu 16.000 bakımı yaptıran ya kimse bişi yazmıyor.hafta içi götürcem istoça servise motoru
    burak beykurt

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 Temmuz yazılı, 27 Temmuz Direksiyon sınavı. Ağustosun 10'unda ehliyet elimde..
    Kurslar ve şehirler arası farklılıklar mı var ? Manisa/Salihli'de 3 Temmuz Yazılı sınav, 31Temmuz-1Ağustos direksiyon sınav tarihi, direksiyondan sonra en geç 15 gün içinde ehliyet elinde.

Güzelmiş ya
    Bugün Seyrantepe'de rastlaştığım kırmızı cbr burdan birinin mi acaba ?
    Manisa/salihli/seyrantepeden mi bahsediyosun seyrantepe deyince iki yer war galiba türkiye'de

Alıntı novalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hele 2010 kasa cbr mi alıyım görüşecez sizle
    Aynen kardeşimm Bi Alamadık Gitti. Ancak Şu ehliyeti alınca kesinlikle alıyorum. zar zor sabrediyorum forumda CıBıRları gördükçe heyecan yapıyorum.
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz daha dik dur dicem ama boy var sende mecbur öyle durcan. bak benim de canım çekti video çekmek pazar akşamı yada pazartesi bende çekeyim bi video. Lastik de yakacam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:10 ----------

neyse ben ders çalışıyorum kaldı tek sınav yarına.onu da vereyim de bitsin bu sene de artık.hadi iyi forumlar görüşmek üzere.akşam yine uğrarım foruma.
    Bi kişi de yok mu şu 16.000 bakımı yaptıran ya kimse bişi yazmıyor.hafta içi götürcem istoça servise motoru
    1.83 boy var anca bu kadar

Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa/salihli/seyrantepeden mi bahsediyosun seyrantepe deyince iki yer war galiba türkiye'de

yok İstanbul/seyrantepe

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    gudubetliğinde bu kadarı anca bende olur herhalde.bahsettiğim elektrik sorununu hallettik ve sorun neymiş kimin aklına gelir.şase kablosu kopmuş yolda aküyle falan alakası yok rahat bi nefea aldım sonunda..ve şunu öğrendimki motor çalışmıyosa fazla vurdurarak çalıştırmayın

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gudubetliğinde bu kadarı anca bende olur herhalde.bahsettiğim elektrik sorununu hallettik ve sorun neymiş kimin aklına gelir.şase kablosu kopmuş yolda aküyle falan alakası yok rahat bi nefea aldım sonunda..ve şunu öğrendimki motor çalışmıyosa fazla vurdurarak çalıştırmayın
    geçen benim motorun akü bitmişti vurdurarak çalıştırtık.2 3 kere uğraştık çalışsın diye.ne gibi sorunlar açıyor vurdurmak.Senin sorun vurdurmadan dolayı mı oldu?
    burak beykurt

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...m-gerekli.html

arkadaşlar yardımlarınızı ve yorumlarınızı beklıyorum
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    yok benımkı şase kablosu cıktığı için elektrik gelmıyodu...vurdurunca pistaon dişli ne varsa zarar görüyomuş..

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    benimde boy 1.81 kilo 100 (şey biraz şişkoyumda boy olunca göstermiyom ) bakalım inş pederi ikna edipte bi cbr aldırabiliriz
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok benımkı şase kablosu cıktığı için elektrik gelmıyodu...vurdurunca pistaon dişli ne varsa zarar görüyomuş..
    hadi ya inşallah bişi olmamıştır benimkine.bakıma götürünce baksınlar bi o zaman

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 ----------

Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde boy 1.81 kilo 100 (şey biraz şişkoyumda boy olunca göstermiyom ) bakalım inş pederi ikna edipte bi cbr aldırabiliriz
    bence o boy ve kiloya uygun değil cbr dostum.ya biraz daha sabret gt250r al yada cbf falan al.çok sırıtır motor altında.hele ki sıfır alacaksan cbr ı git o araya ikinci el gt250 al
    burak beykurt

novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    az önce efe plazadan geldim cbr le cbf yi kıyas ettim abicim çok fark var ya cbf cbr den baya baya büyük duruyor hele ki benim boyum 183 cbr ye oturdum sanki tabureye oturdum bu durumda ben alırsam cbf alırım ya cbf ya hysoung 250 r

bir hevesle cbr alıp pişman olmak istemem

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    az önce efe plazadan geldim cbr le cbf yi kıyas ettim abicim çok fark var ya cbf cbr den baya baya büyük duruyor hele ki benim boyum 183 cbr ye oturdum sanki tabureye oturdum bu durumda ben alırsam cbf alırım ya cbf ya hysoung 250 r

Bugun gideceğinden haberim olsaydı bende birlikte gelirdim ) Cbr ler gözüme baya büyük görünmüştü ama senin içine demek sinmemiş... Hayırlısı. Videoyu çeken arkadaşında boyu bizimle hemen hemen aynı ama cbr üzerinde gayet şık durmuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:24 ----------

Hocam boy uzun olmasına rağmen maşallah gayet hoş ikili olmuşsunuz motorla... Boyumuz hemen hemen aynı benim kg 80... Videonu izledikten sonra anladımki bende cbr ile güzeli kili oluştururum sırıtmaz ) Belirli tecrübeye kadar cbr 125 likle inşallah arkadaşlık edicem tabi ehliyeti cebime koyar koymaz;)
    Bir garip yolcu...

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Bugün bende plazaya gittim ellerinde sadece tricolor kalmış ya siyah olsaydı. cbf e göre küçük kalıyor ama benim boy 1.67 olunca sırıtmadı tabi. Boyu uzun olan arkadaşlarda sırıtabilir.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun gideceğinden haberim olsaydı bende birlikte gelirdim ) Cbr ler gözüme baya büyük görünmüştü ama senin içine demek sinmemiş... Hayırlısı. Videoyu çeken arkadaşında boyu bizimle hemen hemen aynı ama cbr üzerinde gayet şık durmuş
    dostum bende son anda gittim arkadaş geldi arabayla benim kredi işi olmadı yanlız sigorta istiyo adamlar benimde şuanda sigortam yok ufak tefek gelirim var ama sigortam yok bi yere bağlı çalışmıyorum olmadı yani

sizin bide kilonuzda varmış benim kilom yok 73 74 kiloyum cbr de uzun süre sürmek bu boyla cbf ye göre daha yorucu olacağına düşünüyorum kredi işi olsaydı belki cbr yi alırdım ama nakitle cbf den başka alamam borc felan bulup hayırlısı olsun genede

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bende plazaya gittim ellerinde sadece tricolor kalmış ya siyah olsaydı. cbf e göre küçük kalıyor ama benim boy 1.67 olunca sırıtmadı tabi. Boyu uzun olan arkadaşlarda sırıtabilir.

demek ilk ben gitmişim aranızda gittiğimde siyahta vardı... Siyah çok hoşuma gitti tricolor pek cazip gelmedi... Inşallah bende sırıtmaz :( Büyük motoruda acemi olduğum için tercih etmiyorum çünkü tavsiyeler bu yönde. Sırıtsada yapabileceğim pek birşey yok Ama arkadaşın videosunu izledikten sonra sırıtmıyacağını düşünüyorum. Cidden motorun üzerinde gayet hoş duruyordu...
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016

katılıyorum sana.o boyla komik durur motor altında.cbf al kullan.para biriktir gt250 alirsin cbf yi satıp
    burak beykurt

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    dostum bende son anda gittim arkadaş geldi arabayla benim kredi işi olmadı yanlız sigorta istiyo adamlar benimde şuanda sigortam yok ufak tefek gelirim var ama sigortam yok bi yere bağlı çalışmıyorum olmadı yani

sizin bide kilonuzda varmış benim kilom yok 73 74 kiloyum cbr de uzun süre sürmek bu boyla cbf ye göre daha yorucu olacağına düşünüyorum kredi işi olsaydı belki cbr yi alırdım ama nakitle cbf den başka alamam borc felan bulup hayırlısı olsun genede
    Hocam sıkmayın canınızı hayırlısı ile bir hal çaresi bulunur... Bende sözleşmeli olarak ösymde çalışıyorum, sözleşmem eylül gibi bitiyor. Bari ağustosta ehliyeti alır almaz sigortam bitmeden hemen başvurayım motoru almak için... Gerçi bir yandan parada biriktiriyorum nakit alabilmek için... Umarım en kısa sürede sende bende ve tüm istiyen arkadaşlar kavuşurlar istedikleri motorlara...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:52 ----------

katılıyorum sana.o boyla komik durur motor altında.cbf al kullan.para biriktir gt250 alirsin cbf yi satıp
    Dostum senin boyun kaç? Sende gayet şık duruyorsun motorun üzerinde ;)
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    honda cbf 150
    ehliyeti beklemiyorum ben ehliyete kalırsak ta ağustosun sonunu bulcak boşu boşuna haziran temmuzun ağustosun ziyan olcak motor işi zaten sezonluk hiç olmazsa mahallede buralarda fazla trafik olmuyan yerlerde kendimi geliştiririm ehliyet gelene kadar ben öle düşünüyorum

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    ehliyeti beklemiyorum ben ehliyete kalırsak ta ağustosun sonunu bulcak boşu boşuna haziran temmuzun ağustosun ziyan olcak motor işi zaten sezonluk hiç olmazsa mahallede buralarda fazla trafik olmuyan yerlerde kendimi geliştiririm ehliyet gelene kadar ben öle düşünüyorum
    Doğruya ikimizde aynı tarihlerde kavuşacağız ehliyete Sen yine biliyorsun kullanmasını... Ben bilmediğimden ötürü illaha ehliyeti bekliyeceğim diyorum... Eğitimini almış olsam bende sabredemezdim. Şimdi bile sabırsızım ama bi o kadar çaresizim Sürüş eğitimi olmadan alamıyorum malesef... Eğitim şart bana anlıyacağın ;)
    Bir garip yolcu...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler