Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco Vonex 250
    Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 gündür forumu ve özellikle bu konuyo ısrarla takip ediyorum en sonunda dayanamadım bende katıldım aranıza...
    Adım Tolga, Bodrumda yaşıyorum, 4 senelik scooter kullanıcısıyım :D mondial 151rs var şuan onu satıp yada satmadan bende artık bir cbr125 kullanıcısı olmak istiyorum. Netten araştırıyorum ve sizinde dediğin gibi fiyatlar banada biraz fazla geldi, yani sıfırı 6 milyar iken 5 yaşındaki 30bin km motora 3.500tl istiyorlar :\ neyse diyeceğim şu ki ; Bodrumdayım maksimum 3500tl ye sorun çıkarmayacak 3-4 sene daha zevkle kullanabileceğim bir cbr 125 arıyorum... yardımcı olabilcek yada motor tavsiye edebilcek varsa çok sevinirim.. tek istemediğim şu sarı mavi yeşil kırmızı renk cümbüşü olan üzerinde repsol yazanlar ( sanırım sizinde repsol dediğiniz o oluyo, biraz acemiyim motor konusunda afoola şimdiden)

İlk mesajım biraz uzun tuttum, hepinize bol cbr li günler diliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Arkadaşlar yetkili servis Karbüratör temizliğini kaça yapıyor?

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parayı yedim aslında ama dur bakalım olursa birrşeyler söylerim sana
    nasip kısmet hayırlısı olsun

Alıntı Rotten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 gündür forumu ve özellikle bu konuyo ısrarla takip ediyorum en sonunda dayanamadım bende katıldım aranıza...
    Adım Tolga, Bodrumda yaşıyorum, 4 senelik scooter kullanıcısıyım :D mondial 151rs var şuan onu satıp yada satmadan bende artık bir cbr125 kullanıcısı olmak istiyorum. Netten araştırıyorum ve sizinde dediğin gibi fiyatlar banada biraz fazla geldi, yani sıfırı 6 milyar iken 5 yaşındaki 30bin km motora 3.500tl istiyorlar :\ neyse diyeceğim şu ki ; Bodrumdayım maksimum 3500tl ye sorun çıkarmayacak 3-4 sene daha zevkle kullanabileceğim bir cbr 125 arıyorum... yardımcı olabilcek yada motor tavsiye edebilcek varsa çok sevinirim.. tek istemediğim şu sarı mavi yeşil kırmızı renk cümbüşü olan üzerinde repsol yazanlar ( sanırım sizinde repsol dediğiniz o oluyo, biraz acemiyim motor konusunda afoola şimdiden)

hoşgeldin usta

o kadar parayı kalite için veriyorsun bana kalırsa o para değer yani
    o tarif ettiğin motor evet repsol ama yeşil renk yoktu herhalde

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de bir sorum olacak. bizim motorlar için buji tırnak aralığı 0.7-0.8mm diyor kitapçık. atıyorum 1mm oldu. bunun ne gibi bir zararı olabilir?
    Tırnak aralığı orijinal değerden arttıkça ateşleme performansı düşecektir. Bunun sonucunda ise motor sıkıştırma odasındaki tüm karışımı yakamayacağı için çekişten düşecektir ve çiğ benzin atarak yakıt tüketimini artıracaktır.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Kymco Vonex 250
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasip kısmet hayırlısı olsun

hoşgeldin usta

o tarif ettiğin motor evet repsol ama yeşil renk yoktu herhalde
    teşekkür ederim,

pekii kalite için veriyoruz o kadar parayı diyorsun, ozman bana bi kaç tane supersport görüntüsünde olup (havalı ,artist =) ucuz marka model tavsiye edebilirmisin? baktık cbr kısmet olmuyor başka modellere yönelirim

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tırnak aralığı orijinal değerden arttıkça ateşleme performansı düşecektir. Bunun sonucunda ise motor sıkıştırma odasındaki tüm karışımı yakamayacağı için çekişten düşecektir ve çiğ benzin atarak yakıt tüketimini artıracaktır.
    sağolasın teşekkürler. sentil çakısı bulamadım, direk taksam mı diye düşündüm bujiyi. ondan sordum. Ankara'da bulabilceğim bir yer biliyo musun?

sağolasın teşekkürler. sentil çakısı bulamadım, direk taksam mı diye düşündüm bujiyi. ondan sordum. Ankara'da bulabilceğim bir yer biliyo musun?
    Rica ederim.
    Vakti zamanında bende çok aramıştım. Tekzen mağazasında bulmuştum en sonunda. Hâla ellerinde varmıdır bilmiyorum.

Mağaza görevlisine gidip "sentil çakısı" varmı diye sorduğumda garip garip bakıyorlar genelde Ne işe yaradığını bilen satış görevli sayısı gerçekten az.

Eğer mağazalarda bulamazsan ve etlik yada çankaya taraflarındaysan işini halledene kadar bendeki sentil çakısını ödünç verebilirim. Takım çantamda öylece duruyor ve şimdilik işime yaramıyor. Sen işini halledince tekrar verirsin bana.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    ninja 250 '11
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    washburn24 motorun kırmızı siyahmı yanı tam istediğim renk o kırmızı gri felan kurtarmıor kırmızı siyah baska renk olmıcak onu bi öğreneyım dedım tşkler
    motor kırmızı siyah ta işte alt sakal gri. eğer tek sıkıntı oysa reklamcıda rahatça o kısmı da siyah yaptırabilirsin

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    teşekkür ederim,

pekii kalite için veriyoruz o kadar parayı diyorsun, ozman bana bi kaç tane supersport görüntüsünde olup (havalı ,artist =) ucuz marka model tavsiye edebilirmisin? baktık cbr kısmet olmuyor başka modellere yönelirim
    tabi olmaz olurmu ama taklitler aslını yaşatır

skyjet f5 diye bir motor var havalı ucuz artsitlik tam istediğingibi ama 50.000 kmde cbr al bunları alma derim.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Çok basit bir yöntemi var. 0,7 kalem ucuyla ölçebilirsin
    HONDA

Motosikleti
    CBR 125 R 2011 SIYAH
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. cbr 125 almayı düşünüyorum sizlerinde tavsiyesi doğrultusunda.. aceba sürekli olarak bıkmadan kullananlarınız var mı ? yoksa başlangıç veya geçiş motoru olarak mı kullanıyorsunuz.. ben fazla hız yapmayı düşünmüyorum yeterli gibi geliyor ama gerektiğinde de bastın mı gitmelisin diye düşünüyorum. Aceba zxr 250 mi alsam cbr 125 mi karar veremiyorum..
    İyi forumlar..

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var

Bana İnanma motosiklet.net siz kalma

Alıntı Onur01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. cbr 125 almayı düşünüyorum sizlerinde tavsiyesi doğrultusunda.. aceba sürekli olarak bıkmadan kullananlarınız var mı ? yoksa başlangıç veya geçiş motoru olarak mı kullanıyorsunuz.. ben fazla hız yapmayı düşünmüyorum yeterli gibi geliyor ama gerektiğinde de bastın mı gitmelisin diye düşünüyorum. Aceba zxr 250 mi alsam cbr 125 mi karar veremiyorum..
    İyi forumlar..
    eyer az yaksın ben yoluma bakarım dersen cbr 125r ama hız görünüş istiyorsan Zx 250 R olur tabi ama bana sorarsan hyosung gt 250 r veya suzuki sv 650S derim bunlara bak araştır hemen alma

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı Onur01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi forumlar..
    hoşgeldin hemşerim ben 11 aydır kullanıyorum henüz bıkmadım başlangıç için yeterli olarak tatmin ediyor yani en azından beni bende senın gibi zxr 250 düşündüm bir ara ama cbr 125in yeterli olacağını düşündüm sonradan iyikide öyle yapmışım tabi bu düşünceler kişiye göre değişir benım şahsi fikrim bu

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    yaptıgım kaza sonucunda 3250tl masraf olusmuş :S:S:S:S
    ön jant ve disk de cok hafif 8 çizme var onları değiştirmiyor sigorta sadece onarım masrafını karsılıyor.onları cıkartırsak 2000tl gibi bi rakam var
    honda hayat da cüzdan da onda

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

helal valla ne diyeyim cıbırın abileri de var biliyon dimi zaman gelir abilerine aşık olursun bak buraya yazıyorum
    abilerini biliorum ama abileri benim cebime sığmaz ki

hoşgeldin... ben de senin gibi üyelik aldım sitede yeniyim

Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön jant ve disk de cok hafif 8 çizme var onları değiştirmiyor sigorta sadece onarım masrafını karsılıyor.onları cıkartırsak 2000tl gibi bi rakam var
    geçmiş olsun funky..
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Geçmiş olsun Furkan. Bu arada sen ödemiyosun dimi?

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    CBR 125 alacagız hayırlısıylada allah kaza bela göstermesın yav cok para cok

Motosikleti
    CBR-125 R
    SORUMA CVAP ALAMADIM BİLEN YOKMU?

arkadaşlar birşey sorucam
    zincir değişimini kaç bin km de yapmak lazım yada değiştirmek gereklimi. başka hangi parçalar kaç bin km değişmesi lazım. bilgisi olan varmı.
    yardımcı olursanız sevinirim.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    motor kadar masrafı çıkmışgeçmiş olsun & ALLAH korusun
    bu motordan korkmaya başladım parça fiyatları baya yüksek satıp gt250r yada naked bişiler bakmak istiyorum biraz daha birikim yapabilsem hemen vericem ilanını
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler