Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar benim motorun sanki frenlemesi kötü geliyor ya sizinde öylemi daha 5 bin km de ani fren yaptığım zaman 70-80 km hızla zor durduruyorum ön arka eşit sıktığım halde 50 60 metre sonra duruyor motor yavaşlıyor ne bilim beni hiç tatmin etmiyor frenlerive siz ani fren esnasında ne yapıyorsunuz?motoru ani frenlemede nasıl durduruyorsunuz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:26 ----------

var kurban kırmızı beyaz var revit monza 150 200 tl filan ben almıştım kullanmıştım güzel mont

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorun sanki frenlemesi kötü geliyor ya sizinde öylemi daha 5 bin km de ani fren yaptığım zaman 70-80 km hızla zor durduruyorum ön arka eşit sıktığım halde 50 60 metre sonra duruyor motor yavaşlıyor ne bilim beni hiç tatmin etmiyor frenlerive siz ani fren esnasında ne yapıyorsunuz?motoru ani frenlemede nasıl durduruyorsunuz?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:26 ----------

var kurban kırmızı beyaz var revit monza 150 200 tl filan ben almıştım kullanmıştım güzel mont
    Sen şu motoru aldığından beri bi sevinçli anı paylaştıgını hatırlamıyorum dostum
    My life Starts after 12.500Rpm

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    valla sorma dynnerim ya bugunde adama çarptık gerçi suçö adamda dalmış elindede cep:D gidiyor yolun ortasında:D sağ aynayla vurdum hızım azdı adam bnden özür diledi.D

atmaca_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ben NEBEL kullanıyorum bikaç kez yağmura yakalandım 0 rüzgar 0 yağmur geçirıyo..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    motorun kaç km de?
    balatalarında problem olabilir mi?
    yada bir arkadaşımın başına gelmişti piston tam basmıyordu diske,aynı şey başına gelmiş olabilir,
    çok geçmeden bir kontrol ettirmelisin işini bilen bir servis veya yetkili bir serviste..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16000 km değilmi bakımı sen erkenden götürcen herhalde fiyat olarak bişi diyemiyom çünkü ben 16000 bakımına değilde parça değiştirmeye gittim tabi bakımıda oldu.Yaptıran arkadaslar olmustur.Onlar daha iyi cvp verir.
    ben 15bin hatırlıyorumm olsn erken yaptıralım 16bin ise benım daha hiç bi parça degısmedııı inş da degısmezzz
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorun sanki frenlemesi kötü geliyor ya sizinde öylemi daha 5 bin km de ani fren yaptığım zaman 70-80 km hızla zor durduruyorum ön arka eşit sıktığım halde 50 60 metre sonra duruyor motor yavaşlıyor ne bilim beni hiç tatmin etmiyor frenlerive siz ani fren esnasında ne yapıyorsunuz?motoru ani frenlemede nasıl durduruyorsunuz?[COLOR="Silver"]
    bu tarz motorlarda ağırlık önde olduğundan arka fren ön frenden daha az tutar motora acemilik döneminde durduramayacakmışsın gibi hissedersin...zamanla ön frenle durmayı geliştirirsin tabi acil durman gerekiyorsa motor freni yaparak durmak daha kolay olur...bu motor hafif pek frenleme sorun olmuyor da daha hacimli ve yüksek cclerde sanırım daha bir dert oluyormuş bu arka fren forumlarda öyle duymuştuk...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Kanuni Windy S 2010
    slm arkadaşlar konuyla pek alakası yok ama forumda bulamadım ( 250 cc 2 zamanlı tek silindir su sogutmalı bir makine örn: honda cr 250cc ) arıyorum sadece makine kısmı ama nerden bulabilirim bi fikri olan varmı tşk.

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    s.a aranıza yenı katıldım daha once yazılanları takip ediyordum sonunda üye oldum aranıza katıldım bende cbr 125 hastasıyım ve almayı düşünuyorum şu 1 ay içinde tabiki herkez gibi yanlış bir iş yapmayım diye boyle sitelerı takip ediyorumkı burda bir coğu sorunun yanıtı var şimdiden herkese teşekkürler ben ybr ve cbr de gercekten cok kararsız kaldım ama gösteriş benım ıcın ön planda olduğu ıcın cbr yı sectım en fazla 3 3.500 param var aşırı km yapmamıs kazasız temiz daha ağırlıklı kırmızı siyah renk istiyorum olmuşken öyle bişey alayım diye düşündüm sizce bulabılırmıyım neye dıkkat etmem gerek alırken bilgileriniz için tekrar teşekkürler.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    3500 e kırmızı siyah bulamazsın sezon açıldı malum.bulsan da 25.000-30.000 km de olur.repsoller var o fiyata.biraz daha koy kenara 4000 liraya alırsın temiz 10.000 km den az siyah kırmızı bir motor
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    djsalih 3500e kmsi çok olmayan temiz bi makina bulabilirsin...kime sorarsan sor sana bu motoru alma diyeni bulamazsın...herşyi ile 4x4 lük bir motor (fiyatına oranlarsak bundan iyisi şamda kayısı)keyif alacağın yakışıklı,ekonomik,kaliteli ve sağlam bir marka ALLAH olmayanlarada versin...bu arada düşündüğün ilanlar varsa buraya ilanı koy az çok bilgi ve yorum alırsın
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    djsalih 3500e kmsi çok olmayan temiz bi makina bulabilirsin...kime sorarsan sor sana bu motoru alma diyeni bulamazsın...herşyi ile 4x4 lük bir motor (fiyatına oranlarsak bundan iyisi şamda kayısı)keyif alacağın yakışıklı,ekonomik,kaliteli ve sağlam bir marka ALLAH olmayanlarada versin...bu arada düşündüğün ilanlar varsa buraya ilanı koy az çok bilgi ve yorum alırsın
    onur daha demin girdim sahibinden e ya yok siyah yada kırmızı motor millet fiyatları 4000 e çekmiş valla.hep repsoller var 3500 e.eski ilanlara inmek gerekiyor satıldı mı diye tek tek sormak gerekiyor.bende eski bir ilana sormuştum siyah cbr ı.satılmamıştı.fiyat da uygundu aldım hemen de az sayıda şuan uygun km de ve 3500 civarı siyah yada kırmızı bi cbr
    burak beykurt

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    ilgilendiğiniz için teşeşşür ederim evet dediğiniz gibi sezon acıldı ama ben istıyorumkı 3 5 ay snr sattığımdada fazla zarar yapmayım yazın bineceğim gezeceğim gercekten cok istıyorum ama acelede etmıorum hayırlısı neyse o olsun diyorum onur35 bilgiler için saolasın tamam beyendiğim motor olursa sahibinden felan koyarım ben yardımcı olursunuz peki repsolün farkı sadece renkmiydi?

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahıbınden 2 qundur çoştu herkez 500-700 TL zam yapıyor ayıptır yaa :/

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    aynen uçurdular iyice fiyatları nası yapcaz bilemedim :d

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahibinden.com a sıfır fiyatına 2.el koysalar şaşırmam millet aşmış artık kendini herkez pazarlamacı ağzı yapıyo :(

atmaca_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    yoo ben ındırım yaptım hala ölücüler arıyo
    http://www.sahibinden.com/2005_repso...XQQdisplayitem

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    CBR 125 in Yıllık Vergisi Ne kadar??

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahıbindene beleş diye herkez bı fıyat sallıyor satılır belki diye sanırım
    http://www.sahibinden.com/cbr_125_rr...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahıbindene beleş diye herkez bı fıyat sallıyor satılır belki diye sanırım
    http://www.sahibinden.com/cbr_125_rr...XQQdisplayitem
    öyle valla fiyatlar uçmuş.ben tam yerinde almışım valla çok şükür
    Yeni avatarın hayırlı olsun casillas
    burak beykurt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler