Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak benim avatar direk o motor ben bizzat bindim gördüm tıpkısının aynısının fotokopisi tek fiziksel fark ön farlar diyeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

Gözün aydın güle güle bin kazasız belasız sür

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

Ben siyah yaptırıcam ama önce hayırlısıyla temiz bi cbr bulduktan sonra.Sağolsun casillas00 arkadaşım yardımcı oldu bi tane bulduk, cevap bekleniyor motor aldıktan sonra halkalıdayım ona göre

benim motoru vereyim sana
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    [QUOTE=[B]beykurt;2018694]Bak benim avatar direk o motor ben bizzat bindim gördüm tıpkısının aynısının fotokopisi tek fiziksel fark ön farlar diyeyim[[/B]COLOR="Silver"]

hadiya hayallerim yıkıldı halbu ki avatarda kaslı duruyor. 1.80 67 kg yım boydan sırıtıyor cbr
    teşekkürler

@sArSıLmAz__
    teşekkürler

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motoru vereyim sana
    karaman uzak yaw)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:49 ----------

[QUOTE=gursus;2019033]
    Alıntı [B adlı üyeden alıntı
    beykurt;2018694]Bak benim avatar direk o motor ben bizzat bindim gördüm tıpkısının aynısının fotokopisi tek fiziksel fark ön farlar diyeyim[[/B]COLOR="Silver"]

hadiya hayallerim yıkıldı halbu ki avatarda kaslı duruyor. 1.80 67 kg yım boydan sırıtıyor cbr
    teşekkürler

@sArSıLmAz__
    teşekkürler
    eet sana gitmez o motor ya:
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    İstanbul Avrupa yakasındaki arkadaşlar bir akşam toplanalım da CBR şov yapalım asfaltta. Ne dersiniz ?

atmaca_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    motoru limitlerde kullanamamk ne kadar zormuş yaw

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    merhaba arkadaşlar bayadır yazamıyodum nasip olursa bu hafta içinde memleketime gitcem 450-500 km lik yol cıbırla beni bekliyo.Uzun yolda yeni halini deneme fırsatım olcak inş.Motor yeni yaapıldı lastikleride değiştirdim inş kazasız belasız bi yolculuk yapcaz.Şuana kadar hiç bi sorun vermedi çok şükür.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bayadır yazamıyodum nasip olursa bu hafta içinde memleketime gitcem 450-500 km lik yol cıbırla beni bekliyo.Uzun yolda yeni halini deneme fırsatım olcak inş.Motor yeni yaapıldı lastikleride değiştirdim inş kazasız belasız bi yolculuk yapcaz.Şuana kadar hiç bi sorun vermedi çok şükür.
    hadi bakalım kazasız belasız yolculuklar emre kardeşim.kendine çok dikkat et tamam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

Arkadaşlar aradığım özelliklerde motor buldum.Sahibiyle görüştüm.ayın 14 ünde istanbula gidip motoru alacağım.Ustaya gösterdikten sonra tabi motorun ilanını vereyim size.bakın bakalım nasıl özellikleri.Ekstraları falan olduğundan hoşuma gitti.fiyatı da 3800 e cektik.
    Bi de sormak istediğim ben motoru üstüme alacağım için ne kadar bir ödeme yapmam gerekecek.Ona göre para ayalayacağım.İlginize teşekkür ederim arkadaşlar
    http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem
    burak beykurt

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    dostum sen de benım gibi motor yaptırdın çok uzun zamanda olmadı..motoru açmadan uzun yolda sıkıntı yapmasın yüksek hızlara çıkamıcan 500 km de sorun olmasın sonra.. bende izmire gitcektim ama vazgeçtim kamil koç amcaya döndüm :D

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    ya kimse yok m forumda bana fikir verecek
    burak beykurt

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ya kimse yok m forumda bana fikir verecek
    şehir dışında alacağın için
    200 gözden cıkarman gerekebilir
    36 noter 36 sıgorta 45 + 45 ruhsat 20 de plaka olsa

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    hadi bakalım kazasız belasız yolculuklar emre kardeşim.kendine çok dikkat et tamam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

Arkadaşlar aradığım özelliklerde motor buldum.Sahibiyle görüştüm.ayın 14 ünde istanbula gidip motoru alacağım.Ustaya gösterdikten sonra tabi motorun ilanını vereyim size.bakın bakalım nasıl özellikleri.Ekstraları falan olduğundan hoşuma gitti.fiyatı da 3800 e cektik.
    Bi de sormak istediğim ben motoru üstüme alacağım için ne kadar bir ödeme yapmam gerekecek.Ona göre para ayalayacağım.İlginize teşekkür ederim arkadaşlar
    http://www.sahibinden.com/2008_model...XQQdisplayitem
    Teşekkür ederim beykurt sağol dikkat etcez inş. Motorda cidden güzelmiş hayırlısı ile alırsın inş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:23 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen de benım gibi motor yaptırdın çok uzun zamanda olmadı..motoru açmadan uzun yolda sıkıntı yapmasın yüksek hızlara çıkamıcan 500 km de sorun olmasın sonra.. bende izmire gitcektim ama vazgeçtim kamil koç amcaya döndüm :D
    Sende haklısın tabi ben o yüzden baya bi istanbulda kaldım hergün yol yaptım.Servise sordum uzun yol yapcam yüksek devir bi sorun olurmu diye olmaz dediler piston değişmediki o yüzden sorun olmaz denildi.Buralarda gezerken yüksek devirlere de cıktım E-5 te bi sorun olmadı çok şükür.( Yüksek devir dediğim 10000 devir. )kırmızı çizgiye zaten getirmiyom motoru.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    benim piston değişti fazla gazlayamıom zaten motor zorlanıyo yüksek devirlere cıkarken şöyle bi 500 km falan olsun sibop ayarınıd ayaptırcam o zaman eski günlere döncem

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    slmm cbrr cemattı

cbrım 4 senelık sıfır aldıgımda suan 15200 km de gecen aküsü tamemn uf oldu arkadaslar
    acaba sizin aküler ne kadar götürdüü orfınal aküsü
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    hadi emre yolun açık olsun arkadaş sağ salim gidersin inşallah memleketine bende malatyaya gidecektim biraz işim çıktı erteledim benım yolum 300 km yola çıkmadan bir bellik almayı düşünüyorum bel ağrısını baya azaltıyormuş tavsiye ederim.

Alıntı linkinpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmm cbrr cemattı

cbrım 4 senelık sıfır aldıgımda suan 15200 km de gecen aküsü tamemn uf oldu arkadaslar
    acaba sizin aküler ne kadar götürdüü orfınal aküsü

valla usta bende sıfır aldım 3800 kmde falan benım akü öldü iki kez üst üste 20 gün kadar yattı ikinci yatışında kendini toparlayamadı ama honda sağolsun hemen yenisi verdi garantiye bile almadan

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla usta bende sıfır aldım 3800 kmde falan benım akü öldü iki kez üst üste 20 gün kadar yattı ikinci yatışında kendini toparlayamadı ama honda sağolsun hemen yenisi verdi garantiye bile almadan
    benimkide 500km de bitti. motorumu bir ay uzak kalmısdım geldiğimde akü şarz tutmuyodu kendi ihmalim yüzünden akü öldü
    ama honda (kusadası mnr) garanti ye bile işlemeden yenisini verdi ( orj. akü: 230tl)

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    orjinal akü burda 140 dediler usta orda öyleyse hemen akü işine girelim :D iki akü var dedi orjinal olmayan 60 dedi orjinali 140 dedi

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    s.a. arkadaşlar..
    cbr125 almayı düşünüyorum..bir motor buldum 2008 model, km si 10bin altında, performans egzozu var ama iki kere durduğu yerden yatması varmış...hareket halindeyken düşmedi kesinlikle diyor...bundan dolayıda birkaç yerinde çizikleri varmış...onun dısında hiçbir sorunu yok tertemiz diyor sahibi..ben henüz görmedim motoru....fiyatına da 3500 diyor..paraya ihtiyacı varmış...
    siz ne dersiniz bu motora..iki kere düşmesi ve çiziklerinin olması beni biraz düşündürmeli mi yoksa bu paraya düşünmeden almalı mıyım?..veya en azından gidip bakıp bir ustaya göstermeye değer mi? eğer usta derseki bir sorun yok bu motorda, bu fiyata bu motoru kaçırmamalı mıyım?
    not: hiç motor tecrübem yok..bir kere arkadasın cbr motosikletine oturmuştum durduğu yerde)) haa birde direksiyon sınavında scooter ile bir tur atmıştım))

ya bu cbr nasıl telaffuz ediliyor? ce-be-re diye mi si-bi-ar diye mi ?

birde repsol ile düz renk arasında sadece renk farkı var dimi? teknik özellikler değişmiyor yani?

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    sen nasıl hangi dilde telfuz etmek istersen öyle et,sonuçta evrensel

Repsol sadece renktir
    My life Starts after 12.500Rpm

teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler