Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fiyatlar açık artırma fiyatımı ucuz gibi sanki
    hiç bilmiyorum ebaydan alış veriş yapan arkadaşlar vardı asıl bilgiyi onlar verir
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beyler şu alarmlı disk kilitlerinden kullanan varmı
    Her asker yeşil bereli olamaz

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler şu alarmlı disk kilitlerinden kullanan varmı

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Arkadaşlar motorlarınızın kıymetini bilin, bugün hava müsait olup motora binemeyişimin 5. günü.Normalde en fazla 2 gün oluyodu.Gözümde tütüyo kereta, bugünden itibaren motoru yaptırmak için bi yerde çalışmaya girdim, gitmem dediğim yere sırf motoru yaptırmak için gidiyorum.Ama bi yapılsın bunların acısını cıkartacam.
    Ama en kötüsüde 1 ay kadar binemiyecem :( motoru düşünmekten uyuyamıyom ya erkenden kalkıyom.
    Büyük ihtimal sevise götürcem ya Ankara yada İstanbul.Artık onun hayalini kuruyom hergün.

abiler motorsikletli bi film wardı harleyciler fln wardı ismi neydi o filmin
    :pl::bestmt:

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı FiqhteR`_CbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler motorsikletli bi film wardı harleyciler fln wardı ismi neydi o filmin
    bonanza

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beyler film olarak Tork (böylemi yazılıyo bilmiyorum) bide Efsane Adam filmini izlemenizi öneririm
    Her asker yeşil bereli olamaz

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Virajlarda da iyi ya ben yatıyom ama tekerlekler tam ısınmayınca hafiften kayıyo.Abileri gibi yatılmıyo ama yinede bana yetiyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 ----------

Maşallah çankırılılar cıkmaya başladı yokmu artıran
    Bana gore motorun tek anlami viraj.

Son hiz falan tirt cafe gazcilari yapar onu 299 u duz yolda gorup sonra ne gazladik be abi derler kendilerini arabalarla kiyaslarlar.

120 kglik motorla 130la viraja girmek bana daha eglenceli geliyor.

Ama iste ne olurdu su arka salincak az daha genis yapilip lastigi kalin koysalardi.Fazla beygirde istemiyorum 2 beygir versinler yeter ekstradan.Goruntusude yine boyle kalsin o da umrumda degil benim derdim virajda cok sakat olmasi bu motorun.

Valla lastik fotosu vardi bende bi tane viraja nasil yattigimi gostermek icin ama Turkiye deki bilgisayarda kaldi o zaman belki anlasilirdi dediklerim.
    We are many...

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana gore motorun tek anlami viraj.

Son hiz falan tirt cafe gazcilari yapar onu 299 u duz yolda gorup sonra ne gazladik be abi derler kendilerini arabalarla kiyaslarlar.

120 kglik motorla 130la viraja girmek bana daha eglenceli geliyor.

Ama iste ne olurdu su arka salincak az daha genis yapilip lastigi kalin koysalardi.Fazla beygirde istemiyorum 2 beygir versinler yeter ekstradan.Goruntusude yine boyle kalsin o da umrumda degil benim derdim virajda cok sakat olmasi bu motorun.

Valla lastik fotosu vardi bende bi tane viraja nasil yattigimi gostermek icin ama Turkiye deki bilgisayarda kaldi o zaman belki anlasilirdi dediklerim.
    Gecen sene balık tutmaya giderken cıbırla iki kişi virajlı yerlerden geçmiştik.Çok güzelde yatmıştım (belki bana öle geldi çünkü zevk almıstım).Yol bittikten sonra lastiklerin fotosunu çekmiştim.Belki çok yatmış olmayabilirim ama konu açılmışken göstermek istedim.

Ön tekerler çekim hatası yüzünden cok net cıkmadı ama azda olsa belli oluyo

@Emre18
    oldukça çok yatmışsın az daha yatsan düşersin tahminim. ben ön tekeri o açıya getiremiyorum

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bende yatarken o duyguları yaşamıştım.Biraz daha yatırsam tekerler kayacak gibi hissettim.Motorla yattığım yollar anayol değildi tali yoldu.Çok fazla arabanın geçmediği bi yer.
    Teşekkür ederim yorumun için

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    emre18 : motorumun yattığı zamanları hatırlıyorumda anlıyorum seni bende 40 gün kadar binememiştim motora bir ara motor serviste yatmıştı.

ama bu arada sana öyle gelmemiş iyi yatırmışsın motoru her babayiğit bu motorla o kadar yatıramaz arka lastiğin markası falan nedir sanırım ona güvenip o kadar yatırdın orjnal lastiklerle bu kadar yatırmayı gözüm kesmiyorda benim

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ya ben viraj konusunda titan ımı arıyorum valla bununla yatamıyom.geçen yatırayım dedım karşı şeride geçtim allahtan araba gelmıodu

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre18 : motorumun yattığı zamanları hatırlıyorumda anlıyorum seni bende 40 gün kadar binememiştim motora bir ara motor serviste yatmıştı.

ama bu arada sana öyle gelmemiş iyi yatırmışsın motoru her babayiğit bu motorla o kadar yatıramaz arka lastiğin markası falan nedir sanırım ona güvenip o kadar yatırdın orjnal lastiklerle bu kadar yatırmayı gözüm kesmiyorda benim
    Teşekkür ederim dostum sağol
    Lastiğin markası pirelli mt75, birazda ona güvenerek bu kdar yatmıştım.Ama her yolda böyle yatıramıyorum.Mesela yol çok parlak duruyosa (yağ dökülmüş gibi) yatamıyom bi kaç kez denedim ön tekerleği kaydırmıştım, zor toparladım.Buda biraz güven meselesi.Yatabileceğime inandığım yerlerde yatıyom.Her yolda fotodaki gibi yatmayı denesem çok düşerdim.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    beyler film olarak Tork (böylemi yazılıyo bilmiyorum) bide Efsane Adam filmini izlemenizi öneririm
    filmin adı TORQUE İMDB puanı 3.5 bence kalitesiz bir film ama motosikletleri izlemek zevkli

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

cbr yakıt

arkadaşlar size 1 sorum olucak cok fazla ınceleyemedım daha önce yazıldıysa kusura bakmayın
    1-cbr 125 sehır ıcınde km kac kurus yakar(lütfen yaklasık yada tahmin degil gerçek ölçen arkadaşlar yardım

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar size 1 sorum olucak cok fazla ınceleyemedım daha önce yazıldıysa kusura bakmayın
    1-cbr 125 sehır ıcınde km kac kurus yakar(lütfen yaklasık yada tahmin degil gerçek ölçen arkadaşlar yardım
    benzin aldım dün 3.80 olmuş. tam bir rakam söylenemez kuruş olarak çünkü kullanıma göre değişir. son gaz sürüyorsanız motoru başka yakar, sakin kullanıyorsanız başka yakar. 110 kilo iseniz daha da başka yakar.

şöyle denebilir. trafiğe uyarak kullanıyorsanız, km de 12 kuruş civarı

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Arkadaşlar motoru 1-2 hafta içinde yaptırmaya götürcem inş.Götürmüşken lastiklerinide değiştimek istiyorum.Yol tutuşu zayıfladı.Belki asfaltın ve lastiklerin soğuk oluşundandır ama yinede değiştircem.Lastikler bu yaz 4. senesini tamamlıyacak.Linkteki lastik nasıldır.Yada önerebileceğiniz lastik varmı 120-70 ebatında.linkteki lastiğin diş derinliği iyi gibi o yüzden ilgimi çekti.Ön tekerleğin ebatını değiştirmiyecem.Bana önerebileceğiniz ön arka lastik modeli varmı yada linkteki lastiği almaya değermi 2.el lastik almayı pek istemiyom ama motora baya bi para bayılacağımdan düşündürmeye başladı.Tavsiyelerinize ihtiyacım var.Şimdikten teşekkürler

http://www.sahibinden.com/2_el_cikma...XQQdisplayitem

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    evet bekir türkçe okunuşu tork ortaokuldayken falan izlemiştim sanırım o filmi fena değildi

Alıntı Emre18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim dostum sağol
    Lastiğin markası pirelli mt75, birazda ona güvenerek bu kdar yatmıştım.Ama her yolda böyle yatıramıyorum.Mesela yol çok parlak duruyosa (yağ dökülmüş gibi) yatamıyom bi kaç kez denedim ön tekerleği kaydırmıştım, zor toparladım.Buda biraz güven meselesi.Yatabileceğime inandığım yerlerde yatıyom.Her yolda fotodaki gibi yatmayı denesem çok düşerdim.
    evet usta o lastiği biraz araştırdım şimdi önüde değiştir aynı modelle adam yağmurda yanlamaya çalışıyordum kaymıyordu diyor bu lastiği düşünebilirim nasıl memnunsun dimi lastikten ben ön arka almayı düşünüyorum

tabi birde viraja odaklanıp güzel bir şekilde yatıracağını inanırsan çok daha güzel oluyor

Motosikleti
    VFR 800 F
    http://www.sahibinden.com/askerlik_n...XQQdisplayitem

arkadaşlar bu motora bakan,gören,bilen,inceleyen oldu mu acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler