Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı canbedel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ben cbr almayı düsünüyorum size bir kaç sorum olacak koltuk altı bagajı varmı bide en fazla kaç km hız yapıyor?
    arka koltuğun altında küçük bir bölme mevcut, ikinci sorun rodajına bağlı olmakla beraber 120-130 rahat yapar. modifiye ederek daha yüksek hızlarada çıkanlar var ama güvenli değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı caqlarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka koltuğun altında küçük bir bölme mevcut, ikinci sorun rodajına bağlı olmakla beraber 120-130 rahat yapar. modifiye ederek daha yüksek hızlarada çıkanlar var ama güvenli değil
    sağolun peki bölme boyutu yaklasık olarak ne kadar

herkese merhaba. bir sorum olacak 2006 model 7-8000 civarında bir cbr bulmuştum.km düşük olması gözüme takıldı 4 yılda bu kadar mı oldu diye sorduğumda kapalı garajda yatıyor falan dedi.çok aşırı temiz görünüyor.bu motosikleti almak doğru olur mu ?
    A p s u v A

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı canbedel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun peki bölme boyutu yaklasık olarak ne kadar
    çok küçük hocam yani olması gerektiği gibi kitap falan sığıyor işte ben genelde sigara albeni su falan koyuyorum rahatlıkla alıyor yeterde zaten

Alıntı alp_23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba. bir sorum olacak 2006 model 7-8000 civarında bir cbr bulmuştum.km düşük olması gözüme takıldı 4 yılda bu kadar mı oldu diye sorduğumda kapalı garajda yatıyor falan dedi.çok aşırı temiz görünüyor.bu motosikleti almak doğru olur mu ?
    usta kimisi pek yol yapmıyor olabilir zaten vites pedalından manetlerden kendinibelli eder ne kadar istiyor peki bir resmi falan varmı motorun

usta kimisi pek yol yapmıyor olabilir zaten vites pedalından manetlerden kendinibelli eder ne kadar istiyor peki bir resmi falan varmı motorun[/QUOTE]

resmi yok motorun ya ben sahibiyle görüştüm sağda solda fotoğrafı olsa göstericektimde uzun süre yatmış motordan hayır gelmez falan dediler
    A p s u v A

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    yok be usta aldığında yağını değiştirp akü takviyesi yapsan cbr 125 yolda bırakmaz seni lastiklere falan bak ön fren mekanızmasını yağlat falan hiç bişeyi kalmaz diye düşünüyorum

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be usta aldığında yağını değiştirp akü takviyesi yapsan cbr 125 yolda bırakmaz seni lastiklere falan bak ön fren mekanızmasını yağlat falan hiç bişeyi kalmaz diye düşünüyorum
    sağolasın
    A p s u v A

bugün osmaniyenin Kadirli ilçesinde buuluşma vardı. Adanadan Antepten Hataydan Maraştan Mersinden çok sayıda Motosever hava yağmurlu olmasına rağmen kırmayıp geldiler(çoğu sırılsıklam olmuştu) Mert ve Sarsılmaz nickli Arkadaş ta gelmiş. Merti zaten tanıyorum, Sarsılmaz da çok iyi bir insan 5 dakika konuşmanız yetiyor 10 numara bir insan olduğunu anlamak için.çok kibar ve dost yaklaşımlı. hemen bir cbr 600 sahibinden izin alıp foto çektirdik 600 ümüz yok bari fotomuz olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:35 ----------

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    güzel gündü bee halili zaten tanıyordum bekiri tanımak büyük şerefti çok kafa bir arkadaştı iyi güldük eğlendik

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beyler sizlerle tanıştığıma bende çok mutlu oldum,adana merkeze gelirseniz mutlaka arayın görüşelim
    Her asker yeşil bereli olamaz

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    ne güzel motor topluluğu,ilk akla gelen bir etkinlik yaşandığı...beyler neler yaptınız anlatmayacak mısınız böyle kuru kuru foto koymakla olmuyor ama
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    selam cıbırcılar,şöyle 2.el temiz bi 130luk arka lastik lazım,bi de 130 luk lastik alınca jant değişecek mi acaba,yardımcı olursanız sevinirim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBR Alasım var
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR Alasım var
    ama hangi cbr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:23 ----------

Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam cıbırcılar,şöyle 2.el temiz bi 130luk arka lastik lazım,bi de 130 luk lastik alınca jant değişecek mi acaba,yardımcı olursanız sevinirim
    jant değişmiyor

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama hangi cbr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:23 ----------

jant değişmiyor
    şase açılacakmı peki???

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzel motor topluluğu,ilk akla gelen bir etkinlik yaşandığı...beyler neler yaptınız anlatmayacak mısınız böyle kuru kuru foto koymakla olmuyor ama
    anlatayım ben biraz. Kadirlinin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümüne belediye ve valilik çeşitli gösteriler hazırlamış. kadirli Moto grubu da konuşup organizasyon ayarlamışlar. ikramlar belediyeden stada girdik krosçular biraz artislik yaptı bizde yavaş yavaş turlamakla yetindik(öğrenciler tezahurat yapıyor bu arada). sonra şehiriçinde konvoy oluşturduk. ardından yemek sırasına girdik mert tatlı ve salataları aldı. ben dürüm kuyruğunda bekledim. tam bana geldi sıra ekmak bitti neyse yarım saat daha bekleyip aldım dürümleri . masaya gittim bir de ne göreyim Mert tatlıları yemiş bitirmiş

işte ondan başka krossçular gösteri yaptı biraz sabah.daha çok sohbet ortamıydı. hayabusacılarla gsr 600 cüler eksoz sesi yarıştırdı. ardından cruiserların garip sesleri geldi. ardından 450lik kross bir ses çıkarıyor anlatamam. ama 3 tane r1 vardı onlara bittim. engüzel onların dı sesi. birde devil eksozlu cbr 600 vardı acayip ses çıkıyordu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

şase açılacakmı peki???
    yok sadece arka zinciri çıkarıyorsun. arka tekerin milindeki somunu anahtarla çıkarıp mile bir çekiç darbesi atıp arka jantı eline alıyorsun. sonra lastikçide eski lastiği çıkarıp yenisini takıyorsun

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler sizlerle tanıştığıma bende çok mutlu oldum,adana merkeze gelirseniz mutlaka arayın görüşelim
    sağol bekir senınde yolun ne zaman ceyhana yada ceyhana yakın biryere düşerse numaram var ara görüşelim boş vaktim yeterince var

halilin dediklerine tamamen katılıyorum bende bi ara cıbırla öğrencilerin üstüne çamur attırdım ama kasıtlı değildi
    bu arada halil tatlıları yedi diyor yok kardeş valla ben yemedim orda yanımızda bekleyen abiler karambole bizimkileride yediler bende ses etmedim şaka maka güzel gündi iyi eğlendik ama kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:48 ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol bekir senınde yolun ne zaman ceyhana yada ceyhana yakın biryere düşerse numaram var ara görüşelim boş vaktim yeterince var

halilin dediklerine tamamen katılıyorum bende bi ara cıbırla öğrencilerin üstüne çamur attırdım ama kasıtlı değildi
    bu arada halil tatlıları yedi diyor yok kardeş valla ben yemedim orda yanımızda bekleyen abiler karambole bizimkileride yediler bende ses etmedim şaka maka güzel gündi iyi eğlendik ama kardeş

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    kardeş ne gerek var yaaa,bence motora hammallık yaptırma
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Selamun Aleyküm motorcu dostlar.Bende Cbr125 hayranı olarak aranıza yeni katıldım.Çok şükür banada nasip oldu cbr sahibi olmak.Önceden de takip ettiğim bi konuydu üye olup aranıza katılmak bugüne nasipmiş

arkadaslar cbr 125 in 1 deposu 0 dan nekadara doluyor ve yaklasık olarak sehirler arası yolda kaç km yapıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler