Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aleti r125 gibi az kaslandırsalar bi yerlerinden bişey eksilirdi sanki
    her güzelin bir kusuru vardır bu motoruda böyle sevdik böyle gider. sonuçta 125cc motor fazlası gereksiz diye düşünüyorum mesela r125i gören büyük birşey sanıyor bi çalıştırıyorsun ses yok seda yok bunlarıda düşün.
    bence şu anda 125 cc ss katagorisinde en iyi motor cbr 125r ne bir fazla bir eksik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her güzelin bir kusuru vardır bu motoruda böyle sevdik böyle gider. sonuçta 125cc motor fazlası gereksiz diye düşünüyorum mesela r125i gören büyük birşey sanıyor bi çalıştırıyorsun ses yok seda yok bunlarıda düşün.
    bence şu anda 125 cc ss katagorisinde en iyi motor cbr 125r ne bir fazla bir eksik
    çok doğru sölüosun kardeşim katılıorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:10 ----------

bu arada benim plaka 07 BTN 85 ben bunu satmak istiorum herhangi bir batuhan isimli birisine hatta 1985 doğumlu olursa daha da iyi olur satış fiyatını 500 tl olarak koydum nasıl??
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    inş. motoru aldığımda ilk işim egzos taktırmak olacak.. kalın boğuk sesli kaliteli iyi dediğiniz bi marka varmı??
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    arkadaşlar 2010 modeli ben de gördüm rengi güzel iyi de biraz daha iri olsa....birkaç foto çekmiştim fuarda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:57 ----------

Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş. motoru aldığımda ilk işim egzos taktırmak olacak.. kalın boğuk sesli kaliteli iyi dediğiniz bi marka varmı??
    laser diyorum başka bişey demiyorum videoları var bakıp beğenebilirsin

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    kardeş bende öyle diyordum ama biraz orjinal bineyim dedim 8000 km oldu hala aynı

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    dikkat çekici ve tok ses istiyorsan SBK Leovince (yaklaşık 700tl)
    verdiğin paranın karşılığını emin ol büyük bir zevkle alırsın ben çok memnunum
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

cbr 125 e eksoz takmak, pejo mobilete eksoz takmakla aynı şey gözümde

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    teşekkürler

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ben Tıger kullanıyorum çok güzel bi sesi var 450 TL... fabrikası birebir yoshimura yla aynı yapıyo elyafının ağırlığına kadar aynı,istersen ses olarakda yoshimurayla karşılaştır...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben Tıger kullanıyorum çok güzel bi sesi var 450 TL... fabrikası birebir yoshimura yla aynı yapıyo elyafının ağırlığına kadar aynı,istersen ses olarakda yoshimurayla karşılaştır...
    cbr125te çoğu egzost aynı sesi verir,Dediğin gibi olsaydı millet 600rrına yoshi tri oval taktırcağına tiger taktırırdı
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Cıbır aşığı biri olarak yeni cıbırın rengini beğenmedim fazla , jantlarla çok alakasız bence Ama cıbır işte, cıbır olsun çamurdan olsun Üzerine oturmadım yanında durmak bile yeterince acı verdi bir tarafımıza bakaraktan döndük yine eve Bir kaç foto çektim ben de ama Metehan'ınkilerle aynı olduğundan koymaya gerek yok sanırım Ayrıca Metehan fuarda seni göremedik ya bir ona yanarım

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    dediğin gibi cbr 125 de çok farketmiyo ama işte bizim burda o işlerden çok iyi anlayan arkadaşlar ustalar falan var esasında bende onların yalancısıyım ama ben kullanıyorum sesi çok güzel ayrıcada performansıda etkiliyo...
    Her asker yeşil bereli olamaz

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cıbırımız olsunda egzozu eksik kalsın

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yoshimura 10 numara bir eksozdur. fakat eksoza 700 çok para motor neki eksoz o olsun bırak dağınık kalsın orjinalini kullan ses istiyorsan açık filtre simoto yada kn tak bas bas bağırsın yada eksozu iptal et en iyi usta parça artıran ustaymış ,eksozun da eskimez evinde temizce durur öyle dolan hem beleşce tok bir ses alırsın sokaklar inler.
    103 hp

deniz_k2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 R
    Arkadaşlar motorumu satıyorum ilan yakında aktif olur ilgilenenler için
    http://www.sahibinden.com/full_modif...XQQdisplayitem
    cbr 125 R
    Gezdim Gördüm Yayınladımhttp://akira-berk.blogspot.com/
    http://site.mynet.com/cbr_125/cbr/index.htm

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    slmlar geçen hafta en yakın arkadaşıma 2800km de kız gibi bir CBR aldık.motor sürmeye CBR ile başlayacağı için aldığımız gün kullanma şansım oldu ve ist trafiğinde yaklaşık 60km yol yaptık beraber.

YBR ye göre oturuşu alçak geldi ama sürüşü hoşuam gitti açıkçası, kontrolü sanki YBR den daha kolaydı.Motorda hiç bir problem yok allaha şükür ancak merak ettiğim bir soru olacak CBR ile ilgili;

belki kullananlara biraz garip gelebilir ama racing tarzı motor daha hiç kullanmadığımdan olsa gerek cahilliğime verin, yedek depo yokmu CBR larda benzin depo musluğu bulamadım da...arkadaşım da benden cahil olduğundan bir süre musluk aradık enteresan bir şekilde))
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    yok dostum yok boşa aramışınız zanten kırmızıya geldimi 2 lt benzin oluyor içinde
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Alıntı deniz_k2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu satıyorum ilan yakında aktif olur ilgilenenler için
    http://www.sahibinden.com/full_modif...XQQdisplayitem
    Hayırlı satışlar Yaza kadar satılmazsa talip olabilirim

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    arkadaşlar merhaba,

sonunda alış satış işlemlerini yaptık, kocaelinde siyahi cbr125ci doğdu ;)

fakat içimde öyle bir patlayan durum var ki sormayın...

ben motor konusunda 0 deneyimliyim, 1 2 saatlik sürüş deneyimim var sadece oda geçen hafta... dayım yıllardır motor kullanıyor ondan öğrenicem hayırlısıyla...

motoru aldıktan sonra dayımla kocaeliden istanbula gidecektik motorla, fakat dayım işleri nedeniyle gelemedi, benimde motoru eve getirecek kadar deneyimim yok, bana göre getiririm ama dayım izin vermiyor trafiğe çıkmama...

ancak pazartesi günü müsait olacağı için motor baktırmaya götürdüğümüz serviste bekliyor öylece... getirip evin önünde bir iki tur bile atamadım :(

nasıl geçecek 4 gün bilmiyorum walla...

Alıntı jelauraus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,

sonunda alış satış işlemlerini yaptık, kocaelinde siyahi cbr125ci doğdu ;)

fakat içimde öyle bir patlayan durum var ki sormayın...

ben motor konusunda 0 deneyimliyim, 1 2 saatlik sürüş deneyimim var sadece oda geçen hafta... dayım yıllardır motor kullanıyor ondan öğrenicem hayırlısıyla...

motoru aldıktan sonra dayımla kocaeliden istanbula gidecektik motorla, fakat dayım işleri nedeniyle gelemedi, benimde motoru eve getirecek kadar deneyimim yok, bana göre getiririm ama dayım izin vermiyor trafiğe çıkmama...

ancak pazartesi günü müsait olacağı için motor baktırmaya götürdüğümüz serviste bekliyor öylece... getirip evin önünde bir iki tur bile atamadım :(

nasıl geçecek 4 gün bilmiyorum walla...
    Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan
    O kadar zaman beklemişşin 4 gün bişey mi ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler