Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız 1200 km gitmek güven özveri tecrübe ister
    sen merak etme bizde güven özveri tecrübe war önemli olan bunlardan sende warmıı bilemeyizzz
    :pl::bestmt:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı FiqhteR`_CbR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DOOM abi yada motorhocası LAZER kasklar nasıl biliomusunuz iyimi
    lazer vertigo kullanıyorum birde bır alt modelı lz6 mı ne modelı var onun işciliği pek hoşuma gıtmedı lazer vertıgo tavsıye ederım
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyidir, ancak biraz buğu yapar biliyorum.Buğu yapmasını istemiyorsanız Pin-lock'suz kask almayın.
    bugu onlemek okadarda sorun degıl iç taraftan şeffaf bir bant yapıstırıyorlar sorun cozuluyor...1 senedır takılı benım kaska memnunum, feyizoglunda 40 tl idi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:00 ----------

CbR 125 uzun yola gidebilirmi
    cbr gıderse sen dayanırmısn bılemem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:01 ----------

Alıntı rylai15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaslar tecrübesiz biri yazıor:D 18 yasındaym cbr125 in manyagı oldum sitenin ve sizin sayenizde motor ehliyetim war yazın motor alıcam ama hiç bi bilgim yok motor hakkında , cbr125 hakkında msnim mehmet.rylai@msn.com eger msni LÜTFENN eklerseniz sorularım olabilir lütfen mersinliyim bu arada 1-2 soru cevabla yardm edin şu kardeşinize benimde msnimde profesional motorcular olsun
    sitenin takipcisi olmama ramen ufak sorularım oluor ekleyin lütfen şimdiden teşekkürler
    merak ettıklerını sor cvp vermeye calısırız
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Şu forumu paylaşım için yaptık,Siz habire bu olurmu şu olurmu aynı soruları sorup duruyorsunuz,Arkadaşlar lütfen biraz araştırın eski sayflara bakın çoğu cevaplar orada duruyor.
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu forumu paylaşım için yaptık,Siz habire bu olurmu şu olurmu aynı soruları sorup duruyorsunuz,Arkadaşlar lütfen biraz araştırın eski sayflara bakın çoğu cevaplar orada duruyor.
    cbr125 le 200km/h gıdebılırmyıım

Cıbırın viteslerini kaç devirde değiştiriyorsunuz,5 vites değil mi,ince lastik arazide daha mı iyi gidiyor,10-50 powerracing atsak olur mu

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Cbr 6 vites

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı semihg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 6 vites

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cıbırın viteslerini kaç devirde değiştiriyorsunuz,5 vites değil mi,ince lastik arazide daha mı iyi gidiyor,10-50 powerracing atsak olur mu
    usta bildiğin üzere sürücüye göre değişir. ama ben şöyle söyleyeyim ben biraz devirli kullanıyorum normal kullanışım ile 6000 7000 devirden aşşağa vites yükseltmiyorum
    cbr 125 6 vites
    cbr 125 zaten arazi motoru çok güzel gidiyor arazide maşallah
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr125 le 200km/h gıdebılırmyıım
    çok rahat gidersin hatta yokuş aşşağa geçen 240 km yapmışım radardan öğrendim

Alıntı rylai15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaslar tecrübesiz biri yazıor:D 18 yasındaym cbr125 in manyagı oldum sitenin ve sizin sayenizde motor ehliyetim war yazın motor alıcam ama hiç bi bilgim yok motor hakkında , cbr125 hakkında msnim mehmet.rylai@msn.com eger msni LÜTFENN eklerseniz sorularım olabilir lütfen mersinliyim bu arada 1-2 soru cevabla yardm edin şu kardeşinize benimde msnimde profesional motorcular olsun
    sitenin takipcisi olmama ramen ufak sorularım oluor ekleyin lütfen şimdiden teşekkürler
    sen burayı takip et aklına takılanları sor en geç bir ayda teknik eleman falan olursun
    biraz fazla oldu ama bir ayda yeterli bilgin olur

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta bildiğin üzere sürücüye göre değişir. ama ben şöyle söyleyeyim ben biraz devirli kullanıyorum normal kullanışım ile 6000 7000 devirden aşşağa vites yükseltmiyorum
    cbr 125 6 vites
    cbr 125 zaten arazi motoru çok güzel gidiyor arazide maşallah
    Üstad çok güzel açıkladın,biraz cahilce sorulardı, özenle seçtim ,hazırlık yapıyoruz Cbr 125'e

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    estağfurullah abi üstat olan sensin
    hadi inşallah abi hayırlısı. peki yeni cbr 125 hakkında bir fiyat bilgin varmı

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    estağfurullah abi üstat olan sensin
    hadi inşallah abi hayırlısı. peki yeni cbr 125 hakkında bir fiyat bilgin varmı
    Var olma mı
    Alıntıdır
    Tahmini fiyatının böyle olması gerekir.
    İnnova 125i İngiltere Fiyatı 5012Tl Türkiye Fiyatı 4270Tl
    Cbr125 için orantı kurduğumuzda(vergisi vs. aynı) Türkiye fiyatı 6380Tl gibi bir miktar çıkıyor.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1952454

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    umarım öyle olurki bir albenisi olsun kimisi 7000 8000 lira civarında olur diyordu ama abi sen kafa yormuş gibi görünüyorsun

Motosikleti
    honda pcx 125
    bende cbr varken son zamanlarda redlıne sokmadan vıtes atmıyordum dedım motor patlamadan bı gt250e gecım :D

abiler simdi fuarda nasıl buluşcaz MT standı olcakmı biletleri dergiden temin edebiliyomuşuz nasıl buluşcaz içerde honda ya toplu saldırı yaparız bu arada ben ismimi sölemeyi unutmusum ismim halil

abiler simdi fuarda nasıl buluşcaz MT standı olcakmı biletleri dergiden temin edebiliyomuşuz nasıl buluşcaz içerde honda ya toplu saldırı yaparız bu arada ben ismimi sölemeyi unutmusum ismim halil
    Memnun oldum Halil, ben Gökhan.
    Monotof kokteyli de isteyelim Honda standındaki mankenlerden,ıslatırız ha

adaş çıktık desene

her yerden çıkarız mankenleri incelicem motorlarımı karar weremedim zatennn

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar bende 3-4 gündür 2005'den buyana yazılmış yorumları okudum.Çok sürükleyici bir roman gibiydi.Aranıza yenı katıldım Adım Sercan İstanbul'dayım.Bende ehliyet almak için 17 nisan sınavlarını bekleyen çaylak motorculardanım.Sanırım Fuar varmış birkaç topicde gördüm nerdedir acaba gelip hem sizlerle tanışmak hemde güzel vakit geçirmek isterim.Şimdilik ulaşım için Konforlu iett otobuslerimizle seyahet ediyoruz

Sercan Hoşgeldin,Motoplus'u soruyorsan Yeşilköy'de,havalimanın bitişiğinde-Anadolu tarafında.

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bende 3-4 gündür 2005'den buyana yazılmış yorumları okudum.Çok sürükleyici bir roman gibiydi.Aranıza yenı katıldım Adım Sercan İstanbul'dayım.Bende ehliyet almak için 17 nisan sınavlarını bekleyen çaylak motorculardanım.Sanırım Fuar varmış birkaç topicde gördüm nerdedir acaba gelip hem sizlerle tanışmak hemde güzel vakit geçirmek isterim.Şimdilik ulaşım için Konforlu iett otobuslerimizle seyahet ediyoruz

aramıza hos geldin sercan keske herkes senin gibi gecmis sayfaları okusada aynı konular tekrar tekrar konusulmasa tartısılmasa :D
    tebrik ederim seni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler