Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar selam budnan 1 ay önce kaza yapmıştım hafif tabi arakdan dokundular neyseki servise çektim motoru exper filan geldi kaza hata oranları açıklandı bende 0 ben haklı çıktım motor yapılmış masraf 700 TL servis faturayı kesecekmiş sigorta şirketine oradan banka hesabıma para yatacakmış daha ne kadar bekelrim zaten 1 ay bekledim 1 ayda para yatması içinmi beklerim yoksa servismi yaramaz yavaş çalışıyor? bi akıl verirseniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz uzun olacak ama okuyup yorumlarsanız sevinirim...
    bi konuda danışacaktım bu form her ne kadar motor yada vitesli kullanmaya yeni başlayanların formu olsada az çok fikir sahibiyiz,sizlere danışmak istediğim cc yükseltme planım var ve kafamda ilk olarak hyosung gt250r var 2008 civarı bi model temiz bi alet düşünüyordum...ama bugün şöyle bi sahibindene bakınırken eski sslerin arasından bi iki temiz 600lük makinalar gördüm tabi 2000civarı modeller...600f e oldum olası hastayım ama başka bişeyde olabilir naked vb...kmsi uçuk olmadıkça temiz ve kazasız bi motora denk gelsem düşünürüm zira pek km yapmam arabadan sonra nadir biniyorum artık motora zevk için diyelim...eski 600lüklerin yakıt bakımından pek üzeceğini sanmam fazla km yapmayacağım için sorun etmem temiz olsun son sahibi olmayada razıyım çok titiz bakarım öldürmem...hızda gözüm yok ama artık gücü hissetmeliyim...çocukluğumdan beri değişik tarz motorlara bindim 600cc için hazırım kendimden de eminim gaza pek gelmem gelsemde dizginlerim...şimdi siz olsanız hyo gt250r mı yoksa düşük model 2000civarı ss veya naked mi alırsınız desem yorumunuzu merak ediyorum,yanlış anlaşılmasın alıpta kopmak gibi bi derdim asla yok tecrübem artık müsait hyo zaten kullanıyorum 600cc için konuşuyorum...

arkadaşlar daha fazla yoruma ihtiyacım var bildiklerinizi benden esirgemeyin belki benim gibi düşünen kişilerde okuyorlardır aydınlatıcı olmakta fayda var...
    1 -) hyo gt 250R kullanan arkadaşlar sinirlenmesinler ama ben 4 ay kullandım sıfır gibi bi makinaydı ama kesinlikle tavsiye etmem.
    2 -) 1 sene önce kadar cbr 125 imi sattığımda motor 24000 km de falandı aradan 1 sene falan geçti 2-3 gün önce motoru gördüm motor 16000 km olmuş ve çok sinirlendim ve nerdeyse bütün motorlardan soğuyacaktım
    3 -) benden sana tavsiye km ye aldanma,modeli çok düşük olmasın derim,yada alabiliyosan bi tanıdığının motorunu falan al en azından motorun ne olduğunu bilirsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:46 ----------

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam budnan 1 ay önce kaza yapmıştım hafif tabi arakdan dokundular neyseki servise çektim motoru exper filan geldi kaza hata oranları açıklandı bende 0 ben haklı çıktım motor yapılmış masraf 700 TL servis faturayı kesecekmiş sigorta şirketine oradan banka hesabıma para yatacakmış daha ne kadar bekelrim zaten 1 ay bekledim 1 ayda para yatması içinmi beklerim yoksa servismi yaramaz yavaş çalışıyor? bi akıl verirseniz
    kardeş parayı hesabına yatıracak sigorta şirketine hergün git ve paramı nezaman yatıracaksınız diye adamları rahatsız et ve tahminen 1-2 haftada paranı yatırırlar ama adamları sıkıştırmazsan 2 ayda zor yatırırlar
    Her asker yeşil bereli olamaz

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 -) hyo gt 250R kullanan arkadaşlar sinirlenmesinler ama ben 4 ay kullandım sıfır gibi bi makinaydı ama kesinlikle tavsiye etmem.
    2 -) 1 sene önce kadar cbr 125 imi sattığımda motor 24000 km de falandı aradan 1 sene falan geçti 2-3 gün önce motoru gördüm motor 16000 km olmuş ve çok sinirlendim ve nerdeyse bütün motorlardan soğuyacaktım
    3 -) benden sana tavsiye km ye aldanma,modeli çok düşük olmasın derim,yada alabiliyosan bi tanıdığının motorunu falan al en azından motorun ne olduğunu bilirsin
    dediğin gibi km ile oynayanlarda var ama güvenebileceğim bir tanıdığımda o tarz bir motor yok çeşmede raceler parmakla sayılır paso scooter var piyasada...dürüst olduğuna kanaat getirebileceğim bir yerden veya şahıstan temiz bi motor almak isterim tabiki ama bakalım zaman neyi gösterecek aslında cbr satılacak bir motor değil ama amaç farklı bakalım zaman bizi nereye sürükleyecek...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    utku sıfır mı alacaksın???tecrübe olayına girersek ben geç bile kaldım desem abartmış olmam herhalde yaş 24e geliyor ve hayatımın 3/2si motor tepesinde geçti km olarak sen düşün artık
    hyo gt250r düşünüyorum ancak 1,2 bin daha bulursam temiz bir 600f neden olmasın yada fazer yada ne bilim benzer bişey işte...o yaşta ki motor için genelde herkez aman abicim uzak dur vb şeyler desede ben sorunsuz alırsam sorun çıkarttıracağımı sanmam dediğim gibi yeterki sorunsuz bi cahaz bulayım...en kötü ihtimal hyo olacak ama şimdi binmeyeceksem 600e bi daha ne zaman binecem diyorumbelli bi yaşa geldikten sonra hayatın akışından motora zaman ayıramayabilirim diye düşünüyorum ve bu beni tetikliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:09 ----------

dostum tabiki öncelik HONDA ama bu işler maddiyata bakıyor sıkışmaya gelen bir yapım yok rahatımdır zor durumda kalmaktansa yetinmeyi bilirim o yüzden zamana bırakıyorum daha birkaç ay var sadece fikir zenginliği olsun istedim
    Yok sıfır almayı ben pek mantıklı bulmuyorum türkiye şartlarında bu 4 tekerde olsun 2 tekerde olsun.
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok sıfır almayı ben pek mantıklı bulmuyorum türkiye şartlarında bu 4 tekerde olsun 2 tekerde olsun.
    aynı kafadanız desene...ortak noktalarımız çok dostum,çeşmeye yolun düşerse beklerim bi çeşme kumrusu ısmarlarım bol kaşarlısından

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    aynen beyler bende sıfır almayı pek mantıklı bulmuyorum,2-3 ay kullanılmış makinalar ile sıfırı arasında çok büyük fiyat farkları oluyor...

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    serviste aldığın faturanı sigorta şirketine götürüyorsun,onlarda teslim tarihinden itibaren 8 iş günü içinde paranı anlaşmalı oldukları bankaya yatırıyolar,benim başıma geldi,14 gün geçmiş hala yatırmamışlar,dedim ki hepinizi mahkemeye veriyorum,burdan çıkınca şişli savcılığına gidiyorum dedim,kadın 1 dakka belketebilirmiyim falan dedi,biraz bekledim,bilgisayarında bikaç işlem yaptı,ondan sonra bana istediğiniz işbankası şb kimliğinizle paranızı çekebilirsiniz dedi,yani demeye çalıştığım şey,peşini bırakma,onlar yatıracak diye beklersen çok beklersin,sıkıştıracan ki senden korksunlar,bu işin servisle alakası yok sigorta şirketiyle senin aranda

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Bugün motorla gezerken; yerlerde kar olduğu için frenleri deniyodum 2. ites 4-5 bin civarı hızlanıp yavaşladım 1-2 kez. O sırada yandan bir tane tvs apache nasıl geçti anlamadım ama ilk baştan kaydı, sonra güzelce yeri boyladı. Bende 3 kez düşme tehlikesi geçirdim. Anladımki 1.viteste yerde ka varsa, motor freni yapmak çok tehlikeli.(yolda 8 çiziyosunuz)

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    yeni motorumm.. resmler baya gecikti kusura bakmayın
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1940455

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hayde Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    hayrlı ugurlu olsun kaza bela görme inş.

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    aşırı derece zorlamadıysa pek sorun olacağını sanmam içersinde yaylar miller var anahtar kırılmadıkça esnerler yağlamayı bir dene derim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:37 ----------

biraz uzun olacak ama okuyup yorumlarsanız sevinirim...

bi konuda danışacaktım bu form her ne kadar motor yada vitesli kullanmaya yeni başlayanların formu olsada az çok fikir sahibiyiz,sizlere danışmak istediğim cc yükseltme planım var ve kafamda ilk olarak hyosung gt250r var 2008 civarı bi model temiz bi alet düşünüyordum...ama bugün şöyle bi sahibindene bakınırken eski sslerin arasından bi iki temiz 600lük makinalar gördüm tabi 2000civarı modeller...600f e oldum olası hastayım ama başka bişeyde olabilir naked vb...kmsi uçuk olmadıkça temiz ve kazasız bi motora denk gelsem düşünürüm zira pek km yapmam arabadan sonra nadir biniyorum artık motora zevk için diyelim...eski 600lüklerin yakıt bakımından pek üzeceğini sanmam fazla km yapmayacağım için sorun etmem temiz olsun son sahibi olmayada razıyım çok titiz bakarım öldürmem...hızda gözüm yok ama artık gücü hissetmeliyim...çocukluğumdan beri değişik tarz motorlara bindim 600cc için hazırım kendimden de eminim gaza pek gelmem gelsemde dizginlerim...şimdi siz olsanız hyo gt250r mı yoksa düşük model 2000civarı ss veya naked mi alırsınız desem yorumunuzu merak ediyorum,yanlış anlaşılmasın alıpta kopmak gibi bi derdim asla yok tecrübem artık müsait hyo zaten kullanıyorum 600cc için konuşuyorum...
    önce gt250r al takıl ztn hızda onda bunda gözün yoksa 600f ıstemezsın bıle
    cbr125den sonra gt250r çok çok farklı gelıyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 ----------

öncelıkle gecmıs olsun...
    servis yavaş çalışmaz elınden geldıgı kadar hızlı olup senın ısını aradan ckarmak ıster,
    sigortalar işi uzatıyor parayı 1-2gün gec yatırsalar bile kendılerıne kâr sayıyorlar...
    hergün ara sigortayı üstlerine düşmezsen adam gibi çalışmıyorlar
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce gt250r al takıl ztn hızda onda bunda gözün yoksa 600f ıstemezsın bıle
    cbr125den sonra gt250r çok çok farklı gelıyor...[COLOR="Silver"]
    arasıra arkadaşımın gtsini kullanıyorum aradaki farkı biliyorum ama bir yanım honda diyor 600cc diyor o muhteşem ses diyor ama maddi koşullar beni hyoya yönlendiriyorama bu yaz cıbır değiştirecem ona karar verdim bugun biraz gezdim kışın pek kullanmam ama bugun motorda bende kire doydukburanın rüzgarı öyle kuvvetliki motor sanki altımdan savrulacak

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    arasıra arkadaşımın gtsini kullanıyorum aradaki farkı biliyorum ama bir yanım honda diyor 600cc diyor o muhteşem ses diyor ama maddi koşullar beni hyoya yönlendiriyorama bu yaz cıbır değiştirecem ona karar verdim bugun biraz gezdim kışın pek kullanmam ama bugun motorda bende kire doydukburanın rüzgarı öyle kuvvetliki motor sanki altımdan savrulacak
    arkadaşım hem cıbır hem hyo kullanan birisi olarak biraz anlatır mısın cıbırdan sonra hyo kullanmak nasıl bi duygu yani artıları ne eksileri ne biraz anlatır mısın merak ediyorum gerçekten
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    akşam akşam can sıkıntısı işte pek güzel olmadı ama olsun

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı semihg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam akşam can sıkıntısı işte pek güzel olmadı ama olsun
    bence gayet güzel olmuş arkadaşım uğraşmışsın o kadar ellerine sağlık

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence gayet güzel olmuş arkadaşım uğraşmışsın o kadar ellerine sağlık
    teşekkürler

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Bide gidon tak tam
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide gidon tak tam
    aynen ben de onu diyecektim ama belki arkadaş gidon kullanmıyodur diye demedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler