Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bizim aynalarla motor racing ten başka herşeye benziyo..ben aynaları değiştirme taraftarıyım ama bulunduğum yer bursanın biraz dışında olduğu için araştıracak zamanım ve fırsatım yok açıkçası ben sadece örnek gösteriyoum .... bu aynaların bizim motorlarda hoş duracağını düşünüyorum...
    Düşünmek güzel birşey ama uygulaki bizde beğenirsek yaptıralım arkanı göreibliomusun motorla uyumlu oldumu granajı delerekmi yapıcan vs.vs birçok entrikalar döndürücen bunu yaparken. Biz göze alsaydık çoktaaan yapardık aramızda en istekli sensin yap ozaman tutan yokki
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    ya elbet güzel dururda bizim kafa grenajları küçük oldugundan ayna sapları kısa olursa ellerimizden baska bişeyi görmeyiz gibi geliyor bana.
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya elbet güzel dururda bizim kafa grenajları küçük oldugundan ayna sapları kısa olursa ellerimizden baska bişeyi görmeyiz gibi geliyor bana.
    Aynen Katılıyorum şuanlık ninja modellerinin sivri aynalarını hayal ediyorum ama o bile çok keskin kalıcak diye düşünüyorum yinede sen bilirsin.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    benim tek dert ettiğim grenajı delmek tabi görüşte önemli haklısınız ama çok yakışmış bee
    2 W H E E L S R I D E R

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    hyonun ki daha güzel durucak sanırsam 65 lira civarında nette baktım onu takmayı düşünüyom

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    TeKi 65 TL
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    çifti 65...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    çifti 65...
    pardon tekiymiş

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    aynanın demirini kısaltsak motora yaklaştırsak yani ?
    http://www.sahibinden.com/kawasaki_e...QQdisplayitem?
    http://www.sahibinden.com/kawasaki_z...QQdisplayitem?
    bu nasıl beyler ?
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk linkteli aynalar daha güzel durabilir belki ama sapları kısa olduğundan ötürü Utku nın da dediği gibi görüş açısı ne kadar olur onu kestirmek zor. İşte bu yüzden denemek lazım diyoruz hep. Orjinalliğinden ödün verip fark yaratan arkadaşların tecrübelerini bu yüzden hep merak ediyoruz.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk linkteli aynalar daha güzel durabilir belki ama sapları kısa olduğundan ötürü Utku nın da dediği gibi görüş açısı ne kadar olur onu kestirmek zor. İşte bu yüzden denemek lazım diyoruz hep. Orjinalliğinden ödün verip fark yaratan arkadaşların tecrübelerini bu yüzden hep merak ediyoruz.
    daha önce yazmıştım tekrar anlatayım efenim
    benim motonun orjinal aynaları öndeydi. iyi yanları ayna ön de olduğu için . boynumu aşağı çevirmeden aynadan görebiliyordum öndeki aynalarda. bir iyi yanı da ayna gidon çevirince pozisyon değiştirmiyordu

kötü yanı daha kötü gibi. öndeki aynalar mont olunca görüş açısını çok ama çok kısıtlıyordu. bir dedikkat edin benim aynalar demire monte ediliyordu sizinkiler plastik grenaja monte edilecek en ufak düşmede grenajınız çatlayacak veya titreşimle zamanla çatlayacak

Motosikleti
    honda cbr 125
    slmm bnde aranıza katılabilirmiyimmmmm

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı by_the_88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılabilirsin Tabi İstersen kendini anlat tanıt motorun nerenk resimlerini koy kaç senedir motor sürüosn nerde yaşıosun vs.vs Bu arada Hoşgeldin.

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı by_the_88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bunu yazarak katılmıs oldun :D

Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    arkadaşlar hatırlarsanız geçtiğimiz sayfalarda bir ara jant sticker muhabbeti dönmüştü...Bende elektrik bandına sıcak bakanlardan biri olarak aldım beyaz bandı elime başladım yapıştırmaya.inşallah beğenilir.

...bide fiber sticker işine el atiim dedim girişmişken...

2 W H E E L S R I D E R

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    dostum sticker ii olmuşta büyük durmuş sanki...reklamcı yok mu yakınlarda ordan şerit çıkarttırsana ben yaptırdım adam kendi yapıştırdı 10 lira fosforlu malzeme kalmamıştı bi daha ki sefere fosforlu yeşil yaptıcam

beyaz yapan ilk defa görüyorum. uzaktan hoş görünüyor. jant şeridinde motonun renginden çok lastiğin ve jantın rengiyle uyuyor yada uymuyor. mesela lacivert motora lacivert şerit olmaz sanırım

Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    dostum sticker ii olmuşta büyük durmuş sanki...reklamcı yok mu yakınlarda ordan şerit çıkarttırsana ben yaptırdım adam kendi yapıştırdı 10 lira fosforlu malzeme kalmamıştı bi daha ki sefere fosforlu yeşil yaptıcam
    reklamcı olayı aklıma hiç gelmemişti ama zaten yine beyaz şerit çıkartırdım bantla hallettim şimdilik...saol önerin için
    2 W H E E L S R I D E R

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

beyaz yapan ilk defa görüyorum. uzaktan hoş görünüyor. jant şeridinde motonun renginden çok lastiğin ve jantın rengiyle uyuyor yada uymuyor. mesela lacivert motora lacivert şerit olmaz sanırım
    evet bende beyaz yapan hiç görmemiştim.çok güzel olmuşşş 10 numaraaa
    A p s u v A

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Beyaz Elektrik Bandı !! İyi Fikirr

Ama Bu Motora Jant Şeridinden Ziyade... Beyaz Jant Güzel Gidiyor...
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    honda cbr 125
    tsk ederim hos bulduk adım alı manisadanim merkezden honda cbr 125 motorum var sizinle tanısmak motorlamız hakında bilgi edinmek istiyorumm bu siteyi yeni cozmeye calısıyorumm tam ogrenemedimmmm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:22 ----------

tsk edermmmmm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler