Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    olumsuz yönü lastiklerdir heralde.

onun dışında ha bide karburatorlu olması bence olumsuz şahsen kontagı actıgmda inceden dijital bir ses alıp motoru çalıştırmayı isterdim

benim arkada 130luk lastik var virajlarda cok etkiledi resmen asfalt ile öpüşme noktasına gelıyorum artık

senin kafanda ne tarz sorular var ise onlara yanıt vereyim en iyisi.

Ha parçaları pahalı yani sakın ciddi kaza yapayım demeyin
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olumsuz yönü lastiklerdir heralde.

onun dışında ha bide karburatorlu olması bence olumsuz şahsen kontagı actıgmda inceden dijital bir ses alıp motoru çalıştırmayı isterdim

benim arkada 130luk lastik var virajlarda cok etkiledi resmen asfalt ile öpüşme noktasına gelıyorum artık

senin kafanda ne tarz sorular var ise onlara yanıt vereyim en iyisi.

Ha parçaları pahalı yani sakın ciddi kaza yapayım demeyin
    zaten 2010 lar enjeksiyonlu olacakmış o yüzden bu sorunla karşılaşmayacağız

Peki lastiklerin incelik dışında bir olumsuzluğu var mıdır?
    130luk lastikle asfaltla öpüşme noktasına geliyorsun ya ne anlamda yol tutuşun viraj alman arttı gibi anladım bunu.

Parçalar baya baya bir pahalı o yüzden sağ şeritten devam yola

şu anda aklımda başka bir soru yok.

engine start stop tuşunun olmaması zorluk yaşatır mı sence?(2010 da olacağını sölemiştiler bana yetk. servis tarafından)

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten 2010 lar enjeksiyonlu olacakmış o yüzden bu sorunla karşılaşmayacağız

Peki lastiklerin incelik dışında bir olumsuzluğu var mıdır?
    130luk lastikle asfaltla öpüşme noktasına geliyorsun ya ne anlamda yol tutuşun viraj alman arttı gibi anladım bunu.

Parçalar baya baya bir pahalı o yüzden sağ şeritten devam yola

şu anda aklımda başka bir soru yok.

engine start stop tuşunun olmaması zorluk yaşatır mı sence?(2010 da olacağını sölemiştiler bana yetk. servis tarafından)
    Şahinim Çoğumuzun Resimleri Var burda gerek lastik gerek profil Bak sende üye ol Araştır bunları http://www.facebook.com/groups.php?r...d=222915723312
    Bende Dynner Arkadaşımızla Aynı duyguları Fazlasıyla yaşıyorum Eski dandik lastiğini çıkardıktan sonra asfaltla Fantazilerim Daha çok olmaya başladı elimi deydirsemmi dediğim zamanlar Ve yollar oluyor heyecanını sen düşün artık Tabi Havalar İstanbulda Soğuk Artık okadar Cesarete gerek yok yan yatırmak istemem Sevgili Bıcırımı
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    beyler bugün cbr 125 e cbr 600 aynasını takmışlar onu gördüm fikirlerinizi almak istedim sanki biraz büyük durmuş gibi geldi bana
    birde arka lastikleri değiştirmek yeterli mi ( önlerde değişmeli mi ) ve az önce bizim alt sınıfta bi elemanda var cıbır onun lastikler ben minibüsle geliyordum adam öyle bir fren yaptıki 10 metre de durdu motor azcık yalpaladı ama toparladı bende 100 lük lastik var eğer ben o kadar sert fen yapsam kesin karşıdan gelen arabanın altına girerdim.gözlemlerim doğrultusunda baya işe yarıyor 130 luk arka lastik
    http://www.sahibinden.com/2006_model...XQQdisplayitem

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yahu arkadasLar; Bir kask buldum; Siyah camı ile birlikte 120 liraya veriyor arkadas. Hiç çiziksiz kask; kullanılmamıs... Alsam mı ne yapsam ? Bu kask hakkında bilgisi olan var mı?

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    on numara kask

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bugün cbr 125 e cbr 600 aynasını takmışlar onu gördüm fikirlerinizi almak istedim sanki biraz büyük durmuş gibi geldi bana
    birde arka lastikleri değiştirmek yeterli mi ( önlerde değişmeli mi ) ve az önce bizim alt sınıfta bi elemanda var cıbır onun lastikler ben minibüsle geliyordum adam öyle bir fren yaptıki 10 metre de durdu motor azcık yalpaladı ama toparladı bende 100 lük lastik var eğer ben o kadar sert fen yapsam kesin karşıdan gelen arabanın altına girerdim.gözlemlerim doğrultusunda baya işe yarıyor 130 luk arka lastik
    benimde aklıma gelmişti aslında tam isabet oldu ama büyük durmuş ya ayrıca grenajı delmeye gerek yok bence.
    2 W H E E L S R I D E R

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    netten baktım kawasaki ninki daha küçük gibi onlarda olabilir ama motora değişik bi hava katmış doğrusu

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı Speed_Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar akü bitti. Serviste garanti kapsamında değişme imkanı var mı ?
    dostum eger motorunu alalı 2 sene olmadıysa garantıden bedava değiiştiriyorlar(ben değiştirdim)

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum eger motorunu alalı 2 sene olmadıysa garantıden bedava değiiştiriyorlar(ben değiştirdim)
    Teşekkürler dostum. Cvp gelmeyince ben de aramıştım servisi. Sordum getirin dediler. Tamam değişecek dedim. Yarın götürcem inşallah.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:45 ----------

Valla bence eşek kulağı gibi durmuş. Ayrıca aynayı taktırdığı kafa grenajı bir süre sonra çatlayacak. Emin olun. Ben çok araştırdım ve sordum. Hatta dün bile Ayna baktım.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    EEE kask için kimse bişi söylemeyecek mi ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

kask cok guzel ve cok uygun nerede bu fiyat?

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EEE kask için kimse bişi söylemeyecek mi ?
    kask agv gp1 modeli. 2 senedir 2 tanesini artçımla kullanıyoruz. aslan gibi kasktır.

sadece cam fitilleri biraz tırışka.

geçen sene 160 tl idi tanesi. kaçırma kap.

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı by_the_88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim kaza yaptım 130 la cakıla girdim sabuncu belınde motor saga attı cakıla girdim bariyerlere vurdum kask olmasa işim bitmisti motorumda bise yok yok vala cbr 125 sinyaller gtti param parca olmustur dedimm olmadı awuc icleriimm soyuldu kırık falan yokkk bin sukurrrr awuclarım yara ıcınde
    Geçmiş olsun bahsettiğin hızda bir kazayı sen ve motorun sabuncubeli mevkinde bu şekilde atlattıysanız gerçekten çok şanslısınız. Utku hız konusunda haklı Sabuncubeli virajlarını inerken yada çıkarken bu hıza ulaşamazsın ancak bahsettiğimiz keskin virajların hemen biteminden itibaren Manisa ya doğru geliyorsan evet o hıza çok rahat çıkabiliyorsun. Belkide orayı kastetmişsindir.

Benzer resimleri daha önce de sanırım burada konuşmuştuk. Belki daha ufak aynalar kibar durabilir ancak bu kez de görüş açısı nasıl olucak onu denemek lazım. Daha önce eklediğimiz resimlerden biri.

KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    bence aynala çok hoç olmu...be arada bende bursaya gelirken sabuncu belinde kaza atlattım kamyonlardan sızan yağ nedeniyle yol çok kaygan dikkatli olun derim

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    ne yalan söyliyim,taktırdığın aynalar cüsseli motora olur,çok sırıtmış ama zevkler ve renkler tartışılmaz orası apayrı bir konu

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Aynalar Arkadaşımızn dediği gibi Çoğumuzun merakıydı gördük ve rahatladık sayenizde ama devede boynuz gibi birşey olmuş bu.ben ducati vea kawasakinin sivri aynalarını takardım yerinde olsam..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    aynanın demirini kısaltsak motora yaklaştırsak yani ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 ----------

http://www.sahibinden.com/kawasaki_e...QQdisplayitem?
    http://www.sahibinden.com/kawasaki_z...QQdisplayitem?
    bu nasıl beyler ?

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    aynanın demirini kısaltsak motora yaklaştırsak yani ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 ----------

http://www.sahibinden.com/kawasaki_e...QQdisplayitem?
    http://www.sahibinden.com/kawasaki_z...QQdisplayitem?
    bu nasıl beyler ?
    Dostum Herbiri Güzel ama Denemek Lazım ya bak 600f Aynası içinde nasıl durur diye düşünüoduk büyük durdu zzr aynasıda farksız kawasaki aynasındanda arkayı görebilicekmisin bunun argesini yaptınmı takıcağın yer neresi olucak vs.vs meşakkatli bir iş Firma bunlar için Mühendislere baş vuruyor. Sen ise bize başvuruyorsun bizden sana gelen Yanıt ne olur biliyormusun Dene Ve gör beğenirsek Seri üretime geçeriz

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Herbiri Güzel ama Denemek Lazım ya bak 600f Aynası içinde nasıl durur diye düşünüoduk büyük durdu zzr aynasıda farksız kawasaki aynasındanda arkayı görebilicekmisin bunun argesini yaptınmı takıcağın yer neresi olucak vs.vs meşakkatli bir iş Firma bunlar için Mühendislere baş vuruyor. Sen ise bize başvuruyorsun bizden sana gelen Yanıt ne olur biliyormusun Dene Ve gör beğenirsek Seri üretime geçeriz
    dostum bizim aynalarla motor racing ten başka herşeye benziyo..ben aynaları değiştirme taraftarıyım ama bulunduğum yer bursanın biraz dışında olduğu için araştıracak zamanım ve fırsatım yok açıkçası ben sadece örnek gösteriyoum .... bu aynaların bizim motorlarda hoş duracağını düşünüyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler