Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    dediğim gibi yaklaşık 40 45 gün kaldı motor acaba benzindenmidir diye düşündüm olabilirmi öyle bişey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki İnazuma

Ortalama şöyle birşeyim işte =))
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Brs

Senin için Hyosung Gt250 Comet daha iyi bir seçim olacaktır.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Görkem öncekikle teşekkürler ilgilendiğin için ama,
    Hyosung için bilmiyorum ama hiç iyi şeyler duymuyorum. Hoş motosikleti yaklaşık 3 4 aydır araştırıyorum bazı tanıdıklarımla görüşüyorum ama Hyosung pek iyi değil diyorlar? Bilmiyorum hemde maddi açıdan ilk başlarda düşük birşeyler alayımki 1-2 sene kullandıktan sonra yani motoru iyice kavradıktan sonra (bu süreçte para biriktirmek) daha sonrasında ise istediğim modeli alayım.. honda cbr 125r en ucuk rakamı 4.000 TL ama Hyosung Gt250 'a baktım 6.000TL den başlıyor 2.el fiyatları.. Tekrar teşekkürler iyice araştırmam lazım.. Hem bende kilo olduğu içinde birazdaha teredüteyim.. Ne yapsam diye =)
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Nasıl görüneceğini önemsemiyorsan; Honda kiloya bakmaz; iyi gider

Çok sırıtmayabilirsin de motor üzerinde

@ Mertka ;

Dostum Benzin den dolayı motordan ses gelmesi mantıksız geliyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Brs

Senin için Hyosung Gt250 Comet daha iyi bir seçim olacaktır.
    Bende bu yoruma katılıyorum iyi bir seçim olur
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Mertka

dediin ses tam olarak nasıl bir ses çoğu cbrlerde hafif egzantrik tarzı bir ses vardır bu normal bişeydir haberin olsun ancak genede bu nasıl bir servis baglantılar bile yanlış baglanmış.

git başında bekle ne yapılıp yapılmıyorkene
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    S.a Arkadaşlar 6 senedir motorsiklet sürüyorum bu benim 4. motorum olucak inşaallah daha önce 83 mobylettim salcano 100 2 ht yarı otomatik motorum honda titanım ve en son olarakta Çelik motor martian 150 çin scooterim vardı ve artık Kendime çok güvendiğim için az yakan ama yarı yolda bırakmıcak kalitede olan bu Motoru alıcam boyum 1.76 kilom 60 İsmim Cihan Pazartesi resimleri koyucam inşallah Aldığımda Aranıza Girerim Sizin Nacizane fikirleriniz nedir Motor ile ilgili ? kısmet ise Sahibi polis paraya ihtiyacı var telfonda konuştuk güzel bir indirim yapıcam dedi ben dedimki sadece ruhsat işleri 200 tutuyor dedim ben trafikte çalışıyorum biliyorum dedi Valla dedim polis bey o fiyatın haricinde bana güzel bir indirim yaparsanız alırım dedim böyle şeyler telde konuşulmaz tamam yapıcam dedi. motor 2007 model nisan 2009 trafiğe çıkışlı 4850 km 1 kere yan yatmış onuda honda bayiisinde granajlarını yeniletmiş. 4000 fiyat koymuş ama zannedersem 3500 e vericek gibi buda ilanı 6 aylık motor işte http://www.sahibinden.com/haydi_mill...XQQdisplayitem Bence Tam alıncak Motor .. PAzar günü motoru görücem üzerindeki kaskla montu + orj lastiği de dahil..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    iLan görünmüyor Ama motor iyidir sanırım; Hayırlısı olsun !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    evet ilanı göremedik ama motor seni asla üzmez orası garanti...verdiğin paranın karşılığını yola her çıkışında kaskınının içinden tebessüm ederek alırsın

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ilanı göremedik ama motor seni asla üzmez orası garanti...verdiğin paranın karşılığını yola her çıkışında kaskınının içinden tebessüm ederek alırsın

Vay bu sözler Çok etkiledi beni Yaşamayı okadar çok istiyorumki arkadaşlar Bilemezsiniz. İlan bu http://www.sahibinden.com/haydi_mill...XQQdisplayitem Resimdende olsa bi problemi varmı ? ben Bakarım göremem Siz Bakmakla görmek arasındaki ince nüans farklarını anlıyabiliceğiniz için Resimlerde Bi hata varmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:12 PM ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iLan görünmüyor Ama motor iyidir sanırım; Hayırlısı olsun !
    Allah rağzı olsun Aldığım Gibi bi Tanışma faslı yaparız Kış gelmeden. Bu pazartesi Resimleri koyucam Buraya Arkadaşlar..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Arkadaşlar 6 senedir motorsiklet sürüyorum bu benim 4. motorum olucak inşaallah daha önce 83 mobylettim salcano 100 2 ht yarı otomatik motorum honda titanım ve en son olarakta Çelik motor martian 150 çin scooterim vardı ve artık Kendime çok güvendiğim için az yakan ama yarı yolda bırakmıcak kalitede olan bu Motoru alıcam boyum 1.76 kilom 60 İsmim Cihan Pazartesi resimleri koyucam inşallah Aldığımda Aranıza Girerim Sizin Nacizane fikirleriniz nedir Motor ile ilgili ? kısmet ise Sahibi polis paraya ihtiyacı var telfonda konuştuk güzel bir indirim yapıcam dedi ben dedimki sadece ruhsat işleri 200 tutuyor dedim ben trafikte çalışıyorum biliyorum dedi Valla dedim polis bey o fiyatın haricinde bana güzel bir indirim yaparsanız alırım dedim böyle şeyler telde konuşulmaz tamam yapıcam dedi. motor 2007 model nisan 2009 trafiğe çıkışlı 4850 km 1 kere yan yatmış onuda honda bayiisinde granajlarını yeniletmiş. 4000 fiyat koymuş ama zannedersem 3500 e vericek gibi buda ilanı 6 aylık motor işte http://www.sahibinden.com/haydi_mill...XQQdisplayitem Bence Tam alıncak Motor .. PAzar günü motoru görücem üzerindeki kaskla montu + orj lastiği de dahil..
    hayırlı olsun bakalım kardeş nasip polisten motor almakmış demek vay be kardeş bak 2007 model nisan 2009 çıkışsa o motoru kaçırma derim ben,bi de grnajları yan yatmadan değişmiş diyon,motorunda yürüründe problem yoksa hemen alderim,yani ne biliyim 2007 model olupta böle az km zor bulunur piyasada ama sen genede kontrol ettir 4000 km yi geçmiş bakım kağıtlarını falan iste bence,ama 3500 e bırakmayabilir ben diğer ilanlara baktım fiyatı gayet normal geldi ama sen gene de iyi irdele alırsan fotolarını bekliyoruz

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    dengesizin dediği gibi az km de motor yatmış olsada yürüyeninde bir problem yoksa alınır,motor durduk yerde de düşse kaysada çarpsada yattı deniliyor nasıl olmuş onu bir öğren belki durduğu yerde düşmştür bi grenaj için motordan cayma nasılsa değiştirmiş...6 aylık motor bence kaçmaz,bende alırken subat 2009 trafık cıkıslı 4000kmde motor aldım aynasında ve sınyalde ufak cızıkler vardı grenajda toz bıle yok cokta memnunum bı porblem olacagını sanmam iş makınesınde bıter..bıraz pazarlık yaparak al ıcıne sınecektır emınım

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    2006 da pistlerde kullanılan makinalar olmasın.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    evet kaptanh dedii gibi pist motorlarına dikkat edin derim gerçi bunlara pek birşey olmuyor ancak genede incelemek gerek

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

@ Mertka ;

Dostum Benzin den dolayı motordan ses gelmesi mantıksız geliyor
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mertka

dediin ses tam olarak nasıl bir ses çoğu cbrlerde hafif egzantrik tarzı bir ses vardır bu normal bişeydir haberin olsun ancak genede bu nasıl bir servis baglantılar bile yanlış baglanmış.

git başında bekle ne yapılıp yapılmıyorkene
    4000 bakımı gelmiş ondan olabilir dedi başka bir servis o hışırti gibi yani bozuk para gibi seste subab ayarı gelmiş ondan olabilir dedi bakımını yaptıracam ondan sonra düzene girer diye umuyorum ilginiz için teşekür ederim arkadaşar

Motosikleti
    cbr_125
    beyler herkeze selam.ankarada tamirci arıyorum bilenleriniz yazarsa memnun olurum.

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dengesizin dediği gibi az km de motor yatmış olsada yürüyeninde bir problem yoksa alınır,motor durduk yerde de düşse kaysada çarpsada yattı deniliyor nasıl olmuş onu bir öğren belki durduğu yerde düşmştür bi grenaj için motordan cayma nasılsa değiştirmiş...6 aylık motor bence kaçmaz,bende alırken subat 2009 trafık cıkıslı 4000kmde motor aldım aynasında ve sınyalde ufak cızıkler vardı grenajda toz bıle yok cokta memnunum bı porblem olacagını sanmam iş makınesınde bıter..bıraz pazarlık yaparak al ıcıne sınecektır emınım
    tabi tabi pazarlık sünnettir de adam 4000 yazmış diyor 3500 e verecek gibi diyor,arkadaş araba olsa 500 tl pazarlık olur ama motorun fiyatı zaten belli bence 500 tl bir motor için fazla derim ben pazarlık payı olaraktan yani

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    tabi bende 500tl düşeceğini sanmıyorum ama 150-200 olabilir,dediğin gibi bu aralar araba alıcam ve pazarlık payı olarak okadar duseceklerını ben bile dusunmuyorum...ayrıca arabayı aldıgım gun cıbırı satılıga cıkartıp hyo aramaya baslıcam...sezon sonu olucak ama bende 4000den asagı vermem
    bu arada foruma fotoğraf koymak istiyorum önceden yaptığım basıt bıseyı neden yapamıyorum anlamadım ımageshack'tan yapıyordum ama sımdı olmuyor tarıf edebılecek var mı??

Motosikleti
    ben 500 düşürdüysem oda düşebilir önemli olan pazarlık taktiği

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler