Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    motor temiz görünüyor kmside honda için hiçbirşey değil,çıplak gözle dikkatlice incele servise göster al pişman olmazsın!ayrıca böyle güzelim motorların fiyatlarını mobilet parasına indirmiyorlar mı ne gıcık oluyorum ama:madem kullanmıcan ne dıye alırsın aldın anladık ne dıye satarsın be adam
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    VFR 800 F
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor temiz görünüyor kmside honda için hiçbirşey değil,çıplak gözle dikkatlice incele servise göster al pişman olmazsın!ayrıca böyle güzelim motorların fiyatlarını mobilet parasına indirmiyorlar mı ne gıcık oluyorum ama:madem kullanmıcan ne dıye alırsın aldın anladık ne dıye satarsın be adam
    Bakalım gidip bakıcaz motora,normalde izmirde oturuyorum Ispartada öğrenciyim alırsam izmirdeki buluşmalarada elimden geldiği kadar katılmaya çalışıcam

motolara zamlar geliyor

yamaha yzf r125 10000 lirayı geçmiş

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    YZF 125 ARTsa ne olcak; Daha adamlar 5ooo KM yapmadan satıyorlar...6ooo den verilen ilanlar 5ooo den gidiyor; 7ooo lik ilanlar ise 6 aydır olduğu yerde bekliyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    VFR 800 F
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motolara zamlar geliyor

yamaha yzf r125 10000 lirayı geçmiş
    Kriz bitti herkez takır takır para kazanmaya başladı ya ondan ÖTV indirimini kaldırdılar . . . (ne desek boş)

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YZF 125 ARTsa ne olcak; Daha adamlar 5ooo KM yapmadan satıyorlar...6ooo den verilen ilanlar 5ooo den gidiyor; 7ooo lik ilanlar ise 6 aydır olduğu yerde bekliyor
    yzf r 125 almak akıl işi değil

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    neee 125cc motora 10.000 mi ben o paraya klimalı full araba alıcam
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    yamaha şaşırmış galiba ybr 250 likle aynı para
    onur35 doğru söylüyo 10000 liraya çok güzel bi araba alırsın 2000 lira daha verir 2.el cbr 600 alırsın ABARTI Bİ FİYAT YZF İÇİN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:04 PM ----------

oha beee beldeyama.com da 10.250 lira fiyat çekmişler 500 lirada ruhsat-plaka falan emniyete bağış da yaparsın 1500 lira oooooh nerdeyse 12250 liraya denk geliyo
    SAÇMA ALLAH AKIL FİKİR VERSİN YAMAHANIN TÜRKİYE CEOSUNA

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:10 PM ----------

YBR 250 DEN bile pahalıymış ayrıca

Motosikleti
    VFR 800 F
    arkadaşlar bu aksam bir cbr 125 baktım motor gayet hoş duruor tabi grenajlarında bir takım çizikler catlaklar var ama cok umursamıorum motora ciddi anlamda talip olmak istiyorum sizce umursamalimiyim ?
    http://www.sahibinden.com/isparta_da...XQQdisplayitem
    motor bu arkadaslar hayırlısı artık yorumlarınızı beklerim

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Grenajlardaki çatlaklar fiyatı düşürmen için iyi bir avantaj Motorun mekanik bölümünü iyice baktırır ve oLumcu yanıt alırsan; 2600 Verilerek alınabilecek bir motor gibi gözüküyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    VFR 800 F
    Grenajlardaki çatlaklar fiyatı düşürmen için iyi bir avantaj Motorun mekanik bölümünü iyice baktırır ve oLumcu yanıt alırsan; 2600 Verilerek alınabilecek bir motor gibi gözüküyor
    pek pazarlık yapabilen birisi degilim 2500 peşin daha sonra 250 tl verebilirim dedim : ) Acıkcası cok ole umursamıorum catlakları bindik de motora herhangi bi problemi yoktu bi kornası calısmıodu ona baktırırım ben dedi peki dedim Birde hız gostergelerının ustundekı sinyal gostergesının ustu tarafı catlaktı biraz orda kırıklık var.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hayır; öYLe üzerine binmekle bakmakla alınmaz motor. Ustasına götüreceksin; ustası bakacak; dinleyecek motoru; ona göre sana cevabını söyleyecek... Kesinlikle ilk hevesle temiz motor bu alayım gitsin düşüncesine kapılma; sonra cok pişman olabilirsin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    VFR 800 F
    Tabi ki bi göstericez ustayada işte dışardan gördüğüm kadarıyla kusurları onlardı ama şunu söylemeliyim ki cbr için bisiklet muhabbetleri çok yapıldı ben bu kadar yakından hiç görmemiştim denedim filan bana boyutu gayet makul geldi.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Senin tarzına ve yapına uygunsa zaten sorun kalmıyor Temiz bir bakımla CBR 125 Yıllarca kullanabilecek bir motor Cok dayanıklı ve Yeterli bir motor !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    VFR 800 F
    Senin tarzına ve yapına uygunsa zaten sorun kalmıyor Temiz bir bakımla CBR 125 Yıllarca kullanabilecek bir motor Cok dayanıklı ve Yeterli bir motor !
    Istedigim tarz evet zaten bende alıp uzun zaman kullanmak istiyorum bakalım gosterelim ustaya ne yapılacaksa yapalım sonunda inşallah kazık yemiş olmayız

RmzN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Hytloth dostum aramızda kaLsın da.. bugün sabah antalyadan kalkıp bende o motor için ıspartaya gittim.. ve tanıdık bi tamirciye gösterdim.. ve bana yaramaz.. dedi.. sinyallleri yok.. gördün sen de.. plakalığı yok.. grenajlar çatlak.. göstergede çatlak var.. ve karbüratörde sorun var dedi benim gösterdiğim motorcu.. iyi düşün.. bi kaç yere göster.. yine de almak istersen sen bilriisn.. tesadüfen giridm.. gördüm ben de mesajını.. bayadır girmiyordum. ama nasipine mani olamk istemem.. bilgi payLaşmak istedim. saygılar.
    Dünyaya Tesadüfen geLdik, Mecburen yaşıyoruz...!

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    ben satıyorum arkadaşlar haberiniz olsun
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ HYTLOT ;

O motor alınmaz dostum !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    VFR 800 F
    Alıntı RmzN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hytloth dostum aramızda kaLsın da.. bugün sabah antalyadan kalkıp bende o motor için ıspartaya gittim.. ve tanıdık bi tamirciye gösterdim.. ve bana yaramaz.. dedi.. sinyallleri yok.. gördün sen de.. plakalığı yok.. grenajlar çatlak.. göstergede çatlak var.. ve karbüratörde sorun var dedi benim gösterdiğim motorcu.. iyi düşün.. bi kaç yere göster.. yine de almak istersen sen bilriisn.. tesadüfen giridm.. gördüm ben de mesajını.. bayadır girmiyordum. ama nasipine mani olamk istemem.. bilgi payLaşmak istedim. saygılar.
    Hmm tesekkur ederım arkadasım gercekten temız motor bulmak zor heralde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:43 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:42 AM ----------

Alıntı RmzN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm tesekkur ederım arkadasım ben pek anlamıyorum motordan işte gosterıcektım bende ustaya hmm oleyse bi kere daha dusunmekte fayda var Teşekkür ederim.

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    hytloth kardeş sen ne kadarlık bi motor baktın kii bence mağazalara da bi bak derim ben temiz olsun pahalı olsun,,eğer cbr alacaksan tabi niyetin varsa temiz bulursun inşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler