Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    eyw sanada. ya fatih bu mavi cbr modifiyelimi biraz farklı gözüktü gözüme
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mavi cbr nin aynaları çok güzel olmuş. keşke burada da yapan olsa bilgi alırdık.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    honda cbr 125 portakal : )
    Arkadaşlar dün bir kaza geçirdim ve motorun sağ ve sol arka kısım grenajları kırıldı stop lambası dahil hepsi mahvoldu. Parçaları nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz? Ben konu olarak bulamadım ya da aramasını beceremedim. Servise götürmeyi düşünmüyorum. Ayıptır söylemesi kazıklı bir şekilde iteliyorlar ve hizmetleri hiç hoşuma gitmiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
    İmzamı? Bilmiyorum! Parmak bassam olmazmı? :cat: :P :mrgreen:

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Alıntı siyah_beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün bir kaza geçirdim ve motorun sağ ve sol arka kısım grenajları kırıldı stop lambası dahil hepsi mahvoldu. Parçaları nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz? Ben konu olarak bulamadım ya da aramasını beceremedim. Servise götürmeyi düşünmüyorum. Ayıptır söylemesi kazıklı bir şekilde iteliyorlar ve hizmetleri hiç hoşuma gitmiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
    Geçmiş olsun.

http://motomarketim.sahibinden.com/

Linkte stop lambasıda granaj da var bizim motorlar için. Ben hiç alışveriş yapmadım burdan. Yapan arkadaşlar varsa fikir verir.

Motosikleti
    honda cbr 125 portakal : )
    Teşekkürler lacivert. Parçaları orjinalmi acaba bilgisi olan arkadaşlar varmı buradan alışveriş yapan?
    İmzamı? Bilmiyorum! Parmak bassam olmazmı? :cat: :P :mrgreen:

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet93 kardeşim arşive baktım bu fotografları bulabildim yardımcı olur inş

Sanırım artçı tutamağını söküp ara demiri oraya takmak daha mantıklı.Son fotoğrafa bakarsak o tutamağın orda hiç bir işlevselliği yok.Oraya artık bir şekilde bir demir uydururuz.(babam ve ben)

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ya abi nedir bu benzinden çektiğim yaa:(:( 243 km 40 milyon benzin yaktı yaa? 7-8 binde bir vites atıyorum? nasıl gideyim arkadaşlar anlamadım? nasıl kullanmalıyım bunu rodajda ama

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    valla rodajda ilk defa bu kadar benzin yakan gördüm :S
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    ya peki nbasıl kullanmalıyım bu motoru yani hemen devirini yükseltiyor bu alet ya hemen vites istiyor anlamadım gitti 3 sene today sürdüm şimdi bu bir yardımcı olun? ortalama 80 le gidiorum kaçıncı vites kaçıncı devirde gidiyim bir tane usta bi cıbırcı yokki sitede anasını satimm

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya peki nbasıl kullanmalıyım bu motoru yani hemen devirini yükseltiyor bu alet ya hemen vites istiyor anlamadım gitti 3 sene today sürdüm şimdi bu bir yardımcı olun? ortalama 80 le gidiorum kaçıncı vites kaçıncı devirde gidiyim bir tane usta bi cıbırcı yokki sitede anasını satimm
    gaza getirme milleti usta cıbırcı yok diye.

gerçekten çok yakmışsın

vites istedikçe at sürekli 2. viteste tutup 7000 de gitmiyorsundıur demi. at 3 e at 4e bekleme çok devirlenmesini

Motosikleti
    samimi söylüyorum yok şu hızda şu devirde şu vitesde gitcen bi yok abi şunu yapmalasın etmelsin diyen yk cbr 125 de şunlara dikkat edilmesi gereknler neelr flan hiç diyen yok.D olmayoe

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    bu laf yakışmadı ben biyerlermi yırtıyorum katılım olsun paylaşım olsun diye benim paylaşımlarımı umarım görüyorsundur.

o motoru bi göster bakalım aldıgın yere karburatorunde falan bir olay olmasın cok yakması karburatorndekı ayardan kaynaklanır yada hava filtresnden hava filtresi imkansız karburator olablir rodajla ilglide olablir.

motoru boş depo ile fulle bakalm ne kadar gidicek tekrardan eger ilk benzin alışın ise buda farklıdır habern olsun
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    arkadaşım vitesi 4-5bin devirleri arasında değiştir ve o devirleri fazla geçmemeye çalış 13bin devirlibir motorsiklet için idealyakıt tüketimi o devirler arasında olur. düşün mesela bir araba kullanırken vites değişimini 2-3bin devirleri arasında yaparız ve çoğu sürücü de bilir ki bu devirler arası motor çok fazla zorlanmadığı için yakıt tüketimi az olur aynı şekilde motorsiklet için de bu geçerlidir fakat motorsiklette daha fazla devir olduğu için bu aralı 4-5bine çıkar ve şu an rodaj süresinde olduğun için biraz fazla yakması gayet normal çünkü rodaj süresinde sürekli vites değiştirerek kullanıyorsun motorsikleti ve bu da yakıt tüketimini arttırabilir. benim düşüncelerim ve bildiklerim bunlar yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    deniycem bakalımnm valla bugun topu topu 30 km yol yapdım 10 milyonm gitti:(:( benzin göstergesi geldi kırmızının tam ortasına?hadi byur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:47 AM ----------

o zaman o nasıl olucak blionmu :D ustam 50 de giderken vites olcak 4 de:D:D böyle film yok ya:D

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    deniycem bakalımnm valla bugun topu topu 30 km yol yapdım 10 milyonm gitti:(:( benzin göstergesi geldi kırmızının tam ortasına?hadi byur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:47 AM ----------

o zaman o nasıl olucak blionmu :D ustam 50 de giderken vites olcak 4 de:D:D böyle film yok ya:D
    ne alaka arkadaşım bi dene gör bakalım kaçla gidiyon
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    cbr 125le bu kadar debelenen de ilk defa görüyorum arkadaş...pes valla
    R1 alsan yandık ki ne yandık
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Devir 7000 i geçince yükselt, 5000 den düşünce düşür vitesi.

Motosikleti
    valla hayabusa bu kadar yakmaz hepinizden allah razı olsun bakalım hele şu rodaj bi bitsin kendinize ii bakın

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu laf yakışmadı ben biyerlermi yırtıyorum katılım olsun paylaşım olsun diye benim paylaşımlarımı umarım görüyorsundur.

o motoru bi göster bakalım aldıgın yere karburatorunde falan bir olay olmasın cok yakması karburatorndekı ayardan kaynaklanır yada hava filtresnden hava filtresi imkansız karburator olablir rodajla ilglide olablir.

motoru boş depo ile fulle bakalm ne kadar gidicek tekrardan eger ilk benzin alışın ise buda farklıdır habern olsun
    Evet paylaşımların hat safada.1 haftadır fotoğrafları bekliyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler