Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dursunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a arkadaşlar ben bir motor almak istiyorum bütçemin yettigi motorda honda cbr 125 r bu motoru çok begendim ama hakkında bazı arkadaşlarım iyi konuşmadılar sizden ricam motorla ilgili bilgilerinizi benimle paylaşırmısınız? Tşkler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatihsevim bu motor senin mi? bi ara sahibinden de görüp incelemiştim
    yok motor benım değil istanbulda olması lazım

ya fotograf arşivimde vardı o motor o yuzden yardımcı olması için koydum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:52 AM ----------

Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grenajlı görüntüsünden dolayı daha kaslı olması bir çok kişinin tercihi tamam ancak abartılacak ya da rahatsızlık vericek kadar da ince değil.

Bir kere de bu motorun frenleri nasıl kuru zemin olsun ıslak zemin olsun frenlemede performansı nedir diyen yok

Daha önce şöyle koruma topuzu kullanan görmüştüm bunun için bildiğim kadarıyla grenajın delinmesi gerekiyor.Beyaz ledlerinde resimlerini görürsek yorum yapabiliriz görmeden bişi diyemiyorum. Sanırım leo vinci sesini de sen paylaşıcaktın dimi onur?
    kadze cok aradım bunu bulamadım bugun bi baktım karşımda

al kardeşim istersenadamı ara gorus fikrini al inş yardımcı olur

http://www.sahibinden.com/acil_satil...XQQdisplayitem
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı dursunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar ben bir motor almak istiyorum bütçemin yettigi motorda honda cbr 125 r bu motoru çok begendim ama hakkında bazı arkadaşlarım iyi konuşmadılar sizden ricam motorla ilgili bilgilerinizi benimle paylaşırmısınız? Tşkler..
    dostum sana söliim ben bu motoru daha almadım ama araştırmalarıma göre ki burda daha bilgili arklar tabiki vardır, eğer bu motoru sevdiysen gerisi teferruat

motor zaten kanuni yada mondial deil.HONDA kaliteden şaşma derim ben sana kim nederse desin bu tarzda alabileceğin başka bi motor yok derim ben sana.Alırsan memnun kalırsın die düşünüorum dostum.Ne yamaha Ybr nede başka bişi honda nın yerini tutamaz !
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    aklına takılan soruları sorarsan bilgimizin yettiğince paylaşırız tabi

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    az eski sayfaları karıştırıp armut piş agzmıa düş yapmassan cok güzel bilgilere sahip olursun
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    cbr125R DUDE

Motosikleti
    kırmızı honda cbr 125r istiyor
    bir ben gün veremiyorum. alabilmem için daha çooook çalışmam lazım tabi inanıyorum bir gün olucak

Motosikleti
    ninja 250 '11

arkadaşım burdaki 800 küsür sayfa da hep motorla ilgili bilgiler paylaşılmış zaten bence biraz onları okumaya çalış ama onun dışında soruların olursa onları sor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:46 PM ----------

benim memleketteki cbr da bi sorun var şöyle bi anlatayım; motora yazdan yaza biniyorum normalde de babam arada bi biniyo ama tabiki akü bitiyo. neyse 2 ay önce doldurttum aküyü binmeye başladım akü sorun çıkardı yeni akü aldım yeni aküyle bi hafta kullanamadan yine sorun çıktı akü çatlamış oksitlenmiş fln.. neyse aküyü değiştirdik yeni aküyle bu sefer bi ay rahatça bindim ama dün yine akü bitti neyse iterek çalıştırdık ama şu an sorunun tam olarak ne olduğunu çözemedik akü şarj tutmuyo. şu 1 aydır motora hergün biniyorum akünün bitmesi pek mantıklı değil ama acaba motorla ilgili bi sorun mudur* daha önce böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu? ve izmirdeki cbr ıma da 2 aydır binmiyorum izmire gidince aynı sorun ordaki motorda da olur mu:S ?

Motosikleti
    honca cbr 125 2010

Honda cbr 125 kendi modifiyem :)))

beyler bu benim tasarımım beyencekmisiniz bakın :D

nasıll?
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

s.a arkadaşlar bende cbr 125 r almak istiyorum boyum 1.80 kilo 70 bana nasıl gider bazı arkadaşlarım motor küçük diyo cbr si olan arkadaşlar bişeyler yazarsa sevinirim

çok mu küçük gelir ya

Motosikleti
    ninja 250 '11
    yok arkadaşım 1.80 de bi sorun olmaz evet motor çok yapılı değil ama sana öyle çok küçük fln gelmez.. önce bi dene sonra kendin karar ver..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok motor benım değil istanbulda olması lazım

ya fotograf arşivimde vardı o motor o yuzden yardımcı olması için koydum[COLOR="Silver"]
    istanbulda evet ilk gördüğümde bu nasıl bir zevktir dedim renk karmaşasına baksana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:55 PM ----------

Alıntı OxnxuxR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar bende cbr 125 r almak istiyorum boyum 1.80 kilo 70 bana nasıl gider bazı arkadaşlarım motor küçük diyo cbr si olan arkadaşlar bişeyler yazarsa sevinirim
    senden biraz daha uzun bi arkadaşımız kullanıyo bu motoru ismi lazım degil (jubaa) elektirik diregi gibi duruyo motorun üstünde
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    bu motor için ideal ölçüler 75 cm ye 65 kilo... fazlada kurcalamayın...
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    evet pazartesi 2.nci el motor alıcam cbr 125 2008 2009 model olması itibariyle en fazla 4 bin km ye kadar temiz hiç oynanmamış 4 milyara kadar verebilirim??
    http://www.sahibinden.com/cooooook_a...XQQdisplayitem
    bu mootrun sahibi kim burdan arkadaşmı?

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet pazartesi 2.nci el motor alıcam cbr 125 2008 2009 model olması itibariyle en fazla 4 bin km ye kadar temiz hiç oynanmamış 4 milyara kadar verebilirim??
    http://www.sahibinden.com/cooooook_a...XQQdisplayitem
    bu mootrun sahibi kim burdan arkadaşmı?
    bu motor burdan değil gibi hiç gormedım ama iyi bi pazarlıkla iyi bi fiyata alınabilir diye dusunuyorum

yenı gordum ayrıca ilanın 11 agustosda verilmiş eger gercekten acil ise satılmış olabilir diye dusunuyorum
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    honca cbr 125 2010

CBR 125 benim elimden geçti!:)

EWT MOTOR BENİM ELİMDEN GEÇTİ VE BU HALİ ALDI NASIL? :XD

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    bu ne ya 2 koltuk falan ?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    ninja 250 '11
    birazcık saçma bi sanal modifiye olmamış mı sanki?

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birazcık saçma bi sanal modifiye olmamış mı sanki?
    biraz daha kalıptı gözüksün die böle bişi yaptım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 AM ----------

YA cbr la şehirler arası yapılabilirmi? mesela 500 km lik bir yola gitcem gidebilirmi? motor şişme yapmaz dimi )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler