Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı adrenalmnygı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader harbimi biyerde kelepir bi kanuni var alsammı diye tereddüt ediyodum daha acemiyizde başalngıçta idare edermi bizi???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 PM ----------

dynner kardeş kanuni şimdilik işimizi görürmü alışana kadar???
    al koçum al kanuni al kelepirse kaçırma cıbır tokatlarsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:00 PM ----------

Bu arada manetleri ve arka ayaklıkları boyaya verdim yarın resmlerı cekerm
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

beyler çin malı hondayı nerden anlarız biyerde bi cbr var 125lik yine ondan supeleniyom acil cevap bekliyom???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 PM ----------

dynner bilader motor toplama gibi nerden anlarız bi motorun çin malı olup olmadığını resminide koyyum bak???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 PM ----------

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı thecrasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125'in yıldızı kayıyor: 2010 model Suzuki GSR-R125

http://www.superbike.co.uk/news/Suzu...ws_288315.html

manyak motormuş ya cbr den çok satacağı kesin gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:37 PM ----------

Alıntı adrenalmnygı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşılan cbryle kanuniyi kıyaslama gereğe bile duymuyonuz arkadaşlar
    öyle kardeş ben derim ki cbr honda 125 lik şaşma

bu ön lastik seçmek çok iğrenç. 80 lik ön lastik yok doğru düzgün.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    2010 cıbır suzukiden çok çok daha güzel sanmıyorum 2010 cıbır kadar satamaz ayrıca geleceği kesinmi

Motosikleti
    yok öyle bişey o resim fake.

Bu arada boyadan aldım manetlerle arka ayaklıkları.Komşuya güvenmeyeceksşn bunu anladım koskoca boya fabrikası olan adama boya içn verdim bugun aldım yani komşu diye para almadı bende bişey demedm bu kadar kötü boyanmaz birşey heralde,

küçük cocuk daha iyi boyar düşüncesindeyim boya ustunde palstik gibi kalmış 1 kat kurumadan 2. kat atılmış bi çok yerde siyahlıklar kalmış.

accaip sinirimi bozdular.

Yarın koçtaştan tiner siyah ve metalik kırmızı boya alıyorum kendi işimi kendm görüyorum yarın işlemleri anlatırım

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    ankara bahçeli taraflarında varmı 125 cıbırcı arkadaşlar...???
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    o bir idol

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı yokedici_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manyak motormuş ya cbr den çok satacağı kesin gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:37 PM ----------

öyle kardeş ben derim ki cbr honda 125 lik şaşma
    kardeş ama suzuki de yabana atılacak motor değil ki

Motosikleti
    O resim fake haberiniz olsun

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazı tipini hayran kaldım ah bide yazdıklarını okuyabilsek
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    cbr den daha güzel görünüyor

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ankaraya gelince ben olucam. 2 haftaya en geç ordayım

Motosikleti
    cbr 125
    [QUOTE=thecrasher;1762656]

Motor satılmıştır...
    hayırlı olsun kaca sattın kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:38 PM ----------

Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr den daha güzel görünüyor
    suzuki sonuçta kardeş ama hondanın da 2009 modelinin de hakkını werelim gzel makyaj yapmışlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:40 PM ----------

[QUOTE=yokedici_27;1765879]

hayırlı olsun kaca sattın kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:38 PM ----------

suzuki sonuçta kardeş ama hondanın da 2009 modelinin de hakkını werelim gzel makyaj yapmışlar
    arkadaşlar 2009 model cbr 125 yurt dışına 7,300 TL SAYILIYOMUŞ BİLGİNİZ OLSUN:cat

Motosikleti
    cbr_125
    beyler bendeki olay bomba
    dun gece sahibinden e ilan verdım motorun fotolarını yukledım 2350 km de kazasız fakat devrilmeleri mevcut olan motoruma 3000 lira fiyat koydum vurdum kafayı yattım.saban bahceye ındım gittim arkaya motor yerde ve grenajlar kırık dökük,tırnakları kırık,far desen bi biçim.. kırmaya çalışmışlar kıramamışlar camını çizmişler.once yürütmüşler tekerlek izleri var ama bahce cıkısında araba var gidon kitli olduğu için aradan gecirememişler aynı yere geri götürüp kriminal inceleme yapmışlar üstünde trafik sigortamıda yaptırmamıştım yani başıma kaldı motor o bicim.grenajları full boyatıp bi genel bakımdan sonra motoru tekrar satılıga cıkarıcam ama canım fena yandı.sırf boyama işine 300 gider artı kırıkların tamiri + sagı solu derken vaziyet kötü..

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    red ankaranın neresindesin
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı RedCarpet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dun gece sahibinden e ilan verdım motorun fotolarını yukledım 2350 km de kazasız fakat devrilmeleri mevcut olan motoruma 3000 lira fiyat koydum vurdum kafayı yattım.saban bahceye ındım gittim arkaya motor yerde ve grenajlar kırık dökük,tırnakları kırık,far desen bi biçim.. kırmaya çalışmışlar kıramamışlar camını çizmişler.once yürütmüşler tekerlek izleri var ama bahce cıkısında araba var gidon kitli olduğu için aradan gecirememişler aynı yere geri götürüp kriminal inceleme yapmışlar üstünde trafik sigortamıda yaptırmamıştım yani başıma kaldı motor o bicim.grenajları full boyatıp bi genel bakımdan sonra motoru tekrar satılıga cıkarıcam ama canım fena yandı.sırf boyama işine 300 gider artı kırıkların tamiri + sagı solu derken vaziyet kötü..
    hangi şerefsizler yapmış bunu ankarada ilk defa böle bir olay duyuyorum kesin çelik çocuk işi bu hangi semtte oturuyosun yoksa profesyonel olan kırıp dokmez şerefsiz olu şerefsizler ...motorun kac model km si gercekten 2350 km mi uygun bir fıyata satısa koymussun gercekten sasırdım...ayrıca hondaya sorsana orıjınal yaptırsan sana kaça patlıyor far kırılmıssa oda cok para
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    konuşsana redddd

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı RedCarpet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun dostum üzücü bir tabloinsan motoru çizilse canı yanıyor böyle parçalamaları sinir katsayısını tavan yapıyormotorunu veya seni kıskanan birisinin işidir bu hele ki satılığa çıkartmış iken kötü olmuş...ayrıca arkadaşlar bu grenajların fiyatı nedir bilen vardır elbet
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler