Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125
    [QUOTE=thecrasher;1758860]Hiçbir motor pelt olana kadar kullanılmaz. Hepsinin bir ömrü ve doyum noktası var diye düşünüyorum. 1 seneye kalmaz CBR'den bıkabilirsin [/QUOT

yok kardeş ya bu cbr den bıkılır mı hiç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı thecrasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir motor pelt olana kadar kullanılmaz. Hepsinin bir ömrü ve doyum noktası var diye düşünüyorum. 1 seneye kalmaz CBR'den bıkabilirsin
    Aslında çoktan bıktımda ailemden dolayı değiştiremiyorum.

Motosikleti
    cbr 125
    [QUOTE=ahmet93;1758893]Aslında çoktan bıktımda ailemden dolayı değiştiremiyorum.[/QU

bu makinenin en çok sorun çıkartan yeri neresi şimdi ye kadar

Motosikleti
    CBR 125
    [QUOTE=yokedici_27;1758864]
    Hiçbir motor pelt olana kadar kullanılmaz. Hepsinin bir ömrü ve doyum noktası var diye düşünüyorum. 1 seneye kalmaz CBR'den bıkabilirsin [/QUOT

yok kardeş ya bu cbr den bıkılır mı hiç
    Ben 1.5 senede fazlasıyla bıktım. GSXR600 alacağımdan satıyorum motorumu. İmzadaki adresten ilan detaylarına bakabilirsin.

Sorun kısmına gelince, pek sorun çıkartan bir makina değil ama farları 1.5 senede 1 kez patlayabilir (malum devamlı yanıyor). Onun dışında ben pek bir sorununu görmedim, ya da bana denk gelmedi ;)

Ayrıca motor ince yapıda olduğu için yol tutuşunun çok iyi olduğunu söyleyemem. Yerinde olsam HYO ya da Kawa 250liliklere bakardım.
    [COLOR="Red"][B]GSX-R 600[/B][/COLOR]

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı BlackEdition adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    145 i nasıl görüyorsunuz anlayabilmiş değilim. Ben alalı daha 1 yıl olmadı en son 6.vites 9.500 - 10000 devir de 120 gördüm. 90 kiloluk birisi içimi şartlar böyle ki ?
    Bu motorun azami hızı kullanım kitapçığında da yazdığı gibi 110 km/s'dir. Gerisi tamamen dedikodu.

Neden ? Çünkü 13 beygir olduğundan en ufak etken -mesela hafif bir arka rüzgar veya çok hafif bir eğim bile - göstergede 10 km/s'ye kadar varan bir fark yaratabiliyor.

Şimdi insanlar çıkmışlar diyorlar ki "ben 150 yaptım ! ben 160 yaptım!!!!".
    İyi güzel de, bu motor zaten 11.000 devir civarında kırmızı kısma giriyor ve hızı da göstergede 137-138 civarı oluyor. E sen bundan daha hızlı gidiyorsan motoru kırmızı kısma sokuyorsun demektir. Kullanım kitapçığında da kırmızı kısma ASLA sokmayın yazar, anlaşılan kimse okumaya tenezzül etmemiş.

Kullanım kitapçığı 12. sayfa: Asla devir saati gösterge ibresinin, motor açıldıktan sonra bile kırmızı bölgeyi göstermesine izin vermeyin

NOT

Tavsiye edilen azami devrin üzerinde motorun çalıştırılması (devir saati kırmızı bölgenin başlangıcı ) motora zarar verebilir
    Bu da başlığın daha ilk sayfasına ozaktasi abimiz tarafından atılan mesaj.
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende CBR 125 hastasıyım arkadaşlar..Şunu anlatamadık kimseye bu makinayı hız makinalrıyla büyüklerle karşılaştırmayın..Bu makina Racing görünümlü rahat oturumlu çok kaliteli çok az yakıt tüketen günlük kullanım ve gezi motoru.Alında drag lara katılın demiyorlar.Herşeyiyle mükemmel bir makina.Beğenmeyende alıp binmesin kimsenin kafasına uçak savar dayamıyorlar.Ayrıca Vallahide billahide kötüleyenlerin çoğunun içi gidiyor.Cızır,,Cızır
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    cbr 125
    [QUOTE=thecrasher;1758922]
    Alıntı yokedici_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben 1.5 senede fazlasıyla bıktım. GSXR600 alacağımdan satıyorum motorumu. İmzadaki adresten ilan detaylarına bakabilirsin.

Sorun kısmına gelince, pek sorun çıkartan bir makina değil ama farları 1.5 senede 1 kez patlayabilir (malum devamlı yanıyor). Onun dışında ben pek bir sorununu görmedim, ya da bana denk gelmedi ;)

Ayrıca motor ince yapıda olduğu için yol tutuşunun çok iyi olduğunu söyleyemem. Yerinde olsam HYO ya da Kawa 250liliklere bakardım.
    tawsiyen için saol kardeş ama ben cbr hastasıyım ilk motorum cbr olsun ne olursa olsun söylediğin motorları da belki sıkılırsam cbr den motoru yükseltmeyi düşlünürsem bakarım bi sorum daha olucak maksımum hız kaç sen kacı grdün bide yakıtı söylersen sewinirim kardeş

Motosikleti
    CBR 125
    [QUOTE=yokedici_27;1758971]

tawsiyen için saol kardeş ama ben cbr hastasıyım ilk motorum cbr olsun ne olursa olsun söylediğin motorları da belki sıkılırsam cbr den motoru yükseltmeyi düşlünürsem bakarım bi sorum daha olucak maksımum hız kaç sen kacı grdün bide yakıtı söylersen sewinirim kardeş
    Maksimum hız o kadar önemli değil yokedici. Zorlasan 140ı görebilirsin ama fazla değil, en fazla 1-2dk kadar. Bu motoru zorlamaya gerek yok, arkadaşın da dediği gibi bu motor maks 110-120 yapabilen bir motordur.

1 depo ile min250 - maks380km gitmişliğim var. Yoluna göre değişir, uzun yolda 80i geçmez ise, daha uzun km yaparsın.

Motosikleti
    cbr 125
    [QUOTE=thecrasher;1759047]

Maksimum hız o kadar önemli değil yokedici. Zorlasan 140ı görebilirsin ama fazla değil, en fazla 1-2dk kadar. Bu motoru zorlamaya gerek yok, arkadaşın da dediği gibi bu motor maks 110-120 yapabilen bir motordur.

1 depo ile min250 - maks380km gitmişliğim var. Yoluna göre değişir, uzun yolda 80i geçmez ise, daha uzun km yaparsın.
    ben bu arada serkan da şimdi motoruna baktım alla hı war çok temiz ama sana tawsiyem motorunu koduğun sitede güncenleştir yani tekrar ilan wer çünkü motorun temiz alıcısı çıka bilir kardeş

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Bende satıyorum arkadşalar bilginiz vardır gerçi biraz tok satıcıyım yaza doogru yenı motor dusunuyorum ilanım aşagıda

http://www.sahibinden.com/full_extra...XQQdisplayitem

Bu arada benim motorla takas düşünen 1 cbr600f 2001 model ve 1 sv650s 2005 model sv650 e gözüm cok kaydı cbr125ten snra sv650s düşünebilirim.

Redcarpet

cr8e normal kullanım cr9e ise yuksek devirler için yani yuksek devir cevirdigin zaman daha performanslı olman için iridyum taktıgın zamanda gerisini sen düşün
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    CBR 125
    Evet onu düşünüyorum yokedici. İmzama yenisini ekledim.

Dynner, 2006 model Fazer düşünürsen çok temiz bir tane arkadaş bana teklif yapmıştı sahibinden üzerinden. Bilgin olsun.

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    e ohaaara yani 835 sayfa bi motor hakkında nE konuşulabilir yahu! 835 sayfa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motosikleti
    cbr 125

Dynner, 2006 model Fazer düşünürsen çok temiz bir tane arkadaş bana teklif yapmıştı sahibinden üzerinden. Bilgin olsun.
    kardeş sen motoru ilan dan çıkardın mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 PM ----------

Alıntı sky_forever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e ohaaara yani 835 sayfa bi motor hakkında nE konuşulabilir yahu! 835 sayfa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    kardeş 1)2006 beri konuşuluyo 2) motor hastalığı değişik bir duygu

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    arkadaşlar 2005 model honda cbr 125'imi 3350 TL'den ilana çıksam sizce uygun olur mu?
    motor 5180 kilometrede, aynalar çalındığı için aynalar değişti, bir de aküsünü değiştirdim.

(ilan amacıyla yazmadım, yalnızda yakın zamanda alan/satan arkadaşlara fikir sormak niyetindeyim.. teşekkürler.)

Motosikleti

yok ya 4 silindir pek düşünmüyorum.

Suzuki SV650S bi incelemenizi tavisye ederim Torku 600ften bile yuksek

Gerçek zamanlı 90 derece v twin yag ve su soutmalı motor

67nm tork
    73 Beygir Cok Gideri olan bir alet

http://www.youtube.com/watch?v=d69Pu...eature=related

buda startup videosu

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı inanck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2005 model honda cbr 125'imi 3350 TL'den ilana çıksam sizce uygun olur mu?
    motor 5180 kilometrede, aynalar çalındığı için aynalar değişti, bir de aküsünü değiştirdim.

(ilan amacıyla yazmadım, yalnızda yakın zamanda alan/satan arkadaşlara fikir sormak niyetindeyim.. teşekkürler.)
    kardeş motorun temizse okey ama biraz yıpranmışşa çek fiyatı alıcı olmaz internete sahibindene ilan wer kardeş faydasını görürsün

Motosikleti
    CBR 125
    kardeş sen motoru ilan dan çıkardın mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 PM ----------

kardeş 1)2006 beri konuşuluyo 2) motor hastalığı değişik bir duygu
    Yeni ilan burada, onay bekliyor ;) - http://tinyurl.com/hondacbr125R

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:04 PM ----------

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ya 4 silindir pek düşünmüyorum.

Suzuki SV650S bi incelemenizi tavisye ederim Torku 600ften bile yuksek

Gerçek zamanlı 90 derece v twin yag ve su soutmalı motor

67nm tork
    73 Beygir Cok Gideri olan bir alet

http://www.youtube.com/watch?v=d69Pu...eature=related

buda startup videosu
    Ben yine racing alacağım için hiç düşünmedim. Lastikleri ve bakımları yeniydi çok temiz gözüküyordu. eleman ısrarla CBR125 arıyor, ilgilenen arkadaşlar kaçırmasın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 PM ----------

Alıntı inanck adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben 2007 model motorumu o fiyattan veriyorum inanck dostum. Ful bakımlı tertemiz motor, daha yeni 10bin'i devirdim.

Bence düz 3000'e vermen gerekir. Ama tok satıcı isen bilemeyeceğim.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    kardeş motorun temizse okey ama biraz yıpranmışşa çek fiyatı alıcı olmaz internete sahibindene ilan wer kardeş faydasını görürsün
    çok teşekkür ederim, kesin kararı vereyim oradan satacağım zaten.

Motosikleti
    Arkadaşım piyasay bilmeden yorum yapma istersen.

o motor 2005 model olmasına ragmen nasıl o km de düşündürücü

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Ben 2007 model motorumu o fiyattan veriyorum inanck dostum. Ful bakımlı tertemiz motor, daha yeni 10bin'i devirdim.

Bence düz 3000'e vermen gerekir. Ama tok satıcı isen bilemeyeceğim.
    teşekkürler kilometrem düşük olduğu için avantaj olur demiştim ama modelden kaybediyorum galiba..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:19 PM ----------

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım piyasay bilmeden yorum yapma istersen.

o motor 2005 model olmasına ragmen nasıl o km de düşündürücü
    anlatayım kısaca şimdiki işyerimde 2007'den beri odtü'de bir firmada çalışıyorum, motorun önceki sahibi de şu an çalıştığım şirkette benden eski bi eleman. almış sadece 2500 km kullanmış. motoru 2008 eylülde aldım, aküsünü değiştirip 9-10 aydır 2700 km kullandım. ev-odtü arası kullanınca fazla km yapılmıyor üstadım

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sahibinden.comdaki ilanların bi çoğu bence piyasayı yansıtmıyor.

redcarpet sana özelden ulastım, biraz geç oldu ama görmemişim mesajını

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler