Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    yok başlangıçla ilgili bir sorunum yok güç olarak boy kilo sorun yok 1.87 boy 84 kilo 120 kilo bisepsp yapan bir judocuyum hayabusa ile bile başa çıkarım sade tecrebesizlikten kaybederim önemli olan başlangıç değil yazdıım gibi dediğim kiriterlerde hyo ulursam alıcam güzel sağlam alıcam yoksa cbr ama ikisinide bulursam sizce???
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBR altında kelebek gibi kalır senin. İkisini de bulursan Hyo diyorum.

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    bulabilir miyim acaba 2008-2009 7 bini aşmamış 5.500e falan
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım teknik arızadan dolayı nete giremiyordum pc bozulmuştu ,tamir olmasını beklersem servisi daha çok bekleyeceğim anlaşılan dedim ve yeni bir pc aldım ve site şifremi filan unutmuşum ancak aranıza katılabildim baya bir muhabeti kaçırdım herkese slm öncelikle,bu arada geçen zaman içersinde cbr beni tatmin etmemeye başladı ve hyo ya göz diktim,yakın zamanda cbrımı satıp hyo alıcam keşke bu motorla daha önce tanışsaymışım tadından yenilmiyor ama malum yıllardır motor tepesindeyiz ve yaş 23 artık gücü hissetme zamanı sanırım:Dleo vince egzoz sesinin videosunu isteyen arkadaşlar vardı kusura bakmasınlar çekemedim ama satmadan bi video yapmak istiyorum merak edenler için...özlemişim bu siteyi yaaa
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    155 hı gayet iyiymiş usta yokuş eğimi nasıldı

350 km baya iyi yapmışsın kullandığın devirler ortalama kaçtı

bu arada 80bin km yapıp anahtar değmediğine inanırım ama bakım kağıdında en son bakım 92bin kmde o neden acaba ömrü o kadar değildir

başlangıç için cbr125 benım görüşüm olarak daha iyi gt250 başlangıç için biraz ağırdı galiba ama sana arkadaşlar yardımcı olacaktır.
    devirler ortalama 8-9du genelde 9-100 gittim bazen 120-130 gittim deişti hep ancak makine taş gibi bunu anladm su sotumalı olması cok avnatajlı şişme derdi sıfır.

bu makiyeni alın alnınıza koyun ilerde sattıktan sonra cok duygulu anlat yaşatır size

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:04 PM ----------

Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşşallah allah nazarlardan saklasın. bu arada dynner bişiler soruosun cevaplamak istiyorum ama bilmiyorum. aramızda sanırım yine en tecrübelilerimizden sen olduğun için senin sorular hep havada kalıyo ama sen bizim tüm soruları cevaplıyosun.

burdan teşekkürü bir borç biliyorum.
    canın saolsun dostum yavaş yavaş tecrube işte sende ögrenıosn belli eşyleri zmanla
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşımın cbr125i 80bin km de evet yanlış deil 80bin tek bir somun anahtarı degmedi alete gerisini siz düşünün
    kimmiş la o arkadaşın ? ben tanıyom mu
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Yok kesinlikle alakan olamaz
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dynner,
    bujilerle ilgili soruna yönelik şöle bi cbr 125 blog u buldum. anladığım kadarıyla 2004 ve 2006 modelleri için cr9e cr9evx cr9eıx kullanılırken, 2007 ve sonrası modeller için cr8e cr8evx cr8eıx kullanılıyor.

Motosikleti
    cbr_125
    seannnnn ankarada motorunu gösterdiğin bilgili ve becerikli bi usta varmı kardeşim.özelde attım ama sanırım görmedin.

Motosikleti
    Honda CBR 1000RR '07 - Honda CBR 125R Repsol '08
    Alıntı cukulatade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maximum 145 diyorum cbr 125 icin (tek kişi,düz yol)
    145 i nasıl görüyorsunuz anlayabilmiş değilim. Ben alalı daha 1 yıl olmadı en son 6.vites 9.500 - 10000 devir de 120 gördüm. 90 kiloluk birisi içimi şartlar böyle ki ?
    Yapan yapar yapamayan eleştirmen olur.

Motosikleti
    CBR 125
    ............

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:26 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:18 AM ----------

Alıntı BlackEdition adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    145 i nasıl görüyorsunuz anlayabilmiş değilim. Ben alalı daha 1 yıl olmadı en son 6.vites 9.500 - 10000 devir de 120 gördüm. 90 kiloluk birisi içimi şartlar böyle ki ?
    Sizin motorunuz kaç KM'de? Rodajı yapıldı mı? Vitesi biraz yüksek devirlerde atın. Biraz da yolun temiz ve hafif eğim olması lazım (Düz CBR ise)

Ben geçen sene 140 - 145 arasını gördüm. Arka lastiği 110 yaptıktan sonra 125 civarına çıkabildim ancak fazla da zorlamadım motoru.

Ayrıca özellikle bakımlardan sonra motor biraz daha şahlanır. Benim 4000 bakımdan sonra motor epey coşmuştu; tavsiye ederim.
    [COLOR="Red"][B]GSX-R 600[/B][/COLOR]

Motosikleti
    cbr 125
    arkadaşlar ben serkan ben de cbr 125 hastasıyım ehliyeti alır almaz alıcam 1 ay kaldı ehliyeti almama sıfır mı alım yoqsa 2 el mi onda kararsız kaldım sizce hangisi daha mantıklı

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı yokedici_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben serkan ben de cbr 125 hastasıyım ehliyeti alır almaz alıcam 1 ay kaldı ehliyeti almama sıfır mı alım yoqsa 2 el mi onda kararsız kaldım sizce hangisi daha mantıklı
    Benim gibi satmaya niyetin yoksa 0 al.Ama 1, 2 sezon kullanıp yüksek cc'ye geçerim diyosan 2.el alsatarken zarar etmezsin.

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gibi satmaya niyetin yoksa 0 al.Ama 1, 2 sezon kullanıp yüksek cc'ye geçerim diyosan 2.el alsatarken zarar etmezsin.
    yok kardeş gidici değil kalıcı anca motoru büyütmeye karar werirsem o zaman o günede daha baya war senin tawsiyen 0 o zaman demi kardeş

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    yok kardeş gidici değil kalıcı anca motoru büyütmeye karar werirsem o zaman o günede daha baya war senin tawsiyen 0 o zaman demi kardeş
    Evet ama temiz 2. elde bulursan bir düşün yinede.0 alacağın paranın kalanıylada sağlam koruma alırsın.

Motosikleti
    cbr 125
    Evet ama temiz 2. elde bulursan bir düşün yinede.0 alacağın paranın kalanıylada sağlam koruma alırsın.
    bende öyle düşünüyodum en iyisi saol kardeş tawsiyen için senin motor kac model bu arada

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    bende öyle düşünüyodum en iyisi saol kardeş tawsiyen için senin motor kac model bu arada
    2008 model 8500 km.0 aldım pert olana kadar kullanıcam.

Motosikleti
    cbr 125
    benim arkadaş ta 2005 modeli war hala sıfır gibi resimdede gözüküyo 4 sene olmuş ama hala 0 gbi motor sen baya binersin bu motora kardeş şimdiden allah kaza bela wermesin

Motosikleti
    CBR 125
    Hiçbir motor pelt olana kadar kullanılmaz. Hepsinin bir ömrü ve doyum noktası var diye düşünüyorum. 1 seneye kalmaz CBR'den bıkabilirsin
    [COLOR="Red"][B]GSX-R 600[/B][/COLOR]

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Ben satıyorum arkadaşlar. Sizden yada çevrenizden ilgilenen varsa link aşağıdakidir.
    http://www.sahibinden.com/siyah_serv...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler