Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Sean dostum evet bu iki lastigi tavsiye ettim iki markadada olması lazım evet fiyatlar 200-250 civarı ancak kaliteye göre fıyat artıor duro alsan tanesi 60,Lacivert duymasın

belki elden bişeyler yaparlar ancak fiyatlarnbu cşvarda diye biliyorum
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    Merhaba Arkadaşlar Yeni konuklarınızdan biri daha Öncelikle forumun tutuculuğuna bağlılığına ve sürekliliğine hayran kaldım.ilk sayfadan başladım ve saatlerce okudum ama yinede 1/4 edemedim süpersiniz. Arora marka çin malı 4 vites bir motorum var. 1 yıldır bunu kullanıyorum açıkçası kendi düzeyindeki motorlara göre çok güzel çıktı.Ben sadece kullanıcıyım şimdilik motorun motorundan çok anlamam.benim için önemli olan yola tutunuşu ,gücü,hızı ve güvenliğidir. 1 yıl geçti ve artık bu motor bana küçük geliyor.100km hızın yetmediği anlar oluyor ve çok uzun yol içinde bu çin malına pek güvenemiyorum.çok araştırdım ve cbr 125 çok methedilmiş övgü yağmuruna tutulmuş ve motorda gerçekten harika görünüyor.Acaba bu motorun gücü nedir standart hız düzeyi nedir.büyük motor kullanmadığım için birazda devirmekten korkuyorum küçük vitesli motor kullanmış biri olarak kolay alışırmıyıım yoksa devirirmiyim sizler ne dersiniz.cbr yi çok sevdim ve kesin karar verdiğim an alacağım.kararımda yardımlarınızı bekliyorum. Sakarya-Burak ÖZ-Yazılımcı

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sean dostum evet bu iki lastigi tavsiye ettim iki markadada olması lazım evet fiyatlar 200-250 civarı ancak kaliteye göre fıyat artıor duro alsan tanesi 60,Lacivert duymasın

sağol dostum

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    selamlar arkadaslar bayadan berı forumu okuyup takıp edıordum ancak yenı uye olmak nasıp oldu ısmım murat manısada ıkamet etmekteyım en kısa surede benım cıbrında resımlerını eklıyıcem bılgılerımızı ustalıklarımızı her turlu paylasmaya acıgım sevgıler saygılar

Motosikleti
    Alıntı marmarasiste adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Yeni konuklarınızdan biri daha Öncelikle forumun tutuculuğuna bağlılığına ve sürekliliğine hayran kaldım.ilk sayfadan başladım ve saatlerce okudum ama yinede 1/4 edemedim süpersiniz. Arora marka çin malı 4 vites bir motorum var. 1 yıldır bunu kullanıyorum açıkçası kendi düzeyindeki motorlara göre çok güzel çıktı.Ben sadece kullanıcıyım şimdilik motorun motorundan çok anlamam.benim için önemli olan yola tutunuşu ,gücü,hızı ve güvenliğidir. 1 yıl geçti ve artık bu motor bana küçük geliyor.100km hızın yetmediği anlar oluyor ve çok uzun yol içinde bu çin malına pek güvenemiyorum.çok araştırdım ve cbr 125 çok methedilmiş övgü yağmuruna tutulmuş ve motorda gerçekten harika görünüyor.Acaba bu motorun gücü nedir standart hız düzeyi nedir.büyük motor kullanmadığım için birazda devirmekten korkuyorum küçük vitesli motor kullanmış biri olarak kolay alışırmıyıım yoksa devirirmiyim sizler ne dersiniz.cbr yi çok sevdim ve kesin karar verdiğim an alacağım.kararımda yardımlarınızı bekliyorum. Sakarya-Burak ÖZ-Yazılımcı

Dostum hoşlgeidn öncelike dogru yerdesin bunu bil.

cbr125ler 13-14 beygir civarı güce sahişp ve 100km yi rhat görür,benim motorum düz yolda 150yi görüyor ancak 120ye akdar rahat gelıor ardından zorlanmaya baslyıor sonucta 125cc gucu belli.Kategorisnde sayılı motorlardan su sogutmalı üzün ömrlü bir motoru var vitesli motor tecruben oldugunda bi sorun yaşamassın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:48 AM ----------

Alıntı muratgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaslar bayadan berı forumu okuyup takıp edıordum ancak yenı uye olmak nasıp oldu ısmım murat manısada ıkamet etmekteyım en kısa surede benım cıbrında resımlerını eklıyıcem bılgılerımızı ustalıklarımızı her turlu paylasmaya acıgım sevgıler saygılar
    hoşgeldin dostum manisadan KadZe arkadaşımız var birlkte izmir toplatnılarna bekliyoruz biz snle yakın sayırlızı bornovada oturuyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:50 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:49 AM ----------

hoşgeldin dostum manisadan KadZe arkadaşımız var birlkte izmir toplatnılarna bekliyoruz biz snle yakın sayırlızı bornovada oturuyorum

Selamlar tekrar geçenlerde ilk kez vitesli motor sürme deneyimini elde ettim.Eee ne var bunda diyceksiniz anlatıyorum :D

Daha önce kayıt olduğum kursa gittim.Motosikleti içeriden dışarı çıkardılar ayaklığı açıp sabitlediler.Daha sonra bi hocanın gelmesini beklemek için oturdum ben bi 15 dk falan kimse gelmedi.Kursdaki elemanlarda motoru çalıştırdılar öle bekliyo motor.daha önce motor sürdün mü dediler valla scooter sürdüm ama aynı deildir herhalde dedim.yk ya aynı nolcak al şu debriyaj,şu vites,şu fren deyip verdiler elime motoru ben de o gazla bindim tabi.Gittim baya ama iş durmaya gelince duramadım.Scooterdan alıştığım üzere fren el de değildi ve ben panikle debriyaja ondan sonra ön frene basıp yuvarlandım Allah'tan fazla bişey olmadı.Motor Çalışır haldeydi ve daha da gaz vermeye başladığı düştüğümde Allahtan teker yere değip savrulmadı motor Panikle motoru durdurmayı başarıp kaldırdım tekrar sonra iş inada bindi ve tekrar oturdum üstüne ağzım dilim kurumuş bi şekilde :D 1-2 saat tek başıma sürdüm motoru kalkmayı durmayı örendim kendi kendime.Ama şunu söylemek istiyorum diolar ya scooterdan sonra direk 600 lük aldım falan ben hiç inanmıyorum onla bindiim motor kanuni 400 mü ne öle bi motordu ve onla bile fırlatıodu sağa sola o yüzden bence 1 sene falan ufak bi motor sürüp ondan sonra geçmek lazım büyüğe

Motosikleti
    şimdilik yok
    dynner memnun oldum bende dostum ıns tanısma fırsatımız olursa tabikide bulusur bırlıkte km ler yaparız
    bu da nacizane benım cıbır

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler dynner,

forumu takip ettiğim kadarı ile iki tane lastik markası önermiştin. metzeller lasertec ile pirelli mt 75 idi sanırım. bizim motorlara 120/80 17" olan ebatları lazım yanılmıyorsam ama internetten aradım bulamadım. :( bide fiyatlar 200 250 arası. iiyi bi lastik için bu kadar fiyatı gözden cıkarmak mı gerekiyor yoksa elden alınca daha ucuza mal edebilir miyiz?

tekrar sağol

Ben geçen ay içinde arka lastiğimi değiştirdim ve 2-3 ay kullanmak için orjinal ebatında irc marka lastik aldım şimdilik iyi gidiyor ancak kış başında pirelli veya metzeller'in 120 veya 130'luk bir lastiğini alacağım için fiyatlarını sordum metzeller'e 75 euro, pirelli'nin 130'luk bi lastiğine de 185 tl fiyat söylediler ama hiç pazarlık etmedim yani fiyatlar aslında biraz daha uygun ben sirkeci'de sordum fiyatları ama pirelli harika duruyordu motora da çok iyi olacak eminim
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Duro piyasada tekdir Şaka bi yana benim lastikler çok kötüydü motoru satıyorum ve sezonu geçirse yeter. Bu yüzden değiştirdim. Artık alan kişi bütçesine ve kullanımına bağlı olarak istediği marka ile değiştirir. Henüz 400 km oldu herhangi bir problem yaşamadım. İlerde ne olur bilmem tabi.

Motosikleti
    Alıntı esp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen ay içinde arka lastiğimi değiştirdim ve 2-3 ay kullanmak için orjinal ebatında irc marka lastik aldım şimdilik iyi gidiyor ancak kış başında pirelli veya metzeller'in 120 veya 130'luk bir lastiğini alacağım için fiyatlarını sordum metzeller'e 75 euro, pirelli'nin 130'luk bi lastiğine de 185 tl fiyat söylediler ama hiç pazarlık etmedim yani fiyatlar aslında biraz daha uygun ben sirkeci'de sordum fiyatları ama pirelli harika duruyordu motora da çok iyi olacak eminim
    teki 185 mi

ben çiftinden bahsediordum fiyat olarak

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    dynerr nice 20.000kmlere öncelikle dün giremedim nete baya bir muhabet dönmüş,125cc başlama diyenler olmuş 250ccle başlanır başlanmasına ama eldeki en ekonomik ve kaliteli mal bu bu sebepten dolayı yeni başlayacak arkadaşlar düşünmeden alsınlar pişman olmazlar olacakları tek konu hız olur ee artık o da 125cc ye bınıyorsun hızı dusunmuceksın kı yaptıgı hız tatmın edıcı,tecrube kazandıktan sonra satmak ısteyen olursa da peynır ekmek gıbı satar cunku adı var boru deıl bu HONDA!!!lastıkler ıcın bende 120lik istiyorum ama henuz bulamadım:Sbuda benım yakışıklı...ılk zamankı saf halı ufak tefek değişiklikler yaşadı tabi;)

Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    dostum sndeki leovince neden büyük ?

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    sana öyle gelmiş olmasın foto biraz yan çıkmış :D
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    şimdilik yok
    leo vınce gayet guzel 1 egsoz eskı mavı gene 2005 cıbırımda vardı cok memnundum ama bu repsole almayı dusunmuorum satmayı dusunuorum motorumu o yuzden lastık olarakta baya 1 tartısma donmus genel kunlanımda ustundekı avrupa ırc ler cok kalıte bı kunlanım saglıyolar ama metzeller ve pırellı 2 sıde gayet ıyı lastık ben olsam pırellıyı secerdım dogrusu lastgın desenı metzellerden daha cok hosuma gıdıor tabıkı bu kunlanıcıdan kunlanıcıya degısır ben su anda motorumda onde orjınal lastıklerını arkada ıse 100 luk shınko(made ın korea) kunlanıorum ve gayette performansından yol tutusundan ısınmasından ve benı guvende hıssettırmesınden ve desenınden memnunum neyse amma cok konusmusum yaww

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    hosgeldin muratcım sen gec ugradın buralara umarım ıyısındır gorusemedık sen benı tanırsın

lastikelri degiştirmissin cok şık durmus sanırım eskı durolardan ıyıdır en ıyı sen farkına varırsın bıtık durolardan sonra
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

onur35 arkadaşım senin cıbırına hasta kaldım yaaaaaaaa çok güzel maşallahh
    A p s u v A

Motosikleti
    Arkadaşlar cbr 125 te kaç kadran var 140 mı ?ve bu kırmızı cbr önce aman maşallah diyelim nazar değmesin, bu motor altındaki kapaklar grenaj mı orjinalde bu şekildemi fabrika çıkışlı?

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı marmarasiste adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cbr 125 te kaç kadran var 140 mı ?
    200 kadran var arkadaşım..

Motosikleti
    peki hocam bu kırmızı cbr deki(önce aman maşallah diyelim nazar değmesin ), bu motor altındaki kapaklar grenaj mı orjinalde bu şekildemi fabrika çıkışlı?

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Evet fabrika çıkışı böyle..
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/c...ort/cbr125.htm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:17 PM ----------

Arkadaşlar şu elcikten almak istiyorum ama çok kararsızım daha önce internetten bir şey almadım bana yardım edebilecek olan varmı aranızda.?
    http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=2570

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler