Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6da ztn düz yolda hız artışı beklenemez ben 4. viteste red linede 120 goruyordum 5e atınca max 130 6ya atınca ztn tasaruf modu
    Evet benim cbrda da aynen böyle..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    6da ztn düz yolda hız artışı beklenemez ben 4. viteste red linede 120 goruyordum 5e atınca max 130 6ya atınca ztn tasaruf modu
    4. vteste 120 gören duymadım hiç redlinea sokuosn sanrm.

ben bujiyi cr9e taktım 6. viteste cok iyi bir ivmelenmem var sanrm bu olay benm motorda tek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:32 AM ----------

bujiyi deiştrmeden önce cr8e vardı aynı sizn dediiniz gbydi 4te 110 falan grordm 9e taknca deişti daha da iyi oldu
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 o hızı o devirde 6. viteste bile yapamaz..6. vites 8000 devirde 100-105 km arası yapıyo..En azından benimki böyle..
    burada amacım s.dik yarıştırmak değil sonuçta hepimiz aynı marka motoru paylaşıyoruz arkadaşım ama senin motorda bir sorun var o zaman ben 5.viteste 130 gördüm redline girmeden!genelininde bu hızı yapabilceğini düşünüyorum...100-105i scooterlar bile yapıyor
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Honda CBR 125 (siyah inci)
    part 2 ***
    renkli manet denge topuzlari

[B][I]Dunyada iki Ceşit MotoR waRdiR Honda Ve DieRLeRi:cat:[/I][/B]

Motosikleti
    Cok sırıttrımışın birde neyle boyadın manetlerı bende boyamayı planlıyorum

Motosikleti
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok sırıttrımışın birde neyle boyadın manetlerı bende boyamayı planlıyorum
    takim olarak satiliyor..
    sanirim ist tekay motorda war

Motosikleti
    ha ben sen boyadın sandım

Motosikleti
    ha ben sen boyadın sandım
    Aslinda ii FikirRRR
    ama orj manetlerin bi anlami Kalmaz.x3

Motosikleti
    yok ya kaliteli metal boyalar ile iyi oluyor aslında.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada amacım s.dik yarıştırmak değil sonuçta hepimiz aynı marka motoru paylaşıyoruz arkadaşım ama senin motorda bir sorun var o zaman ben 5.viteste 130 gördüm redline girmeden!genelininde bu hızı yapabilceğini düşünüyorum...100-105i scooterlar bile yapıyor
    Hayır beni yanlış anladınız, bende 5. viteste 130 gördüm ama 120 km hızı 7-8 bin devirde yapmasıda ilginç geldi..

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    4. vteste 120 gören duymadım hiç redlinea sokuosn sanrm.

ben bujiyi cr9e taktım 6. viteste cok iyi bir ivmelenmem var sanrm bu olay benm motorda tek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:32 AM ----------

bujiyi deiştrmeden önce cr8e vardı aynı sizn dediiniz gbydi 4te 110 falan grordm 9e taknca deişti daha da iyi oldu
    ztn yazdım ridlineye girerel yaptım diye :D artık o hızlar bana yetmemeye başladı motor patlamasın diye hyoya geçtim .. rahat rahat 140 150 gidio sabit =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:22 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:19 AM ----------

Hayır beni yanlış anladınız, bende 5. viteste 130 gördüm ama 120 km hızı 7-8 bin devirde yapmasıda ilginç geldi..
    yav ztn daha fazla göremezsinki 5de 130la giderken 6 atınca çekiş düşer 100-120 gibi sabit hızla az benzin yakarak gidersin
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motodrag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda ii FikirRRR
    ama orj manetlerin bi anlami Kalmaz.x3
    Oooo bende 170 le bi yere patladın falan sandım video çekicem diye,bi ara ruhsat koymuştun ortaya ama videoyu hala göremedim verdiysende kaçırmışım herhalde linki kopyalayıver bi zahmet.

Bu arada her ne kadar mekanikten anlamadığını düşünsem de görüntü konusunda motorun iyi.

Yine hız mevzusu açılmış kim kaçta neyi görüyo falan diye bu topicin %70i böle geçti valla.Arkadaşlar motor bu kadar dandik değil bi rodaj yüzünden öle 40 km oynamaz 130 görmezde 120 görür düzde en fazla bu kadar değişir.

Ayrıca motorum gitmiyo diyenler şunu hesaba katsın rüzgar,eğim,motor ısısı,bakımdan sonra geçen süre,kilo yada motorun üstündeki yük.Motorun gücü düşük en ufak bi rüzgarda bile son hızı değişiyor aynı motorda 2 kişi farklı son hızlar gördük çok fazla değişken var son hızda o yüzden kendinizi paralamayın emin olun iki motor çıkın aynı yola kilosu az olan kazanır tabi devir kaçırmamak kaydıyla.
    We are many...

Motosikleti
    Jubaa dostum bu sefer farklı şeyler konuşuyoruz

son hız deilde hangi hızlarda rahatladıgı falan filan. Bu arkaaşı bende hatırladım bu arada 170 muhabbetlerini

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    ben her zaman yapabılıryorum performans egzoz var etkısı olsa gerekdiğer arkadaşlarında dediği gibi hafif bir motor ve diğer etkenlerin çok farkı oluyor rüzgarlı hava,kg vb etkenler...burası cok ruzgarlı bı yer ruzgarsız bı gunu bulunca otobana cıkıcaz arkadaslarla dıger cbr ve hyocu arkadasımla vıdeo cekıcez bızde o zaman bende gorucem son hızını...ama benımde aklımda hyoya gecmek var oncelerı gozumu korkutmustu ama sandıgım kadar değilmiş....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:02 PM ----------

ztn yazdım ridlineye girerel yaptım diye :D artık o hızlar bana yetmemeye başladı motor patlamasın diye hyoya geçtim .. rahat rahat 140 150 gidio sabit =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:22 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:19 AM ----------

yav ztn daha fazla göremezsinki 5de 130la giderken 6 atınca çekiş düşer 100-120 gibi sabit hızla az benzin yakarak gidersin
    sana katılıyorum ılhan o hız banada yetmemeye basladı hyo nasıl bılgı verırmısın kankamda da var en basından berı hyo almamı ıstedı ama vıteslıye alsımak ıcın cbr aldım,asla pişman deilim ama amacım cc yukseltmek tavsıye edermısın

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    ben her zaman yapabılıryorum performans egzoz var etkısı olsa gerekdiğer arkadaşlarında dediği gibi hafif bir motor ve diğer etkenlerin çok farkı oluyor rüzgarlı hava,kg vb etkenler...burası cok ruzgarlı bı yer ruzgarsız bı gunu bulunca otobana cıkıcaz arkadaslarla dıger cbr ve hyocu arkadasımla vıdeo cekıcez bızde o zaman bende gorucem son hızını...ama benımde aklımda hyoya gecmek var oncelerı gozumu korkutmustu ama sandıgım kadar değilmiş....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:02 PM ----------

sana katılıyorum ılhan o hız banada yetmemeye basladı hyo nasıl bılgı verırmısın kankamda da var en basından berı hyo almamı ıstedı ama vıteslıye alsımak ıcın cbr aldım,asla pişman deilim ama amacım cc yukseltmek tavsıye edermısın
    sendekı egzozun markası ne?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    leo vince var gayette memnunum sesinden

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    leo vince var gayette memnunum sesinden
    hiç duymadım sesini ancak performansa etkisi varsa ne guzel ayrıca sen seviyor ve begenıyorsan hiç sorun yok
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Kastino 50
    Merhaba arkadaşlar yakında bnde aranıza katılıcam inşallah cbr 125r lerin ötv indiriminden sonra kaça satıldını bilen varmı Honda bayisi bizim buraya çok uzak bizzat gidip konusamıyorum arkadaşlar Ruhsat dahil fiyatı bilen varmı acaba yardım ederseniz sevinirimayrıca daha önceden yazılmıstır kesın fakat motorun yakıtı nasıldır şehiriçi gezmeye yada 4zamanlı 150cc motorlara kafa tutmak için yeterlimi şimdilik sorularım bukadar yanıtlarsanız sevinirim Kazasız belasız sürüşler(2.el Temiz bir Cbr 125r de alabılırım istanbulda temiz bir cbr bilen varmı )

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Gösterge panelinin ışıklandırmasındaki ampullerden biri patlamış. Dün maslak sanayide nerdeyse bakmadığım yer kalmadı fakat bizim motorların gösterge ışıklandırmasındaki ampuller 1.7 wattlık. Elektrikçilerde en düşük 3 varlık buldum. 3 wattlık takan varmı? bi sorun yaşarmıyım ?

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı lacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gösterge panelinin ışıklandırmasındaki ampullerden biri patlamış. Dün maslak sanayide nerdeyse bakmadığım yer kalmadı fakat bizim motorların gösterge ışıklandırmasındaki ampuller 1.7 wattlık. Elektrikçilerde en düşük 3 varlık buldum. 3 wattlık takan varmı? bi sorun yaşarmıyım ?
    hondaya sorsaydın keşke ellerınde vardır ampul dedıgın kac para olcak hem
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler