Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KadZe daha dün motoruma beyaz ampulleri taktım, Benimkinin markası HIT motocycle Parts yazıyor kutusunda, Tanesi 5 lira bi yerde tanesine 10 lria sitedi ancak markası farklıydı ve bılmıyorum butun hepsinini kalitesi aynı dendi bana.

Gayet hoş duruyor hele birde şehir içinde uzunlar yaıkılıysa bayagı Çekici görünüyor.

park lambasınıda mavi takmayı planlıyorum
    ben geçen hafta beyaz ampul taktırdım ve parklar mavi ayrıca arka plakalıklarıda beyaz yaptırdım çok hoş görünüyor tavsiye ederim para değil ya
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilhan abi motorunu sattınmıı:(:((:( ben yarın todayi satıyorum eğer satmadıysan cuma görüşebiliriz? varmı cbr 125 ini satan :(:(
    2 gün önce kapora aldım benım motor için yarın teslim etcem heralde motoru olmadı en geç çarşambaya kadar sözü var ...
    ve 3400e anlaştık
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    hadi ya sağlık olsun ama ucuza gitmiş baya bi abicimm motorun 12.000 binde çok ya malesef:(:( keşke 3 5 arası bişi olsaydıda hemen alsaydım:(:( egzostda on numara

Motosikleti
    CBR125
    hadi ya sağlık olsun ama ucuza gitmiş baya bi abicimm motorun 12.000 binde çok ya malesef:(:( keşke 3 5 arası bişi olsaydıda hemen alsaydım:(:( egzostda on numara
    Cbr için bnce çok değil...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    bencede bırak cbr yi Honda için hiç bişi ama ne blim işte ya benimde öylee bi takıntılarım var:D:D ama yinede düşünmem değil bulamazsam düşünürüm elbette aklımdasın;);)

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Arkadaşlar ucuz etin yahnisi Mındar olur derler ya tamamen dogru yada ben şanssızım aldıgım farların 1si tam olarak 4 gun sonra kısaları gitmiş oldu artık motorum kısalardayken bir Vahşi Kedi gibi oluyor, ben genelde uzunlarla dolaştıgımdan uzun farıda yanana akdar böyle kullanıcam artık

Aşagıya aldıgım farı ve resimleri paylaşıyorum pek kaliteli olmadı ancak en iyi rengi yakalaybildigim resmler bunlar

Markası HIT

[B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    CBR 125
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buldum arkadaşım.
    Excelite Premium Xenon White 4500K - HS2 12V 35/35W
    ancak temin edebileceğim bir yer bulamadım.Beyaz otomotiv in linkini vermişsin inceledim ama ordaki listede HS2 tipi bulamadım. Temin edebileceğim bir yer hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
    7 tepe üniversitesinin ordaki yedpa'nın içinde bir firmada var. Adını inan hatırlamıyorum.

Beyaz otomotiv ile görüş, onlar sana gerekli bilgileri verirler (Kendileri de ulaştırıyor ücretsiz kargo ile (böyle hatırlıyorum). ben 15-25 TL arası bir fiyata almıştım ve Honda servisinde taktırmıştım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:17 PM ----------

Arkadaşlar ucuz etin yahnisi Mındar olur derler ya tamamen dogru yada ben şanssızım aldıgım farların 1si tam olarak 4 gun sonra kısaları gitmiş oldu artık motorum kısalardayken bir Vahşi Kedi gibi oluyor, ben genelde uzunlarla dolaştıgımdan uzun farıda yanana akdar böyle kullanıcam artık

Aşagıya aldıgım farı ve resimleri paylaşıyorum pek kaliteli olmadı ancak en iyi rengi yakalaybildigim resmler bunlar

Markası HIT
    Arkadaşım keşke Çin malı almasaydın (kesin Çin malıdır). 5TL'ye bende bulmuştum ama güvenemeyip almamıştım.

Ben Excelite Premium Xenon White öneririm. Şahsen kullanıyorum ve memnunum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:20 PM ----------

bencede bırak cbr yi Honda için hiç bişi ama ne blim işte ya benimde öylee bi takıntılarım var:D:D ama yinede düşünmem değil bulamazsam düşünürüm elbette aklımdasın;);)
    Başlarda bende senin gibi düşünürdüm ama artık ortalama KM'si olan bir motor daha cazip geliyor

Motosikleti
    Dostum bugun gaz verdim kısa far kendne geldi su an gayet memnunum çin malı da senn dediin excelsior ne malı arkadaşım ?

hepsi çinde uretılıyor çin malı diye ayrım deil kalitesiz diye ayrım yapman dfaha mantklı olur dostum

resimleri koydum gayet kullanşlı ancak tabi daha kalitelileride var ben benmkler gidene akdar bunlarla durucam

Motosikleti
    CBR 125
    Dostum bugun gaz verdim kısa far kendne geldi su an gayet memnunum çin malı da senn dediin excelsior ne malı arkadaşım ?

hepsi çinde uretılıyor çin malı diye ayrım deil kalitesiz diye ayrım yapman dfaha mantklı olur dostum

resimleri koydum gayet kullanşlı ancak tabi daha kalitelileride var ben benmkler gidene akdar bunlarla durucam
    Ampülün yerinden oynamıştır. Burada marka tartışması yapmayacağım, kutusunu eline aldığın zaman kalitesini anlarsın zaten

Motosikleti
    Kutusuyla bi çok insan kandırılır dostum,ben elimdekini savunmuyorum ancak kalitesini ampülleri anca yanyana taknca anlarsın

bu arada bu elimdekide 4500k

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı thecrasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 tepe üniversitesinin ordaki yedpa'nın içinde bir firmada var. Adını inan hatırlamıyorum.

Beyaz otomotiv ile görüş, onlar sana gerekli bilgileri verirler (Kendileri de ulaştırıyor ücretsiz kargo ile (böyle hatırlıyorum). ben 15-25 TL arası bir fiyata almıştım ve Honda servisinde taktırmıştım.
    Tşkler arkadaşım bilgiler için.Dynner sanada fotolar için tşkler.Kısa zamanda halledeyim bende bu işi.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    CBR 125
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tşkler arkadaşım bilgiler için.Dynner sanada fotolar için tşkler.Kısa zamanda halledeyim bende bu işi.
    Benim fotoğraf makinası yanımda olsa, resim eklerdim. Şimdiden hayırlı olsun, resimlerini bekliyoruz yakın zamanda ;)

Motosikleti
    CBR 125
    Bu arada ilanımı güncelledim:

http://tinyurl.com/hondacbr125 (Sahibinden)

Motosikleti
    kadir kardeşim yarın toplantı olursa bilgilerimizi paylaşırız ;)

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Arkadaşlar yarın benim cbrı 8000 km bakımına götürüyorum..Fiyatı ne kadar bileniniz var mı?Benim aklımda 70-80 tl gibi kalmış..Birde 8000 km bakımında yapılan işlemler nelerdir?

Bu arada geçen sene bu zamanlarda motorum 6000 km'deydi..Bir senede 2000 km, çok gezmişim..

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yarın benim cbrı 8000 km bakımına götürüyorum..Fiyatı ne kadar bileniniz var mı?Benim aklımda 70-80 tl gibi kalmış..Birde 8000 km bakımında yapılan işlemler nelerdir?

Bu arada geçen sene bu zamanlarda motorum 6000 km'deydi..Bir senede 2000 km, çok gezmişim..
    Geçen sene Temmuz da aldım 0 olarak şimdi 13.000 de benim motor ki okul falan vardı bu sene,asıl şimdi olucakki ah ah 12 ayda 25.000 yapmayan ne olsun.
    İnşallah sende bol bol kilometreler yaparsın motorunla.
    We are many...

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene Temmuz da aldım 0 olarak şimdi 13.000 de benim motor ki okul falan vardı bu sene,asıl şimdi olucakki ah ah 12 ayda 25.000 yapmayan ne olsun.
    İnşallah sende bol bol kilometreler yaparsın motorunla.
    Ehliyet olmayınca ancak bu kadar gezebildim..

Motosikleti
    dostum bakımını neden kendin yapmıyorsun ?

Motosikleti
    cbr 125
    slm arkadaşlar sohbetiniz bol olsun

selam millet bir sorum olucak..arkadaşım silikon elcik almış kendimiz takabilir miyiz acaba onu basit mi takması?
    A p s u v A

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler