Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuasa değilmi yaa? yuasa olması lazım akü alla alla
    yok be kardeşim enerbox markası
    turkce yazılar var uzerınde orjınalı yuasa mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    orjinalı die bişi yok hep öle yani benim todayde öle mesela bildiğim hondalarda hep öyle

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bende yuasa diye biliyorum. Kendi aküme bakmadım ama yuasa olması lazım.
    Hatta serviste birkaç innova için akügelmişti onlarda yuasaydı.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    fabrikadan hangi marka geliyor servislere dier cbr larda ne takılı onu ogrenmem gerek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 PM ----------

hiç biilen yokmuuuuuuuuuu????????????

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fabrikadan hangi marka geliyor servislere dier cbr larda ne takılı onu ogrenmem gerek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 PM ----------

hiç biilen yokmuuuuuuuuuu????????????
    honda genel olarak yuasa kullanır eger 2. el aldıysan sahıbı değiştirmiş olabilir 100 mılyon vermektense 30 mılyon vermıştir bence git servise kız
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

ya bunu almayı düşünüyorum ama arka plakalık yokmuş bi sorun olurmu
    2005model ve kmsi çok fazla be arkadaşım
    500tl daha bul 3500e benimkini veriyim , cidden satılsın dıye yapmıyorum eninde sonunda 3500 3600 e gitcek benım motor . bare senin işine yarasın...
    http://www.sahibinden.com/acil_en_uy...XQQdisplayitem
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    ortam şenlensin

HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005model ve kmsi çok fazla be arkadaşım
    500tl daha bul 3500e benimkini veriyim , cidden satılsın dıye yapmıyorum eninde sonunda 3500 3600 e gitcek benım motor . bare senin işine yarasın...
    http://www.sahibinden.com/acil_en_uy...XQQdisplayitem
    mantıklı olanda bu zaten 3000 verıp yorulmus motor alacagıma fazlasını verır kız gıbısıne bınerım kafamda rahat olur motorumda...ben öyle yaptım 3700e 4bınde 4 aylık motor aldım burdan sızlerede tavsıye ederım alırken paraya acımayın temız olsun km az olsun bın gıt yollar senın olsun
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    ninja 250 '11
    bnm çok büyük bi sorunum var motorumu izmirde bıraktım amasyaya ailemin yanına geldim burda da bi cbr 125 im var ama amasyada durmadığım için çok bakımsızdı kullanmadığımız için geçen sene aküsü bitmişti. 50 liraya bi akü almıştık geçen sene.. dün motora baktığımda doğal olarak o akü boşalmıştı dün.. aküyü doldurdum biraz çalıştı fln akşam bi baktım çalışmadı.neyse bu sabah arkadaşın arabaya motoru atıp tamirciye götürdüm yağını değiştirdim,hava filtresini temizlettim, aküyü doldurttum tekrar bakımını yapmış olayım dedim... yine herşey yolundaydı...akşam 12 de eve gitmek için motora bindiğimde akü tekrar tekledi fln ve sonra da tamamen gitti. ne yapmam lazım ya canıma tek etti 2 gündür.. yeni akü almaktan başka bi çarem var mı?

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mantıklı olanda bu zaten 3000 verıp yorulmus motor alacagıma fazlasını verır kız gıbısıne bınerım kafamda rahat olur motorumda...ben öyle yaptım 3700e 4bınde 4 aylık motor aldım burdan sızlerede tavsıye ederım alırken paraya acımayın temız olsun km az olsun bın gıt yollar senın olsun
    milletin başına gunes gecmıs ya 2008 model kırmızı satıom 3500e 3250e ver alıyım dıolar
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda genel olarak yuasa kullanır eger 2. el aldıysan sahıbı değiştirmiş olabilir 100 mılyon vermektense 30 mılyon vermıştir bence git servise kız
    sıfır aldım. akunun markası enerbox turkce yazılar var uzerınde ben yarın servise kızacam

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    milletin başına gunes gecmıs ya 2008 model kırmızı satıom 3500e 3250e ver alıyım dıolar
    yaa dostum tamam cok guzel 0 niyetine alinir senin motor ona lafim yok ama 500 daha ekleyemiyorum asiyor yoksa bana kalsa hemen alirim zaten

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    ben kendi Motorumu 3000e 18binde Tek tornavida değmemiş bir şekilde aldım,Motoru gören sıfır mı aldın diyor.

iş nasıl kullanıldıgına baglı 16bine kadar Burdaki Yükselişte butun bakımlar yapılmış motorda tık yok. Bence tamamen nasip kısmet işi.

Onur35 adlı arkadaşın aldıgı motoru alcaktıum ancak satıcıyı samimi bulmadıgımdan almadım demekki oda Onurun kısmetiymiş
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    yok ama olacak inş bu aylarda :)))
    arkadaşlar merhaba forumda aranıza yeni katıldım bir haftadır forum içeriğinde honda cbr 125 ile ilgili yazılarınızı okuyorum güzel bir motor ama boyutları konusunda aklımda bir takım takıntılarım mevcut.dün gittim bir honda bayisine manisada baktım motora fiyatını konuştum taksit kredi vesaire alacağım aklıma koydum.bayiyede anlattım boyutla ilgili sıkıntımı.Dedi bin motorun üstüne kendin bak ver telefonunuda çekeyim fotografını gözünle gör öyle karar ver.dediğini yaptım ve motorun üstüne oturunca dedimki bu motor benim cüssemi hesaba katmassak istediğim motor.daha önce böyle bir motorla deneyimim yok hem ağırlık yönünden hemde ilk defa bu şekilde bir motor kullanacağım için belkide beni 600 cc lik motorlar gibi zorda bırakmayacak bir alet.Sizce nasıldır nedir ne değildir değerli yorumlarınızı bekliyorum.birde burdaki bayinin elindeki model 2007 repsol fiyatıda inş. burda vermemin bir mahsuru yoktur.5000 TL.taksitli fiyatıda aynı.
    evet sevgili CBR 125 sever dostlar yorumlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hepsiburada.com/search.aspx?sText=simota

modacar getiriyor simota yı hava filtrenin boğazını ölç önce istersen hizlial.com dan da alabilirsin kargo ücretsiz
    dynner dostum k&n yi nerden buldugunu öğrenebilirmiyim...ayrıca verilen linkte ki hava filtrelerinde cbr 125 için hangisi oluyor???ben simota siparişi vermiştim stokta var yazıyordu bekle bekle dayanamadım müşteri temsilcisini aradım para iade yaptılar stoklarında yokmuş

Motosikleti
    ninja 250 '11
    Alıntı eaglekngiht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba forumda aranıza yeni katıldım bir haftadır forum içeriğinde honda cbr 125 ile ilgili yazılarınızı okuyorum güzel bir motor ama boyutları konusunda aklımda bir takım takıntılarım mevcut.dün gittim bir honda bayisine manisada baktım motora fiyatını konuştum taksit kredi vesaire alacağım aklıma koydum.bayiyede anlattım boyutla ilgili sıkıntımı.Dedi bin motorun üstüne kendin bak ver telefonunuda çekeyim fotografını gözünle gör öyle karar ver.dediğini yaptım ve motorun üstüne oturunca dedimki bu motor benim cüssemi hesaba katmassak istediğim motor.daha önce böyle bir motorla deneyimim yok hem ağırlık yönünden hemde ilk defa bu şekilde bir motor kullanacağım için belkide beni 600 cc lik motorlar gibi zorda bırakmayacak bir alet.Sizce nasıldır nedir ne değildir değerli yorumlarınızı bekliyorum.birde burdaki bayinin elindeki model 2007 repsol fiyatıda inş. burda vermemin bir mahsuru yoktur.5000 TL.taksitli fiyatıda aynı.
    evet sevgili CBR 125 sever dostlar yorumlarınızı bekliyorum.

arkadaşım 2007 repsol 5000e sakın alma ve ben zaten 2007 de repsol yokdu diye hatırlıyorum ama... neyse zaten 2009 modeller de 5bin küsür... 2. el temiz bir cbr al bence 3000-3500 ytl ye...

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 2007 repsol 5000e sakın alma ve ben zaten 2007 de repsol yokdu diye hatırlıyorum ama... neyse zaten 2009 modeller de 5bin küsür... 2. el temiz bir cbr al bence 3000-3500 ytl ye...

çok doğru sölüyosun valla

Motosikleti
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dynner dostum k&n yi nerden buldugunu öğrenebilirmiyim...ayrıca verilen linkte ki hava filtrelerinde cbr 125 için hangisi oluyor???ben simota siparişi vermiştim stokta var yazıyordu bekle bekle dayanamadım müşteri temsilcisini aradım para iade yaptılar stoklarında yokmuş
    kardeşim K&N i kahramanlarda burak motor var modifiye aporcaları satıyorlar genelde hemen cadde uzernde.

1 güne getrtıo adam fiyatıda 85 lira 2 tane alırsak indrm yapıorsa brlkte alalım

simota yok ya hiçbiyerde kalmamış yoksa ilk tercihim simotaydı

bu arada iridyum buji aldnmı sen ?

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim K&N i kahramanlarda burak motor var modifiye aporcaları satıyorlar genelde hemen cadde uzernde.

1 güne getrtıo adam fiyatıda 85 lira 2 tane alırsak indrm yapıorsa brlkte alalım

simota yok ya hiçbiyerde kalmamış yoksa ilk tercihim simotaydı

bu arada iridyum buji aldnmı sen ?
    yok ben henüz almadım ama acil almam lazım motoru servis bakımına vericem hazır vermişken değişsin istiyorum pek zamanım yok servise götürüp bırakmaya her zaman fırsat bulamam..buji ve hava filtresi öncelikli ihtiyaçlarım...diğer motorumu satarsam cbra yatırcam parayı lastik büyütücem zenon far vs. yada gitcem hyo alcam bakalım zaman göstercek...kahramanlara gidecek vaktim yok nasıl yapıcam bilmiyom

Motosikleti
    nerdesnki su an

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler