Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125r
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun ön camı renkli yapak istiyorum önerisi olan var mı?film denedim tutmuyor yada ben tutturamadım:Srenkli cam 100tl bu motora da cok masraf gereksiz bence uzun sure bineciğimi sanmıyorum fikri olan varmı???
    benim bir fikrim var boya satan nalburlardan metalik sprey boya alıyorsun 8-10 tl felan fiyatı, sonra rüzgarlık camını etrafını oto kaportacıların kullandığı bantla gazeteyle güzelce sarıyorsun ki grenajlara boya değmesin. sonra sprey boya ile 25-30 cm den her tarafı eşit olacak şekilde boyuyorsun, daha sonra kurumaya bırakıyorsun. kuruduktan sonrada gazete ve bantları çıkartıyorsun. maliyet ekonomik biraz el emeği işte ben yaptım on numarada oldu. ama unutma boya metalik sprey boya olacak
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIRR. DeLi RüZgArr.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    film deniyoruz içten dıştan tutturamadık ki az buz film çekmedim bizim otobüsü full filmlediğimi hatırlıyorum,boya işide az yapmadık farklı makina mobilet az toplamadık bana daha orjinal bişi olsun istedim reklamcı arkadasıma gıttım oda siyah şerit kullanırım ama cırt olur dedi anlaşılan 100tl bayılacağız bunun renkli camına:S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 PM ----------

beyler fikirleriniz için saolun bu arada ;)
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorun ön camı renkli yapak istiyorum önerisi olan var mı?film denedim tutmuyor yada ben tutturamadım:Srenkli cam 100tl bu motora da cok masraf gereksiz bence uzun sure bineciğimi sanmıyorum fikri olan varmı???
    dediğin dogru 2-3 sene bıncem dersen yapcan masraf ama 6 ay kullanıp satcam dersen hıc gerek yoq masrafa....
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Reklim cam için seffaf folyo deneyin arkadaşlar dıştan camı çıkarmadan deneyebilirsiniz.Çıkartırsanız içten dneyin ama çıkarmak çok uğraştırıyor onu baştan söleim...dıştan çekin transparan folyoyu istediğiniz gibi kıvırmak kolay bi de hava tabancası varsa hiç uğraştırmaz...Maksimum tabelacı da yaptırsanız 10tl verirsiniz...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    cbr_125
    beyler hadi bana yardım edin.. kafa ve yan grenajları değiştiricem,eksoz değiştiricem,lastik genişleticem ve tüm bunları aynı yerde yap,tırmak istiyorum.hadi fikir verın ankarada nerde yaparız bunları.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Ultraukala ;
    Bu dediğin Folyoyu nerden bulacağız
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    cbr_125
    otomobil aksesuarcılarında var cakalaz.rica etsen takarlar max 10 lira verirsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:08 PM ----------

hadi bana yardım edin.. kafa ve yan grenajları değiştiricem,eksoz değiştiricem,lastik genişleticem ve tüm bunları aynı yerde yap,tırmak istiyorum.hadi fikir verın ankarada nerde yaparız bunları.

disk yamuldu

disk kilidi takılıken motoru sürüklemişler. Bi baktım ön disk sürtüyor. Ne yapıcam şimdi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:08 AM ----------

disk kilidi takılıken motoru sürüklemişler. Bi baktım ön disk sürtüyor. Ne yapıcam şimdi?

Motosikleti
    honda cbr125 istiyorum.(kısmet belki birgün olur)
    bende cbr125 istiyorum
    Ben rüzgarı değil,artık rüzgar beni takip etsin.....

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı KaraPirinc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

disk kilidi takılıken motoru sürüklemişler. Bi baktım ön disk sürtüyor. Ne yapıcam şimdi? [COLOR="Silver"]
    onu yapanı bulcan kafasını kaldırıma sürtcen...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:14 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:12 AM ----------

Alıntı dj_gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cbr125 istiyorum
    satalım sana 2008 model 7600kmde kırmızı =)
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Önce masrafları alıcam. Sonra kafasını sürttürücem. Nerede yapılır? Kaça patlar bu iş?

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı dj_gizem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cbr125 istiyorum
    umarım istedigin olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 AM ----------

Alıntı KaraPirinc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:08 AM ----------

onu bi ustaya göster duzeltmeye calssın

daha doorusu tam olarak ney surtuyor disk mi yamuldu eger yamulduysa buyuk ıhtımal deişir
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    honda cbr125 istiyorum.(kısmet belki birgün olur)
    tşkler arkadaşlar olucak inşallah ama az beklemem lazım
    Ben rüzgarı değil,artık rüzgar beni takip etsin.....

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    az evvel birleşik devletler pistinde ki yarış bitti ve honda repsol pilotu pedrosa birinci oldu ve rossi yine kıl payı birinciliği kaçırdı yarım tur daha olsa liderdi!eee ne de olsa honda farkı var;)ilk liderliğini aldı perdosa muhteşem bi yarış oldu ...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım istedigin olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 AM ----------

onu bi ustaya göster duzeltmeye calssın

daha doorusu tam olarak ney surtuyor disk mi yamuldu eger yamulduysa buyuk ıhtımal deişir

Neyse benim hüsnükuruntummuş. Önemli bir şey yokmuş. Oh bea Sesine o kadar alışmışım ki en ufak farklılığı farkedip kıllanıyorum.

alıyorum az kaldı____

slm millet... bn 25 08 1992 dogmluyum ..asırı derecede motor tutkum var..ehliyet almak için yasım tutuyormu ? ayrıca halamın oglu da tam bir motor tutkunu 10-20 de fazla motor değiştirmiştir sanırım baya deneyimli bana yamaha cbr 125 i önerdi.daha once hiç kullanmadım motorsiklet. sizce dogru tercihmi? bilgi verirseniz sevinirim

Motosikleti
    CRF
    k.bakma ama o halaoglu sana honda cbr125 diiLde yamaha cbr125 onerdiyse ondan bir an once uzaklas ve buradakılerın tavsiyelerini dinle;)

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    yamaha ve cbr mi emin misin yamaha yzf r125 yada ybr 125 olmasın o benim bildiğim sadece honda da var cbr 125 r

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    dostum cbr 125 hondanın.

bide çakma çin modelleri var
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler