Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize selam arkadaslar...Eskiler hatırlarlar uzun zamandır yazmıyordum..Biçok yeni kişi katılmış aramıza...MAvi boncuk'tan ayrıldığımın haberini vemek istedim...Şimdi yola KaRRakıZ devam ediyorum...
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR125R arıyorum..
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoqmu alıcııı =)
    3100 tl de benden...

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Ultraukala Motorun hayirli olsun, sendende zamannda pek cok astrma yaptm bilgilerin icin saol dostum su an saglik probelmlerm olsda artik benmde repsolum var
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akü kutuplarını sök, yoksa sennkide 1 ay çalışmaz ise ciddi oranda zayıflar marş basmaz
    teşekür ederim hocam bir ayda bişe almaz herhalde akü boşalsa bile 1 saat falan gezsem eskisi gibi olur herhalde olur dimi

Motosikleti
    Alla hic sanmam sarj olmasi gerekir sen genede kutuplari sok zor bisey deil arka seleyi ac ordan orta seleye bi vida var anahtarla ac tak aku karsinda plastgni cikatlr ve ilk - sonrada + kutubu sok ve kapat toz dolmustur tozunuda al

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı netime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3100 tl de benden...
    3750e bırakcam 3100e satılsa 1 gün durmaz ztn =)
    ama 3100e 2008 kırmızı bulunmaz demıyım bulunur tabi ama yarısı yoqtur....
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    2008 cbr 125 siyah
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onların ne şuçu var sen kendin hatalısın madem trafiye cıkacaksın yaptır sigortanı bağlamasınlar motorunu

git hakkını ara hukuki yollardan ama burada görevlerini bizim için canlarını orataya koyarak yapan insanlara laf söyleme ve söyleyemezsin zaten buna hakkın yok
    arkadaşım aynamı kırmışlar hasar vermişler diyorum buna hangi polisin hakkı var sen nasıl hak verebiliyorsun lafım sübyan polislere zaten yunusda çevirmişti adamla ne güzel anlaştık anlayış gösterdi durumu anlatınca bide nasihat verdi bende kaza yaptım geçende diye anlattı polislik budur çömez polis memuru direk saldırı modunda adam öldürdük sanki

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alla hic sanmam sarj olmasi gerekir sen genede kutuplari sok zor bisey deil arka seleyi ac ordan orta seleye bi vida var anahtarla ac tak aku karsinda plastgni cikatlr ve ilk - sonrada + kutubu sok ve kapat toz dolmustur tozunuda al
    öyle kolaysa çıkariyim bari ik + olanı söksek ne olur peki ?

takarkende + - farkedermi acaba

Motosikleti
    yok farketmez kısa devre olmaması için ilk - yi sök derim ama cok min ihtimal ondan pek farketmez aslnda arabalrda farketmıodu sen genede dediimi yap

Motosikleti
    HoNdA CbR 125-R
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize selam arkadaslar...Eskiler hatırlarlar uzun zamandır yazmıyordum..Biçok yeni kişi katılmış aramıza...MAvi boncuk'tan ayrıldığımın haberini vemek istedim...Şimdi yola KaRRakıZ devam ediyorum...
    hayrlı olsun karakızınn güle güle kullanman dileğiylee

Motosikleti
    :"/
    Aküyü sökerken - kutup başını çıkar sonrada + kutup başını...Takarkende önce + yı tak sonra - yi... Karıştırma ihtimaline karşıda aklında bulunsun her zaman - de olay biter..Çıkartırken - yi çıkarırsam bel kemiği olduğu için akım kesilir die düşün...Takarkende önce + yı takayım nasıl olsa - yi takmadığım için akım yolu tamamlayamaz die düşünebilirsin...

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    yok farketmez kısa devre olmaması için ilk - yi sök derim ama cok min ihtimal ondan pek farketmez aslnda arabalrda farketmıodu sen genede dediimi yap
    çok teşekür ederim hocam ama koltuğu çıkardım aküye ulaştım aküde kutup başlarını çıkaramadım pek zamanım yoktu uğraşamadımda öyle bıraktım bişe olmaz herhalde
    Alıntı Gyradel. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aküyü sökerken - kutup başını çıkar sonrada + kutup başını...Takarkende önce + yı tak sonra - yi... Karıştırma ihtimaline karşıda aklında bulunsun her zaman - de olay biter..Çıkartırken - yi çıkarırsam bel kemiği olduğu için akım kesilir die düşün...Takarkende önce + yı takayım nasıl olsa - yi takmadığım için akım yolu tamamlayamaz die düşünebilirsin...
    teşekürler arkadaşım sayende bi kaç bişe öğrenmiş hemde akılda kalıcı :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:03 AM ----------

arkadaşlar bu arada aranızda bi 30 35 gün olamıyacağım esen kalın

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa demek sen de RR cılara katıldın hadi hayırlısı kazasız belasız kullan
    Bi süre ikisi birden vardı ihtiyaçtan dolayı satmak zorunda kaldım cıbır'ı...Bu arada bilen bilmeyen vardır...Üniversite dolayısıyla İstanbul'dayım 1senedir...Son 4aydırda Cafe Pi'de çalışıyorum...Son bir ayım Küçük Beyoğlu'nda çalışarak geçirdim...Şimdi bi süre tatile girdim Bursa'dayım..Motorumla gezmelere başladım...
    AKIN FİDAN

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar ben aranızda yeniyim ve motor hakkında daha bilgili arkadaşlardan bazı konularda yardım bekliyorum,bazı sorularım var cevap verebilecek olan olursa çok sevinirim çünkü bu motoru kullanandan daha iyi kimse bilemez...öncelikle forum baya bi uzun olduğundan dolayı her sayfayı okumam uzun zaman alacaktır belkı o zamana kadar cbr 1100lere biniyor olacağımdan kestirmeden ufak tefek bilgi vermenizi isterim...motorumda leovince performans egzoz var etkisini başka bi cbr li arkadaşımın motora binerek az çok anladım fakat bu motora ek bişeyler daha ne yapabiliriz...net ortamında performans hava filtreleri filan bahsediliyor etkisi olur mu kullanan var mı?farları zenon vb yapmak istiyorum önerileriniz nedir?yaşadığım yerde cbr pek yok ve görenler de ibretle motora bakıyorlarözelden bilgi verebilecek olursa acayip sevinirim motora aşık oldum abartmadan süslemek istiyorum saygılarımla...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs

arkadaslar F-1 seklinde gosterilmiş siperliği tutan vidayı sökemedim ne yapabilirim

Motosikleti
    ninja 250 '11
    arkadaşlar benm bi sorum var ben cbr alalı 1 ay oldu daha önce deneyimim yoktu ve motoru aldığım gün virajda hafiften yatarak dönmeye çalışmam sonucunda kaza yapmıştım... o günden beridir virajlarda çok dikkatli oluyorum yatarak dönmeyi denemiyorum gibi bişey , ve viraj döneceğim zaman aşırı yavaşlıyorum. virajları dönmek konusunda bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benm bi sorum var ben cbr alalı 1 ay oldu daha önce deneyimim yoktu ve motoru aldığım gün virajda hafiften yatarak dönmeye çalışmam sonucunda kaza yapmıştım... o günden beridir virajlarda çok dikkatli oluyorum yatarak dönmeyi denemiyorum gibi bişey , ve viraj döneceğim zaman aşırı yavaşlıyorum. virajları dönmek konusunda bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim
    bisiklet sürmeyide bilmiyorsun galiba
    bisiklet sürmeyi biliyor olsaydın aynı gun cözerdin motor işini

Motosikleti
    ninja 250 '11
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisiklet sürmeyide bilmiyorsun galiba
    bisiklet sürmeyi biliyor olsaydın aynı gun cözerdin motor işini
    5 yaşından beri sürekli bisiklet sürüyorum....

ama hiçbir zaman bisikletle 80 km hız yaparak bisikleti yatırmaya çalışıp viraj almayı denememiştim....

ve ben eleştiri değil de yardım önerisi bekliyorum arkadaşlardan virajları yatarak dönmek için...

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yaşından beri sürekli bisiklet sürüyorum....

ama hiçbir zaman bisikletle 80 km hız yaparak bisikleti yatırmaya çalışıp viraj almayı denememiştim....

ve ben eleştiri değil de yardım önerisi bekliyorum arkadaşlardan virajları yatarak dönmek için...
    arkadasım motor bisiklet degildir oyuncakta degildir egitim alman sart yoksa öle düşersin yerlere..30 km üstü hızlarda motor yatırılarak yon degiştirir bu yatırma işinide kontra denilen teknikle ve vücüt agırlıgı kullanılarak ikisi bir arada yapılır kontra demek sağa gitmek istedigin zaman sağ elciğe sola gitmek için sol elciğe baskı uygulicaksın ittirceksin ne kadar donmek istiyorsan o kadar ittirceksin ayrıyeten vucudunuda donmek istedigin tarafa yonlendirirsen cok rahat dönersin virajda kesınlıkle fren kullanmicaksın vites dusurmiceksin tum bunları vıraja girmeden ayarlaman gerekiyor...boş bir alanda gerrekli çalışmaları apman gerekiyor slalom yurume hızında gıtme ani fren sadece arka fren sadece on fren vede ıkısı bir frenleri kitlemeden durman lazım ayrıca ani frende her zaman freni ezerek basman lazım...yeterli tecrubeye ulasmadan virajlarada yatmaya calısma sakin kullan biraz
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Elde olmayan sebeplerden motoruma veda edicem temmuz sonuna kadar:

http://www.sahibinden.com/universite...XQQdisplayitem
    in vinus veritas

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler