Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan yazım belkı ılgılenen olur motor suanda 7650 km dedır satana kadar 8000km olur ztn 8000 bakımına sokup oyle satcam alan kısı 12000 km ye kadar bakım masrafı bıle odemeden kullanabılır...
    http://www.sahibinden.com/7500_kmde_...XQQdisplayitem
    Güzelmiş Bende Alacağım Ama MAX 2500-3000 liram var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı murbil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün motorumu trafik sigortasının süresi bittiği için bağladılar motoru yeni aldığın için ruhsat işlemlerini yaptırırken onu yapacaktım ama kısmet değilmiş motoru çekerken polisten söz aldım çekici parası almayacaklarına dair bugün motoru almaya gittiğimde 80 tl çekici kesmişlerdi mecbur ödemek zorunda kaldım motoru alırken grenajlarda çizik ve sol aynası kırık şekildeydi karşımda muhatap bulamayacağım için lanet olsun dedim aldım motoru

siz siz olun çömez trafik polislerine güvenmeyin
    malımızı canımızı emanet ettiğimiz insanları daha yakından tanımış oldum
    onların ne şuçu var sen kendin hatalısın madem trafiye cıkacaksın yaptır sigortanı bağlamasınlar motorunu

git hakkını ara hukuki yollardan ama burada görevlerini bizim için canlarını orataya koyarak yapan insanlara laf söyleme ve söyleyemezsin zaten buna hakkın yok

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    eser kardşeim topicin kitlenmiş dik yokuşta iş sende biter bazı cbr kullanmamış insanlşar gelmişkalkamaz dıyor bu onların kabiliyetsizligidir bu akdar acık ben kac kez cıktım hemde harbıden dık yokustan bazıları çinlilerle karıştırmasın su motoru
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eser kardşeim topicin kitlenmiş dik yokuşta iş sende biter bazı cbr kullanmamış insanlşar gelmişkalkamaz dıyor bu onların kabiliyetsizligidir bu akdar acık ben kac kez cıktım hemde harbıden dık yokustan bazıları çinlilerle karıştırmasın su motoru
    Sen çokmu kabiliyetlisin .Ben dik yokuşu çıkamaz demiyorum dik yokuşta durduğu zaman iki kişi kalkamaz diyorum. işte hodri meydan varsa cbr 125 ne güvenen buyursun deneyelim cebimde 0543 694 4316. Düzgün saygılı kelimeler kur ben kimseye beceriksizsin kabilyetsizsin demedim .Sen nerden biliyorsun kabiliyetsiz olduğumu .Bu arada cbr motosikletini üstüne basarak söylüyorum taş gibi motosiklet güzel motosiklet amam gerçekleride kaçırmayalım
    Ha bu arada nerden biliyorsun cbr125 kullanmadığımıda kullanmasını bilmeyenler diye konuşuyorsun.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    arkadaşlar malum saglık problemlerım yuzunden motor bınemıorum bende motorumu ınceleyım genel olarak dedm yagına suyuna ona buna bakarken su farları beyaz yapmak aklıma geldı.

bende farın tekini cıkardım.

Dreamdark kardeşim sakın alınma ama oole cok zahmet ederek cıkarmak varken bıras gıdonla sag sol yapıp zaten sokebılıorsun bence kadraı sökmeye gerek yok

şimdi bu lamba 12v35/35w bıras araştrıdım karşı komsumuz philipsin genel bayiisi ona sorucam da acaba beyaz far takan varmı ve nasıl aydınlatma bı problemle karısalasan oldumu

yada ne tur bı lamba onerrsınız?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:28 PM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen çokmu kabiliyetlisin .Ben dik yokuşu çıkamaz demiyorum dik yokuşta durduğu zaman iki kişi kalkamaz diyorum. işte hodri meydan varsa cbr 125 ne güvenen buyursun deneyelim cebimde 0543 694 4316. Düzgün saygılı kelimeler kur ben kimseye beceriksizsin kabilyetsizsin demedim .Sen nerden biliyorsun kabiliyetsiz olduğumu .Bu arada cbr motosikletini üstüne basarak söylüyorum taş gibi motosiklet güzel motosiklet amam gerçekleride kaçırmayalım
    Ha bu arada nerden biliyorsun cbr125 kullanmadığımıda kullanmasını bilmeyenler diye konuşuyorsun.
    ben seni kastetmedimki yaran var gocunuyosun arkadaşım.

gel ben heryerde gösteririm sana olanları saglık problemlerim düzelsin sırf gormen ıcın vıdeoya cektırıcem kalkamaz dıyorsun ben nasıl kaldırıorum o zaman benm altımdakı motorun altında 600luk motor yok!

ben saygılı kelımeler kullanırım kullanmam sen ustune alınıyorsan benım deıl senın sorunun senın fıkrın ayrı benım fıkrım ayrı sen dıosun dıe senın dedıın dooru olacak deil.

Klavye delikanlıları gibi numara vermenede gerek yok zamanı gelince videoyu izlersin. . .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:31 PM ----------

bu arada benım bahsettıgım de durdugun zamandan bahsedıorum durdum arkama artcı aldım ve kac kez resmen dik bir yokus cıktım gazı yuksek tutar debrıajı yavas cekersın motor yavas yavas kendını kaptırır zaten

Motosikleti
    arkadaşlar malum saglık problemlerım yuzunden motor bınemıorum bende motorumu ınceleyım genel olarak dedm yagına suyuna ona buna bakarken su farları beyaz yapmak aklıma geldı.

bende farın tekini cıkardım.

Dreamdark kardeşim sakın alınma ama oole cok zahmet ederek cıkarmak varken bıras gıdonla sag sol yapıp zaten sokebılıorsun bence kadraı sökmeye gerek yok

şimdi bu lamba 12v35/35w bıras araştrıdım karşı komsumuz philipsin genel bayiisi ona sorucam da acaba beyaz far takan varmı ve nasıl aydınlatma bı problemle karısalasan oldumu

yada ne tur bı lamba onerrsınız?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:28 PM ----------

ben seni kastetmedimki yaran var gocunuyosun arkadaşım.

gel ben heryerde gösteririm sana olanları saglık problemlerim düzelsin sırf gormen ıcın vıdeoya cektırıcem kalkamaz dıyorsun ben nasıl kaldırıorum o zaman benm altımdakı motorun altında 600luk motor yok!

ben saygılı kelımeler kullanırım kullanmam sen ustune alınıyorsan benım deıl senın sorunun senın fıkrın ayrı benım fıkrım ayrı sen dıosun dıe senın dedıın dooru olacak deil.

Klavye delikanlıları gibi numara vermenede gerek yok zamanı gelince videoyu izlersin. . .
    İlk önce geçmiş olsun ALLAH cc şifalar dilerim sana ben numaramı delikanlılık yapmak için vermedim deneyelim diyorum senin fikrin değişik olabilir benimde değişik olabilir . Böyle celallenmenide anlamış değilim
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben antalyadayım. bugün iki kişi kepezin virajlı yokuşlarında kalktı. - durmak zorunda kaldık, sonra devam ettik ve o yokuşta kalktı - Buraları bilen varsa, fikir vermesi açısından yazdım.

Motosikleti
    İlk önce geçmiş olsun ALLAH cc şifalar dilerim sana ben numaramı delikanlılık yapmak için vermedim deneyelim diyorum senin fikrin değişik olabilir benimde değişik olabilir . Böyle celallenmenide anlamış değilim
    Dostum cellallenmemin sebibi direk ustune alındın ondan boole yazıp acıklama zorunda kaldım.

öncelikle teşekkur ederim en kısa zamanda iyileşicem inşallah.

ama gercekten bende kendım bı cok kez yokusta durup kız arkadsmı aldım arkadasımı aldım ve debrıyajı ıyı kavrattıgın surece cıdden kalkabııorsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:52 PM ----------

666. mesajım sana gelmıs sakın yanlıs anlama belkı ondan cellalenmişimdir Korkut

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dik yokuşta durduğu zaman iki kişi kalkamaz diyorum.
    yok öyle birşey... bir gün buluşmada deneriz.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    son 4 gündür 2 arkadaş biniyoruz cıbırıma.. daha ilk motorum ve tecrübem 1haftalık yaklasık olarak.. Arkadaşım 90 kilo bende 85 kiloyum.. Nerdeyse ruhsattaki azami ağırlık sınırına dayandık ama motor banamısın demiyor denizli askeri yolunun yokusundan 3.viteste 75 ile çıkartıyor bizi.. ki bi şahini bi doğanın yada 1.4 motorlu(clio, 206, c3, vs vs..) bir arabanın ordan 90la çıktığını gören çok az..
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

Motosikleti
    evet Ön far tavsiyesi bekliyorum

Motosikleti
    cbf 150
    bakın arkadaşlar japonlar motorun boyutuna ağırlığına uzunluğuna herşeyine göre düşülmüş olarak bu lastikleri koymuşlar yani tekeri kalın koysa motorun gücünü boyutunu arttırmak zorunda kalıcak sınıf sınıf yapmış adamlar sen 3 kuruş verip 5 kuruş luk bişeye biniyomuş gibi olmasını istiyosun . sen o motora kalın teker koyarsan aşırı risk almış olursun herşeyi milimetrik olarak hesaplanmış japon motorları bunlar.. bi değişiklik yapıcaksan eqsoz tak zaten motorun sesi tatlı sağlam bi eqsoz koyarsan ki buda en az 300den başlar ama deli bişi olr. benm arkadaş taktırdı gerçekten çok tatlı bi ses susturucu çıkarmak çare deil... parana kıymadan motorunu güzelleştiremessin...

Motosikleti
    Dostum cellallenmemin sebibi direk ustune alındın ondan boole yazıp acıklama zorunda kaldım.

öncelikle teşekkur ederim en kısa zamanda iyileşicem inşallah.

ama gercekten bende kendım bı cok kez yokusta durup kız arkadsmı aldım arkadasımı aldım ve debrıyajı ıyı kavrattıgın surece cıdden kalkabııorsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:52 PM ----------

666. mesajım sana gelmıs sakın yanlıs anlama belkı ondan cellalenmişimdir Korkut

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok öyle birşey... bir gün buluşmada deneriz.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet Ön far tavsiyesi bekliyorum

EXELİTE-PREMİUM 12V35/35W HS2 Duy, 4500K Halojen far.
    Cıbıra uyan bildiğim tek ürün bu, başka alternatifi varsa da ben bilmiyorum.

Philips'in yan ürünü.
    Aydınlatma olarak orjinalinden çok farklı değil, ama görüntü olarak daha hoş duruyor.
    Zenon ya da Philips Diamonda Vision kalitesinde beyazlık beklememek gerek tabiiki.

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan yazım belkı ılgılenen olur motor suanda 7650 km dedır satana kadar 8000km olur ztn 8000 bakımına sokup oyle satcam alan kısı 12000 km ye kadar bakım masrafı bıle odemeden kullanabılır...
    http://www.sahibinden.com/7500_kmde_...XQQdisplayitem

yanında kllanılmamıs orjınal lastıgıde verılecektır...
    yoqmu alıcııı =)
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    ilhan 3 bin lira peşin

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu fiyattan cok zor satarsın be kardeşim Adamlar buna bu kadar vereceğime 3000 e 2007 Modelini alırım ; o da aynı diyor...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Hepinize selam arkadaslar...Eskiler hatırlarlar uzun zamandır yazmıyordum..Biçok yeni kişi katılmış aramıza...MAvi boncuk'tan ayrıldığımın haberini vemek istedim...Şimdi yola KaRRakıZ devam ediyorum...
    AKIN FİDAN

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyattan cok zor satarsın be kardeşim Adamlar buna bu kadar vereceğime 3000 e 2007 Modelini alırım ; o da aynı diyor...
    4000 e koydum 3750 gibi bir fiyata bırakcam daha asagısınada vermek yazık olur sıfırı suan 5480...
    ben şahsen 2007 kırmızı-grı yada kırmızı-siah cbr alcagıma 500 daha verıp 2008 kırmızı cbr alırdım ve oyle yaptım satarkende ona gore fıyat biçtim =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:11 PM ----------

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize selam arkadaslar...Eskiler hatırlarlar uzun zamandır yazmıyordum..Biçok yeni kişi katılmış aramıza...MAvi boncuk'tan ayrıldığımın haberini vemek istedim...Şimdi yola KaRRakıZ devam ediyorum...
    hayırlı olsunn darısı başımıza =)
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa demek sen de RR cılara katıldın hadi hayırlısı kazasız belasız kullan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler