Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı deniz_k2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin ibre yine az oynu yor benimki :D bazen 180 bazen 140 anlıyacağın cok hareketli . İlk zamanlar benikide bukadardı sonradan soktum kadranın arasından yağlar dışarı akmış onları temizledim ama fayda etmedi .Düz yolda pek sallanmıyor ama bozuk yolda , malum yollarda belli zaten .
    Km telinin tam temas ettiğinden,tekrardan yağlamış olduğundan ve o sokete başka bişeylerin girmemiş olduğundan emin ol(taş toprak vs vs).

Bende de oldu o olduğu yerde 200 ü gördü makina

O teli tutan civata titreşimden olsa gerek zamanla çıkıyo yerinden elleri ufak olanlar çok rahat hiç bişey sökmeden o civatayı geri takabilir.Solda göstergenin altında ufak soket var bilmeyenlere yardımı olur belki oraya takılacak.
    We are many...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    arkadaslar coğu sayfayı sıkılmadan bıkmadan okudum ben suan honda beat kullanıcısıyım ama cbr 125 almak ıstıyorum yanı artık vıteslı bı motor ıstıyorum kararımı cbr 125 de verdım suan vıteslıde pek tecrubem yok 2 3 kere ybr kullanmıslıgım var o kadar cbr 125 alırsam sorun olur mu ne kadar da motoru kavlarım yoksa vıteslıyı ıyıce cozene kadar çin malı mı almalıyım sımdıden teskkur ederım arkdaslar yardımlarınız ıcın.....

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    arkadaslar coğu sayfayı sıkılmadan bıkmadan okudum ben suan honda beat kullanıcısıyım ama cbr 125 almak ıstıyorum yanı artık vıteslı bı motor ıstıyorum kararımı cbr 125 de verdım suan vıteslıde pek tecrubem yok 2 3 kere ybr kullanmıslıgım var o kadar cbr 125 alırsam sorun olur mu ne kadar da motoru kavlarım yoksa vıteslıyı ıyıce cozene kadar çin malı mı almalıyım sımdıden teskkur ederım arkdaslar yardımlarınız ıcın.....

deniz_k2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 R
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km telinin tam temas ettiğinden,tekrardan yağlamış olduğundan ve o sokete başka bişeylerin girmemiş olduğundan emin ol(taş toprak vs vs).

Bende de oldu o olduğu yerde 200 ü gördü makina

O teli tutan civata titreşimden olsa gerek zamanla çıkıyo yerinden elleri ufak olanlar çok rahat hiç bişey sökmeden o civatayı geri takabilir.Solda göstergenin altında ufak soket var bilmeyenlere yardımı olur belki oraya takılacak.
    komple teli ve tekerlek bağlantısını sokup temizleyim bakalım .Düzelirse yazarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:27 AM ----------

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım sorunun tamamiyle hallolmuştur kaç kmde bir bujiyi temizlemek gerek acep

bence çok uygun bir motordur ki bende yaklaşık 18 gün önce bu motorla motor kullanmayı öğrendim birbirimize gayet çabuk alıştık öneririm tek kötü yönü yedek parçası biraz pahalı
    Ben yağ değişimi ile beraber bujiyi her 4000 km. bakım yaparım .Buji sökülmesi ve takılması çok zor olmadığından bakımda yaptığım olmuştur . Ben NGK cr9EK çift tırnaklı kullanıyorum
    cbr 125 R
    Gezdim Gördüm Yayınladımhttp://akira-berk.blogspot.com/
    http://site.mynet.com/cbr_125/cbr/index.htm

Ben bu sitede yeniyim ve cbr 125 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz yoksa başka motorlara mı bakıyım?

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı kingesad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu sitede yeniyim ve cbr 125 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz yoksa başka motorlara mı bakıyım?
    Biraz okumak ister misin topiği belki bilgi edinirsin

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz okumak ister misin topiği belki bilgi edinirsin
    ilk önce bi hoşgeldin desek daha hoş olmazmı
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk önce bi hoşgeldin desek daha hoş olmazmı
    haklısın diyelim tabi piki hoşgelmiş sefalar getirmiş

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    ya arkadaşlar malum amelyat oldum 1-2 haftadır motordan uzagım 1-2 hafta daha uzakl aklacagım ruyamda motorum bozuluyordu mt ye topic acıyordum cok uzuldum valla
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar malum amelyat oldum 1-2 haftadır motordan uzagım 1-2 hafta daha uzakl aklacagım ruyamda motorum bozuluyordu mt ye topic acıyordum cok uzuldum valla
    dostum senin ki bozulmuş benim motorda çalınmıştı hatta motoru kendi çabamla buldum polise gittim bu motor benim ruhstı önlerine attım hiç bişey yapmamışlardı

tabi rüyamda yani
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    slm beyler cıbırımı hyo gt250 alma amaçlı satıyorum . ilgilenen olursa fiyatta az da olsa bişiler yaparız
    http://www.sahibinden.com/7500_kmde_...XQQdisplayitem
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cem10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    bende 3-4 gün önce ilk motorum cbr a kavustum. İlk motosikletim. Daha öncede bi kaç kez scooter kullanmıstım. Aldığım ilk gün, bir kaç stop etmeden sonra , sürmeye basladım. Hiç korkma hemen alışıyorsun.

sabaha kadar okuyayayım, motorum hakkında bilgi sahibi olayım dedim. İlk 50 sayfayı anca okudum. Bu kadar sayfayı nasıl okuyup aradığımızı bulucaz? bileniniz var mı?

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    bende 3-4 gün önce ilk motorum cbr a kavustum. İlk motosikletim. Daha öncede bi kaç kez scooter kullanmıstım. Aldığım ilk gün, bir kaç stop etmeden sonra , sürmeye basladım. Hiç korkma hemen alışıyorsun.

sabaha kadar okuyayayım, motorum hakkında bilgi sahibi olayım dedim. İlk 50 sayfayı anca okudum. Bu kadar sayfayı nasıl okuyup aradığımızı bulucaz? bileniniz var mı?
    zaten sorular genelde aynı cogu sayfada aynı şeyler var

bence tum sayfalara bi goz gezdir bu şekilde gene sormak istedigin olursa muhakkak cevap verilir suphen olmasın
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    Arkadaşlar bu motorun normal teker basınçları nedir??
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben 29 a 31 veya 32 basıyodum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    kullanma kılavuzunda verilen hava basınçlarıda oydu galiba
    pardon o değilmiş kılavuzda söylenen ön 29 arka 33

Motosikleti
    ninja 250 '11
    arkadaşlar bnm bir sorunum var 1 aydır cbr 125r kullanıcısıyım ve artçıyla dik yokuş çıktığımda (çoğunlukla 2.viteste) motor anormal derecede yavaşlıyor hatta geçen gün stop etti.sonra çalıştırıp 1. viteste çıkardım bu konuda bi bilgisi olna var mı? ben 73 artçım 52 kiloydu..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    OLMaması gereken bir durum; cbr ın cekişi güzeldir...Düşük viteslerde...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HoNdA CbR 125-R
    arkadaşlar ben de aranıza bugün katıldım 2009 honda cbr 125 kırmızı siyah var bnde.İstanbul Üsküdar'da oturuyorum ismim doğucan kısaca doğu diyebilirsiniz.Sormak istedikleriniz varsa buyrun.

Motosikleti
    ninja 250 '11
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OLMaması gereken bir durum; cbr ın cekişi güzeldir...Düşük viteslerde...

ama oluyo işte yokuş çıkarken sürekli sorun yaşıyorum artçım olduğunda peki bu durumda vites mi büyütsem daha iyi olur vites mi küçültsem?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler