Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şuan yok ama yakında olcak
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar,
    İstemeyerek de olsa cıbırımızı satma kararı aldık. Durumları düzeltince tekrar alacağız İnşallah.

Bizim motorumuza nasıl baktığımızı az çok tahmin ediyorsunuzdur. Şimdiden alacak kişiye hayırlı olsun.

İlan detayları aşağıdadır:

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem

bende bir cıbır almak istiyorum ama henüz parayı denkleştiremedim motorun çok güzel görünüyor temiz baktığından da şüphem yok.param olsa hemen alırdım iyi satışlar
    http://www.camlihemsin.gov.tr/Ata/ataturk14vh7.jpg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    http://www.youtube.com/watch?v=yNgr_JR9H38

turkiyeden bi video arkadaşlar

benım sormak istedigim o hızlarda hız ibresi sankı cin malı motor gibi davranıyor gidip gidip geliyor o sizlerin motorundada oluyor mu acaba?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    melocann gostergelere ledleri nasıl taktığını anlatırmısn bende 2 gun once takmaya calıstım ama ledleri kaoyacak uygun bir yer bulamadım.eski ampullerin yerine reknkli ampulmu koydun naaaptın
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    o yüzden ben kimseye güvenmiyorum adamlar sıfır motosikletin parcasını bile degiştirebilirler benden sölemesi servislerden her seyi beklerim...bana sıfır motorda çillenmiş krom eksozu kasmaya calısan yamaha bayiyiki herkesten her seyi beklerim o yüzden galeriden bayiden felan 2.el motor hiç almayın yada gercekten bildiginiz düzgün olduguna esnaf insan olduguna inandıgınız kişilerle çalışın...arkadas için gercekten üzüldüm
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

cbr 125 5480lira olmuş

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Arkadaşlar ameliyat oldum 1.5 ay kadar cbr ımdan uzak kalacagım
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

deniz_k2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 R
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=yNgr_JR9H38

turkiyeden bi video arkadaşlar

benım sormak istedigim o hızlarda hız ibresi sankı cin malı motor gibi davranıyor gidip gidip geliyor o sizlerin motorundada oluyor mu acaba?
    Senin ibre yine az oynu yor benimki :D bazen 180 bazen 140 anlıyacağın cok hareketli . İlk zamanlar benikide bukadardı sonradan soktum kadranın arasından yağlar dışarı akmış onları temizledim ama fayda etmedi .Düz yolda pek sallanmıyor ama bozuk yolda , malum yollarda belli zaten .
    cbr 125 R
    Gezdim Gördüm Yayınladımhttp://akira-berk.blogspot.com/
    http://site.mynet.com/cbr_125/cbr/index.htm

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geccmiş olsun dostum

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Dün birşeye dikkat ettim başına gelen varmı yada bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. Benzincide lastiklere hava basıyorum. Öne 30 arkaya 32 bastım. Göstergede ok verince çektim havayı. Birdaha basıp bakmak geldi aklıma. Tekrar bastığımda ön 25 arka 26 gösterdi ve yine ayarladığım sayılara getirdi. Tekrar baktığımda yine ön 25 arka 26 oldu. Problem nerde acaba ilk defa dikkat ettim normali bu değildir herhalde daha nce karşılaşan varmı?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı deniz_k2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin ibre yine az oynu yor benimki :D bazen 180 bazen 140 anlıyacağın cok hareketli . İlk zamanlar benikide bukadardı sonradan soktum kadranın arasından yağlar dışarı akmış onları temizledim ama fayda etmedi .Düz yolda pek sallanmıyor ama bozuk yolda , malum yollarda belli zaten .
    Tekrar ince yağ ile yağladın mı km telini sonra?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 PM ----------

Alıntı lacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün birşeye dikkat ettim başına gelen varmı yada bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. Benzincide lastiklere hava basıyorum. Öne 30 arkaya 32 bastım. Göstergede ok verince çektim havayı. Birdaha basıp bakmak geldi aklıma. Tekrar bastığımda ön 25 arka 26 gösterdi ve yine ayarladığım sayılara getirdi. Tekrar baktığımda yine ön 25 arka 26 oldu. Problem nerde acaba ilk defa dikkat ettim normali bu değildir herhalde daha nce karşılaşan varmı?
    30-32 çok fazla olması lazım... Hatırlamıyorum ama kitapçıkta yazar... 29-32 olabilir mi acaba...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar ince yağ ile yağladın mı km telini sonra?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 PM ----------

30-32 çok fazla olması lazım... Hatırlamıyorum ama kitapçıkta yazar... 29-32 olabilir mi acaba...
    farketmez 29-32 olsun ama anlatmak istediğim ben 29 basıyorum. Ekranda ok veriyor. çekip tekrar bastığımda 25 den başlıyor tekrar

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başka bir benzincide denedin mi?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Yok denemedim. Zaten nerden aklıma geldiyde ilk defa denedim ama, birazdan çıkıcam dediğin gibi başka bir bnzincide denerim. Sibopta falan problem olabilir mi acaba ?

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    melocann gostergelere ledleri nasıl taktığını anlatırmısn bende 2 gun once takmaya calıstım ama ledleri kaoyacak uygun bir yer bulamadım.eski ampullerin yerine reknkli ampulmu koydun naaaptın
    ewet dostum sarıları söküp renkli led takıyosun olup bitiyo yani extra girecek yeri yok

nasıl taktığıma gelince km tablasını komple söküyorsun zaten altındaki led girişleri göreceksin oto süsü satan yerde led vardır 1 tane örnek al git bundan alacam dersin ve isteğin rengi söyle depo ve hararet göstergesinin oradakilerle beraber 4 tane var yani 4 tane alacaksın söküp takması zaten kolay asıldınmı geliyo

anlatmayı beceremedim ama ksr bkm
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bir benzincide denedin mi?
    Bugün başka bir benzincide yine denedim sonuç aynı. Ben öne 29 yerine 33 arkayada 36 mı vursam acaba normal değerleri yakalamak için

Alıntı lacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün başka bir benzincide yine denedim sonuç aynı. Ben öne 29 yerine 33 arkayada 36 mı vursam acaba normal değerleri yakalamak için
    benzin istasyonlarındaki pompalar genelde arızalı bakımsız oluyor . tavsiyem oto balanscıda veya lastikçide hava vurdurup değerli ölçtürmen bir kerelik te olsa . hava vurduktan sonra gözünle süzün bir de binip hımm ideali buymuş diye aklına not etmendir

Motosikleti
    Saol kardeş

Saol kardeş
    geçmiş olsun

Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin istasyonlarındaki pompalar genelde arızalı bakımsız oluyor . tavsiyem oto balanscıda veya lastikçide hava vurdurup değerli ölçtürmen bir kerelik te olsa . hava vurduktan sonra gözünle süzün bir de binip hımm ideali buymuş diye aklına not etmendir
    Saol birde onu deniyim ben. Birde istasyonların biri elektronik diğeri kadranlı olanlardan dı ikisinde de aynı sonucu aldım. İkiside Bp'ydi gerçi maslakta. Sorun bende anlaşılan. Hiç böyle bişeyle karşılaşan yokmu ya, yada benden başka meraklı yokmu acaba doğrumu basıyor diye?

Motosikleti
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun

saol kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler