Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım yanı ben sadece ornek vermek istedim asıl sorum buyuk makineler için uretilen on lastik cbr125in arkasına takılırmıydı ve cevabımıda aldım tesekkurler
    ek olarak şunu da söyleyeyim aldığımdan beri aklımdaki soru işareti duruyor. acaba lastiğin ömrü daha mı çabuk kısalıyor yada fazla direnç gösterip son hızımı düşüryor mu tam emin değilim . ama duro dan veya işte diğer kötü lastiklere göre çok önde lastik

hiç uğraşmayıp michelin sporty alsan daha iyi gibi ama ben de senin gibi kararsız kalmıştım ikisini de denemek lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    bende slick lastik taktım kafaya.
    bulabilirmiyim?
    frenaj çok mu kötü olur?
    Orgazma Dudak Büktürür

100 lük bendeki metzeler lasertec 100/70 17 52 p 155 liraya almıştım geçen sene

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    ya bence bu lastik stili motora gitmez diye dusunuyorum yukarda verdigim linklteki bence cok hoş
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bence bu lastik stili motora gitmez diye dusunuyorum yukarda verdigim linklteki bence cok hoş
    tipten acayip kaybediyor evet.

bir de sonradan aklıma geldi bendeki lastiklerin olukları civi batmasına çok müsait bir çivi batıp çıkmış yan girmiş ama içe girmemiş. geçen de tel batmış işte bir patlak var ama teli çıkarmadım küçük zaten. lastiğin hamuru çok yumuşak ben made in germany yazar diye aldım ama made in brazil çıktı . sonradan da dediler brezilyada dünyanın en iyi kauçuğu çıkıyor kalitelidir diye

öne duro almıştım bin pişmanım 2 oldu ön tekerim kayıyor ve düşüyorum . geçen yatırdım dönüyorum arkada da artçı var. yol da kum birikintisi varmış orta yerde ön bir kaydı o sırada da ön frene hafifi basıyordum zaten arkaya da tabi. kayınca biraz toparlıyordum ki artçı dengesini yitirdi düştük ama duro olmasa gerçekten düşmeyeceğimize kanaat getirdim.

arka kayınca pek bir şey olmuyor topluyorsun rahatça da ön kayınca gücün yetmiyor .

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    arkadaşlar evden cıkıyorum birasdan Repsolumu almaya hepiniz hakkınızı helal edin inşallah akşama guzel haberlerle donerım
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar evden cıkıyorum birasdan Repsolumu almaya hepiniz hakkınızı helal edin inşallah akşama guzel haberlerle donerım
    akşama anlatırsın hadi hayırlı olsun

Motosikleti
    Honda CBR 125 (siyah inci)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    170 Yapması gerrcekten cok zor.. Ama motorla oynanmıs felan olabilir belki yapar ? Görmek lazım ?
    gormek lazim dmi cok.. bazi arkadaslar gbi imkansizz yok oyle yok boyle dememk lazim

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 duz yolda vuran 170 neden vurmasın yokus asagı..200 ıbre var sonucta bu alette herkesın motoruda aynı performansı gostercek dıye bır sey yok benım dedıgım arkadasın motoru 31 bin km vede uzun yol cogu...her motor kıyaslanmaz bırbırıyle
    aynen ama bazi arkadaslar iddaa ediyor goremez diee anca onlara gulmekle yetiniorum

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben cbr ın 150 den fazla yaptığına inanmam.yapanların ibresi bozuktur.

yaparım diyen gps le yapsın yüzde 10 da ben ekleyeceğim yaptığı hıza

bir kere en başta motor redline a giriyor en azından öndişliyi değişmesi lazım 17 lik dişli takıp yokuş aşağı 160 170 yapsa belki o da çok zor
    ne demk istiorsun ibresi bozudur falan inanmiyorsa bi gun yolun duserse balikesire gel buyurr arkamda aglatmayan tarigi............

arkadaşlar 140 ta redline a girmiş 11000 devirden fazla bir kere enfazla 13000 devirde 160 yapar tabi devir kesici arayada girer nasıl oluyor da 170 yapıyor dişli değişmeden

yokuş aşağı da olsa bu motor 13000 devirde 160 ı geçmez geçenin ibresi bozuktur
    patlak motor die ben buna derim işde fazla soze gerek yok
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu niye inanmiyosunuz yahu.. ben 3 kisi 190 yaptim diyorum
    kamerayada cekmistik da bulamiyorum simdi..
    honda bu honda yapar yapar olmayani yapar..
    duz yolda 160 diyodu zaten yokus asagi 19 kmlik bi yer var bizim orada dunyanin merkezine iniyosun hah iste orda 190 i buldu..
    redline a girmemisti daha hemde..
    helal kardesim helal sana
    gercekden inaniyorumm yapmissindir oynamissindir gorursun tabi
    niye goremeyesin
    dunyada yapilmicak olmucak die bişey yokdur bazi arkadaslarin bunlari kabullenmesi gerek 170de gorur 200de gorur

Alıntı caglar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motodrag,

Tarık gel aslanım gel sana bi Start vereyim :D :D

Dai inanmayanlara çek videosunu koy siteye niye polemiğe girme isteği duyoyusun ki koyarsın 170+ video inanan da görür inanmayan da ;)
    kankaa inanmasinlar boswer inanan inaniyo bilen biliyor bizi....
    bak gor caglar o motoru aglatip tekrar yeni bir wideo cekmessemm TArik demeyin bana
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim düz yolda 150 görmüş ya?

6.vitesin sağladığı çekiş ne ki düz yolda 150 görsün?

Mondial scooterlarda da bilmem kaç ibre var dene bakıyım o hıza çıkmayı çıkcak mı?Her motor ibredeki son hıza göre mi gider?

Bana açıklar mı o uzun yol çocuğu yada sen uzun yolun motora katkısı faydası nedir neye dayanarak böyle bi performans artışından bahsediyorsun denedin mi denenmiş mi?

Ben hala 175 videosunu göremedim arkadaşım ruhsattan önce videoyu koyda benzin yakmaya değicen mi bilelim?

Ayrıca o arkadaşa kaçtır aynı soruyu soruyorum kaç bin devirde gördü o hızı hala cevaplamadı?

Son kez açıklıcam.Bu motorun modifiyeli olanıyla 160 ı zor gördük o da motoru bitirdi zaten.Matematiksel olarak azcık kafası çalışan adam devir kesiciye girdiğinde bu motorun zaten ilahi güçler bile yardım etse çıkıp çıkabilceği hızı hesaplar.Dişlide taktık yeni üst kapakta taktık hava filtresi de taktık bujilerinide iridyum taktık olmadı yapan varsa gelsin 5 fazla vercem alcam motorunu.

Ayrıca hadi siz kullanamıyosunuz bu makinayı satcağınız adama acıyın bari de motorun canını çıkarmayın bilmem kaç görcem diye bu motor 125lik kimseyi kandırmayın canı belli yollu belli saçmalamayın sizin yüzünüzden patlak motor doldu her yer satarken hiç biriniz demiyor ben bu motoru deli gibi redline a sokuyorum 150 160 görcem diye ama ne iş?
    oyle kolay deil bu işler her istedigini her zamn goremessin..
    satacagimizi nerden cıkarttin.....???
    unutma her koyun kendi bacagindan asilir hersey ederine gider.
    sacmalamiyoruzz olanlari soyluyoruzz olmucak die bişey yok 190 bile gorenler war sen hala 160 goruldugune inanmiyosun
    kirici olmak istemiyorum ama kacinci yuz yılda yasiyoruzz bunlari dogal karşilaman lazim artik
    [B][I]Dunyada iki Ceşit MotoR waRdiR Honda Ve DieRLeRi:cat:[/I][/B]

@motodrag
    kardeş sen gps le veya arkandan gelen arabayla 150 yap alnından öperim senin ama başka ibreyle diyorum cbr ın ibresiyle değil

Motosikleti
    Arkadaşlar bugun gittim ve Servis vs. derken kaporamı bıraktım motor kız gibi tertemiz aldım sayılır,yarın sabahtan noter satışı ile birlikte motoru teslim alıyorum m m m m

hayırlı olsun

Hayırlı olsun kardeş.Bende CBR 125 düşünüyorum o yüzden biraz kullandıktan sonra yorumnlarını rica edeceğim. Neticede 756 sayfa okumak biraz zor şimdi. Madem en taze cbr sende o zaman bir zahmet sen yazarsın değil mi izlenimlerini??

Motosikleti
    hehe tabi yazarım ancak artı yönleri bir 125cc için cok fasla şimdiden bunu söyleyebilirim

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    @motodrag
    kardeş sen gps le veya arkandan gelen arabayla 150 yap alnından öperim senin ama başka ibreyle diyorum cbr ın ibresiyle değil
    150 gormek herkese nasip olmuyor demek cıbır sahibinden anlıyor
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı iyireklam10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bende siizn gibi düşündüm ama ne uzun yolda ne kısa mesafede hiç performans olamdı her bastıgımda sert basmassam yavaşlamıyor sert basarsam kilitliyor...
    frenlerde yeni üstelik eski lastiklerim varken balatalar eski lastikler eski olmasına ragmen daha kısa sürede duruyordum...
    aldıgım lastikelrin üretim yılıda 2008 di sanırım lastikyumuşak ankaraya gititm geldim o yolda o ısıya ragmen yine aynı oldu hafta içi gidicem servise bir göstereceğim genede olmdı lastikleri söküp görkeme hediye edeceğim..
    Olur
    Allah allah çok ilginç... Yumusak hamurlu lastik çabuk biter ama daha iyi tutar yolu. Merak ettim bak şimdi. Virajlarda test ettin mi? Bırakıyor mu virajda da?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:49 PM ----------

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende slick lastik taktım kafaya.
    bulabilirmiyim?
    frenaj çok mu kötü olur?
    Slick lastik bulamazsın bu boyutlarda. Yurtdışında bridgestone'un satılıyordu s sanırım.
    Alsan da yolda yağmura yakalandığın an kenara çekmen gerekir. Slick yağmurlar su gördü mü kayar.

motodrag
    Videosunu çektim video var demişsin. Paylaşmayacak mısın?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Far ampulu için;
    çok kasma ne alırsan al ömrü kısa olacak sürekli yandığı için,kaliteli olsun yinede takmadan patlayanlardan da alma abartıp.Beyaz ampul daha iyi aydınlatır diyosan beyaz ampul al 35lik aklında bulunsun kaldırabilceği 35tir fazlası akünün ömrünü kısaltıyor.
    Beyaz ampul bende düşünüyorum.Kullanan arkadaşlar kaliteli marka ve bizim motorlar için uygun modeli belirtirlerse sevniririm (ampul konusunda pek fikir sahibi sayılmam)

eve bugun geldi cattı bakalım neler olucak bugun mooru alır almaz resmlerle sizin kafanızı şişiricem arkadaşlar
    Hadi hayırlısı akşama da "Hayırlı olsun kazasız belasız" kullan deriz inş
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    Evet arkadşalar ben geldim bugun motoru yukselişe götrüdk sahibi ile hiçbir problem yok sadece zincir biraz bollaşmış Servsteki adam bana böyle temiz 2.el hiç gelmedi dedi bende şanslı tuttum kendmi kaporamıda verdim yarın sabahtan motorumu noterle birlikte teslim alıyorum

Yarın artık bi topic hakkımdır

Evet arkadşalar ben geldim bugun motoru yukselişe götrüdk sahibi ile hiçbir problem yok sadece zincir biraz bollaşmış Servsteki adam bana böyle temiz 2.el hiç gelmedi dedi bende şanslı tuttum kendmi kaporamıda verdim yarın sabahtan motorumu noterle birlikte teslim alıyorum

Yarın artık bi topic hakkımdır
    nasıl uyuyacaksın peki bugün

Motosikleti
    uyku hapı alsammı diye düşündüm

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    ben geçen hafta bugün almıştım motoru gece 3 gibi yatıp sabah 7:30 da uyanmıştım
    bilirim o heycanı ah ah şimdiden hayırlı olsun arkadaşım güle güle bin

Motosikleti
    cok tesekkujrler arkadaşım kazasız belasız inşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler