Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    arkdaslar bizim motorlardaki gosterge panelindeki ısıklandırma nasıl sadece bir ampullemi aydınlatıyor??yer yer bazı yerler kararmıs karanlıkta bazı yerler gozukmuyor benzin gostergesi tamamen iptal.gosterge panelindeki ısıklandırmayı değiştireniniz varmı???
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda motorumu aldım kırmızı cbr 125r aldım ve motorun satış işlemlerini tamamladıktan yarım saat sonra viraja hızlı girerek acemilik te olması dolayısıyla kaza yaptım: ( cnm motorumu çizdim: ( tabi beni de hastaneye kaldırdılar neyse Allahtan kask vardı da başıma bişe olmadı elim omzum dizim falan çizildi oyuldu biraz pansuman yaptılar iğne falan yaptılar 1 saat sonra hastaneden çıktım şimdi evde yatıorm ama işin kötü yani ter temiz motorumun bi kaç yeri çizildi egzoz eğildi sinyal koptu: (
    bu arkadaş benim motora tağlipti (#13206935) iyiki almamış üzülürdüm çizilmesine..

gösterge panelindeki benzin tarafı benimde gitti ama çok sorun etmiyorum haftaya 12bin için yükselişe gidicem garanti kapsamında değiştirilmesi gerekli..

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda motorumu aldım kırmızı cbr 125r aldım ve motorun satış işlemlerini tamamladıktan yarım saat sonra viraja hızlı girerek acemilik te olması dolayısıyla kaza yaptım: ( cnm motorumu çizdim: ( tabi beni de hastaneye kaldırdılar neyse Allahtan kask vardı da başıma bişe olmadı elim omzum dizim falan çizildi oyuldu biraz pansuman yaptılar iğne falan yaptılar 1 saat sonra hastaneden çıktım şimdi evde yatıorm ama işin kötü yani ter temiz motorumun bi kaç yeri çizildi egzoz eğildi sinyal koptu: (
    geçmis olsun arkadaşım bende motosikletimi pazartesi yada salı teslim alcam bir düşündürdün emin olki çok temkinli olcam umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaslar bizim motorlardaki gosterge panelindeki ısıklandırma nasıl sadece bir ampullemi aydınlatıyor??yer yer bazı yerler kararmıs karanlıkta bazı yerler gozukmuyor benzin gostergesi tamamen iptal.gosterge panelindeki ısıklandırmayı değiştireniniz varmı???
    yok arkadaşım her gösterge için ayrı ampül var ben şahsen yaptım öle zor bişey değil hatta ben kırmızıya çevirdim pek güzel oldu unutmasam buraya fotosunu koyayım şu var hava iiice kararmadan beli olmuyor
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok arkadaşım her gösterge için ayrı ampül var ben şahsen yaptım öle zor bişey değil hatta ben kırmızıya çevirdim pek güzel oldu unutmasam buraya fotosunu koyayım şu var hava iiice kararmadan beli olmuyor
    evet bi fotosunu koyabilirmisin.
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    ninja 250 '11
    Alıntı SoktumBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arkadaş benim motora tağlipti (#13206935) iyiki almamış üzülürdüm çizilmesine..

.

geçmiş olsun demek yerine iyiki bnm motorumu almamışsın çizilmesine üzülürdüm demek te ayrı bi zevk olsa gerek..

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    selam arkadaşlar motorunu kaskolatan varmı içimizde ben araştırdım anadolu sigorta 467tl ye bir yıllık 6 - 12 taksit arası yaptıklarını ve konuyla ilgili sözleşmesini gösterdi yaptıran ve ya yaptırmak isteyenlerle paylaşabiliriz...((( kesinlikle reklam amaçlı değildir. benim mesleğim farklı ayrıca yaptıracağım kişiyide tanımıyorum )))
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

Alıntı clone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm.bende bu yaz alcam inşallah.benim motor hakkında hiç tecrübem yok
    ama cbr 125 e bayılıyorum önce buna sonra 600rr inşallah dediğimiz gibi honda hayat onda

abisi dikkat çekmeye çalışıyo idare et

aynı bnm düşünceler :D:D:D:D:D

cbr 125 güzel motorda cabuk hararet yapıyo hem biraz daha modifiye bişey olsa tadından yenmez

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı by_ukalaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 güzel motorda cabuk hararet yapıyo hem biraz daha modifiye bişey olsa tadından yenmez

su mu kaynatıyor
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr125 mi çabuk hararet yapıyor... Benim eski motorun fan açtığını bile görmedim. Lütfen bu motoru almak isteyen insanların kafasını karıştırmayın.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    by_ukalaa
    senin motorun yokki nereden biliyosun
    milletin söylediklerine inanma
    uzun süre kullan ondan sonra konuş

Motosikleti
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motorun cbr değilki nereden biliyosun
    milletin söylediklerine inanma
    uzun süre kullan ondan sonra konuş
    kardes ben inanmadım zaten sen anlamamıssın 125 cc motorun hararet yapması bana gore cok dusuk ıhtımal ayrıca honda cbr125 in yapması komik geldi bana motorumunda cbr olması gerekmez bu tarz tavırlarda takınman gerekmez

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı by_ukalaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereden biliyosun uzun sure kullandınmı frofilinden görülen henüz motosikletin olmadığı cıbır alacak arkadaslara kulaktan dolma bilgiler verme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:34 PM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes ben inanmadım zaten sen anlamamıssın 125 cc motorun hararet yapması bana gore cok dusuk ıhtımal ayrıca honda cbr125 in yapması komik geldi bana motorumunda cbr olması gerekmez bu tarz tavırlarda takınman gerekmez
    ben sana demedim onu dostum by_ukalaa adlı adama söyledim.

Motosikleti
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereden biliyosun uzun sure kullandınmı frofilinden görülen henüz motosikletin olmadığı cıbır alacak arkadaslara kulaktan dolma bilgiler verme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:34 PM ----------

ben sana demedim onu dostum by_ukalaa adlı adama söyledim.
    anlastık kardes cbrım olmasada o motora laf ettirmem bende abuk subuk konusup gidiyorlar insanların aklına kurt düsürüyorlar..

d3niz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    ciddi anlamda ilk kazamı yaptım cbr ımla..büyük değil ufak bir kaza aslında..merter e doğru edirne istikametinde e-5 ten gidiyordum ve trafik vardı dolayısıyla akan şeritten yoluma bakıyordum.sol şeritte giderken trafikte hafif bir açılma oldu önümdeki arayı açtı ben de hızlandım..2 öndeki araç ani duruş yaptı benim önümdeki de frene asılınca takip mesafem az olduğu için ya çarpacaktım ya da yandan kaçacaktım o kısa sürede yandan kaçmayı tercih ettim ve önümdeki megane ın sağ arka stop lambasının içinden kırarak sürterek geçtim.eldivenim olduğu için elim zarar görmedi, eldivenin serçe parmağı yırtıldı, sol sinyal kendini dışarı saldı ve en son farkettiğim ise vites kolu 90 derece kavis aldı..o şekilde 3. viteste otosevere kadar götürdüm motoru, yeni vites kolu takıldı, sinyal lambası tamir edilip güzelce yapıştırıldı, servisten 90 liraya çıktım..düşmedim mutluyum

vites kolu şekilde görüldüğü üzere ok yönünde yamulmuştur, hatıra olarak saklanmaktadır
    --HayatONDA--

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    cok gecmıs olsun kardes ucuz yırttmıssın........

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    cok gecmıs olsun kardes ucuz yırttmıssın........

Motosikleti
    ninja 250 '11
    bnm size bi sorum daha olacak motorla kaza yapınca egsozu bayağı bi çizdirmişim ve üzerinde bi kaç küçük içe göçmeler var ben bu egsozu düzelttrime şansım var mı ? yada yenisini alsam ne kadara malolur bana?(ama egsoz sağlam hala sadece görünüşte birazcık sorun var

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler