Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/cok_cok_te...XQQdisplayitem

gorkemın fotosunu koymuş adam motor satıuyor ya cok sacmave motor resimleri farklı biriside reepsolarkadası tebrik ediyyorum
    Önemli değil koysun. Çok ilan var benim fotoları kullanan
    Dolandırıcılık amacıyla kullanmasın yeter...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar arkadaşlar.Uzun süren kararsızlıklardan sonra sonunda bende cbr' landım =)
    Tanışma başlığı ve fotoların linki.
    Hayırlı olsun arkadaşım güle güle bin...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Arkadaşlar yazıların bir çoğunu okudum öncelikle selamlar...
    Size derdimden bahsedeyim eminim yardımcı olacak vardır aranızda =)
    18 yaşındayım hayatımda hiç 2 tekerli bir alete binmedim 12 yaşımdan beri araba sürüyorum motor istediğime geçen otobanda arabada hız denerken 5. viteste max yaptığım hızda yanımdan 5 - 6 tane motor dalga geçe geçe geçip gittiler ve bu beni baya etkiledi pek hız merakım yoktur ama rüzgarın üstüme gelmesi beni mutlu eder diye düşünüyorum .
    Motor araştırıyorum ancak şahsi alacağım için fiyatı çok fazla olmayacak 3ooo TL gibi bir bütçem var ve 2 motor arasında kaldım

CBR 125 ve Zealsun 200

Fizik olarak : boy: 187 kilo: 91

Cbr altımda bisiklet gibi kalır diye korkuyorum ya da arka lastiği 130 luk yapsak herhangi bir farkı olur mu aceba ? Ayrıca 3ooo Liraya 2oo7 model bulabilirmiyiz aceba ? Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen... ya da tavsiyeniz var mı daha ucuz bir modelde.

Öncelik sırası;
    Görünüş > Sağlamlık > Güç > Hız

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    önce bisiklet kullanmayı ögren sonra motor bakmaya basla yoksa cok sıkıntı cekersin..

Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 yaşındayım hayatımda hiç 2 tekerli bir alete binmedim 12 yaşımdan beri araba sürüyorum motor istediğime geçen otobanda arabada hız denerken 5. viteste max yaptığım hızda yanımdan 5 - 6 tane motor dalga geçe geçe geçip gittiler ve bu beni baya etkiledi pek hız merakım yoktur ama rüzgarın üstüme gelmesi beni mutlu eder diye düşünüyorum .
    Motor araştırıyorum ancak şahsi alacağım için fiyatı çok fazla olmayacak 3ooo TL gibi bir bütçem var ve 2 motor arasında kaldım

CBR 125 ve Zealsun 200

Cbr altımda bisiklet gibi kalır diye korkuyorum ya da arka lastiği 130 luk yapsak herhangi bir farkı olur mu aceba ? Ayrıca 3ooo Liraya 2oo7 model bulabilirmiyiz aceba ? Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen... ya da tavsiyeniz var mı daha ucuz bir modelde.

Öncelik sırası;
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    yeni üyeler ve yeni motor alan arkadaşlar hoşgeldiniz, hayırlı uğurlu olsun...
    Düş peşindeysen, DÜŞ PEŞİME

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster

CBR 125 ve Zealsun 200

Öncelik sırası;

Motor kullanmanın bir oyuncak olmadığının farkına varman gerektiğini düşünüyorum diğer üyelerde bana katılıyorlardır sanırım. Gözlemlediğim kadarıyla sen motoru heves olarak alıcaksın ve seninde belirttiğin gibi daha 2 teker üstünde gitmenin ne olduğunu bilmiyomuşsun. Diğer arkadaşımın dediğini gibi bence ilk önce bisiklet kullanmayı öğren onda allah göstermesin ufak bir düşme yaşa onun motorla düştüğünü düşün ve başına neler geleceğini hayal et.

MOTOR KULLANMAK BİR OYUN DEĞİL.
    >>>>ochelik<<<<

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı ochelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kullanmanın bir oyuncak olmadığının farkına varman gerektiğini düşünüyorum diğer üyelerde bana katılıyorlardır sanırım. Gözlemlediğim kadarıyla sen motoru heves olarak alıcaksın ve seninde belirttiğin gibi daha 2 teker üstünde gitmenin ne olduğunu bilmiyomuşsun. Diğer arkadaşımın dediğini gibi bence ilk önce bisiklet kullanmayı öğren onda allah göstermesin ufak bir düşme yaşa onun motorla düştüğünü düşün ve başına neler geleceğini hayal et.

MOTOR KULLANMAK BİR OYUN DEĞİL.
    arkadaşımız gayet net bi şekilde motora binmek istediğini dile getirmiş .hiçbirimiz anamızın karnından motor kullanmayı bilerek çıkmadık ya
    ne üyeler gördük motora binmemiş hyosung gt250 likle başlamak isteyen 600 lüklerler başlamak isteyen arkadaşımız mantıklı olarak cbr almak istemiş doğru olanda bu gidip scooterla başlayıp 2 ay sonra vitesliye geçmek isteyeceğine 125 cc motorla başlar yavaş yavaş kulanmayı öğrenir daha iyi
    bu arada arkadaşım cbr sende küçük kalabilir senin tvs apache lere bakmanı tavsiye ederim...

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs

Jant reflektoru

Arkadaslar cbr ima iki defadir jant reflektoru takmaya calisiyorum ama olmuyor. ilkini mototr den getirtdim 3gun dayandi .ikincisinide reklamcidan aldim bir gun sonra bundada acilma oldu ve soktum .beyaz renk reflektor istiyorum aydin didimde bunu yapabilecek birileri varsa ucretini odeyip dogru duzgun bi reflektore kavusa bilirmiyim .her turlu yardimlarinizi bekliyorum

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar cbr ima iki defadir jant reflektoru takmaya calisiyorum ama olmuyor. ilkini mototr den getirtdim 3gun dayandi .ikincisinide reklamcidan aldim bir gun sonra bundada acilma oldu ve soktum .beyaz renk reflektor istiyorum aydin didimde bunu yapabilecek birileri varsa ucretini odeyip dogru duzgun bi reflektore kavusa bilirmiyim .her turlu yardimlarinizi bekliyorum
    Arkadaşım ben şu resimdeki jant şeridini aldım içinden resimdeki gibi küçük bir aparat da çıkıyor. Daha önce ne denemiştim ne de nasıl yapıldığını görmüştüm. Önce elimle daha kolay olur gibi geldi ama bu aparatla çok kolay oldu tavsiye ederim.

KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

@scuderia06
    2 tekerli alete binmemekten kastım aslında biraz yanlış olmuş ama vitesLi motor kullanmayışımı belirtmek istedim yani bisiklet deneyimi olmayan bir çocuk tanıyormusunuz siz =))
    @ochelik
    Evet dostum senin de dediğin gibi heves olarak görüyorum hanginiz peki alırken heveslenmediniz ki ? Sesini duyduğunuzda balkona çıkıp off be demediniz ? Bende bu yüzden motor istiyorum işte sırf hayellerim gerçekleşsin diye, motor bir oyuncak olarak görmüyorum sonuçta arkadaşın da dediği gibi hiç biriniz anne karnında öğrenmediniz ki bu da benim için geçerli ancak sormak istediğim o değildi ilk motorum hangisi olması gerektiğiydi..

@gursus
    Teşekkür ediyorum tavsiye için..

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    arkadaslar km saatim calısmıyor sanırım km telinde problem var.bu tamir edilebilir bir problemmi yoksa yeni bi km telimi alıcaz masrafını bileniniz varmıdır???
    AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ)

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Arkadaşım ben şu resimdeki jant şeridini aldım içinden resimdeki gibi küçük bir aparat da çıkıyor. Daha önce ne denemiştim ne de nasıl yapıldığını görmüştüm. Önce elimle daha kolay olur gibi geldi ama bu aparatla çok kolay oldu tavsiye ederim.

bu ürünü alabileceğimiz bir yer veya bir site biliyormusunuz.
    >>>>ochelik<<<<

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs

cok sagol dostum peki bunu nerede bulabilirim almışken 3, 4 tane alayım

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar km saatim calısmıyor sanırım km telinde problem var.bu tamir edilebilir bir problemmi yoksa yeni bi km telimi alıcaz masrafını bileniniz varmıdır???
    ben 5liraya almıştım
    Orgazma Dudak Büktürür

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Ben internetten almadım ama bu sitede de varmış temin edebilirsiniz.
    http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=76
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 5liraya almıştım
    Nerden aldın
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Ben internetten almadım ama bu sitede de varmış temin edebilirsiniz.
    http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=76
    cok sagol siparış ettim motobakkaldan
    ama 20 tl ben oncekileri daha uyguna almıştım

ned666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR R
    Arkadaşlar honda cbr 125 r 2009 modelleri ne zaman gelir biliyormusunuz motor almayı düşünüyorum ve bu motorun gelmesini bekliyorum tama tarihini bilen varmı ne zaman türiyede satışa sunulacak
    N*E*D*İ*M

şu anda satışta olanlar ruhsata 2009 model diye geçiyor. sen önfarı değişik olan cbr 125 i bekliyorsan o hiç belli değil. ama gelebilir belki bu sene . honda sitesinde cbr 125 sadece 2 renk var belki stokların bitmesini bekliyorlardır ama hiç belli olmaz belki 2-3 sene daha gelmez

gelirsede ötv indirimi haziranın 15 inde bitiyor fiyat 6000-6500 lira olabilir. yenisi gelirse 7000 liraya kadar yolu var. belki hiç zam da yapmazlar ama belli olmaz. tam bir muamma yani kısaca

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 5liraya almıştım
    nereden nasıl nezman aldın?? cin olmasın??
    AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler