Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    arkadaşlar sizden bir fiyat önerisi alabilir miyim..haftaya ankaraya motoru almaya gideceğim..henüz arkadaşla fiyat konuşmadık...ben size motoru anlatsam siz bana bir fiyat biçebilir misiniz..bende ona göre pazarlık etsem arkadaşımla..

-motor 2008 model, 1050 km, Eylülden beri garajda yatıyor ayda bir 10-15 dk çalıştırmış çalışmayı unutmasın diye , renk siyah, en ufak çiziği falan yok hatta motor hiç yıkanmamış bile...gördüm motoru garajda yatmaktan toz birikmiş biraz üstü örtülü saklanmasına rağmen o kadar..ama 1000km bakımı yapılmamış..

şimdi sizin böyle bir motorunuz olsa ne fiyat biçersiniz...

birde aramızda şu kasktan kullanan varmı nasıl bir kasktır..

Agv Longway

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    yatmasın motor yazıktır al 3 800 e

ben olsam 4 ten aşağı vermem öyle bir motoru..

[QUOTE=BeYfa;1462038]geçen hafta pazar günkü soğuk,çamurlu,tozlu gezimden bikaç fotograf çektim buyrun....

bugün çalışırken aklıma sen geldin..dedim ki bu beyfa hiç girmez yazmaz oldu ...acaba işleri mi çok...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün biz de Yeşim'le sahilyolundan Maltepe'den Kartal'a doğru giderken bir Apache solladı bizi, baktım gazlıyor, aynadan da kesiyor, ben de açtım gazı, biraz sonra geçtim yanından, sonrasında aradaki fark açıldı zaten.
    Durunca, iyiki Apache almamışız dedik.

Motosikleti
    Honda CBR 125 (siyah inci)
    Alıntı ugur92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gorkem ve Motodrag tesekkürler cevaplarınız icin ikinci el motor almak banada mantıklı geliyor tecrübesiz olmamdan dolayı.. fakat burdada tecrübesizligim basıma bela yurt dısında buyudum
    İstanbul Bayrampasaya yerlestik sonra.. buralar bana biraz yabancı haliyle
    motoru götürüp gösterebilcegim servis usta vs bu konuda sizden yardım isteyecegim

dostum balikesirde weya bursada olsaydin cewremizden yararlanirdik

ustalarimiza gosterirdik ama

İStanbulda benm tanidigim hiç usta yok

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün biz de Yeşim'le sahilyolundan Maltepe'den Kartal'a doğru giderken bir Apache solladı bizi, baktım gazlıyor, aynadan da kesiyor, ben de açtım gazı, biraz sonra geçtim yanından, sonrasında aradaki fark açıldı zaten.
    Durunca, iyiki Apache almamışız dedik.
    bi arkadasim war illa apache dioo

ama bende alma yapma edme diyorum dinlemiyor

bu yazini gostericem kendisinee

paylastigin içn tsk ederiz
    [B][I]Dunyada iki Ceşit MotoR waRdiR Honda Ve DieRLeRi:cat:[/I][/B]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uthec
    4.750 ... pazarlıkla 4.500 en son...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    GorkeM zaten 2008 sıfırları 4.950tl değilmiydi , bu arkadaş devir işlemleri için de 200tl civarı harciyacak nerdeyse sıfırın fiyatına gelicek ben olsam 4000den fazla vermezdim

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    devir 200 değil 400 ya yani 0 da sanarsam 200 2 ellerde 400 veriliordu galiba

Motosikleti
    devirde 400 çokmuş ya cbr125cbr in dediği gibi sıfıra geliyor nerdeyse.. ama ben devir yaptırmıyım diyorum boşuna masraf olmasın diye..çok yakın arkadaşım çünkü..sorun olurmu devrini almasam..

ben almazsam bu motoru arkadaş hondaya verip üstüne cbr600 alıcakmış..honda kaç verirse sana da o fiyata veriyim dedi, hondaya ucuza gider ona gideceğine sana gitsin diyor...honda kaç verir bu motora..

bugün gittim ehliyete yazıldım..vergiler hariç kurs için 300 tl istediler..internette 150 liraya ilanlar var dedim pazarlık ettim 200 e kadar indirebildim..scooter kolaydır kendin öğrenirsin dediler bende scooter degil vitesli dedim..sen öğretirsin ben hiç kullanmadım bilmiyorum dedim..ben öğretemem bende bilmiyom dedi :D
    artık vura tuta öğrenecem kendi başıma..burda honda olsaydı eğitimlerine giderdim ama yok

exxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki arkadaşlar bu düzenli bakım kilometresini kaçırırsak zararı büyük olur mu? mesela 1000 km bakımına gitmemiş 1300 km de cbr 125 buldum. motor yağı eksikliğinden falan zarar görmüş olabilir mi?

Alıntı exxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki arkadaşlar bu düzenli bakım kilometresini kaçırırsak zararı büyük olur mu? mesela 1000 km bakımına gitmemiş 1300 km de cbr 125 buldum. motor yağı eksikliğinden falan zarar görmüş olabilir mi?
    garantiye girmediğini duydum geçen cbf150nin biri km si biraz kaçtı diye
    piston silindir ve segmanı eksantirik zincirinin arızası yüzünden yemiş tüm km bakımşarı yapıldığı halde 1 tanesini geciktirdiği için fabrika yetkilileri rapor tutup kabul etmemişler

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    300-400 km'den birşey olmaz...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koralayilker yazmış ben koyayım
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ersey-367.html
    çok ilginç ama
    bence de garantiye almaları lazımdı biraz ayıp etmişler

ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda kurs fiyatları neden pahalı anlamıs degilim..
    300 ytlden kapı acan yerler var. ama genel fiyat 250. suan bende yazıldım A2 ehliyet herseyiyle 450 YTL tutuyor..

ve istanbulda tanıdık usta bilen bir arkadas yok mudur ya

Motosikleti
    Alıntı ugur92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda kurs fiyatları neden pahalı anlamıs degilim..
    300 ytlden kapı acan yerler var. ama genel fiyat 250. suan bende yazıldım A2 ehliyet herseyiyle 450 YTL tutuyor..

ve istanbulda tanıdık usta bilen bir arkadas yok mudur ya
    benımkı de 450 tutuyodu 100 lira indirttim işte 350 oldu..internette 150 ye veriyolar falan dedim sende öyle söyle bakalım belki indirirler biraz..

exxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garantiye girmediğini duydum geçen cbf150nin biri km si biraz kaçtı diye
    piston silindir ve segmanı eksantirik zincirinin arızası yüzünden yemiş tüm km bakımşarı yapıldığı halde 1 tanesini geciktirdiği için fabrika yetkilileri rapor tutup kabul etmemişler
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşlar

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sanirim o cbfde kacan km 200 300 fln degil..
    1000 km civariymis yazilanlardan oyle anladim,gercekten yuksek bi rakam..
    az buz degil yani..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

çaylakcıbır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 - Ninja 250R - -GSR 600 - CRF250 L
    arkadaşlar ben antalyada 120 liraya bu yıl a2 aldım.. sizde en kötü ihtimal 150 ye anlasırsınız.. İSTANBUL gercekten cok pahalıymıs.. gelin antalyada halledelim.. hem derslere de girme zorunlulugu yok.. 150 tl sadece kurs ücreti

arkadaşlar benm km teli koptu sanırım.. görkem sağolsun tarif etti ama beceremedim.. simdi bakıma kadar beklesem bi sorun olur mu.. sanırım bizim göstergeler digitalmiş bunu bana servisteki cocuk söyledi ama bana sacma geldi.. yani yaptırınca olması gereken km yimi gösterecek motor???

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    praoterian dostum 2. elleri 1.800-2000 arası ...0'ı o paraya vermezler sanmam...xl 200 ile parçaları uyuyorsa çok çok ii eğer alırsam emin ol jantlarını sana vericem...benim süpermoto ile işim olmaz...Cross olacak ve benimle köyümün heryerinde gezecek...CBR ımı da satmayacağım ve 166 cc malossi kit getirtip taktıracağım kısmetse...o zaman belki 180 görürüm rahat rahat...
    bu kitler ciddi bir şekilde işe yarıomu bu kitler ? hız ne kadar artar , hava filtresi fiyatları nedir
    birde şu ön fren kolunu kırdım kötü bir goruntu oldu :S yenısının fıyatı nedır bılgınız varmı ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimisi cıldırıor bakımları bes on kilometre kacırdım die kimiside takılıor kafasına gore iste

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler