Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Merhaba arkadaşlar,

Eşim çocuklar nedeniyle binemediğinden ve iki motorun artık fazla geldiğinden dolayı motorunu satmaya karar verdik. MT'nin en eski üyelerindenim, çoğu kişi tarafından tanınan biriyim. Motor konusunda garanti veririm. Apartmanın içerisinde durduğundan özellikle kışın hava şartlarından etkilenmemiştir. Grenajları oldukça yeni durumdadır, renginde solma olmamıştır. Tüm bakımları Honda yetkili servisinde yapılmıştır. Herhangi bir kazası yoktur.

"Motor nasıl rodaj yapılır?" konusunda forumda birçok yazım var, arayıp bulabilirsiniz. Bu motor çok iyi şekilde rodaj yapılmıştır, o yüzden diğer cıbırlardan performans olarak biraz daha iyidir. Cıbır manyağı GorkeM arkadaşımız bizzat binip performans farkını test etmiştir, kendisine sorabilirsiniz.

İlgilenenler bana ÖM atabilir...

Marka : Honda CBR125R
    Model : 2006
    Renk : Turuncu-Siyah
    KM : 10250

Fiyat : 4000 TL

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    bu fiyata bu piyasada inş. satarsınız
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Geçmiş olsun RedCarpet

Merhaba arkadaşlar,4 ay önce üye olmuştum buraya ama fazla katılımcı olamadım bende 2008 model CBR 125 kullanıyorum,burada yazılanlara biraz göz attımda baya güzel bilgiler var.Tecrübeli CıBıR kullanıcılarından edineceğim bilgiler illaki vardır,sizlerle daha yakından tanışıp kaynaşmak isterim..

Motosikleti
    cbr 125 r 2006 & yamaha bws 100
    RedCarper gecmıs olsun arkadaslar onur abıden sonra 1 motosıklet kazası daha... daha 1 hafta olmadan tekrar aynı acı aynı yer aynı senaryo.. lutfen dıkkatlı olalım korumasız cıkmayalım ıslak zemınde suraat yapmıyalım ulkemızde maselef motosıklete saygı yok...! hepımızın bası saolsun gecmıs olsun..
    !:cat:CbR OnLiNe HaYaT OffLİnE!:cat:

Motosikleti
    cbr_125
    başımız sağolsun.gerçekten çok dikkatli olmamız lazım.evet motosiklet eğlenceli,hızda güzel ama her zaman temkinli olmalıyız motosiklet kullanıcıları olarak.vücudumdaki sıyrıklar yaralar bile bu kadar acı veriyorken kaza sonucu çok daha kötü durumda kalan kullanıcıları düşününce bunun ne demek olduğunu daha iyi anlıyorum.avuçlarım kurumuyor yara sürekli ıslak ve sanırım görüntü hiç bir zaman eski hale gelmeyecek.çünkü tamamen kavlamış durumda.allah başımıza kaza bela vermesin,dikkatli olalım,kendimizi koruyalım.kask tan ibaret degilmiş bunu kendimden anladım.

@red carpet geçmiş olsun avuç içi çok kötü geceleri ateşi çıkıyor adamın yaralardan yatarken ateş düşürücü iç unisom daha güzel olur.
    yaralarını kurutmaya çalış pansuman vb rifocin dök yaranın üstüne kısa zamanda kurur ama iz kalır mı onu bilemem

Motosikleti
    cbr_125
    Bir daha parmak izim olmayacak galiba zaten ağrı kesicilerle duruyorum ayakta osmaniyeli.Aksi takdirde kıçımın üstüne bile oturamıyorum.

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    redcarpet arkadaşım yazabilecek duruma geldiğinde kazanın ayrıntılarını bizimle paylaşırsan bizim için de tecrübe olur.. yani nasıl bi ortamda oldu sence hangi sebeble oldu.. bunların bize büyük faydası olacaktır.. çok çok geçmiş olsun ucuz atlattığın için sevindim... umarım motor çok üzmez seni tamir sırasında..

Motosikleti
    CBR125
    Arkadaşlar CBR 125 için muadil akü lazım nereden, ne kadara bulabilirim...

Motosikleti
    arkadaşlar vergilerinizi yatırmayıo unutmayın) ne geldiyse vergi kaçakçılığından geldi zaten belgi ülkeyi biz kurtarırız
    bide sorum olacak ilk taksidin son ödeme tarihi nedir:?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    30 ocak
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    cıbır bu piyasada biraz tuzlu gibi geldi abi ama inşallah satarsın..İyi satışlar..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    harbi son ödeme tarihi 30 ocakmı

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Geçmiş Olsun Kardeşim Allah Kaza Bela Vermesin Bir Daha......
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı RedCarpet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha parmak izim olmayacak galiba zaten ağrı kesicilerle duruyorum ayakta osmaniyeli.Aksi takdirde kıçımın üstüne bile oturamıyorum.
    hocam geçmiş olsun geçen yaz bende kaza yapmıştım ve sol elimin üstünde asfaltla temasından dolayı kıvılcım çıktı şaka bir yana baktıkça elimde kalan o ize korumaların önemini anlıyorum ve bana tehlikeyi hatırlatıyor bi bakıma iyi oldu aslında .kafanda kask vardı sanırım olmasaydı insanın kafasındada aynı izlerden olucaktı hocam birde kabuk falan tutarsa mümkün olduğunca kopartmamaya ve kopmamasına dikkat et iz daha fazla kalıyor sonra tekrar geçmiş olsun

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Valla arkadaşlar ben 2500 TL ye sattım motoru 1 hafta oldu ve tertemiz kazasız motordu!
    şu an bu paraya bile satarsanız iyidir Hele ki ben karadeniz de sattım Normali 3000 ile 3500 arasıdır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşlar ben 2500 TL ye sattım motoru 1 hafta oldu ve tertemiz kazasız motordu!
    şu an bu paraya bile satarsanız iyidir Hele ki ben karadeniz de sattım Normali 3000 ile 3500 arasıdır
    çok ucuza satmışsın dostum hayırlı olsun alan çok sanslı , temiz ve ucuz motor...

Motosikleti
    cakalaz ucuza sattı ya ona şüphe yok.. noırmal piyasa 3000 liraDIR ama sen dersenki bnm motorum çok temiz artıları var... o ayrı ama şunudas untmamak lazım cbr alan adam muhtemelen acemidir acemi adamada temiz motoru ne kadar anlatabilirsin.. bu motorda temiz görünüyo bence hayırlı satıslar.. ama fiyatı biraz daha makul tutarsanız ilan daha çok ilgi çeker..

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    dnzz selam, VLM marka ve 6 amperlik çin malı bi akü aldım geçen ay. ankara fiyatı 70 ytl idi.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    CBR topiğimizden Onur Sual'in ölüm haberini yeni öğrendim ve 2gündür şoktayım...Ne diyeceğimi bilemiyorum.Çok uzun zamandır tanıdığım biri telefonda msn'den saatlerc e konuştuğumu biliyorum...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler