Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr_125
    Beyler ben bugun motoru biraz gezdim ara sokaklarda falan ama caddeye cıkmam gerekti ahanda polis (trafik) durduk yanında arkamdada eleman var hatta,kask yok dedi abicim kask evde benzin alıp getiricez oyuzden bu soğukta cıkardık dedim.iyi ehliyet varmı dedi,var tabi ehliyet dedim elimi cebimin üstüne koydum gayet kendimden emin bir şekilde ve yedi.Ama bir daha göze alamam bunu.sorum şu; b sınıfı ehliyetim var ama maalesef arabam yok.şimdi ben bu b yi a yapsam oynasam üzerinde olurmu.zamanı gelincede a ehliyetimi aldığım zaman siler düzeltirim.nasıl fikir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125 r 2006 & yamaha bws 100
    bende 91liyim dogun gunumden 1gun sonra kayıt yaptırdım sende yaptırırsın ınsallah
    !:cat:CbR OnLiNe HaYaT OffLİnE!:cat:

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı RedCarpet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben bugun motoru biraz gezdim ara sokaklarda falan ama caddeye cıkmam gerekti ahanda polis (trafik) durduk yanında arkamdada eleman var hatta,kask yok dedi abicim kask evde benzin alıp getiricez oyuzden bu soğukta cıkardık dedim.iyi ehliyet varmı dedi,var tabi ehliyet dedim elimi cebimin üstüne koydum gayet kendimden emin bir şekilde ve yedi.Ama bir daha göze alamam bunu.sorum şu; b sınıfı ehliyetim var ama maalesef arabam yok.şimdi ben bu b yi a yapsam oynasam üzerinde olurmu.zamanı gelincede a ehliyetimi aldığım zaman siler düzeltirim.nasıl fikir?
    Şimdiden A2 al nasıl fikir..

Alıntı ghostcbr125r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 91liyim dogun gunumden 1gun sonra kayıt yaptırdım sende yaptırırsın ınsallah
    Doğum gününden 1 gün sonra kayıt yaptırdım derken kurslar için mi sınav için mi?
    Ben bide şöyle bişey aklıma geldi ben kurslara yaşımın dolmasına 1 ay varken girsem sonra yaşım dolunca hemen sınava girsem olur mu acaba galiba şimdi bide yeni bi yasa(emin değilim)varmış bilgisayarda sınav olunacakmış ve hemen sonuç açıklanıyomuş dediğim gibi yaşımın dolamsına 1 ay varken kurslara girip yaşım dolşunca hemen sınava girsem olur mu acaba??

Motosikleti
    cbr 125 r 2006 & yamaha bws 100
    15.09.1991 di dogum gunum ay olarak yırttık ekimden sonra dogsaydım 1 yıl beklıyıcektım kursa kayıt yaptırdım 16.09.2008 de bi öncekı sınavı kaçırdıgım ıcın aralıktakı sınava verdıler benı. olmuyo malesef ahmet ılk once yas dolucak ondan sonra kayıt yapılıyo kayıttan 2 ay sonrada sınav var ilk once yasın dolacak yanı. birde 2009da stajer ehlıyet muhabbetı var dedıler ama yururluge gırdımı bılemem ama kursa sorarım belgelerımı almaya gıdıcem o zaman sorup bılgı verırım ayrıca cokta kolay bı sınavı var bide cok komık dıreksıyon sınavı :D
    !:cat:CbR OnLiNe HaYaT OffLİnE!:cat:

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Zaten ben de direksiyon sınavı veya yazılı sınavdan kalacağımı düşünmüyorum ne yapalaım bekliycez artık

Motosikleti
    cbr_125

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    tabi olur yapabiliyorsan 62 den tavsan oluyorsa b den de a olur..
    yanniz yakalanirsan resmi evrakta sahtecilikten hapse girersin..
    b ehliyetin varsa git a2 nide al..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Alıntı RedCarpet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın deneme adamı duman ederler
    telsizle seni sorgularlarken veya kasktan ceza filan yersen açığa çıkar
    mahkemeye verir polis seni ondan sonra bak sen olanlara
    b ehliyeti olana adam acımıyo 500 ytl ceza kesiyo
    sen sahte a2 +b olsa diyosun bu riski alma bence ben de düşünmüştüm yanına bi a2 yazim diye ama sonra düşününce hayatını karartacak bi risk olduğunu fark ettim

Motosikleti
    cbr_125
    haklısınız galiba.değmez bu riske

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    cbr topici ne hale gelmiş :( ehliyet sınavını kaçırmam umarım bende nisan da yazılıyorum yaza kadar alablirsem iyi
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    yani sattı :D
    Öncelikle merhaba arkadaşlar cbr 125 göreli bi kaç gün oldu ve burda keşfettim 150. sayfaya kdar okudum ondan sonra baktım taa 700 lere gidio bıraktım :D ve cbr ye hasta oldum diyebilirim uykularım kaçıo onu düşünürken kasım doğumlu olduğum içn aralık sınavına girebiliorum sanırsam 11 ay beklemem gerekio ve bi kaç ay sonra da cbr me kavuşma ümidim var inş bazı sorularım olucak 2007 cbr ile 2008 in arasındaki fark ne ?
    bu arada boy 1.84 fln biliorum bu sorulardan çok sıkıldınız sırıtırmı fln die ama kilom 60 ordan kurtarırım die düşünüyorum. cıbır cığımı alınca 1 sene sora fln daha sorularım olucak almadan sormak istemiyorum
    herkese kazasız belasız sürüşler...

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    bugün direksiyon sınavım vardı o kadar hastayım ki 5 gündür yatıyorum onun için gidemedim harcım yandı bakalım bidahakine ne xzaman çagıracaklar..

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanniz yakalanirsan resmi evrakta sahtecilikten hapse girersin..

srht atlgn
    2004'ten beri hiçbir fark yok. ne yazıkki...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Merhaba arkadaşlar bugün bir mağazada buğu önleyici(anti fog) bir sprey gördüm ve aldım, eve gelince hemen denedim 10 dakika boyunca hiç buğu yapmadı cebimde kalan son parayıda buna verdim ama olsun sonuçta önemli bir şey aldım

Dikkatli ol bazı kalitesiz buğu spreyleri vizörü bozabiliyor...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    evet lazer kaskimda basima gelmisti benim,parca parca dokulmustu..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Markasını söylesem hani reklam filan bişey olurmu sevgili modum

Söyle sorun olmaz... Tüketici olarak kullandığınız ürünleri yazabilirsiniz.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Söylüyorum marksı AUTOKİT, ben sadece vizörün iç kısmına sürdüm en çok vizör gider zaten siyah vizör almak istiyorum bahaneyle yenisini aldırtırım babama

Özgür bizim kullandığımızın markası neydi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler