Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    cakalaz arkadasım sen hyousung 250 alacaktın ne oldu bide bu motorun hızı nedr ve piyaysası nasıl ben 2 ay önce cbr a25 ime kavuştum motorumdan memnunum ama malum hız kesmiyo... teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

166cc malossi big bore kit var cbr125 için 500ytl yaklaşık taktıran var mı

Motosikleti
    arkadaşlar cbr125 imi yaklaşık 2 ay önce aldım motoru devraldığım arkadaş motorun servisinde garantili olarak piston ve silindir yatağını değiştrdi şimdi motoru rodajda kullanıyorum.. az çok ne yapmam gerektiğini duydum ama önmli bulduğunuz konularda beni uyarırsanız sevinirim.. bide servise ne zaman gitmeliyiö...??? teşekürler..

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 250 Cilere sorsana bunu bize soracağına..
    Ben bildiklerimi yazayım
    Parçası pahalı ; hemen hemen cbr kadar yakıyor ; hava soğutmalı olması korkutmasın seni 250 cc bu motor kolay kolay şişmez...
    cakalaz, cbr ın parçası da pahalı ama kullanıyoruz işte ne yapalım....ben biraz daha güçlü olsun istiyorum ok kadar..bir de 150 km hız yapabilsin..ve cbf çilerin topicine de göz attım eksantrik zinciri sorun oluyo dediler 25 000 de...hemen hemen çoğunda varmış bu problem...ordan tırstım biraz

Motosikleti
    cbr_125
    166cc malossi big bore kit var cbr125 için 500ytl yaklaşık taktıran var mı
    bunu bende merak ettim gerçekten

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı ferhat uçank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cakalaz arkadasım sen hyousung 250 alacaktın ne oldu bide bu motorun hızı nedr ve piyaysası nasıl ben 2 ay önce cbr a25 ime kavuştum motorumdan memnunum ama malum hız kesmiyo... teşekkürler..
    Benim motoru henüz satamadığım için hala Hyo alamadm
    Hyoların piyasası 2. ELde 4000 ile 6000 arasında değişiyor... 5500 YTL gibi bir fiyata temizini alabilirsin..
    Hız olarak 165 ten sonra redline giriyor diye biliyorum max hızı da 175 civarı Bu hız gayet ideal bence
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    sen cıbırı ne zamandan beri satmaya calısıyorsun.. eğer motorun lingini verirsen arkadaşlarımıa tavsiye edebilirim ama motorun durumuna bakmam lazım.. bu arada hyousung un hızı baya iyiymiş 150 bence çok iyi ve yeterli.. 250cc için çok hatta.. ama bu motorların ön farlar hoşuma gitmiyo.. son olarak onu satmak istediğinde piyasası ne? birde bnm motorun özel durumuyla ilgili bütün arkadaşlar bilgi paylaşımı yaparsa sevinirim..

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yan yatma olayını sonunda yaptım yokuş aşağıya giderkene herhalde fren yaptım kaygan bir zeminde KIÇ TARAFI birden sola doğru ani bir şekilde kaydı sol ağayım motorun altında kaldı... sağ ön sinyal kırıldı plastik kısım kırıldı bantla yapıştırdım... yaptırmayı düşünmüorum... bantlı kalsın anasını satayım bide onamı para vericemm.. off
    cümleten saolun ... acaba sinyalın plastik kısmını yapıştırmak mümkünmü ben 502 diye güzel bir yapıştırıcı var ama tutmuor olmadı bildiğiniz varmı
    ...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ngk iridyum cr9ehix-9 24 ytl istiyolar bi sitede fiyat nasıl daha ucuza alan oldumu
    Gerek yok iridyum buji kullanmaya. Boşuna parana yazık etme. Cr9e yeterli.
    Fakat senin motor kuba değil mi? Kuba ne tip buji kullanıyor bilmiyorum ki.

Blacklove16
    Cbf güzel motordur , kıvraktır , rahattır. Çok yakmaz , cbr125'den biraz daha fazla yakar sadece... Atiktir , bayılmaz. Çok da ağır değildir. Çanta takarsın , parçası bulunur.
    Grenajı yoktur , koruma demiri takarsın. Kaza yaparsan koruma deminin ve kuyruk grenajın çizilir. Hatta kafa grenajını da çizersin. Alt plastiği 140 ytl üst plastiği 40 ytl'dir.
    Şişirmen zordur. Kolay kolay şişse kuryeler kullanmaz.

Kötü yanları , cbr gibi parçası pahalıdır. Rüzgarda cbr'dan fazla yorar. Fırtına varsa illallah edersin her naked gibi... Egzantrik zincirini değiştirmen gerek dediğin gibi 25.000 civarında. Değiştirirsin sorun olmaz.

ferhat uçank
    Pizza dağıtan arkadaşlar veya kurye gibi kullanma rodaj süresince... Bu kadar
    Yağı ne zaman değişmiş. Kaç binde? Bence karıştırmamak adına bakım km'si gelince git... İlk sayfada parça şemalarının altında bakım şeması var...

Moto43
    Mümkün. Karaköyde perşembe pazarında sadece plastik için olan çok güçlü japon yapıştırıcıları vardır. Onunla yapıştırabilirsin , tutar.
    Ama dibindeki yumuşak kısmı ile sert kısmının birbirinden ayrılmasını kastediyorsan , orasını tutmaz. Oranın başka bir çözümü var.
    Eğer sinyal satın almak istiyorsan elimde 2 tane orjinal sinyal mevcut tanesi 40 ytl'ye...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    saolasın görkem bey...
    ...

Motosikleti
    editörüm sağolasın.. yalnız ben ilk 500 km den sonra bazı arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine motoru biraz zorladım.. bu nedenle olusabilecek bi hasar varmıdır.. serviste özellikle baktırmam gereken bi durum varsa ve söylerseniz iyi olur çünkü servis malum...

Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten saolun ... acaba sinyalın plastik kısmını yapıştırmak mümkünmü ben 502 diye güzel bir yapıştırıcı var ama tutmuor olmadı bildiğiniz varmı
    sıcak silikonla da grenaj fena olmuyo silikon çubuk al 10mm lik ısıtıcı elektrikli tabancayla sık ben motoru çok yapıştırdım çin malı tecrübe kazandırıyo ayıp söylemesi

@Görkem
    bu arada cbr bujisini amcaoğluna bakıyodum benim motoda dpr9eix-9 var

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    sen cıbırı ne zamandan beri satmaya calısıyorsun.. eğer motorun lingini verirsen arkadaşlarımıa tavsiye edebilirim ama motorun durumuna bakmam lazım.. bu arada hyousung un hızı baya iyiymiş 150 bence çok iyi ve yeterli.. 250cc için çok hatta.. ama bu motorların ön farlar hoşuma gitmiyo.. son olarak onu satmak istediğinde piyasası ne? birde bnm motorun özel durumuyla ilgili bütün arkadaşlar bilgi paylaşımı yaparsa sevinirim..
    Ben 3 aydır ilanını verdim ama Karadeniz de satması cok ama cok zor
    Yaza doğru yalova ya getireceğim

http://www.sahibinden.com/takasli_te...XQQdisplayitem
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

deniz_k2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 R
    cbr 125 angel eyes buldum nasıl gözüküyor

cbr 125 R
    Gezdim Gördüm Yayınladımhttp://akira-berk.blogspot.com/
    http://site.mynet.com/cbr_125/cbr/index.htm

Motosikleti
    cakalaz fiyat cok düşük değilmi piyasayı alt üst edersin sana diyim.. millet bozulmasın. bence motorun değeri fazla.. zarara girme.. ben arayan arkadaşlarıma tavsiye ederim motorda gözle görülür bi sorun yok birde tekerler hızı ne kadar etkiler.. bende arkada 130 luk var.. servis motoru zorlar demişti.. sen normal tekerlerle 140 yaparken bunlarla kaç yapıyorsun????

iyireklam10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    yanan motorsikletimi kendi imkanlarım dogrultusunda tamir ettirdim..
    şuan siticker ve bir kaç fren kolu debraj teli gibi parçaları eksik onlarıda tamamliyim reismleriini atıcam buraya ...
    sadece boyasına simli değilde düz turuncu yapmışlar o hoşuma gitmedi onun dışında sorun yok yine 140 yapıyor zorlanmadan

resimleri en kısa sürede atıcam buraya ...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    cakalaz fiyat cok düşük değilmi piyasayı alt üst edersin sana diyim.. millet bozulmasın. bence motorun değeri fazla.. zarara girme.. ben arayan arkadaşlarıma tavsiye ederim motorda gözle görülür bi sorun yok birde tekerler hızı ne kadar etkiler.. bende arkada 130 luk var.. servis motoru zorlar demişti.. sen normal tekerlerle 140 yaparken bunlarla kaç yapıyorsun????
    Fiyat baya düşük ama maLum karadeniz burası... Yalova ya gelince fiyatım 3250 pazarlıksız olacak!
    Benim iki lastik de kalın ve bu lastiklerle düz yolda anca 110-115 yapabiliyorum!
    ama tünelde 140 gördüğümü de biliyorum yol ve rüzgara göre değişiyo ama geneli 110-120 arası !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ileride cbr1000 rr
    yeni başlayanlar için iyi bir seçimdir yaşım küçük olmasına rağmen bütün her bişeyini bilirim ... herkese tavsiye edreim

Alıntı yusufharun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni başlayanlar için iyi bir seçimdir yaşım küçük olmasına rağmen bütün her bişeyini bilirim ... herkese tavsiye edreim
    merhaba Harun avatarın sağındaki bıcır sen misin yoksa
    her bişeyini bilirim demişsin zor bi soru yöneltiyorum
    cbr125 in arka teker bilyalarının numaralarını gönderirsen sevinirim

şaka şaka çok hoşuma gitti kendine olan güvenin dayanamadım napiim

Motosikleti
    cbr 125 r 2006 & yamaha bws 100
    iyireklam cıbırını topladıgına sevındım hayırlı ugurlu olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler