Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    s.a üstad larım zc den cıbır a kaymayı düşnüyorum hatta satmadan da cbr 125 alabilirim büyük ihtimal önümüzdeki kış alıcam 2. el olucak sizce 3500 ytl ye sağlam ve mümkünse repsol - siyah- siyahkırmızı- turuncu siyah- bi cbr alabilirmiyim ??? aslında ybr alıcaktım ama zc şekil motor yani alıştık hermneyse tavsiye edermisiniz yakıt durumu yada cıkarttıgı sorunları falan bi anlatırsanız mmnun olurum topiği okuyamadım fazla vaktim yok şimdiden teşekkürler
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    kronik onfar ampulun patlaması haricinde sorun cıkartan bişiyi yok cıbırın benzini koklar herturlu yola girer.
    walla benim cıbırı sana veriyim dicem ama kıyamıyorum.haftaya askere gidiyorum 1 hafta içindede alıs satıs işlemleri olmaz zaten.2009 mayıs ayına kadar cıbır almassan ozman konusurz.
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    CBR125
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a üstad larım zc den cıbır a kaymayı düşnüyorum hatta satmadan da cbr 125 alabilirim büyük ihtimal önümüzdeki kış alıcam 2. el olucak sizce 3500 ytl ye sağlam ve mümkünse repsol - siyah- siyahkırmızı- turuncu siyah- bi cbr alabilirmiyim ??? aslında ybr alıcaktım ama zc şekil motor yani alıştık hermneyse tavsiye edermisiniz yakıt durumu yada cıkarttıgı sorunları falan bi anlatırsanız mmnun olurum topiği okuyamadım fazla vaktim yok şimdiden teşekkürler
    Valla ben bugüne kadar bir sorun çıkardığını görmedim hem ekonomik hemde şehir içindeki kolay kullanımı da bir artısı... İstersn benim repsolu ykndan inceleyblirsin Avclarda sıkça bulunuyorum.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de kullanıcı hatasından baska sorun görmedim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ben şu ana kadar 1000 ve 4000 km bakımı hariç sadece bir ampul aldım oda 8 ytl orjinali

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar şöyle modifiye edilmiş cbr resimleri varmı elinizde atsanızda baksak
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İlk sayfada olması lazım ; biraz okusan bulursun
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

iyireklam10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    cbr 125 r bu sabah yandı arkadaşlar kontaktan çıktıgı tahmni edilen yangında mototrsikelt komple yandı
    ve polise gidip gerekli zabıtları tutturdum kaskosu yok garantisi devam etmekte
    bu teknik bir arıza oldugu için honda ile görüştüm
    fakat bunu karşılamayacaklarını muhtemelen yinede servise alıp kontrol etmemiz gerektiğini söyledi siz ce ne yapmalıyım ben dava açmaya hazırlaıyoprum fikirlerinizi bekliyorum ...

:?

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Teknik sorundan dolayı olduğu için bence garanti karşılamalı ama cıbırın yandığını ilk defa sende duydum..

Benimde bugün lastiğe 2 tane çivi girmiş allahtan eve 100-150 metre bişey kalmıştı garaja çektim şimdi öyle duruyo

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Malesef ilk kez bende oldu sanırım türkiye genelindede ilk kez bende oluyor çünküserviste ilk kez böyle bişey oluyor dedi yarın tekrar görüşeceğm eger sonuç alamazsak yasal olarak hakkımızı arıyacagız

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun iyireklam10. Muthemelen elektrik sisteminden kaynaklanan bir yangındır. Çok ilginç gerçekten. Fakat herşey olabilir , imkansız diye birşey yok. Honda'nın servis incelemesi sonucu ne tür bir bahane sunacağını merak ediyorum. Hangi serviste inceletecekmişsin?
    Çevrede yangına sebep olabilecek başka materyaller var mıydı? Veya kundaklama olabilir mi?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    saol görkem kardeş
    HONDA KONŞUK motora götüreceğim mehmet abiye
    yanabielcek başka metaryeller yok
    teknik bilgi kısmına konu açtım orda resimleri var görmek istersen ..?

kundaklamada olma ihtimali vardı ilk onu düşündüm ama şu var
    sen mootriseti kundaklayacak olsan neresine benzin dökersin
    Koltuga
    deponun üstüne yani motora yakın olan kısma değilmi motora zarar vermek istersin ...

ama elektrik aksamının tamamen youn oldugu kafa grenajı tamamen erimiş yangın kafadan başlayıp geriye dogru gitmiş ...
    depoye gediğinde dun gece aldıgım yarım depo benzin sızınca söndürmek imkansız hale gldi ve 10 dakika içinde tamamen gözümün önünde eridi

ayrıca sbah 6,30 da oldu hrkes namaza işe gidiyor kundaklayacak olsan o saatte yapmazdın değilmi:?

oyuzden kundaklamadan şüphelenmiyorum polislerde şüphelenmedi şahitleride dinledi
    ve elektrik kısmı olan ön kafa tamamen erimişti dun gece rüzgarda çoktu ..
    başlayınca sönemsi imkansız oldu diyebiliriz...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlıyorum. Hondadan sonuç çıkmazsa direk tüketici haklarına başvurmanı öneririm. Onlar gerekeni yapacaktır.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    eger karşılamalarsa yasal oalrak hakkımı arıyacagım gerekirse istanbuldaki cbr cılarla toplanıp ve diger honda kullananlarla hondayı protesto bile edeceğim ..
    honda türkiyenin önünde protesto edeceğiz çünkü bu %100 teknik bir arıza ama ilk aradıgımda bile daha olayı dinleemden bunu karşılayamayabiliriz dedi honda türkiye...

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    dstum görkemin dediği gibi karşılamazlarsa tükedici dermeğine baş vur onlar senin paranı çatır çatır alır
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    iyireklam10 cok gecmis olsun..
    motorun bakimlari insallah tamdir..
    yoksa garantiye sokmamak icin her turlu numarayi cekebilirler..

peki ben merak ettim..
    duran motorda hicbir elektriksel islem olmadan(immobilizer,alarm vs) nasi yangin cikar?
    gercekten inceleme sonucunu cok merak ediyorum..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    bende tam bilmiyorum kundakalam çok düşük bir ihtimal ama .. kısa devreden doalyı ynamış olabilir

Motosikleti
    CBR125
    arkadaşım geçmiş olsun... üzüldüm... sonuçları merakla bekliyoruz, dediğin gbi her türlü eylemde yanındayız.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    oakdar özen gösterip oakdar para verip aldıgım motorsikeltimi 20 dakika içinde yandıgını görmek çok üzücüyüd gerçekten eger bir honda karşısında eylem yapmak duurmunda kalırsam önce siz cbr kullanıc arkadaşlarıma teklif götürücem ynaımda olmanız için
    buugn beinm motoriskeltime olan yarında size olacaktır duyarsız kalacagınızı zannetmiyorum .. şimdiden tşkler ilgileriniz için..
    ki inşallah iş o noktaya gelmez ...

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Güzel Kardeşim eğer senin bu motorunun masraflarını karşılamazlarsa o japonlara kundaklamayı ben bizzat gösteririm.. Sen elinden geleni yap bizde buradayız bizde elimizden geleni yaparız yapabileceğimiz bisey olursa mutlaka söyle... Ben istanbul Bahçelievlerdeyim
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler