Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR Oturus pozisyonu dike yakın bir motor.. Ama uzun yola gelmiyor fazla ; Sen CBF Düşün !
    uzun yola zorla getirtirim valla bahara alıyım cıbırımı planlarım varda gecen bir abi vardı forumda baya bir km yapan yapan yapıyor sonuçta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abla tabii insan bi topike bakar bi iki kelam eder Görkem e de sana da küsüm ben
    Ben suçsuzum...Ben iki kelam ettim ya sana buradan olmasa da
    Ayrıca yazmasam da okuyorum
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR Oturus pozisyonu dike yakın bir motor.. Ama uzun yola gelmiyor fazla ; Sen CBF Düşün !

peki arkadaşım CBR rahatlık olarak nasıl amartisörler sertmi ayrıca titreşim varmı
    benim CBR'yi düşünmemin nedeni CBF'ye göre artıları olması su soğutma 13 hp ve 6 vites olması hem görünüm olarak spor görüntüsü beni kendine çekiyor
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    motor uzun yola gider doner,benzin koydugun surece calisir..

ama seni yorar belli bi yerden sora..
    ama uzun yol yapan varmi var..
    ayni gunde 250 300 km lik yolculuk yapanlar var,canakkaleden van a giden var..

titresim cbf e gore daha fazla..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Nasılsınız la cıbırcılar...

Özledim bu topic'i yaws..
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor uzun yola gider doner,benzin koydugun surece calisir..

ama seni yorar belli bi yerden sora..
    ama uzun yol yapan varmi var..
    ayni gunde 250 300 km lik yolculuk yapanlar var,canakkaleden van a giden var..

titresim cbf e gore daha fazla..
    sağol arkadaşım
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben suçsuzum...Ben iki kelam ettim ya sana buradan olmasa da
    Ayrıca yazmasam da okuyorum
    Piki piki Fotolar geliyo birazdan hazır mısınız MT 125 topikiiii

Helecanla bekliyoruz
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Eeeeeevvvvveeeeeeettttt....

Bu anı ne kadar çok beklediğimi bilen zaten biliyordur. Kocam sağolsun
    Artık burada paylaşılan teorik bilgileri tecrübeyle sabit olarak pratiğe dönüştürme zamanıdır.

Ben susuyorum fotolar konuşsun bundan sonraaaa

Yaşasın cıbır kardeşliğiiiii!!!

[IMG]http://img.*********.com/img/07/295221d0c2cb80b0cc27db6fe05f1596.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.*********.com/img/00/a521644da8bc0cf2463cbffef6bcbecf.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.*********.com/img/00/89e97f4e1afe490a3e54be027a0d32e5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.*********.com/img/00/10d1823b4e0f04e6d03444cd0542b718.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.*********.com/img/00/14dd9fd88524b6cccbcb3b9cf175074b.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.*********.com/img/00/74e016f1cab8c8dc37e1f737053d0f28.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.*********.com/img/00/015b83679e3d81d49deaa1b73a0c2882.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.*********.com/img/00/f534d93ad43761ba364133f4f334ed53.jpg[/IMG]

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yakiyor yahu yakiyor
    cok yakismissiniz yesim abla..
    ben cbri ozledim..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Siyah siyah cok yakısmıs gercekten... 10 numara olmus. Gule gule sür.

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    yeschim hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin .. çok güzel bi makine almışsın biz hernekadar repsol cuysakta siyah çok yakışmış bu makinaya
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim Kırmızı jant şeridi yapıştırıcam bir de Feyizoğlunda çok güzel bir tankpad var ama şu an ellerinde kalmamış gelince onu da takıcam İlerde elcikleri de değiştirmek istiyorum Yavaş yavaş kişiselleştiricem artık.. Hepsi bir anda olmuyor malum aile bütçesini yeteri kadar sarsmış durumdayım

deniz_k2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 R
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol arkadaşım
    Bende cbr 125 var kocaelinden - izmir'e gittim yaklaşık 450km. yol aldım yorulmak açısından dik kullanma pozisyonuna sahip bir motor .Bende yorgunluk olmadı sadece susurlukta benzin almak için durdum .Tarz bakımından cadde motoru fakat pek sert olamayan arazıdede kullana bilirsin ayrıca altında ufak durduğu doğru .Arazide gezmek için cbf almak birazdaha mantıklı arkasına port bagajda koya bilirsin
    cbr 125 R
    Gezdim Gördüm Yayınladımhttp://akira-berk.blogspot.com/
    http://site.mynet.com/cbr_125/cbr/index.htm

Motosikleti
    Honda ||CBR 125||
    Güle güle kullan

Ben renk konusunda Turuncuyu tercih ettim. Jantlar için şerit aradım ama bulamadım Turuncu yok hiç bi yerde. Reklamcılara falan yaptırıcam sonunda
    [B]●●●●ılılılılılılı [COLOR="Red"]O F F[/COLOR]ılılılılılılı●●●●[/B]|::ouups::|[B]●●●●ılılılılılılı [COLOR="Red"]O F F[/COLOR]ılılılılılılı●●●●[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Honda CBR 125 Makinaya bisiklet yakıştırmasını yapıyorlarya.Acayip kıcık aluyorum yahu..Sanki mubarekler zannadersiniz hep Hayabusaya biniyor..250 Km nin altındada hız yapmıyorlar..Hepsi 1.98 boyunda 120 kg ağırlığında kapıdan girmez adamlar sanki..Yahu kardeşim.Honda CBR 125 ,,125 lik makinaların eniyisi,,gerisi hikaye,,haket ,,haket hangilkoz..Yok cartmış,,yok curtmuş..Almayın siz ,binmeyin,hatta yanınızdan geçerken dönüpte bakmayın..Değiştirdiğim motorun sayısını hatırlamıyorum..şuana kadar en iyi 125 lik makina bu..Allah beğenmeyene buldurmasın.Amin.

Vallahi resimler şahane çıkmış siyahıda bi harikaymış..Bir bayana bir motor bu kadar yakışır..Sağlıcakla ,,sıhhatle bin.

deniz_k2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 R
    yeschim hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin. Benim merak ettiğim ayaklık fazla öne açılıyor galiba senin motorunun dikkatimi çektide fazla yana yatıyor gibi yoksa senmi öyle ayarlattın
    cbr 125 R
    Gezdim Gördüm Yayınladımhttp://akira-berk.blogspot.com/
    http://site.mynet.com/cbr_125/cbr/index.htm

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı deniz_k2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeschim hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin. Benim merak ettiğim ayaklık fazla öne açılıyor galiba senin motorunun dikkatimi çektide fazla yana yatıyor gibi yoksa senmi öyle ayarlattın
    Ben cevap vereyim benim motorum da öyle ayaklık fazla açılıyor sanırım benimki orjinal ayak değil diye düşünüyordum ama sonra fazla yatması bana daha iyi geldi çünkü çocuklar felan dokunduğunda hemen devrilmemesi iyi bişey....

Bu arada uzun süre forumdan ayrı kaldım malum motor çıktıktan sonra eksiklerini giderdim ön kafa grenajını kendim söküp topladım resimleri yakında yüklerim....
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CBR 125 Makinaya bisiklet yakıştırmasını yapıyorlarya.Acayip kıcık aluyorum yahu..Sanki mubarekler zannadersiniz hep Hayabusaya biniyor..250 Km nin altındada hız yapmıyorlar..Hepsi 1.98 boyunda 120 kg ağırlığında kapıdan girmez adamlar sanki..Yahu kardeşim.Honda CBR 125 ,,125 lik makinaların eniyisi,,gerisi hikaye,,haket ,,haket hangilkoz..Yok cartmış,,yok curtmuş..Almayın siz ,binmeyin,hatta yanınızdan geçerken dönüpte bakmayın..Değiştirdiğim motorun sayısını hatırlamıyorum..şuana kadar en iyi 125 lik makina bu..Allah beğenmeyene buldurmasın.Amin.

Vallahi resimler şahane çıkmış siyahıda bi harikaymış..Bir bayana bir motor bu kadar yakışır..Sağlıcakla ,,sıhhatle bin.
    Doğru söze ne denir şimdi

Alıntı deniz_k2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet aynen öyleydi düzelttirdik, benden önceki sahibi biraz kilolu bir beymiş sorun oradan kaynaklanıyormuş ayaklığı biraz dikleştirdik halloldu

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Karayılan ,,hemşerim Honda CBR 125 al çok rahat ve kaliteli bi makina.Diyarbakır dan Antep oradan Kilis ,İslahiye üzeri Adana,,Mersin,,Alanya ,Antalya,,Denizli üzeri Manisa ,,Gölmarmara oradanda Somaya Gittim..1.800 km..Antalyada yattım..Hiç yorulmadım..1.000 km kadarda orada kaldığım sürce dolaştım..İzmir ,,Bergama ,,Balıkesir,,Susurluk ..Geriye dönerkende Afyon,,Konya Adana üzeri 1.600 km kadar yol döndüm geldim..Gündüz saat 14 te yola çıktım sabah 5 te Adanaya girdim..hiç uyumadan yorgunluk belirtisi bile yoktu..o kadar rahat bi motor..Düşün yani 600 lük ve 1000 lik makinaya sadece gazlamak ve ses duymak için biniyorum..Çoğunlukta CBR 125 ..Tavsiye olunur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler