Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar aldığımdan bu yana hiç resim eklememiştim 8 ay sonra bugüne nasip oldu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    selam cıbırcı arkadaşlar....uzun zaman takip ettiğim toğpiğinizi,cbf 150 den sonra terk etmiştim....ama tekrar aranıza gelmeyi istedim...ben bu motora aşık oldum....ama maddiyattan dolayı ikinci el uygun fiyatlı bi cıbır arıyorum...ya ben grenajsız motor sevmiyorum...cbf ve cbr tam istediğim tipte ama farklı tarz motorlar cbr daha üstün.....ve daha seri diye biliyorum...yardımcı olursanız sevinirim...

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selam arkadaşlar aldığımdan bu yana hiç resim eklememiştim 8 ay sonra bugüne nasip oldu...
    Aynalar nerde ben göremedim..

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Benim en azından sol aynamyok bunun 2 si de yok
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

selam arkadaşlar küçük bi yan yatma olayı olmuştu motorda sol ayna kütükten kırıldı sağı da ben çıkardım....hatta o halde 2 defa polis bile durdurdu ama farketmediler...1 i gittide senin neden diğer farın yanmıyo dedi bende kısalar bunlar dedim uzunu yaktım sonra hadi yolun açık olsun dedi ve saldı...vergim yatmış değil ve aynalar yok 2 tane cezalık durumum var yani anlayacağınız...selamlar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ne güzel diyorsun Sana ii ceza yemeler
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar CBR kardeşliği;

Kazaları bitirip kazasız yolculuk yapmaya başladığım bu son günlerde tam mutlu mesut ilerliyordum ki geçen akşam E-5 de Avcılar mevkiinde 5. viteste 100 Km/h ile seyrederken birden üstüme bir sıvının fışkırdığını gördüm hemen emniyet şeridine çekip aşağı indim stop ettim motoruhemen akan sıvıya baktım
    Yağ değildi.....Benzin değildi.....Evet radyatörden gelmişti radyatör suyuydu

Neyse biraz dinlendikten sonra binip hararet yaptırmadan eve kadar geldim;
    Sonra öğrendim ki radyatör devirdaym yapmadığı için içindeki su şişmiş ve üst kapaktan su atmış aynı zamanda içeriye soğuk su gitmeyince motor bloğunun üst kapak contasını da yakmış

Bu tümgün serviste CRAZYUSUCUK(Yusufun) elindeydi motor sağolsun halletmiş sorunu radyatöre sadece antifriz koymuş contayı değiştirmiş radyatör kapağını değiştirmiş ayrıca yağmurlu havada zinciri yağlamadan bindiğim günlerde zincir ön dişliyi eritmiş ön dişli de değişti motor sesinde de bi incelme vardı ve yağ değişim zamanı gelmişti bir de yağ değişti şimdi motor saat gibi çalışıyor...

Bu arada yaptığım son kazada kırılan siyah siper camın yerine orjinal şeffaf camı bulduk onu takıcaz artık

Evet Başımdan geçenler bunlar inşallah bundan sonra ne kaza nede arıza yapmadan yaşar gideriz herkese kazasız arızasız günler dilerim....
    Acaba söylediğin gibi sadece antifiriz mi koymuş? Sadece antifiriz kullanılması motorun soğutulmasını son derece olumsuz etkiler. Radyatörde su ve antifriz oranının yarı yarıya olması idealdir. Antifiriz soğuk havalarda suyun donmaması için eklenir.Bu yüzden sıcak havalarda bazı insanlar antifriz yerine sadece su koyar. Ama buda yanlış bi davranıştır çünkü antifirz soğutma sisteminde korozyon oluşmasını engeller

Kazasız belasız sürüşler Blacklove16

bi kaç arastırma yaptım cbr 125 de plakanın oldugu kısım cok kaba gorunuyordu yabancı bır sıtede buna cozum buldum belkı gosterılmıstır ama yazayım dedım

http://www.wellerracingcorporation.c...r-CBR-125.html

http://www.ermaxuk.co.uk/pages/dbc.p...0&bikecode=126

ve spor bir camurluk olsa fena olmaz dıyordum onuda buldum

http://www.wellerracingcorporation.c...r-CBR-125.html

http://www.ermaxuk.co.uk/pages/dbc.p...26&product=351

genel modifiyeler

http://www.cbr125r.ca/forum/showthread.php?t=2403

angel eyes farlar

http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=180303539676

Motosikleti
    cbr125R DUDE
    farlar çok hoş gerçekten

Alıntı Cadence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız sürüşler Blacklove16
    teşekkürler Cadence

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    merhabalar herkese angel eyes i kendiniz de yapabilirsiniz tüm iş farları sökmekte ben çin malı motoruma kendim yaptım güzel oluyo fazla masrafıda yok 20 ytl ye halletmiştim weblebi den almıştım angellerı oda kapandı gerçi..

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben cıbırla Diyarbakırdan Antalya üzeri Manisa,, Somaya gittim oradada 1.000 km yol yaptık..ve 20 gün kadar sonra geri dönüp geldim..F 16 gibi mubarek..makinanızın kıymetini bilin vallahi cillop gibi makina 4.500 km kadar yol yaptım nasıl geçti bitti anlamadım..tık demedi maşşallah..seneye çine gidecem inşallah..
    Abi garajında yazan motorlardan inip buna bindin bizi avutuyosun dimi

Çok ufak yav makina
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar sizlere rica etsem bir kaç sormak istediklerim var
    şimdi benim kafamda 2 motor var CBF 150 yada CBR 125 iki motorda katagori olarak farklı motorlar biliyorum ama CBF çok rahat titreşimi yok denecek kadar az ve uzun yoldada 150 cc olmasına rağmen hiç fena değil rahat bir motor.
    benim için süratin o kadar önemi yok önemli olan rahatlığı ve titreşim olmaması
    şimdi bu iki motoru rahatlık uzun yol ve titreşim açısından karşılaştırırsak CBR nasıl bu konularda büyük racıng'ler gibi çok yatılıyormu motorun üzerine yoksa oturuş pozisyonu dikmi oturuluyor uzun yolda nasıl rahatmı.
    ve son olarak ben 1.73 boyunda 82 kğ ağırlığında biriyim CBR altımda çok küçük kalırmı acaba kafam çok karıştı kusura bakmayın arkadaşlar çok uzattım
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Benim fotolar akşama burdaaaa En bi güzel cıbır benimki

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yesim abllaaaaaa
    hayirli olsuuunnnnn:D
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yesim abllaaaaaa
    hayirli olsuuunnnnn:D
    Abla tabii insan bi topike bakar bi iki kelam eder Görkem e de sana da küsüm ben

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar sizlere rica etsem bir kaç sormak istediklerim var
    şimdi benim kafamda 2 motor var CBF 150 yada CBR 125 iki motorda katagori olarak farklı motorlar biliyorum ama CBF çok rahat titreşimi yok denecek kadar az ve uzun yoldada 150 cc olmasına rağmen hiç fena değil rahat bir motor.
    benim için süratin o kadar önemi yok önemli olan rahatlığı ve titreşim olmaması
    şimdi bu iki motoru rahatlık uzun yol ve titreşim açısından karşılaştırırsak CBR nasıl bu konularda büyük racıng'ler gibi çok yatılıyormu motorun üzerine yoksa oturuş pozisyonu dikmi oturuluyor uzun yolda nasıl rahatmı.
    ve son olarak ben 1.73 boyunda 82 kğ ağırlığında biriyim CBR altımda çok küçük kalırmı acaba kafam çok karıştı kusura bakmayın arkadaşlar çok uzattım

arkadaşlar yokmu bu konuda yardım edebilecek kimse
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yokmu bu konuda yardım edebilecek kimse
    Sanınrım cbf sana daha uygun

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBR Oturus pozisyonu dike yakın bir motor.. Ama uzun yola gelmiyor fazla ; Sen CBF Düşün !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler