Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    eVET Yuasa aküler Ordu da 160 YTL ; ama 60 YTL ye de akü var dedi Ordu Honda Bayii... Olmazsa ondan taktıracağım.. inşallah aküdür ; baska bişi olmasın da..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    vaauuvvv işte bunu seviyorum

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Neyi seviyorsun ; Aküyü mü
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D:D yok yok hondanın xD

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he yav bende merak ettim arkadaş neyi sevdi ki ?
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı Lebowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yağım tamam suyum tamam fanımda çalışıyor havalarda çok sıcak deil ki serin havalar hararet göstergem kırmızıdan bi önceki sarı çizgiye kadar dayanıyor acaba çok mu agresif kullanıyorum ondan mı oluyor
    yağın şu an kacbinde?? cok yüksek devirlerde kullanıyorsun demekki duran motora ara gaz benzeri fazla gaz verme.2-3 dakka içinde yine soylediğin durum devam ederse servise bi gotur
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    CBR 125 R
    hyoya vereceğiniz para ile 98 model 600cc suzuki srad alabilirsiniz... iyi bir araştırma yapmanızı öneriyorum...

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    arkdaslar radyatör suyunun nasıl bosaltılıcağını bilen varmı?? arablarda yılda bir radyoator suyunu değiştirin tavsiyesinde bulunurlar.bizde yapsak fena olmaz diye düşünüyorum.bosaltma ve yeni su antifriz karısımını koyarken dikkat etmemiz gereken seyler varmı???

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    cakalaz derbiyi bende düşündüm bayağda arastrdım.. ancak ilk defa motor alacaksan mantıklı ama sen simdi gbr alırsan sana ekstra tork ve oturus rahatsızlığından baska bisey getirmez.. caymadıysan dahasıda var.. ben antalyada 4000 liraya alıyodum vazgectim.. artı arka koltuk cok rahatsız..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Evet gercekten öyleymiş ; kullanan bi kaç arkadaş ile görüştüm ; arkana kimseyi almayacaksın diyor..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çako manyaklaşma kardeşim o motor Köfte Arabası gibi duman çıkarıyor çok yakıyor ve aynı CC olduğu için değmez sen bana 1500 ver ben benimkini satayım sana Forumun En hızlı Cıbırı diye nam saldı tabi en fazla sol kütük kıran
    Ya Eyüp senle bi basamadık göremedim nası 170 yapıyon ya Riva ya gelseydin keşke.Ama bi ara senle kesin gazlıcam yani tabi bizim su motoruyla ne kadar gazlanıyosa artık.
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    170 mi 156 yaptım diyen yalan soyler

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    arkadaşlar tam bilen varsa yazsın lütfen bu honda cbr 125 in vites hızlarını bilen varmı 1. viteste kaç gider 2. viteste kaç gider 3,4,5,6 diye gidiyo işte keşke gösterge olsaydı... yolda giderkene ayarlayamıyorum yeni olduğum için.....
    ...

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar ben cıbırla Diyarbakırdan Antalya üzeri Manisa,, Somaya gittim oradada 1.000 km yol yaptık..ve 20 gün kadar sonra geri dönüp geldim..F 16 gibi mubarek..makinanızın kıymetini bilin vallahi cillop gibi makina 4.500 km kadar yol yaptım nasıl geçti bitti anlamadım..tık demedi maşşallah..seneye çine gidecem inşallah..

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tam bilen varsa yazsın lütfen bu honda cbr 125 in vites hızlarını bilen varmı 1. viteste kaç gider 2. viteste kaç gider 3,4,5,6 diye gidiyo işte keşke gösterge olsaydı... yolda giderkene ayarlayamıyorum yeni olduğum için.....
    Zamanla alışırsın zaten hıza göre değilde devire bakmanı tavsiye ederim, bir zaman sonrada devire bile bakmadan vites büyültmen ya da küçültmen gerektiğini anlıyosun alıştıktan sonra..

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    selam arkadaşlar bende bu motordan almak istiourm tavsiye edermisiniz artıları eksileri nelerdir...2006 model 5000 kmde 3750 ye temiz sorunsuz bi motor buldum sizce fiyatı uygunmudur... görüşleriniz için şimdiden tşkrler...

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanla alışırsın zaten hıza göre değilde devire bakmanı tavsiye ederim, bir zaman sonrada devire bile bakmadan vites büyültmen ya da küçültmen gerektiğini anlıyosun alıştıktan sonra..
    anladım saolasın
    ...

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Selamlar CBR kardeşliği;

Kazaları bitirip kazasız yolculuk yapmaya başladığım bu son günlerde tam mutlu mesut ilerliyordum ki geçen akşam E-5 de Avcılar mevkiinde 5. viteste 100 Km/h ile seyrederken birden üstüme bir sıvının fışkırdığını gördüm hemen emniyet şeridine çekip aşağı indim stop ettim motoruhemen akan sıvıya baktım
    Yağ değildi.....Benzin değildi.....Evet radyatörden gelmişti radyatör suyuydu

Neyse biraz dinlendikten sonra binip hararet yaptırmadan eve kadar geldim;
    Sonra öğrendim ki radyatör devirdaym yapmadığı için içindeki su şişmiş ve üst kapaktan su atmış aynı zamanda içeriye soğuk su gitmeyince motor bloğunun üst kapak contasını da yakmış

Bu tümgün serviste CRAZYUSUCUK(Yusufun) elindeydi motor sağolsun halletmiş sorunu radyatöre sadece antifriz koymuş contayı değiştirmiş radyatör kapağını değiştirmiş ayrıca yağmurlu havada zinciri yağlamadan bindiğim günlerde zincir ön dişliyi eritmiş ön dişli de değişti motor sesinde de bi incelme vardı ve yağ değişim zamanı gelmişti bir de yağ değişti şimdi motor saat gibi çalışıyor...

Bu arada yaptığım son kazada kırılan siyah siper camın yerine orjinal şeffaf camı bulduk onu takıcaz artık

Evet Başımdan geçenler bunlar inşallah bundan sonra ne kaza nede arıza yapmadan yaşar gideriz herkese kazasız arızasız günler dilerim....

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar CBR kardeşliği;

Kazaları bitirip kazasız yolculuk yapmaya başladığım bu son günlerde tam mutlu mesut ilerliyordum ki geçen akşam E-5 de Avcılar mevkiinde 5. viteste 100 Km/h ile seyrederken birden üstüme bir sıvının fışkırdığını gördüm hemen emniyet şeridine çekip aşağı indim stop ettim motoruhemen akan sıvıya baktım
    Yağ değildi.....Benzin değildi.....Evet radyatörden gelmişti radyatör suyuydu

Neyse biraz dinlendikten sonra binip hararet yaptırmadan eve kadar geldim;
    Sonra öğrendim ki radyatör devirdaym yapmadığı için içindeki su şişmiş ve üst kapaktan su atmış aynı zamanda içeriye soğuk su gitmeyince motor bloğunun üst kapak contasını da yakmış

Bu tümgün serviste CRAZYUSUCUK(Yusufun) elindeydi motor sağolsun halletmiş sorunu radyatöre sadece antifriz koymuş contayı değiştirmiş radyatör kapağını değiştirmiş ayrıca yağmurlu havada zinciri yağlamadan bindiğim günlerde zincir ön dişliyi eritmiş ön dişli de değişti motor sesinde de bi incelme vardı ve yağ değişim zamanı gelmişti bir de yağ değişti şimdi motor saat gibi çalışıyor...

Bu arada yaptığım son kazada kırılan siyah siper camın yerine orjinal şeffaf camı bulduk onu takıcaz artık

Evet Başımdan geçenler bunlar inşallah bundan sonra ne kaza nede arıza yapmadan yaşar gideriz herkese kazasız arızasız günler dilerim....
    Abi sende motorun bi tarafını kırmadan yakmadan rahat edemiyosun sol kütük canavarı seni

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Msn e yazdım buraya da yazayım;
    Nedir Bu Başımdaki Felaket !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler