Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence kaymıyor
    Sporty iyi seçim.

4.000de genel bakımın yapılır. Hava filtren temizlenir. Yagın degısır. Endustriyel temizleyiciler sıkılır. DB ye gidersen 35-45 ytl verilip cıkılır.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence kaymıyor
    Sporty iyi seçim.

4.000de genel bakımın yapılır. Hava filtren temizlenir. Yagın degısır. Endustriyel temizleyiciler sıkılır. DB ye gidersen 35-45 ytl verilip cıkılır.
    Görkem öldrücen sen beni bak patlıcam senin yüzünden kaymıyo diyosun ama hep kayıyorum ben,sende bi keramet var demekki kardeşim editörsün belki ondandır bilmiyorum

Hadi bakalım sana güveniyorum sen iyi diyosan iyidir bu aleti senden daha iyi bilen yoktur herhal Türkiye de

Balatalar falan kaçta değişiyo peki??
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Moto43
    133 340 mı yoksa 13 334 mu anlayamadım? Biliyorsunuz gostergedeki son beyaz hane metre hanesidir okunmaz.
    evet daha yeni olduğum için o beyaz haneyide okudum.. ozaman 13 334 oluyor..................
    ayrıyetten bu ,havalandırma tapası denen şey varmış ,o sanki çıkmayacak gibi nasıl çıkartacaz onu yaw üstünde 2 santim falan kir var ... çok sıkı elle çevrilmioo o tıpa
    ...

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görkem öldrücen sen beni bak patlıcam senin yüzünden kaymıyo diyosun ama hep kayıyorum ben,sende bi keramet var demekki kardeşim editörsün belki ondandır bilmiyorum
    Balatalar falan kaçta değişiyo peki??
    +1
    yada özel yapım cıbır kullanıyor
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ya orijinal lastikle gayet iyi yatardim gorkem sahidimdir usenmedigim zamanlar yatiodu direk ya
    tahminen sizde bir problem var..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Şu an Motorumda Ön-Arka "Pirelli MT-75" Lastik kullanıyorum.. Orjinal lastikleri ile aradaki farkı gayet hissedebiliyorum.. Özellikle yatırma konusunda...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Juba
    El elden ustundur Benim de bilmedigim cok konu var.

Fren balataları kullanım ile alakalı olarak degisir. Motoru servise goturdugunde usta balataların durumunu soyleyecektir.

Normalde servislerin yaptıgı bir hata vardır. Balatalara bakmadan azalan fren hidroligini tamamlarlar. Bu yanlıstır. Genelde fren balataları ile hidrolik aynı oranda biterler. Hidrolige surekli ekleme yaparsanız fren balatalarınız bitecek fakat hidrolik baskı yapacaktır. Bu da fren disklerinizi mahveder.

Moto43
    Havalandırma tıpası nedir?
    Sag alttaki siyah tıpadan bahsediyorsan o yag tıpası.
    Fotograf cekebilirsen daha yardımcı olabiliriz
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Bence kaymıyor
    Sporty iyi seçim.

Ben 4000 km bakımına 63 ytl verdim çorlu honda onur plaza

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    GorkeM
    Bi daha İstanbul a geldiğinde senle biz bi deneme sürüşüne çıkalım Riva taraflarına ya cidden ben de bişi mi var anlamadım ama belki bilmediğim birşey vardır
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Arkadaşlar siz hangi benzini koyuyosunuz motora ben aldığımdan beri kurşunsuz 95 oktan koyuyorum..

Motosikleti
    CBR 125R
    95 .
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Konulması söylendiği gibi 95 oktan kurşunsuz.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bazan 98 daha iyi deseler de 95 ile arasında fark göremiyorum.. 95 En ideali..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ya bide şu orta ayak yerine kullanılan arka arka tekerleğin oraya takılan adını bilmediğim şeyden arıyorum bakın ilk sayfada blackhawkın var onu nereden temin edebilirim

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet daha yeni olduğum için o beyaz haneyide okudum.. ozaman 13 334 oluyor..................
    ayrıyetten bu ,havalandırma tapası denen şey varmış ,o sanki çıkmayacak gibi nasıl çıkartacaz onu yaw üstünde 2 santim falan kir var ... çok sıkı elle çevrilmioo o tıpa
    aşağıdaki 3 hortuma benzer bişey var dediğin gibi yağ tıpası o herhalde
    ...

Hayır o hortumların bir tanesi karburatorden 2 tanesi depodan geliyor.
    Aksama sana yapman gereken bakımları anlatırım eger kendin yapmak istiyorsan

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bide şu orta ayak yerine kullanılan arka arka tekerleğin oraya takılan adını bilmediğim şeyden arıyorum bakın ilk sayfada blackhawkın var onu nereden temin edebilirim
    İnternet sitelerinde bi arastır.. Sanki sahibinden.com da görmüştüm..
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Arkadaşlar 4000 bakımı 83 ytl tuttu;

Buji değişimi
    Hava filtresinin temizlenmesi
    Yağ değişimi
    Ayrıca arka frenden gelen garip sesler yüzünden arka disk ve balata zımparalandı
    Antifriz eklendi
    Zincir yağlandı.

Motor çok kötüydü bi kaç gündür vites geçişleri çok sertleşmişti,şimdi eskisinden çok çok daha iyi motor gerçek anlamda açılmaya başlıyo sanki vites geçişleri falan süper oldu artık yağını 2000 de bir değiştircem hatta elime para geçerse daha kısa sürelerde bile olabilir yağ çok etkiliyo motoru.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yaa Hava filtresini belki de 5. kez soruyorum.. KaÇ Paradır ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cakalaz yannis olmasin 50 lira civariydi..
    4000 bakimi cok tutmus ya sanki daha azdi ben mi yannis hatirliom yau..
    juba mumkun oldukca 2000 de 1 degistir..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler