Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ TaRKoo ;

Bayiye mi sattın motoru... Kaça verdin ???
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ne güzel bu topic yine eski günlerine döndü

tarkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    şirinevler deki otosevere motorumu teslim ettim. İş icabı honda beat almam gerekiyodu. cbr ile takas ettim.yarın gidip motoru görebilirsinz.bugün bıraktım motoru.tdağdan arabaya yükleyip getrdim yenisini alıp döndüm.vekaletimi de verdim

resimde de gördüğünüz yeni honda beat
    YAMAHA XMAX 250

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    Görkem
    Eger ayna ve maneti tutan alasim kirildi veya dis kaptiysa 54 ytl'ye onu satin al. Aynaya gelince, orjinal almana hic gerek yok. 5 ytl'ye sirkeciden daha kucuk daha zarif aynalar bulabilir , veya orjinal fiyatina cok daha gosterisli ayna takabilirsin.

sağol görkem yorumun için.valla orjinal ayna olsun istiyorum ama yinede bi bakim diğer modellere...
    ben bi cbr 125 alıcak olsam orjinal olmayan bişey istemem çünkü...
    burdan yazarım eğer farklı ayna alırsam

sayman55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS, F800 R, VERSYS 650, CBF 150
    Alıntı hizli_170 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kilometresı az cbr arıyorum nakıt olarak takas falan degıl onumuzdekı ay yanı ekım sonu yada kasım başı gıbı.

not: Kütahyaya yakın illerden tercih edilir, tekrar yazıyorum km az temiz olsun arkladaslar
    sahibindende 4675357 nolu ilanda kaydı var bir bakıhttp://www.sahibinden.com/4000_km_de...QQdisplayitemn, becerebildiysem aşağıya linkde vereyim:

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Viraj konusu geçmiş benimde en sevdiğim konulardan biri oldu bu,Görkem le Kadıköy de yaptığımız konuşmadan sonra beni de dürtükler oldu şeytan4 kere çeşitli hızlarda(genelde düşük hızlar)sola yatma sonucubende bi kaç deneyim edindim virajlar konusunda ve artık inanılmaz zevk veriyor viraja girmek bu makinayla zaten artık hızı falan yetmiyo yani sadece virajı için biniyorum.

Madem bu kadar viraj sever var bi kaç yol tarif edin de keyfini sürelim ya mesela Görkem e sorduğumda Şile yolunu önermişti galiba.Benim en sevdiğim virajlar Taksime giderken tersane nin ordan yukarı çıkan yoldaki ard arda virajlar.Çok güzel giriliyo o virajlara genelde gece vakti boş oluyor denemenizi tavsiye ederim.Sahil yolunun asfaltı yamalı bohça gibi olmasa mükemmel olur mesela...Evet var mı tavsiye eden?
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    CBR 125R
    forumun viraj propagandasını Gorkem yapıyo zate
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Duz yolda herkes gaz acar , onemli olan donebilmek

Sile yolu dememisimdir. Sile yolunun asfalti cok bozuldu ve kamyonlar yuzunden cok tehlikeli bir hal aldi.

Benim sana dedigim Riva yolu. Avrupa yakasinda , 2. kopruden cikmadan once Kavacikta Riva sapagi vardir. Oradan ciktiginda Rivaya dogru ilerlersin. Tunele girmeden once sag tarafa saparsan o yol seni dogruca riva yoluna goturur.
    Bircok SS kullanan o yolda gaz acar.
    Onun disinda , Riva yoluna gider gibi yapip , Polonezkoy sapagindan sapip polonezkoy yollarini kesfedebilirsin.

Bursa'ya giderken "dikkat tehlikeli virajlar" tabelasinin oldugu kisimda butun motorcular gaz acar :D

Caddebostan-Bostanci arasi sahil yolu. Hatta bu yol Kartal'a kadar devam eder.
    Fakat asfalti pek iyi degildir ve trafigi bakimindan tehlikelidir.

Viraj almak zevklidir , fakat tehlikelidir. Sinirlarimizi iyi bilmeli , ve surekli calismaliyiz.

Virajda en onemli konulardan bir tanesi frenlemedir. Bircok hata bu yuzden olmaktadir.
    Frenlemeyi virajda degil , viraj oncesinde yapmali , viraja frenle girmemeliyiz.

Virajli bir yolda , viraja yaklasirken frenleriz , vites kuculturuz. Dogru vitesi bulur , frenleri birakir , viraja sabit hizla yatariz.
    Viraj cikisini gordugumuzde ve viraji sorunsuz alabilecegimiz cizgiyi kestirdigimizde gazi acar hizlaniriz.
    Bir dahaki viraja kadar gazlar , viraj geldiginde yeniden yukaridakileri uygulariz.
    Bunu kusursuz ve seri yapmak , tecrube kazandikca olur.
    Ayrica onemli olan diz surtmek el degdirmek degil , onemli olan viraj cizgisini koruyabilmektir.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sile agva arasi orman yollari da cok iyi biraz zorlayici..
    dar yol ama cok virajli dikkat ister:d
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Honda'nın Vitesli Motorlara yeni başlayanlar.. yeni adım atanlar için yaptığı eğitime katılmaya karar verdim. En kısa zamanda bana uygun olan bir tarihte
    1. kur eğitimi alıcam.

Bu şekilde pratik yapmış olurum. Ehliyet kursuna motor öğrenmek için değil en azından sadece ehliyet almak için gideceğim için kafam rahat olur, aman sürüş bilgisi verirler mi vs. derdim olmaz
    Kader bir bumerang gibidir.. Döner dolaşır seni bulur..

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı sayman55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibindende 4675357 nolu ilanda kaydı var bir bakıhttp://www.sahibinden.com/4000_km_de...QQdisplayitemn, becerebildiysem aşağıya linkde vereyim:
    motorun temiz gözüküyor fakat.
    1. istanbula uzak.
    2.benim verecegim cbr 125 e 3.800 ytl . hemen hemen. + alım satım.

tekrar dile getiriyorum az kmli temiz mümkünse istanbuldan cbr 125 aranıyor.

photoshoplu baba repsol

Alıntı tarkoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motorumu honda beat ile takas ettim iş gereği.vekaletname vardim alım satım işlemleri için.nekadara satar bilemem ben motora 3800 istedim hemen hemen o fiyata da vermiş oldum. motorla bi alakam kalmadı. bugün teslim edip yeni motoru alıp memlekete tdağ mürefteye döndüm.motorum gerçekten çok temiz hiç düşmedim yatırmadım çizik dahi yok. cbr almak isteyenler boşuna fazla para verip 0 almasın motoru gidip bi görsün zaten kararı değişir.
    zannedersem sizin motorunuzun ilanı bu.
    http://www.sahibinden.com/honda_bayi...XQQdisplayitem
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu photoshop Lu repsolun PoPosu neden kalkık böYle
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun temiz gözüküyor fakat.
    1. istanbula uzak.
    2.benim verecegim cbr 125 e 3.800 ytl . hemen hemen. + alım satım.

tekrar dile getiriyorum az kmli temiz mümkünse istanbuldan cbr 125 aranıyor.

photoshoplu baba repsol

zannedersem sizin motorunuzun ilanı bu.
    http://www.sahibinden.com/honda_bayi...XQQdisplayitem
    Benim motorun ta kendisi cbr almak isteyen arkadaşlara şiddetle öneririm.gerçekten çok temizdi... resimleri yetersiz bulan arkadaşlar benim ilana tıklayabilirler...

http://www.sahibinden.com/sok_sok_so...XQQdisplayitem
    YAMAHA XMAX 250

Motosikleti
    cbr 125
    Beyler bana vitesle debriyaji gosteren bi resim atarmisiniz hic bilmiyorumda Paintle yuvarlak icine alsaniz Bi zahmet tesekkur ederim.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Motorun var vitesi mi bilmiyorsun ???

Sol ayak vites sol el debriyaj
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı özgürnazım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'nın Vitesli Motorlara yeni başlayanlar.. yeni adım atanlar için yaptığı eğitime katılmaya karar verdim. En kısa zamanda bana uygun olan bir tarihte
    1. kur eğitimi alıcam.
    En guzel secimi yapmissiniz. Tebrik ederim. Bu egitimleri devam ettirmeniz size cok buyuk katki saglayacaktir. Temel surus teknikleri icin 1 ve 2yi oneririm. 3 ve 4'e giderseniz ileri surus tekniklerini de ogrenmis olacaksiniz.

Yalniz Honda'nin takvimleri dolu oluyor. Acele edin , egitimde yerinizi kapin.

recayi
    Buradan debriyajla vitesin yerini sormaniz size birsey kazandirmayacaktir. Benim tavsiyem bir an once tecrubeli birinden veya biryerden egitim almaniz.

Konu ile alakasi olmayan mesajlar silinmistir.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Benim motorun ta kendisi cbr almak isteyen arkadaşlara şiddetle öneririm.gerçekten çok temizdi... resimleri yetersiz bulan arkadaşlar benim ilana tıklayabilirler...

http://www.sahibinden.com/sok_sok_so...XQQdisplayitem
    3650 ytl yazmış otosever. ben mail attım en son ne kadara bırakırsınız diye 3500 e bırakırım yazmış cevapta param olsa direk almayı düşünüyorum..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3650 ytl yazmış otosever. ben mail attım en son ne kadara bırakırsınız diye 3500 e bırakırım yazmış cevapta param olsa direk almayı düşünüyorum..
    bak kardeşim niyetin varsa bu motoru kaçırma derim.eminim ki bu işe sebep olursam senden çok hayır dua alıcam.çünkü motor gerçekten 0dan farksız yaa.servise bıraktım adamlar tur attı bindi denedi.bana dedikleri şey ne biliomusun.bu motora hiç binmemişin.0dan farksız dediler.sattığına pişman olucan dediler.zaten motoru ben oraya götürmeden resimlerini mail attım.telefonla motorumu hiç görmeden kabul etttiler.yolun düşerse git gör motoru.0 km olanını gör vitrinde.bide sonra git benim bıraktığımı gör.al bi tur at dene.motor hiç uzun yol yapmadı hiç düşmedim hiç yatırmadım hiç sürttürmedim.devamlı garajda tuttum sokakta hiç bırakmadım.hep şehir içinde bindiğim için scooter almayı uygun gördüm ve iş icabı honda beatla takas ettim.

tekrar sölüyorum.ben motora 4000 ytlden ilan verdim 3800e indirdim.zamanım olsaydı daha bekleyip ben o motoru 3800e çok rahat satıcaktım.çünkü memleketten birkaç kişi isteyen vardı.otosever motoru 3500e bırakmış.bence çok çok uygun bi fiyat.niyetin varsa bu motoru KAÇIRMA kardeşim.gerçekten çok samimi söylüyorum pişman olmazsın.

Herkeze İyi günler...
    YAMAHA XMAX 250

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    bak kardeşim niyetin varsa bu motoru kaçırma derim.eminim ki bu işe sebep olursam senden çok hayır dua alıcam.çünkü motor gerçekten 0dan farksız yaa.servise bıraktım adamlar tur attı bindi denedi.bana dedikleri şey ne biliomusun.bu motora hiç binmemişin.0dan farksız dediler.sattığına pişman olucan dediler.zaten motoru ben oraya götürmeden resimlerini mail attım.telefonla motorumu hiç görmeden kabul etttiler.yolun düşerse git gör motoru.0 km olanını gör vitrinde.bide sonra git benim bıraktığımı gör.al bi tur at dene.motor hiç uzun yol yapmadı hiç düşmedim hiç yatırmadım hiç sürttürmedim.devamlı garajda tuttum sokakta hiç bırakmadım.hep şehir içinde bindiğim için scooter almayı uygun gördüm ve iş icabı honda beatla takas ettim.

tekrar sölüyorum.ben motora 4000 ytlden ilan verdim 3800e indirdim.zamanım olsaydı daha bekleyip ben o motoru 3800e çok rahat satıcaktım.çünkü memleketten birkaç kişi isteyen vardı.otosever motoru 3500e bırakmış.bence çok çok uygun bi fiyat.niyetin varsa bu motoru KAÇIRMA kardeşim.gerçekten çok samimi söylüyorum pişman olmazsın.

Herkeze İyi günler...

sayın abicim giderim motoru görürüm denerim ilk defa bi sürüşe çıkarım.biliyorum motorun çok temiz. fakat benim almam için kendi motorumu satmam ve yaklaşık olarak üzerine 2.500 ytl eklemem gerekiyor. ve bu para şuan elimde malesef yok.
    ama şirinevlere gidip motorla sürüşe çıkarım müsade ederlerse.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duz yolda herkes gaz acar , onemli olan donebilmek

Sile yolu dememisimdir. Sile yolunun asfalti cok bozuldu ve kamyonlar yuzunden cok tehlikeli bir hal aldi.

Benim sana dedigim Riva yolu. Avrupa yakasinda , 2. kopruden cikmadan once Kavacikta Riva sapagi vardir. Oradan ciktiginda Rivaya dogru ilerlersin. Tunele girmeden once sag tarafa saparsan o yol seni dogruca riva yoluna goturur.
    Bircok SS kullanan o yolda gaz acar.
    Onun disinda , Riva yoluna gider gibi yapip , Polonezkoy sapagindan sapip polonezkoy yollarini kesfedebilirsin.

Bursa'ya giderken "dikkat tehlikeli virajlar" tabelasinin oldugu kisimda butun motorcular gaz acar :D

Caddebostan-Bostanci arasi sahil yolu. Hatta bu yol Kartal'a kadar devam eder.
    Fakat asfalti pek iyi degildir ve trafigi bakimindan tehlikelidir.

Viraj almak zevklidir , fakat tehlikelidir. Sinirlarimizi iyi bilmeli , ve surekli calismaliyiz.

Virajda en onemli konulardan bir tanesi frenlemedir. Bircok hata bu yuzden olmaktadir.
    Frenlemeyi virajda degil , viraj oncesinde yapmali , viraja frenle girmemeliyiz.

Virajli bir yolda , viraja yaklasirken frenleriz , vites kuculturuz. Dogru vitesi bulur , frenleri birakir , viraja sabit hizla yatariz.
    Viraj cikisini gordugumuzde ve viraji sorunsuz alabilecegimiz cizgiyi kestirdigimizde gazi acar hizlaniriz.
    Bir dahaki viraja kadar gazlar , viraj geldiginde yeniden yukaridakileri uygulariz.
    Bunu kusursuz ve seri yapmak , tecrube kazandikca olur.
    Ayrica onemli olan diz surtmek el degdirmek degil , onemli olan viraj cizgisini koruyabilmektir.
    Evet evet hatırladım Riva yoluydu ya doğru gidemedim oraya bi türlü ama kesin gidicem bu motorla olmasa bile bi viraj çalışması yapıcam orda.

Bende bi şey eklemek istiyorum motorun sınırlarını iyi bilin ona göre girin viraja ben son kazamda tamamıyla sınırları zorlamam sebebiyle düştüm çok hızlı girmedim ama motoru gereğinden fazla yatırdım zaten arka teker kaydı ayaklık deydi pat dedi gitti motor altımdan.Aklınızda bulunsun ne kadar yatabilcem gibi triplere girmeyin sakın
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler