Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    melocann karbüratorunu temizlet bişiciğin kalmaz.5.vites gibi ceker 6.vites. uzun yolda 80 130 arası kullanıyorum ben 6.vitesi.gayette rahat gaz iyyor.vites dişlisini yıpratmak okadar basit değil hemen sana dişliyi değiştirelim demişler.kaza yaptığımda bana on fren diskin yamulmus dedilerde bi tarafımla gülmiştüm adamlara.diskin olduğu yere dahi yatmamıstım.neyse honda hayat onda ama kazıkta onda.
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazıkta onda.
    bak bu söze ben 100 puan veririm
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    CBR 125
    Alıntı tuğper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 10 lt ile fazla gazlamayınca 80-90 km hız ile,300 km yol gidiyor.
    Yavaş

ben 25ytl'lik benzin (ful depo - bir kere 28ytl lik doldurmuştum) ile maksimum 300km yapıyorum. Hergün işe gidip-geldiğimden Şehir içi dur kalklar olmasa süper olacak ama yapacak birşeyimiz yok.

Ben ayrıca motoruma grenaj takozu taktırmak istiyorum. Ancak grenajın üzerinde değil de içeriden sağlam zemin üzerine olsun istiyorum.

CBR 600 ve 1000 modellerinin takozları bizim cıbır a uyar mı acaba?

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı thecrasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ayrıca motoruma grenaj takozu taktırmak istiyorum. Ancak grenajın üzerinde değil de içeriden sağlam zemin üzerine olsun istiyorum.

CBR 600 ve 1000 modellerinin takozları bizim cıbır a uyar mı acaba?
    bende dün akşam bunu düşünmüştüm soracaktım ki sen yazmışın

Motosikleti
    cIbıRcık repsol :)
    takılıyor olması lazım benmde aklımdaydı bi ara 2 motrda gördm ama grenaj vidası üstndendi
    o sey takılcaksada sase üzerine taklması lazm
    cnkü motorun her yeri o basıncı kaldrcak gbi degil en basitinden yan düstügü zaman sinyalleri tutuan demirler faln bile yamuluyor :S sasede uygun yer varmı hep bakıcam hep unutuyorum

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Arkadaşlar size daha önceden de sormuştum ampul nasıl değiştiriliyor diye ama kimseden ses seda çıkmayınca bende iş başa düştü deyip deneme yanılma yöntemini kullanarak 2 saatte değiştirdim zaten değiştirine kadar ön tarafta hemen hemen bütün vidaları sökmüştüm sonra su tesisatçılarında bulunan contalardan buldum vidalara göre onları da taktıktan sonra bütün cbr lardan gelen öndeki zırıltının birazı kesildi sonra farkettim ki farın altında iki tane birbirine bakan plastik parçalar vardı bende burdan ses gelebilir diyerekten iki plastiğin arasına denemek için bulaşık süngerinden bir parça koparıp iki plastiğin arasına sıkıştırdım şimdi önden gelen o zırıltı hemen hemen hiç yok fotoğrafını koymak isterdim ama ama foto koymasını bilmiyorum
    Not:Çorlu Honda servisinden aldığım orjinal cbr 125 ampulu 7 ytl

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bu gün saat 16.30 sularinda E-5 te emniyet şeridinde ilerleyen bi cbr görmüştüm kaynarca istikametine dogru gidiyordu ben ybr ile 70-80 gidiyordum oda acemiydi galiba... felaket yagmur vardi... kendisine selam verip gittim şimdikafama takildi acaba arkadas mtden mi diye kırmızı renkti...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Burda olsa bile sölemez artık

slm arkadaslar bendede bunun 150lık kubamotorvar sj123 kendımmotorsıllet ustasıyım tek eksozvar ıkı yaptım tekerlerını degıstırdım kalınlastırdım dışlisını degıstırdım sımdı cok hosbır makınaoldu

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    fotoğrafı koysanda görsek hocam nasıl olmuş çift eksoz

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    thecrasher
    melocann
    Takoz takilabilir fakat uyarlama yapmak gerekiyor. Bunu da bilen birinin yapmasi sart. Aksi taktirde hicbir koruma saglamayacaktir. Parca ekleyerek sasiden grenajdaki hava cikisina takoz yerlestirebilirsiniz.

Bence gerek yok. Grenajlarin parcalanacagi yada cizilecegi bir kazada zaten uydurma takilan takoz pek korumayacaktir.
    Ornegin bu yaz yapilan Motosiklet Sampiyonasi'nin Bulgaristan ayaginda , Kawasaki Zx-6 'nin oldugu yerde yan yatmasi sonucu uydurma takilan takoz geri egilmis , egildigi yerden grenaji parcalamis ve aksine zarar getirmisti.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar ; Zincirimi deiştim... Ne ses var ne tıkırtı ne de bir sorun şu anlık.. inşallah da olmaz...Ayrıca Hızlanması da arttı ; son hızım aynı 110-120 ama hızlanmam biraz daha farklılastı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Bende zincirden bakla aldırdım şimdi dehşet kaçıyor çok seri kalkıyor ve cakalaz ın dediği gibi hzılanması arttı ve yine aynı şekilde ne ses ne tıkırtı ne zırıltı hiç bişiy yok
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende zincirden bakla aldırdım şimdi dehşet kaçıyor çok seri kalkıyor ve cakalaz ın dediği gibi hzılanması arttı ve yine aynı şekilde ne ses ne tıkırtı ne zırıltı hiç bişiy yok

zincir den şırıl şırıl ses geliyorr
    bende bakla aldırsam iyi olurmu acaba !!!!!!!!
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Eğer ses geliyorsa zincir bitti demektir.. Yani dişli araları bollastı demektir... USTa ; "Bakla aldırırsan da o sesi yapar" dedi.. Ben de deiştim.. Bişi deil 30 YTL ye bile zincir var...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zincirden bakla aldirmak pek saglikli bir islem degildir...
    Gerekmedikce yaptirmayin. Eger zincirinizi kitapcikta belirtilen noktaya kadar gerdiniz ve hala gerilmesi gerekiyorsa paraya kiyin yeni bir zincir alin.
    Eger yukarida verdigim konuyu okumussaniz , bunun ne kadar onemli bir konu oldugunu gorursunuz...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı linkinpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir den şırıl şırıl ses geliyorr
    bende bakla aldırsam iyi olurmu acaba !!!!!!!!
    Zincirine bi uzaktan bak eğer çok bol gözüküyorsa yada elinle alttaki zinciri yukarı kaldırınca zincir gereğinden fazla yukarı kalkıyorsa zincirin bollamış demektir bakla aldırılması geçici bi çözümdür en fazla 3 ay dayanır sonrasında Zinciri gerekirse dişli takımını değişmen gerekir ama zincirde bolluk yoksa cakalaz ın dediği gibi dişlilerde boşluk vardır !!!
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    tamm dır tskurlerr
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBR 125 : Olum msn de yoksun burda varsın

Buldum Makbuzu :

EYüp DEĞER ; Şubeden Teslim ; Şirinevler Bahcelievler / İSTanBuL !

Çıkıs merkezi ; Tirebolu -- Varıs Merkezi ; Şirinevler !

06.09.2008 GöNDeren : Nurdoğan SEMİZ !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GorkeM kardesm bu arada hayırlısı olsun Editörlüğee soyunmuşunn
    yeni görevinde başarılarrrr dilerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler