Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    melocann
    Su masraf nereden geliyor onu anlamadim. Kendi motorunu da mi sana yaptirmaya calisiyor?
    Benden soylemesi mahkemeye bulasma... Birkac kere basim yandi oradan biliyorum.
    Telefonumu gasp eden hirsizi pesinden kosarak yakalamistim, sonraki 2 yil mahkemelerde surundum , polisler kolumdan tutup goturduler mahkemeye ifade vermeye. Calan mi? Mahkemeye bile gelmedi.
    yok abi o adamın motoru zaten pert normal mobilet

alt sakal ve far hariç hepsi değişecek diye biliyorum görkem sinyaller önler yani sol depriyajda ayna tutan yer komple kırıldı gösterge alt tablası aklımda olanlar bunlar dostum

Alıntı BreakerRuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

zaten ustama goturecegım alacagım motoru ancak hanı sızın pıyasada sundan uzak dur dıyebılecegınız bı kac cbr var mı dıye sordum ben yoksa resımlere bakarak olmıcagının bende farkındayım bu ısın,kısmet repsol, siyah veya mavi istiyorum bende...

bı ankara konularına bakayım saol
    hadi hayırlısı allah kısmet eder inşallah

Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    melocann fark etmez orda olman grenajın fotolarını yollarsın sen bana,ben ustaya gösteririm fiyatı sana sölerim eğer istersen yaptırmak sökersin grenajı kargoyla yollarsın bana ben burda yaptırırm sana grenajı geri yollarım
    Bi yardımım dokunabilcekse her türlü yardım ederim yani
    abi tuh onu sen bana servise vermeden önce diyecektin şimdi motor 1 haftadır serviste ama düşüncen yeter Allah razı olsun sizlerin desteği yetiyor
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    melocann

catlak grenajlar eskisi gibi tamir ettirelebilir.kırılan grenajlar için yapıcak bişey yok.sinyalleride honda bayinden alma.sadece bir sinyal 140 ytl ben 50 ytl ye 2 tane aldım yazık günah parana.debriyaj fren manetlerinide hondadan daha ucuza bulabilirsin.sahibinden.com da iyice arastır kırılan parcalarını işe yarar bişiler bulursun kesin.mahkeme işine gelince hiç bulasma derim zaman para kaybı olucak işin sonunda lanet olsun deyip kendin bırakıcaksın zaten.tanıdık avukatın varsa o baska
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    tanıdık avukat felan yok herkes vazgeç diyor ama 1100ytl düşündğkçe içime batıyoo hata bande olsa kendin kaşındın diyecem m bi başksının yğzğnden neden benden 1100 lira çıksın onu anlamıyorum işte

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    melocann tekrar gecmis olsun..

gecen gun cbrimi sattigim cocugu gordum
    bi gun oncede babam motoru gormustu tesaduf iste..
    alet iyi durumdaymis hala kardesi kullaniomus cocugun
    ahhh getti canim repsol gettieee
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    melocann tekrar gecmis olsun..

gecen gun cbrimi sattigim cocugu gordum
    bi gun oncede babam motoru gormustu tesaduf iste..
    alet iyi durumdaymis hala kardesi kullaniomus cocugun
    ahhh getti canim repsol gettieee
    eyvallah dostum

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende cbr 125 r hastasıyım fakat bir türlü almak nasip olmadı bu yeni model cıbırı gördüm ve hemen honda bayine gittim fakat bana doğru dürüst bilgi vermediklerini düşünüyorum siz bu yeni cıbırın ne zaman geleceği hakkında bana bilgi verebilirmisiniz şimdiden çok sağolun

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    BeLLi DeğiLMiş arakdaşım aramıza hoşgeldin

Ya arkadaşlar ; Zincirim bitti ; Dişli takımı ile birlikte deişmek gerekiyormuşş.. o da 230 YTL civarı imiş...
    Şimdi soruyorum ; Orjinal Honda bayiinde deişmesem ; baska bi dişli zincir takımı taktırsam olmaz mı ??? Uymaz mı ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 125R
    bn sade zincir değişimi yaptım. 40 ytl kore malı o-ring'li. ses seda kalmadı.
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sadece Zinciri değiştiğimiz zaman ses oluyor dediler... Bu zincirden nerde bulabilirim karadenizde??? Ayrıca bizim zincirin ölçüsü ebatı markası var mı ???
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 125R
    ya bu aslında dişlinin durumua bağlı, ben de çok eskimemişt herhalde ki eskiye gore ses acaip azaldı. ben ankara yıba çarşısından almıstım. biraz uzunca ve baklalı, tamirci ayarladı.
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi tuh onu sen bana servise vermeden önce diyecektin şimdi motor 1 haftadır serviste ama düşüncen yeter Allah razı olsun sizlerin desteği yetiyor
    Bi daha aklında bulunsun her türlü yardım ederim kardeş birbirimizi kollamıcaz da kimi kollıcaz motorcuya motorcudan başka yardım eden kimi gördün?

Cakalaz

Eğer dişli bittiyse ve üstüne yeni zincir takarsan o zincir de biter aynı şekilde,dişlinin bitmesi demek dişlerin gereğinden fazla sivri olması bozulması demektir.Uyan başka motorunki var mı tam olarak bilmiyorum ama dişliyi kontrol et daha sonra karar ver bi daha zincir parası verme boşuna

Bu arada o-ring değilde x-ring mi ne var onlar daha uzun ömürlü bildiğim kadarıyla araştır bi ona göre karar ver.
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

hoşbulduk çakalaz bilgi verdiğin için saol

Klavuzda değiştirilecek zincir

DID 428VI3-124LE olmalıdır yazıyor.

Benim için bu numaralar pek bir şey ifade etmiyor gerçi

Selam arklar..aranıza yeni geldim artık bi motor almamım zamanı geldı dıyorum...bende cbr125 düsünyorum kullanan arklar rahatlar mı arıza oluyor mı ? maksimum hızı ne kdr oluyor bi de .... kanuni 200 cc ye bakıyodum cok arızası oluyomus soğudum ondan :D ses ne kdr cıkıyo bılgısi olan? tekrar selamlar...

Arklar bi de 2009 cıbırlar ne zaman cıkar türkiyede yoksa 2008 mi alıyım ?
    not:Motor tecrübem yok

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aleykümselam arkadaşım
    CBR 125 Düşünüyorsan doğru karar vermişsin.. Ben daha hiç sorun verdiğini görmedm.. Orjinal lastikleriyle düzgün rodaj yapılmıssa Düz yolda 130-140 arası hıza ulasabiliyor

KANUNi ye bulaşma sakın !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

anladım...peki yakıt problemi nasıl kac km gıdıyo 13 ltdı sanırım deposu..2009 cbr ne zmn cıkar bılgın war mı ..teşekkürler arksım

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yakıt problemi hep kokluyor derler...YALAN Uzaktan bakıyor

Ben 5 YTL ile (1.47 litre) 45 km yol gidiyorum ortalama 100 km/h ile

Yeni kasasının ne zaman geleceği henüz beLLi değil
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

hımm :D sesi pek hoşuma gitmedi 600cc ler gibi deil egsoz degiştirirsek ii bir ses çıkarma sansımız warmıdır uzun yolda peki nasıl motor

Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı YaoMMoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm :D sesi pek hoşuma gitmedi 600cc ler gibi deil egsoz degiştirirsek ii bir ses çıkarma sansımız warmıdır uzun yolda peki nasıl motor
    seste yapabiliceğin bişey yok eksoz değiştirsen bile benim hiç hoşuma gitmiyor sonuçta tek silindirli alet istediğini tak 600lik gibi ses alamazsın

uzun yolda yorucu olsada tık demeden 850 km yemek ve sigara molası hariç hiç durmadan geldi anlayacağın şahane

Teşekkürler ilk önce a2 yi almam lazım ondan sonra motor :D a2yı kolay alırmıyım motor hakkımda bılgım yok..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler