Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı serkan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanların nasıl kullandıklarını bilmediğim bir ürünü almayı pek tercih edemiyorum ne yazıkki..200km e kadar sorun yok

ayrıca 4-5 ay değil 3-4 yıl kullanmayı düşündüğüm bir alet cbr 125 bu yüzden de 0km almak mantıklı geliyor.Söylediğinizde çok haklısınız 2.el alırsam zarar etmem 0km de 2. ele düşünce en az 1.500 ytl zarar a uğruyor alet.Ama ne yapalım.. 2.el e güvenemiyorum hiç bir ürünü 2.el almadım şimdiye kadar..Hafif bi paranoya boyutunda

bakire olmalı İlk ben motoru çalıştırıp o sesi duymalıyım..

Makineyle insan arasındakş mistik bir bağlantı oluşması(bkz.transformers)
    Bu konuda sana katılıyorum.Eğerki kullanacağın zaman dilimi 1 yıldan fazla ise direk sıfır al bence de.Ben 4-5 ay kullanacaksın diye öyle söyledim.İkinci el konusunda da haklısın adamın nasıl kullandığını bilemezsin.Fakat güvenilir bir ustan varsa gösterirsin.O motorla yapılan her türlü fantaziyi sana söyler
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuda sana katılıyorum.Eğerki kullanacağın zaman dilimi 1 yıldan fazla ise direk sıfır al bence de.Ben 4-5 ay kullanacaksın diye öyle söyledim.İkinci el konusunda da haklısın adamın nasıl kullandığını bilemezsin.Fakat güvenilir bir ustan varsa gösterirsin.O motorla yapılan her türlü fantaziyi sana söyler
    güvenilir bi ustam yok..

Hiç ustam yok(emrah modu)
    --ULAŞIM=BİR YERDEN DİĞERİNE EN GÜVENLİ ŞEKİLDE GİTMEKTİR.--
    (HIZLI VEYA HAVALI DEĞİL)

peki ehliyet+motor+orta kalitede ekipmanlar ne kadara patlar ?

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı Can_Alp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki ehliyet+motor+orta kalitede ekipmanlar ne kadara patlar ?
    4000-4500 Ytl civarı tutar korkutmak gibi olmasın ama.....

Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000-4500 Ytl civarı tutar korkutmak gibi olmasın ama.....
    iide motor zatn 5.500 deil mi cbr 125 düşünüorm ilk motor olark..

arkadaşlar bende honda cbr 125 düşünüyorum ama ses ve görüntü tatmin edicimi yoksa zamanla sıkılırmıyım

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı Can_Alp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iide motor zatn 5.500 deil mi cbr 125 düşünüorm ilk motor olark..
    2. el al sıfır CBR-125 e para verilmez ben 30000 KM de olan bi cbr aldım Forumdaki 14000-15000 KM de olan motosikletlerden daha hızlı gidiyor ve daha atak motoruna iyi bakılmış anlayacağın böyle bi motor bulabilirsen al

Alıntı kaskşart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende honda cbr 125 düşünüyorum ama ses ve görüntü tatmin edicimi yoksa zamanla sıkılırmıyım
    Orjinali beni tatmin etmediği için ben modifiye edilmişini tercih ettim. Tatmin etmesi için gerekli 3-4 tane şey var.
    1-Plakalık ile oynamak (zevkine göre yukarı yada koltuk altına alınabilir)
    2-Güzel bir egzoz motora zarar vermden tok ses çıkartması tercih sebebidir.
    3-Arka teker için 130 luk sağlam bir lastik.

Bundan sonra seni çoooook tatmin eder emin ol ayrıca motoru açılınca da 250 CC makine gibi performans sağlar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tünelde 140 gördüm ; ama düzde yine 110 u gecemiyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tünelde 140 gördüm ; ama düzde yine 110 u gecemiyorum
    Hergün düz yolda 140 yapabiliyorum geçen Cuma gece 01.30 sularında beylerbeyinden Boğaz köprüsüne çıktım ve köprününün sonunda gördüğüm hız 150 idi evet yanlış duymadınız (görmediniz) tam 150 km hız CBR-125 120 km yi geçmiyor diyenler topiğimizi tekrar tekrar okusun benim motor uzun yolda çok kullanıldığı için motoru açılmış o motorla 165-170 gören CRAZYYUSUFCUK var bu forumdandı
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Hergün düz yolda 140 yapabiliyorum geçen Cuma gece 01.30 sularında beylerbeyinden Boğaz köprüsüne çıktım ve köprününün sonunda gördüğüm hız 150 idi evet yanlış duymadınız (görmediniz) tam 150 km yol CBR-125 120 km yi geçmiyor diyenler topiğimizi tekrar tekrar okusun benim motor uzun yolda çok kullanıldığı için motoru açılmış o motorla 165-170 gören CRAZYYUSUFCUK var bu forumdandı
    senin motor acılmamış kendini aşmıs

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motor acılmamış kendini aşmıs
    Aman beni üzerinden aşmasında

Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    2. el al sıfır CBR-125 e para verilmez ben 30000 KM de olan bi cbr aldım Forumdaki 14000-15000 KM de olan motosikletlerden daha hızlı gidiyor ve daha atak motoruna iyi bakılmış anlayacağın böyle bi motor bulabilirsen al

Bundan sonra seni çoooook tatmin eder emin ol ayrıca motoru açılınca da 250 CC makine gibi performans sağlar
    ilk önce fikirlerinize saygı duyduğumu söyleyerek başlıyorum yazıma .ardından da 0km bir honda cbr 125 alma fikrinde olan biri olarak "2. el al sıfır CBR-125 e para verilmez"yargınızı çok kesin ve doğruluğu tartışılır buluyorum!Lütfen genel anlamda düşünüp yazarsanız yorumları mesela ben 4 yıl kullanmak maksadıyla almayı düşünüyorum 2.el 15.000 de alırsam nasıl olur?düşünün...

ayrıyetten motorun performansı önemli haklısınız yanlız bmw 1.16 ya binip yanınıza gelen bmw 7.35 le kapişmak veya 1.16 dan 7.35 performansı beklemek yanlış bence....

cbr 125 çok iyi bakılsa da 170 te yapsa eğer amaç hız ise 600cc lik 1000cc lik araçlar da var piyasada biliyorsunuz.madem hız istiyoruz madem 0km cbr ye para verilmez neden 2.el bi tane hayabusa almıyoruz???

demek istediğim başlangıç olarak seside görüntüsüde performansı da yeterli GÖRÜNEN bir motor..

arkadaşlar bende honda cbr 125 düşünüyorum ama ses ve görüntü tatmin edicimi yoksa zamanla sıkılırmıyım??

bu soru ise beklentinize bağlı... insanoğlu doyumsuzdurhep daha fazlaasını ister.emin olun ki sıkılma süreniz çok kısa olmaz

SAYGILAR

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Hergün düz yolda 140 yapabiliyorum geçen Cuma gece 01.30 sularında beylerbeyinden Boğaz köprüsüne çıktım ve köprününün sonunda gördüğüm hız 150 idi evet yanlış duymadınız (görmediniz) tam 150 km hız CBR-125 120 km yi geçmiyor diyenler topiğimizi tekrar tekrar okusun benim motor uzun yolda çok kullanıldığı için motoru açılmış o motorla 165-170 gören CRAZYYUSUFCUK var bu forumdandı
    165 -170 km hızmı bu yaw boyle soyler soylemiyin arkdaslar alay konusu olursunuz.tecrübeli bi cıbır kullanıcısından tavsiye ona gore
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    165 -170 km hızmı bu yaw boyle soyler soylemiyin arkdaslar alay konusu olursunuz.tecrübeli bi cıbır kullanıcısından tavsiye ona gore
    sal motoru yamaçtan aşaği.....

250 bile yapar şerefsizim..

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    topiği tekrar okuyunca motor çılıyormuymuş neden tekrar okuyum onu anlamadım gitmiyor işte gitmiyor ne yapayım dedim kimse bi akıl vermedi
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Boşver melocann gittiği kadar kardeşim.120-130'dan sonrası çok sakat zaten.Hiç gerek yok fazladan atraksiyona
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Arada bir 97 oktan doldurun 95 ile karıştırın bide yaz bitmeden bi uzun yol yapın motoru devirli kullanın sizinkide açılır :D

Orjinali beni tatmin etmediği için ben modifiye edilmişini tercih ettim. Tatmin etmesi için gerekli 3-4 tane şey var.

Bundan sonra seni çoooook tatmin eder emin ol ayrıca motoru açılınca da 250 CC makine gibi performans sağlar [/QUOTE

cbr-125 isimli kardeşim yazdıkların için tşklr
    genelde ekzozla fazla oynamamak gerektiğini söylüyorlar kullananlar bende orjinali bozma taraftarı değilim peki bu lastiklerin ince olması sorun yaratıyo mu

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı kaskşart adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bundan sonra seni çoooook tatmin eder emin ol ayrıca motoru açılınca da 250 CC makine gibi performans sağlar [/QUOTE

cbr-125 isimli kardeşim yazdıkların için tşklr
    genelde ekzozla fazla oynamamak gerektiğini söylüyorlar kullananlar bende orjinali bozma taraftarı değilim peki bu lastiklerin ince olması sorun yaratıyo mu
    Sağlam bir egzoz takarsan hiç bişey olmaz motoruna oslaydı benim motorum 150 Km/H yi göremezdi bende Yamaha nın 5VL model egzozu var süper ses ve görüntü var.

Lastikler ise ince olduğu için;
    1.Yol tutuşu azdır
    2.Virajlarda istediğin gibi yatamazsın düşebilirsin (Özellikle ıslak zeminde)
    3.İnce olduğu için çok komik görünebilir arkadan Racing değil de Community gibi görünebiliyor plaka ile oynandıktan sonra mutlaka 130 luk bir lastik takılmalı

Ayrıca ek olarak jantlarını Beyaz renk yaparsan çok dikkat çekebilirsin

motor herkesin malumu mevsimlik bi zevk ben mobyletti alırken normal fiyatından 150 ytl düşüğe aldım acaba havaların biraz soğuması beklesem honda da aynı avantajım olurmu cbr-125 sen bu konuya ne diyosun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler