Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı ozeltolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,valla çook uzun zaman olmuştu buraya yazmadığım çok faydalı ve gerekli bilgiler yazılmış aslında ama okumak baya bi vakit alıyo fırsat buldukça okuyorum bende işte,ya bu arada eminim bi çok kere yazılmıştır ama varmı şöyle güzel bir egzos takıp memnun olan??
    YAMAHA 5VL SİYAH EGZOS

MG-42 namlusuna benzeyen siyah ve müthiş bir egzos.

Motora zararı yok ve 8000-9000 devire kadar cırlamıyor o devirlere kadar çok tok bi sesi var.

Ben ise rölanti sesine hastayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 model 4000 km civarlarında ilk alındığında şanzımandan problem çıkarıp garantiden değişen bir motor alınır mı arkadaşlar?(fiyatı 3300 civarı)Ben böyle giderse hiç motor alamayacağım gibi.Bari 1-2 ay binmelik cbr 125 alayım diyorum.Yorumlarınız nelerdir?
    avcılarda 3000 ytl ama 2750 ye bırako 18.000 lacivert-siyah cıbır temiz gozukuo bn anlamam fazla ama kazasıda yokmus şekilli motor ilgileniirsen numarasını alırım /adamın satma sebebı 600 luk almakmıs kıs gelmeden elden cıkarmak ıstıo he buarada 2005 model
    ___MeKaN SKL___:bounce:

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hocam model önemli değil de km olarak 10.000 altı olsun istiyorum.Satışta da fazla zarar ettirmez hem kolay gider.Bir motor buldum gibi.Bunda adam sıfır aldıktan sonra şanzuman ayarlarında sorun çıkmış 1-2 kere yapılmış düzelmemeş sonrasında da garantiden komple şanzıman değişmiş.
    İlginiz için tekrar teşekkürler...
    Bu arada lacivert-siyah cbr nasıl oluyor??Gri-siyah olmasın
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Arkadaşlar ben plakayı iptal etmek istiyorum ama garantiden çıkmasınıda istemiyorum nasıl yapıcam elinizde bikaç foto filan yok mu ya da tekirdağ çorlu tarafında iyi bir usta filan servis dışında ama sinyal filan canımı sıkıyo valla sırf bu yüzden motora binmez oldum zaten artık ufak geliyo

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    Hocam model önemli değil de km olarak 10.000 altı olsun istiyorum.Satışta da fazla zarar ettirmez hem kolay gider.Bir motor buldum gibi.Bunda adam sıfır aldıktan sonra şanzuman ayarlarında sorun çıkmış 1-2 kere yapılmış düzelmemeş sonrasında da garantiden komple şanzıman değişmiş.
    İlginiz için tekrar teşekkürler...
    Bu arada lacivert-siyah cbr nasıl oluyor??Gri-siyah olmasın
    ya motorun gıdonları fılanda modfıyelı benzzın deposunun ustu fılanda şekilli derken onu dıodum bak spawnem (turgut abı) de gordu motoru.
    gri siyah olabılme ıhtımalıde war ama gunde ıkı kere onunden gecıyorum heralde yanlıs gormemısımdır

Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAMAHA 5VL SİYAH EGZOS

MG-42 namlusuna benzeyen siyah ve müthiş bir egzos.

Motora zararı yok ve 8000-9000 devire kadar cırlamıyor o devirlere kadar çok tok bi sesi var.

Ben ise rölanti sesine hastayım
    yaw yarı rodajı e 5e cıkmadan tamamladım 13 gunde yakınnda 1000 bakımına gıdıcem o arada egzos lastık taktırmayı dusunuyorum nedir bu bahsettıgınız egsoz un fıyatı/bugun bdy hocaası bı abının ynndaydım 900 luk nınja war adamda yolda gectıgı yerdekı tum arabaların alarmı otuo hahaha- bnde cok kıskandım onu alıcam egzosu
    ___MeKaN SKL___:bounce:

serkan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    egzoz olarak sadece tiger ı duydum 300 ytl civarına takılıyo tatmin ediciydi..neye göre derseniz yolda gördüğüm yanımdan geçen kurye motorları ybr lere göre

Alıntı Can_Alp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha yeni kayıt oldm bnde... motor hastasıım ama ailem motora karşı tehlikeli die yaşım 17 sizce de erken mi ailem böle dioda=)=(
    öncelikle hoşgeldiniz.
    Ailenizin endişesini kabullenin çünki;motor kazsalarında ölüm oranı çok daha fazladır araba kazalarına göre.aileler işin bu kısmındadır ve hiç bir ana baba yavrusuna bir şey olsun istemez!!!

Mental olarak gelişmiş ise kişi,yani gaza gelme hız yapma hava atma gibi unsurları bir kenara bırakıp güvenli bir şekilde gideceği yere ulaşmayı hedefliyorsa yaşın bir önemi yoktur.

standartlara göre belirlenen yaş ise 17-18 dir (olgunluk yaşı).Ama kimi kişilerde görürüz ki 35 yaş bile yeterli değildir...

2 gün önce yarım saatlik bir konuşma yaptım motorcu bir beyle endrosu var omm ile ilgileniyor.İlk defa süreceğimi söylememe rağmen bana dediği şu oldu;"bu kısa sohbetimizde anladım ki siz çabuk gaza gelme eğiliminde olmayan bilinçli bir insansınız.Güvenlik ekipmanlarına gereken önemi gösteriyor ve en önemlisi artçınızın hayatına daha çok önem veriyorsunuz(eğitimm vermeden kimseyi motoruma bindirmem demiştim de)bu yüzden siz 600cc ile de başlayabilirsiniz.."

bilgi güçtür... bilinçli,olgun ve bilgili olduğun sürece ailen arklanda olacaktır.Sadece bunları görmeleri gerekli.

saygılar
    --ULAŞIM=BİR YERDEN DİĞERİNE EN GÜVENLİ ŞEKİLDE GİTMEKTİR.--
    (HIZLI VEYA HAVALI DEĞİL)

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    bu yüzden siz 600cc ile de başlayabilirsiniz.."

Nasıl yani???
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    CBR 125R
    zincir sorunumu yazmıştım daha önce. Ankara yıba çarşısından aldığım 40 YTL lik Kore malı o-ring zinciri taktırttım cıbıra. ses seda kalmadı. gayet memnunum. bilginiz olsun zinciri eski olan arkadaşlar
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    görkem nasılsın ya epeydir yoksun oratalıklarda hayırdır umarım bi sorun yoktur dostum
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yüzden siz 600cc ile de başlayabilirsiniz.."

Nasıl yani???
    yani 600cc alıp bastıkmı kontrolden çıkıp kaza yapma oranımız daha yüksek..
    ehliyeti yeni alan biri gidip mini cooper kullanabilir ki 170bg civarındadır.. illa serçeden başlayıp sonra kartal sonra toyota corolla sonra cooper olmak zorunda değildir manasında demek istedim

kişinin gelişim hızına ve yeteneklerine bağlıdır.ne kadar hızlı tecrübe kazandığına

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı serkan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani 600cc alıp bastıkmı kontrolden çıkıp kaza yapma oranımız daha yüksek..
    ehliyeti yeni alan biri gidip mini cooper kullanabilir ki 170bg civarındadır.. illa serçeden başlayıp sonra kartal sonra toyota corolla sonra cooper olmak zorunda değildir manasında demek istedim

kişinin gelişim hızına ve yeteneklerine bağlıdır.ne kadar hızlı tecrübe kazandığına
    bunu araba olarak kıyaslama.Motosikletle viraja girdin diyelim gidonu sağa çevirip sigaranı yakıp teyibi açabilir misin
    araba örneğine de çevirebilirsin bunu.Hiç araba kullanmamış bi adama tır ver bakalım ne oluyor
    facebook.com/kaskafa

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Bu bizim motorlara iLLa servisten mi ampül almak gerekiyor.. Bugün 12-35 W ampül taktım ; üzerindekinin aynısı ; Aküm bitti..
    Ayrıca Motorum 19 000 km oldu ve yağını değiştik bugün ; Ve ve ; Motorumun Benzin göstergesine bişi oldu ; Göstermiyo Neden ???
    Çekişten de düştü
    cako ben demiştim sana yuandan sonra cbr almak hataydı, direk hyo yla uzucaktın caddelerde.....

sende bi yerden bitme bisiklet görünümündeki motor hastalığını atamadın....

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    melocann
    Ukraynaya geri dondum.
    Yazmiyorum ama takip ediyorum neler olup bitiyor...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cako ben demiştim sana yuandan sonra cbr almak hataydı, direk hyo yla uzucaktın caddelerde.....

sende bi yerden bitme bisiklet görünümündeki motor hastalığını atamadın....
    senin övdüğün hyo 3 sene sonra dökülürken 2005 model cbr 125 ler hala piyasada olucak sende bunu unutma
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu araba olarak kıyaslama.Motosikletle viraja girdin diyelim gidonu sağa çevirip sigaranı yakıp teyibi açabilir misin
    araba örneğine de çevirebilirsin bunu.Hiç araba kullanmamış bi adama tır ver bakalım ne oluyor
    doğru söylüyorsunuz.bende başlangıç olarak 125 düşünüyorum ama 0 km alacağım için satıcı dedi ki boşuna 125 e verme para iyisini al kaybın az olsun.

Motosikleti
    honda cbf 150 olacak kısmetse
    slm arkadarlar. cbf 150 almayı düşünüyorum bi bilginiz varmı yada tavsiyeniz

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı mamican17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadarlar. cbf 150 almayı düşünüyorum bi bilginiz varmı yada tavsiyeniz
    cbf150 baslagına yazsana cnm kardesım

Motosikleti
    honda cbf 150 olacak kısmetse
    siteye yeni üye oldum. bulamıyorum

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı serkan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsunuz.bende başlangıç olarak 125 düşünüyorum ama 0 km alacağım için satıcı dedi ki boşuna 125 e verme para iyisini al kaybın az olsun.
    Sen hiç bir zaman satıcılara bakma kardeşim.125'in sıfırına para verilmemesi doğru.Sonuçta bu motora alışmak için bineceksin.Temiz düşük km uygun fiyatlı 2. el al bi cbr125.Bi 10.000 km devir ve büyüt
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Yamaha x-max 400
    Sen hiç bir zaman satıcılara bakma kardeşim.125'in sıfırına para verilmemesi doğru.Sonuçta bu motora alışmak için bineceksin.Temiz düşük km uygun fiyatlı 2. el al bi cbr125.Bi 10.000 km devir ve büyüt
    insanların nasıl kullandıklarını bilmediğim bir ürünü almayı pek tercih edemiyorum ne yazıkki..200km e kadar sorun yok

ayrıca 4-5 ay değil 3-4 yıl kullanmayı düşündüğüm bir alet cbr 125 bu yüzden de 0km almak mantıklı geliyor.Söylediğinizde çok haklısınız 2.el alırsam zarar etmem 0km de 2. ele düşünce en az 1.500 ytl zarar a uğruyor alet.Ama ne yapalım.. 2.el e güvenemiyorum hiç bir ürünü 2.el almadım şimdiye kadar..Hafif bi paranoya boyutunda

bakire olmalı İlk ben motoru çalıştırıp o sesi duymalıyım..

Makineyle insan arasındakş mistik bir bağlantı oluşması(bkz.transformers)

Alıntı mamican17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siteye yeni üye oldum. bulamıyorum
    http://www.motosiklet.net/forum/test...5Btest%5D.html

buyrun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler