Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı _BaturSKL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way cabbar ya yaktı bizi :D bn benzın koyarım dolasırım dıye hesaplıodum yagı da war bunun.
    Yağ motorun herşeyidir aman her gün kontrol et "TEKRAR SÖYLÜYORUM HERKES İYİ DİNLESİN YAĞ MOTORUN HERŞEYİDİR" ben dün yağı değiştirdim motorun gidişi ve sesi değişti süper oldu yağı hergün yağ çubuğu ile kontrol edin ve öyle yola çıkın yağ iki çizginin ortasında olmalıdır Yağ çok önemli mutlaka koyun. Hatta benzin koyma yağ koy ama depoya değil yağ haznesine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok yok yook :)
    arkadaşlar ben 155 gibi bir sürat gördüm benim motorla ama hergün yapabildiğim bir sürat değil tabi sadece anlık bir süratti o.
    ama hergün gittiğim yolda silivri selimpaşa arasında 140 ı çok rahat görebiliyorum.

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ motorun herşeyidir aman her gün kontrol et "TEKRAR SÖYLÜYORUM HERKES İYİ DİNLESİN YAĞ MOTORUN HERŞEYİDİR" ben dün yağı değiştirdim motorun gidişi ve sesi değişti süper oldu yağı hergün yağ çubuğu ile kontrol edin ve öyle yola çıkın yağ iki çizginin ortasında olmalıdır Yağ çok önemli mutlaka koyun. Hatta benzin koyma yağ koy ama depoya değil yağ haznesine
    yağım yokki ya bn senede bir filan zannedıodum. anlayan bırıne gosterıyımde yag koydurıyım barı bugun
    ___MeKaN SKL___:bounce:

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı _BaturSKL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağım yokki ya bn senede bir filan zannedıodum. anlayan bırıne gosterıyımde yag koydurıyım barı bugun
    Senede 1 değil her 10000 km de bir rahat değişmesi lazım yağ ne kadar sık değşirse o kadar iyidir motorun için

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Senede 1 değil her 10000 km de bir rahat değişmesi lazım yağ ne kadar sık değşirse o kadar iyidir motorun için
    Sen o motorda 10000 km'de bir yağ değiştiriyorsan yakında motoru kucağına alırsın.Sattığım dylanın bakımları her 4000 km'de bir idi.Fakat servis eğerki imkanın varsa 2000de bir de yağ değişimini tavsiye ediyor.2500 km sonra yağ özelliğini kaybetmeye başlamıyormuş.Kimisi bunu servisin yalanı diye niteler ama imkan varsa motorun ömrü açısından çok faydalı kesinlikle.Siz de bu bakım harici için Honda D&B Motora bir gidin.Sadece yağ parası veriyorsunuz işçilik vs yok
    Aman diyeyim yağ olayını dalgaya almayın

Ayrıca _BaturSKL_ kimsenin size sponsorluk ücreti falan da ödediği yok...
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    cbr 125 ; paşam sen naptın yaa 10 000 değiL 2 000 km de bir yağını değiştirin motorunuzun.. Bende Yuan varken 1500 km de bir değiştirirdim Aman haa ; ÖNemli konu bu ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

herkese slm bende yeni cbr 125 siyah rengimle aranızdayım herkese saygılar;)

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hoşgeldn Hamdi Bu baslıkta istediğin her sorunun cevabını bulabilirsin
    SAYGILAR
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Sanırım bir tane 0 fazla yazmışsın ben her 2000 kmde bir değiştiriyorum..
    Motora çarşamba gününden beri binmemiştim bugün gidip benzin filan aldım her zamanki benzinlikten 20 ytl lik benzin aldım eskiden motor tam 125 e geldiğinde yol bitiyodu bu sefer 135 filan yaptı 11 devirde vites attım red line hiç sokmadan oldu 4 günden beri motoru hiç çalıştırmamıştım acaba ondan mı oldu??

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    arkadaslar ciddi ciddi dusunuyorum cbr almayı parayı bırıktırmemede az kaldı

yannız aklıma takılan tek bısı war artcı warken motor ne kadar rahat

kullanılıyor bı zorlugu oluyomu ve artcı ne kadar rahat oluyo daha arkadasım

we kız arkadasımla bıncegım ıcın soruyorum bu benım ıcın onemlı tabıkı motor

artcı ıcın alınmaz ama benım ıcın az da olsa onemlı sızın deneyımlerınızı merak
    ettım

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Valla şahsen ben Yalnız kuLLanma taraftarıyım Ama çok yorucu olduğunu sanmıyorum Motoru yoruyoruz birazcık
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 ; paşam sen naptın yaa 10 000 değiL 2 000 km de bir yağını değiştirin motorunuzun.. Bende Yuan varken 1500 km de bir değiştirirdim Aman haa ; ÖNemli konu bu ...
    Aaaaa ! 10000 mi yazmışım 1000 yazacaktım yaaaa :(

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    motor perfomansı dusuyodur kesın ama onemlı degıl yanı hız yapmak ıstegımde

tek bınerım cakalaz dan daha cok artcılı bınen warsa bılgılendırırse

sewınırım :p

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor perfomansı dusuyodur kesın ama onemlı degıl yanı hız yapmak ıstegımde

tek bınerım cakalaz dan daha cok artcılı bınen warsa bılgılendırırse

sewınırım :p
    Ben artçılı biniyorum ön kaldırmak rahat oluyor motor yeri daha iyi tutuyor, savrulma en aza iniyor , yatışlar yavaş oluyor, 125 i geçmiyor

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Arkadaşlar motoru satmayı düşünüyorum 4000 ytl ye.Motor 3 kere sol tarafa yattı sinyalı kırık,debriyaj manetinin ucu kırık başka bir problemi yoktur rodajını temiz yaptım bilen bilir 150 yi görüyor motor temiz bir şekilde açılmıştır 2007 model 2400 kmde şu anda alalı 1 ay falan oldu ÖSS ye giricem bu sene,büyük ihtimalle kışın binemeyeceğim ve seneye yazın boş geçmesin diye şimdiden satmak istiyorum motoru eğer temiz bir yüksek cc li cross yada enduro olursa üstüne ekleyip takasa girebilirim seneye kesin yüksek cc li birşey olmalı elimde bununla uzun yol yapmak eziyet çünkü.

Sahibinden.com dan önce buraya yazmak istedim çünkü siteden birine gitmesi herzaman daha iyi olur o kadar rodaj yaptık boşuna mı
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ben artçılı biniyorum ön kaldırmak rahat oluyor motor yeri daha iyi tutuyor, savrulma en aza iniyor , yatışlar yavaş oluyor, 125 i geçmiyor
    Ewt ön kaldırmak çok kolay oluyo

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewt ön kaldırmak çok kolay oluyo
    Bu gün Bakırköy Sahilde Defalarca Kaldırdım Arkamda Erkek Artçı Vardı Herkes Bize Baktı Çok Güzeldi

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    artçı olayı bence kısa yolda sorun olmuyo ama uzun yolda artçının vay haline

ewet artçı varken ön nerdeyse kendi kalkacak ama benim motor tek tekere neden kalkmıyo ben yanlızken tabiki

motoru 8000-8500 devire getiriyorum depriyajı bırakıyorum bi karış anca kalkıyo

bu teker olayını benmi bilmiyorum yoksa beceremiyormuyum yoksa motordamı bişey var
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçı olayı bence kısa yolda sorun olmuyo ama uzun yolda artçının vay haline

ewet artçı varken ön nerdeyse kendi kalkacak ama benim motor tek tekere neden kalkmıyo ben yanlızken tabiki

motoru 8000-8500 devire getiriyorum depriyajı bırakıyorum bi karış anca kalkıyo

bu teker olayını benmi bilmiyorum yoksa beceremiyormuyum yoksa motordamı bişey var
    Debriyjı ani bırak ve bırakırkende motoru kendine doğru çek aynı zamanda kıçın artçının koltuğu ile kendi koltuğunun arasında bi yerde olsun kalkar o zaman Bu arada unutmadan devir 9000 e gelsin

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Debriyjı ani bırak ve bırakırkende motoru kendine doğru çek aynı zamanda kıçın artçının koltuğu ile kendi koltuğunun arasında bi yerde olsun kalkar o zaman Bu arada unutmadan devir 9000 e gelsin
    ok anladım dostum en kısa zamanda denerim bakalım bu kez olcakmı
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler