Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok olurmu ben uyardığın için çok teşekkür ederim yalnız bi sorum olacak o zaman şimdi motor başkasının üstüne ve kaçak geçtiğimin analşılıp anlaşılmadığını ceza kesilip kesilmediğini nasıl anlarız nasıl öğreniriz ?
    Allaha'çok şükürler olsun bugüne kadar ne birkez ceza yedin nede yüz kızartıcı bi davranışta buluup uyarı aldım. Dolayısı ile ceza mekanizmasının işleyişi hakında detaylı bilgim yok fakat daha önce ceza yiyen arkadaşlardan edindiğim kadarı ile plakanı okuyabilen eds kameralarına yakalandıysan ceza makbuzun fotoraflı olarak ruhsat sahibinin adresine çok geç olmadan ulaşır. Oda sana motoru verdiğinden seni bulması uzun sürmez neticede taıdık birisi sanırım. Yani makbuzu gözünün önüne atar yakında eğer yakalandıysan tabii

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allaha'çok şükürler olsun bugüne kadar ne birkez ceza yedin nede yüz kızartıcı bi davranışta buluup uyarı aldım. Dolayısı ile ceza mekanizmasının işleyişi hakında detaylı bilgim yok fakat daha önce ceza yiyen arkadaşlardan edindiğim kadarı ile plakanı okuyabilen eds kameralarına yakalandıysan ceza makbuzun fotoraflı olarak ruhsat sahibinin adresine çok geç olmadan ulaşır. Oda sana motoru verdiğinden seni bulması uzun sürmez neticede taıdık birisi sanırım. Yani makbuzu gözünün önüne atar yakında eğer yakalandıysan tabii
    Beni yakalyan EDS kamerası olmaaz benim plaka koltuk altına entegre edilmiş görülmesi çok zor.... Beni gören FSM Ümraniye girişinde ya Fahri Trafik Müfettişi yada sivil köprü polisi idi telsiz ile bi yerlere anons yaptı sonra benden yol istedi yol verdim önüme girdi bana dikiz aynasından sağa yanaş işareti verdi sağa yanaştım kendisi duramadı heralde sol şeritten devam etmek zorunda kaldı bende tam köprünün ağzına geldiğim için geri dönemedim bastım gaza asıldım geçtim beşiktaş tarafına yani plakayı biyerlere anons etse yine ceza yermiyim yoksa yakalanınca mı yerim yani EDS yakalanmadığın sürece kaçak geçtiğimi kantılayamazlar değil mi ?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Vayyy ; Muhabbetiniz iyi gidiyor haa
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel sende katıl muhabbete kıskanma

CBR-125

sen sanırım bu tehlikeli macerdan ucuz yırtmışsın dostum. Umarım ceza yemezsin. O focus'lu eleman dediğin gibi plakanı okuyamdan gittiyse kesin yırttın o zaman.

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkimizde kötü niyetli değiliz sadece yanlış anlaşılma oldu o yüzden az önce tatsız dı ortam şimdi benim bu yediğimi .....oku temizlemem lazım o yüzden öğrenmeye çalışıyorum şimdi eğer ben o polise yada o yetkiliye yakalansaydım halimi perişandı
    EDS ye de yakalanmam zor ihtimal şimdi EDS ye yakalanmadım polis de durduramadı ben Ceza yermiyim sizce ?

Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Ben yemezsin diye düşünüyorum işte. Fikrimi söledim.

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Ben yemezsin diye düşünüyorum işte. Fikrimi söledim.
    Peki o Ford Focuslu görevli plakamı almışssa çok çok ne yapabilir ?

Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    1-Eğer fahri trafik müfettişiyse ve ceza kesme yetkisi varsa,
    2-tam bilmiyorum bu konuyu ama plakaya ceza kesilip adrese gönderilmesi die bi husus varsa
    bu durumların her ikiside varsa o zaman ceza yemiş olabilme durumun var.

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    1-Eğer fahri trafik müfettişiyse ve ceza kesme yetkisi varsa,
    2-tam bilmiyorum bu konuyu ama plakaya ceza kesilip adrese gönderilmesi die bi husus varsa
    bu durumların her ikiside varsa o zaman ceza yemiş olabilme durumun var.
    Umarım ceza gelmez bakalım ne olacak

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    Aha hemde Avcılar da kardeş bende Şirinevlerdeyim bi ara görüşelim hatta bu cumartesi Zeytinburnu Shell de buluşma var Kebap Yemeye gidiyor millet ben gitmeyi düşünüyorum
    daha motoru kullanmayı bilmiyorum abi ya artı ehliyetim yok bulusmalarınıza gelemyi çok istiyorum neler oğrenırım kımbılır ama once ehlıyetımı almam ve motoru e-5 e cıkıcak kadar ii kullanmam lazım. onlarda olunca artık bıkarsınız bnden
    ___MeKaN SKL___:bounce:

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı _BaturSKL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha motoru kullanmayı bilmiyorum abi ya artı ehliyetim yok bulusmalarınıza gelemyi çok istiyorum neler oğrenırım kımbılır ama once ehlıyetımı almam ve motoru e-5 e cıkıcak kadar ii kullanmam lazım. onlarda olunca artık bıkarsınız bnden
    Ben bu motoru almadan önce sadece 2 kere denemek için üstüne bindim ve 6 gün önce aldım ondan önce motosikletlerin hiç birine binmedim ve 6 günlük motosiklet kullanıcısı olarak ++Ehliyetsiz olarak++Montsuz olarak++OGS siz olarak otobandan köprüye köprüden de Gebze ye geçtim gerisini sen düşün 6 günde bu kadar sa 6 ayda.................

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    sewdıgım tek kural trafık kuralları valla tam tehçizatli donanmadan yola cıkmam
    doğru olanıda bnm dusundugum gıbı heralde :D

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı _BaturSKL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sewdıgım tek kural trafık kuralları valla tam tehçizatli donanmadan yola cıkmam
    doğru olanıda bnm dusundugum gıbı heralde :D
    Şüphesizzzzz !!! Bende senin gibi düşünüyordum ama para olmayınca insanı böyle şeylere sürüklüyor para varsa mutluluk vardır bu bi gerçekdir

Motosikleti
    HoNdA CbR 125 R
    ya evet ya bıde şu mont ayakkabı dızlık dirseklik çok pahalı ya ya bunların ucuz we guwenlı ceşitleri yokmu

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Beni yakalyan EDS kamerası olmaaz benim plaka koltuk altına entegre edilmiş görülmesi çok zor.... Beni gören FSM Ümraniye girişinde ya Fahri Trafik Müfettişi yada sivil köprü polisi idi telsiz ile bi yerlere anons yaptı sonra benden yol istedi yol verdim önüme girdi bana dikiz aynasından sağa yanaş işareti verdi sağa yanaştım kendisi duramadı heralde sol şeritten devam etmek zorunda kaldı bende tam köprünün ağzına geldiğim için geri dönemedim bastım gaza asıldım geçtim beşiktaş tarafına yani plakayı biyerlere anons etse yine ceza yermiyim yoksa yakalanınca mı yerim yani EDS yakalanmadığın sürece kaçak geçtiğimi kantılayamazlar değil mi ?
    köprü geçişlerimde koltuk altı plakalarda görünüyor artık eds'den kameralar gişelerin olduğu yere alındılar eskiden ykardalardı ama artık değil :D

bazıları plakalarını eğik koyabiliyor lastiğe zarar vermiyecek şekilde kıvırıyor ediyor vs kuyruğu kestirmeden bi bant çekip geçen arkadaşlarda war daha iyi onlar için şu an öylesi yada lastik bant çekli yapıyorlar

yani tekerle geçmek daha makul koltuk altı onlanlar için :D
    öz. 40'la geçerken kameraya poz verenlerde war çıkıyor ehehee :D
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    http://www.paylasimsinema.com/

ALın film izleyin be kardeşim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    motosiklet günlüğü
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Ya bu korku ile beklemek ne kadar kötü bişey ya Eğer EDS plakamı gördü ise 2 kez köprüden 1 kez de tem oto yolu gişelerini kaçak kullandım hepsi 30 ytl den 90 ytl eder valla eğer EDS çekti ise durumum vahim ayvayı yerim o zaman. Off yaa kim dedi bana motorla git diye binip trene gitsene kardeşim

EDS ler değil de sadece Son köprüden geçişteki memur gördü ise o zaman yırtabilirz belki 30 ytl ile ama temennim hiçbirinin görmüş olmaması tabi :(

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Benim cygnus'taki plaka acayip ya 1 km uzaktan görülüyor

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBR 125 :

Sen bi de 140 La radara düşersin oh oh gör o zaman gör
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler