Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........

Resimde 20-21 numaralı civatalarla, sanırım bu resimde olmayan amortisör bağlantı civataları farklı işler yapar...Çok farkeder...
    Ayrıca direxiyonumu aşağı alıcaksın Mesut gibi maşa boyunu mu kısaltacaksın??
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Mesut gibi yapacağım Nası yapılıyo işte Direksiyonu asaya almıs o ! Amortisör çubukları direksiyondan yukarıda Mesutun motorunda
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    TZR 50
    arkadaşlar bende cbr almayı düşünüyordum ama bi arkadaşım cbr yi alacağına yamaha nın tzr 50 sini al daha iyi dedi ben motor konusunda pek fazla bilgisi olan birisi değilim beni biraz aydınlatabilirmisiniz eksileri artıları konusunda... ama tzr nin 50 lik olmasıyla cbr den düşük kaldığının farkındayım ..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bırak kimin ne dediğini..Git bayiye Otur CBR ye zaten o zaman anlarsın neyin ne olduğunu alır cıkarsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    TZR 50
    fiyatları ne durumda peki bunun hondanın sitesin de 5.5 yazıyor ama plak acart curt kaça patlıyor bi bilgin warmı acaba

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sıfırı herşeyi içinde Maximum 5800 ü geçmez İkinci ellerini tawsiye ederim ne de olsa HOnda bişi olmuyo İkinci el fiyatları da 2900 ile 4000 arasında değişiyo
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    TZR 50
    yok 2. el ile işim olmas 0 alıcam yarısını peşin vericem yarısı da taksitle işte fazla dokunmaz o zaman fiyatıda güzelmiş hafta içi bi uğrayalım antalya bayiine inşallah siyah wardır :D

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Vardır yoksa da getirtirler Ama kesin alırsın demedi deme Güzel bi rodajdan sonra 140-150 arası gider motor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Bu gün motorun 1000 bakımını yaptırdım ve nihayet rodaj denilen sıkıcı kısım bitti 80-90 nereye kadar yani bayılmıştı içim

Bu gün yağ değiştikten sonra ve motor yeterince ısındıktan sonra 150 yi gördüm ama sonra hafif yukarı eğim vardı yavaşladı.12 bin devirde gördü makina bu hızı azcık aşağı doğru eğim vardı bu hızı yaptığım sırada.Mutlu oldum açıkcası rodajı güzel yaptığımı anladım motoru ilk defa zorladım bu derece çokta gerekli bişi değil zaten yapışıyosun motora deli gibi pekte hoşuma gitmiyo motoru bu kadar zorlamak bişi falan olur o hızla.

Ama merak etmiyor değilim acaba devir ibresi en sona dayandığında kaçı görür makina ama kıyamıyorum içim gidiyorZaten o kadar hızı gördükten sonra direk debriyajı sıktım motor kendini yağlasın diye acıdım motora böörüodu yaDevir ibresini sonlayan var mı hiç acaba kaç gördü eğer öyle biri varsa???
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

tarkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Alıntı egzama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok 2. el ile işim olmas 0 alıcam yarısını peşin vericem yarısı da taksitle işte fazla dokunmaz o zaman fiyatıda güzelmiş hafta içi bi uğrayalım antalya bayiine inşallah siyah wardır :D
    gel sana satıyım benim motoru?? 3.800 km de çizik dahi yok istersen msn ver resimde atarım?
    YAMAHA XMAX 250

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Cok iyi bir rodaj yaptın dmeek ki Nasıl yaptın anlatsana
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

tarkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motor bu....
    YAMAHA XMAX 250

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tarkoo ;

Satmak İsteyenler bölümüne konusunu açmadın gaLiba bence aç

Ve sahibinden.com ' a da iLan verirsen satışı kolaylaşabiLir ..

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok iyi bir rodaj yaptın dmeek ki Nasıl yaptın anlatsana
    1000 km geçene kadar(yağ değişene kadar)sadece bir kere son hız denemesi yaptım onda 145 gördüm gaz kestim.Motor soğukken yüklenmedim,rampalarda zorlamadım,çok ağır kişileri arkama almadım,aynı devirde uzun süre kullanmamak ve vites değiştirme hastalık oldu zaten düz yolda giderken bile vitesle oynamak için hız kesiyodum1.viteste çok ani kalkışlar yapmamaya çalıştım,ve en zoru 100 km yi genelde geçmedim 80-90 gittim hep bayıltıyor bir yerden sonra ya insanın uçup gidesi geliyor.Ara gaz verip motoru bağırtmadım bide tabi bu bi kaç kere oldu ama 2-3 seferde motor ele alınmıyor zaten.Ben bunları yaptım şimdi motor çok güzel oldu son hız açısından tavsiye ederim.
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tarkoo
    Her sayfada senin motorun fotografı oldu... Satılık bölümüne ilan verip sadece linki atsan daha iyi olacak
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok yok yook :)
    Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün motorun 1000 bakımını yaptırdım ve nihayet rodaj denilen sıkıcı kısım bitti 80-90 nereye kadar yani bayılmıştı içim

Bu gün yağ değiştikten sonra ve motor yeterince ısındıktan sonra 150 yi gördüm ama sonra hafif yukarı eğim vardı yavaşladı.12 bin devirde gördü makina bu hızı azcık aşağı doğru eğim vardı bu hızı yaptığım sırada.Mutlu oldum açıkcası rodajı güzel yaptığımı anladım motoru ilk defa zorladım bu derece çokta gerekli bişi değil zaten yapışıyosun motora deli gibi pekte hoşuma gitmiyo motoru bu kadar zorlamak bişi falan olur o hızla.

Ama merak etmiyor değilim acaba devir ibresi en sona dayandığında kaçı görür makina ama kıyamıyorum içim gidiyorZaten o kadar hızı gördükten sonra direk debriyajı sıktım motor kendini yağlasın diye acıdım motora böörüodu yaDevir ibresini sonlayan var mı hiç acaba kaç gördü eğer öyle biri varsa???
    devir ibresini sonlayamazsın çünkü bizim motorlarda devir kesici var ve 12000 devirden sonra devir kesiciye giriyor motor.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Görkem :

Bi önceki sayfada bişi sordum bi bakar mısın ???
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir ibresini sonlayamazsın çünkü bizim motorlarda devir kesici var ve 12000 devirden sonra devir kesiciye giriyor motor.
    Vaay bizimkinde bile var devir kesici hyosung ne olaki

O zaman iyi olmuş 12 binde motorun yavaşlaması ya iyiki çok zorlamamışım.Acaba eğimden değilde devir kesiciden mi yavaşladım?Ben hiç düşünmedim devir kesici olayını o anda

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gördüm cakalaz...
    O yukarıdaki vidalarla oynayarak yüksekliği ayarlayamazsın...
    En iyisi bu işi yapan ustaya göstermen... Amortisörler ile oynanması hakkında pek bir bilgim yok.
    Bilmediğim konu hakkında yorum yapmadım
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok yok yook :)
    Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaay bizimkinde bile var devir kesici hyosung ne olaki

O zaman iyi olmuş 12 binde motorun yavaşlaması ya iyiki çok zorlamamışım.Acaba eğimden değilde devir kesiciden mi yavaşladım?Ben hiç düşünmedim devir kesici olayını o anda
    benim bildiğim kadarıyla devir kesici motoru yavaşlatmaz sadece o devirde tutar motoru.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler