Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blacklove16
    Bu konunun üstüne gitmelisin... Olacak iş mi bu? Dana eti kalmamış biz size tavuk yolladık... afiyet olsun... tabi yersen...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blacklove16
    Bu konunun üstüne gitmelisin... Olacak iş mi bu? Dana eti kalmamış biz size tavuk yolladık... afiyet olsun... tabi yersen...
    Kardeş konu dışı sorum olacak. Sen bilirsin Bu cbr 125 lerin ön farı değişmiş bir çok ülkede test sitelerinde gördüm millet test bile etmiş bize ne zaman gelir. Çok tatlı olmuş.

Motosikleti
    yaya
    Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...geçen salı günü FEYİZOĞLU.com dan alışveriş yaptım(kask,mont,eldiven filan)...salı günü sipariş verdim elime perşembe günü geçmesi gerekiodu malzmelerin..bugün geldi..hadi bu normal...adamların eline(orhangazi şubenin) geçmiş malzemeler bana bi telefon etmiyorlar geldi diye...ve kendileri kalkıp getirmemişler...ben çalışıodum ...tabi insan merak edio...4 te işten çıktım ..4:30 gibi kargo şubesine gittim bi baktım malzemeler gelmiş orda duruyo..neden eve götürmediniz dedim biz birazdan dağıtıma çıkıcaktık diyo...sen gelir gelmez bi tel etsene bana geldi buyrun gelin alın paketinizi diye....bunu yapan MNG kargo hani leylekleri olan varya neyse bunu geçtim...paketi bi açtım aman tanrım kaskın üstünde ,ben GDR yazmasını beklerken PROHELL yazıyo..nasıl kafam bozuldu anlatamam...aldım paketi eve gittim...feyizoğlunda benimle ilgilenen kişiye mesaj çektim,hiç karşılık gelmedi...iyi mi iyi...hemen aradım, bu sefer de ne yapsa iyi meşgule aldı...tekrar aradım, bu sefer de telefonu kapamış...eee bu dükkanın da bi telefonu var..orayı aradım..beni o kişiye yönlendirdi...dedim bana gelen kask PROHELL marka bi kask..ben senden ne istedim ? GDR...sen neden bunu yolladın..ya elimizde GDR nin M bedeni kalmamış bizde bunu yolladık...kardeşim bi arayıp sorsana bakayım ben bunu istiyor muyum ? elime geçtikten sonra bi de üstüne ben arıyorum...hadi aradım bi de teli kapatıyor ya...sen onu yolla geri biz sana 15 gün sonra istediğin kask gelince yollarız diyor...gelen kaskı kontrol ettim..çin malı kasktan az birşey daha sağlam bi de fiyatı 85 ytl....tüm firmayı suçlamıyorum ama o eleman bana bunu yaşattı helal olsun yani...neyse arkadaşlar ii günler....
    bende bugun feyizoğlundan alıs veris yaptım,baya bi telefon trafigi yasadık cok ilgilendiler ugrastılar hatta magaza 8de kapanacak olmasına ragmen elemanlardan biri net yoluyla aldıgım ürünü teslim etmek için beni kapıda beklicek.. enteresan bi durum ruh hali demekki.. senin iş iyi ruh hallerine denk gelmemiş,yetkili biriyle konus çözerler o sorunu müşteri kaybetmek istemezler herhalde kaldıki bizlerden üzülecek biri enaz 100 kişiyi etkiler herhalde buda onlar için yabana atılacak bi durum olmasa gerek.

ya görkem arkadaşım görmeliydin ya... bana telefon et de ki GDR yok PROHELL yollayalım mı ? demi.... ben zaten onu internet sitesinde görüyorum ...istesem pro yu seçerim..kask bi geldi..arkadaş yok böle bişi ya...çin malının kalitelisi...telefon ediyom bi de meşgule alıyo..tekrar arıyorum bu sefer teli kapamış....sizin bu anda psikolojiniz ne olurdu...ilk sözünüz ne olurdu ?

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feyizoglu ile ilgili ilk kez sikayet duyuyorum ! Yoksa Piyasaya oturunca bozmaya mı basladı
    al bendende okadar bende ilk kez şikayet duyuyorum senin dediğin gibi oldu galiba piyasa hesabı
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Feyizoğlu bunu sadece sna yapmamılardır herhalde.. böyle giderse çok müşteri kaybederler .

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    alla alla feyizoğlu cidden çok iyi bi firma die biliorum ben. Bi çok alışverişimde acayip memnun kalmışımdır. Gerçi bana yakın olduğu için direk mağazadan alıom ama. Heralde yeni eleman felan almışlar oda sana denk gelmiş. Ordaki satış elemanları ço ilgililer. Hele birisi var tarık mengüç'e benzio o arkadaşa ben gidiom ne olursa

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Evet herşeyin bir ilki vardır....Büyük ihtimalle Feyizoğlu'nun ilk yamuğu da sana denk gelmiş... Uğraş derim ama demesi kolay...tatsız işler.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

arkadaşlar evet haklısınız ilgili olabilirler ama bana ilgisiz biri denk geldi sanırım...ya kusura bakmayın yine sölüyorum ama..o telefonun kapatılması o kadar canımı sıktı ki anlatamam...sanki bi kıza çıkma teklif ettin de cevap vermedi ve telefonu kapatıyo..allah allah ya...PROHELL takıcakmışım kafama..bak bak..o ne yaa...ispanyol malı olsun LS2 olsun...o kask heryerinden rüzgar alır... kaskın camının kapandığı yerdeki lastikle cam arasında 1,5 mm boşluk var ....kaskın içinde tornado yaratır o kadar boşluk..ii akşamlar CBR cı kardeşlerim...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ARAYACAKSIN ; Müdüre şikayet edeceksin... Bu kadar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

swalbard
    Henüz bir bilgi yok... Ama yakın zamanda beklemek yanlış olur.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    görkem merhaba büyük ihtimal istanbula gelicem okumaya marmara universitesi teknik eğitim fakültesi ... bu mekan nerede hangi ilçe de ? kampüs nerede ? benim cıbır işi yaş gibi bir türlü alamadım motosikleti.. paramız var bu seferde okumaya gidecek off offf
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Galeri

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Günaydın herkese sabah sabah yine bi soru sorucam

Bana önerebileceğiniz; Uygun Fiyatlı,Siyah,Çene Açılır,Sağlam olduğu kanaatinde olduğunuz bir kask marka ve modeli söylersiniz mi ?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Kardesim cok sagol airoh lar müthişmiş oleyyyy

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim cok sagol airoh lar müthişmiş oleyyyy
    airohla gdr aynı malzemeden yapılıyor.bilginize
    Orgazma Dudak Büktürür

Hangi malzeme bu?

Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi malzeme bu?
    Bu Görkem
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44192

Yok arkadaş Gdr ile Airoh aynı malzemeden yapılıyor demiş de...

Günümüzde çoğu kask plastikten ve fiberglass malzemeden yapılır...
    Daha pahalı kasklar kevlar veya karbon ile desteklenmiş olabilirler.

Kask konusunda şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim...
    http://www.uzmantv.com/motorcunun-kaski-nasil-olmali
    Bu arada tanıttığı kask Nolan N84

Son olarak aşağıdaki linkte geçen gün bahsettiğim kaskın bölümlerini görebilirsiniz.
    http://sharp.direct.gov.uk/helmet-gu...-construction/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler